Sprzęt sportowca
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Urządzenia do fitness do mieszkania

Niewątpliwie posiadanie w domu dobrze wyposażonej siłowni to duży komfort. Trzeba jednakowoż odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego taka siłownia powinna być zbudowana?Fundamentem każdej siłowni, również tej domowej z pewnością jest atlas wielofunkcyjny.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Na jakie czynniki zwrócić uwagę układając plan treningowy?

Osoba, która kiedykolwiek trenowała kulturystykę wie, że skuteczny plan treningowy to absolutna podstawa. Określenie celów treningu, oraz zestawienie odpowiednich ćwiczeń, ich konfiguracji i intensywności pozwala na zoptymalizowanie efektów treningu oraz umożliwia dokonanie oceny postępów.

Zacznij tegoroczny sezon na rower

Okres letni w pełni. Wobec tego temperatury nas rozpieszczają. Podczas dnia, gdy upał spływa z nieba, z pomocą nadciągają lokalne kąpieliska. Za to wieczór to wytchnienie dla naszych zmęczonych organizmów. Dopiero, kiedy zniknie słońce wykazujemy ochotę na dłuższe wyjście na powietrze.

Akcesoria do rozrywki w domu i koło domu

Ruch jest ogromnie istotny dla organizmu człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest szczególnie osobom, które większość czasu spędzają w pozycji siedzącej, a więc w przypadku pracy biurowej, przed komputerem czy w trakcie wykonywania zawodu kierowcy. Aktywne spędzanie wolnego czasu może dokonywać się przez zabawę. Czas leci wtedy szybciej, a ruch przynosi więcej przyjemności. Ruch może odbywać się na świeżym powietrzu poprzez jogging, spacery z psem, przejażdżki rowerowe, sporty zespołowe.
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Może trzeba jednak pomyśleć nad nabyciem trenażera

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”
Piękne góry

Najlepsze obuwie górskie we Wrocławiu

Gdy naszym hobby jest wędrowanie po górskich szlakach, wspinaczka także przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń powinniśmy posiadać dobrze dobrany sprzęt, który da nam wygodę i bezpieczeństwo w czasie wypraw. Każdy dobry sklep turystyczny posiada takie wyposażenie w swoich katalogach jak chociażby buty do wspinaczki ściankowej. Ostatnio zbyt często słyszy się w różnych serwisach informacyjnych wiadomości o turystach, którzy giną na szlakach, gdyż wybierają się na wędrówki bez przygotowania. To właśnie brak solidnego przygotowania planu wycieczki górskiej jest częstą przyczyną tragedii.

Dbaj o kondycję w domu

Jeśli posiadamy własny dom świetnym pomysłem jest urządzenie w nim niewielkiej siłowni. Często mamy jakieś pomieszczenie, z którym nie mamy pojęcia co zrobić, w jaki sposób je zagospodarować. Wstawienie tam maszyn do ćwiczeń będzie najlepszym pomysłem. W szczególności jeśli zależy nam na utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja podejmowania wysiłku fizycznego w gronie innych ludzi jest dla nas wielce nieprzyjemna. W takiej sytuacji ćwiczenia we własnym domu są wyjściem.
Autor: sfllaw

Sezon rowerowy minął, czas przecen

Właśnie upłynął okres rowerowy, chociaż na zewnątrz możemy dostrzec sporadycznieosoby gnających do pracy. W dalszym ciągu możemy korzystać z tego rodzaju transportu. musimy mieć na uwadze, jednak o tym, że będzie nam potrzebny drugi strój . Co możemy nabyć w ciągu promocji?
deskorolka
Autor: Sport-Shop
Treści źródłowe: http://www.sport-shop.pl/

Co warto kupić w sklepie sportowym?

Ludzie chórem twierdzą, że sport to samo zdrowie – nie ma w tym ani krzty przesady, dopóki oczywiście bierzesz się za to z rozmysłem i cierpliwością. Przede wszystkim, nim odwiedzisz sklep sportowy i kupisz dla siebie wymarzony sprzęt, dobrze jest sprawdzić, czy wymarzona dyscyplina stanowi tą, co da tyle frajdy, ile oczekujesz... i w tym miejscu też trzeba wykazać się choć kapką cierpliwości, bo terenowa jazda rowerowa, deskorolki, także bieganie – wszystko to jest wyzwaniem dla ciała i o ile po pierwszym dniu rausz hormonów wprowadza w euforię, drugiego dnia trzeba wyleżeć zakwasy, doprowadzić do porządku przeciążone stawy i dać organizmowi trochę wytchnienia.
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Autor: Highland
Treści źródłowe: Sport-Shop.pl

Sklep sportowy: masażery, plecaki, piłki oraz inne

Zbiór rzeczy, za którymi współcześnie się goni - młodość, witalność, pogoda ducha, zawiera się w jednym słowie - sport. Jest wiele dyscyplin, z pewnością nie każdy może uprawiać część, ale pora zaufać, że sport to samo zdrowie. Obecnie goni się za urodą, zdrowiem, witalnością, niekiedy osiągając to w sposób sztuczny i wymuszony. A wyjście jest inne.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.