Fitness
Bieganie
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Jak łatwo poprawić kondycję?

Aktywność fizyczna jest konieczna dla zdrowia, to nie ulega wątpliwości. Którą formę wybrać aby była dla nas ciekawa i interesująca? To już jest kwestia indywidualna. Mimo zimy nie jesteśmy w kwestii sportu skazani na sprzęt fitness w klubach. Ciekawą alternatywą są kijki nordic walking, podwyższające wydajność podczas marszu, rozwijające także mięśnie ramion i odciążające częściowo stawy. Jest to forma ruchu proponowana dla każdego, także w późniejszych latach życia.
Autor: Sobienie Królewskie Golf & Count

Aktywność na wiosnę

Zbliżająca się wiosna skłania nas do podejmowania postanowień, że przestaniemy nieustannie tkwić przed ekranem komputera czy telewizorem i zaczniemy być aktywni fizycznie. Wraz z pierwszymi oznakami wiosny coraz więcej klientów odwiedza sklepy lub działy sportowe, z których powoli znikają już towary związane ze sportami zimowymi, a na półki sklepowe trafia sprzęt, który potrzebujemydo sportowej aktywności wiosną i latem.
Jak nie dać się chorobie?
Autor: Life Mental Health
Treści źródłowe: Flickr.com

Pozbądź się nadwagi

Kłopoty z nadwagą dotykają coraz większej liczby ludzi. Według wskazań statystyk co piąty Polak cierpi na otyłość, a u prawie co drugiego można zaobserwować nadwagę. Co gorsze zagadnienie to w coraz większym stopniu obejmuje również najmłodszych.
Autor: Sport-shop.pl

Wszystko dla kondycji - trambambula, badminton, atlasy, rolki itp.

Od dłuższego czasu wiadomo, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla zdrowia. Gdy codziennie pracujemy na siedząco wprost zalecane jest, żeby chociaż piętnaście minut dziennie poświęcić na krótkie rozciągnięcie się. Brak aktywności fizycznej nie wpływa dobrze na nasze zdrowie, dobrze jest więc zdecydować się na jakąś dyscyplinę sportową.
Odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Bieżnie elektryczne

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To proste! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”
Odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Z jakich powodów budowanie domowej siłowni powinno się rozpocząć od atlasu

Niezaprzeczalnie posiadanie w domu kompletnej siłowni to luksus. Trzeba jednakowoż odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego taka siłownia powinna być zbudowana? Podstawą każdej siłowni, również własnej z pewnością są atlasy do ćwiczeń. Urządzenie to umożliwia trening siłowy właściwie wszystkich partii mięśni. Trenować możemy zarówno nogi, plecy, jak i ramiona oraz klatkę piersiową.
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Może trzeba jednak pomyśleć nad nabyciem trenażera

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to w ostatnim czasie bardzo popularny – przede wszystkim wśród kobiet - sport. Większość z pań, ażeby poprawić formę oraz pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia ustanowione zamysły.
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Urządzenia do fitness do mieszkania

Niezaprzeczalnie posiadanie w domu kompletnej siłowni to luksus. Należy jednak odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego taka siłownia powinna być zbudowana?Podstawą każdej siłowni, również własnej niewątpliwie jest atlas wielofunkcyjny.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Fitness w domu – orbitrek, czy bieżnia?

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. W jaki sposób jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia treningowa, czy orbitrek?”
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.