Zabawa
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Malowanki kształtują fantazję

To malowanki sprawiają, że najmłodsi lepiej się uczą, łatwiej i szybciej adaptują materiał szkolny, wykazują się większą mądrością, są bardziej kreatywne w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do własnych kompetencji.
Mama i dziecko
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Rozwijaj kreatywność w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na wielu portalach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na pasjonującą rozrywkę dla malców. jednocześnie może się ono bawić i uczyć w tym samym momencie.
Sprzęt sportowy, kije do Nordic Walking Highland
Autor: Highland
Treści źródłowe: Sport-Shop.pl

Sklep sportowy: masażery, plecaki, piłki oraz inne

Zbiór rzeczy, za którymi współcześnie się goni - młodość, witalność, pogoda ducha, zawiera się w jednym słowie - sport. Wiele dyscyplin na pewno nie jest dobra dla każdego, ale czas uwierzyć, że sport uwalnia pokłady niespożytej energii. Współcześnie goni się za hasłami takimi jak zdrowie, uroda i witalność, niekiedy chcąc osiągnąć to w sztuczny i wymuszony sposób. A wyjście jest inne.

Akcesoria do rozrywki w domu i koło domu

Ruch jest bardzo ważny dla kondycji człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest zwłaszcza osobom, które dużo dnia spędzają na siedząco, a więc w biurze, przed ekranem czy podczas kierowania pojazdami. Aktywne spędzanie wolnego czasu może dokonywać się przez zabawę. Czas płynie wtedy szybciej, a aktywność sprawia więcej przyjemności. Ruch można uprawiać na wolnym powietrzu poprzez jogging, spacery z psem, wycieczki rowerowe, gry zespołowe.
Kredki, przybory szkolne
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kolorowanki na każdą okazję

Kolorowanki online nie od dziś są typową formą bawienia się. Masa rodziców jednak zastanawia się czy ta forma zabawy jest dla ich dzieci odpowiednia, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy nauki dzieci.
Serwis randkowy
Autor: Sympatia.pl
Treści źródłowe: Sympatia.pl

Randki nie tylko online

Randkowy serwis Sympatia.pl to nie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także wiele ciekawych artykułów i porady ekspertów. Zarówno single oraz pary znajdą u nas coś dla siebie - strefa rozrywki, konkursy, café czy imprezy to tylko niektóre działy jakie można odnaleźć na portalu.
dzieci
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Edukacyjne gry dla dzieci

Gry edukacyjne dla dzieci online to świetna zabawa i sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również znakomita szansa na naukę i rozwijanie swoich umiejętności. Grając na komputerze dziecko nie tylko się relaksuje, ale też uczy. Ponadto podnosi swoją pewność siebie.
Kredki, przybory szkolne
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kolorowanki do wydruku

Lato w naszym kraju jest dżdżyste, zima długa, dobrze więc mieć pomysły na dla naszych pociech na te chwile. Dobrze też, żeby te zabawy nie ograniczały się do oglądania telewizji. Włóżmy trochę wysiłku w to, aby rozrywki były interesujące i wspomagające rozwój. Wcale nie wymaga to wielkiego trudu, bo te wytyczne spełniają choćby kolorowanki do wydruku.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.