Jakiego typu sprzęt nabyć - atlas czy trenażer

Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”

Bieżnia treningowa
Odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas
Niezwykle popularnym sprzętem fitness do trenowania w domu jest bieżnia treningowa (promocyjne ceny biezni thorn). Urządzenie to pozwala na bieganie bez ograniczeń w warunkach domowych. Należy zaznaczyć, że ćwiczenia te są wygodne i bezpieczne. Ćwicząc na bieżni spalamy tkankę tłuszczową, zmniejszamy poziom cholesterolu i podnosimy wydolność krążeniowo-oddechową. Treningi mają wpływ również na naszą sylwetkę – formują mięśnie nóg oraz pośladków. Dobrym wyborem jest bieżnia magnetyczna. Ten rodzaj bieżni pozwala na łatwiejszy i naturalniejszy bieg oraz marsz.

Jeżeli oferta firmy jest dla Ciebie istotna, to przejrzyj asortyment (https://www.medimix.pl/), który Ci sugeruje. Na pewno jest tym, czego już długo szukasz.

Ponadto możemy łatwo regulować tempo przesuwania się taśmy, czego nie można powiedzieć o bieżni magnetycznej. Pozostał jeszcze wybór producenta – chcielibyśmy przecież zakupić dobre urządzenie, które będzie pracowało długo.

Inni czytali też

Może trzeba jednak pomyśleć nad nabyciem trenażera

siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com
Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”


ćwiczenia na orbitreku
Autor: JBLM MWR
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Trzeba tu powiedzieć, że orbitrek thorn (sprawdź tutaj: porównanie orbitreków z ergometrem) to wspaniały wybór. Thorn cieszy się niemałym zaufaniem i gwarantuje najwyższą jakość swych produktów.

Trenażer
być może warto jednak pomyśleć nad nabyciem orbitreku? Te urządzenia posiadają wiele zalet, które wypadałoby zauważyć. Trenażer mniej obciąża stawy, zmniejsza się więc ryzyko urazu. Ponadto, ćwiczenia na orbitreku angażują także mięśnie ramion, pleców oraz klatki piersiowej. Jeżeli nie mamy zamiaru wydać jednak zbyt wiele pieniędzy, rozsądnym wyborem jest orbitek. To urządzenie z reguły jest mniej kosztowne od orbit reków innego typu, zaś komfort treningu wcale nie jest dużo mniejszy.
22-12-02 07:01:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.