Zdrowie
Ekoj
Treści źródłowe: ekoj.pl

Zdrowa żywność – wyższa jakość posiłków

Polacy w końcu zwrócili uwagę na to, co jedzą. Nie zgadzają się na chemiczne barwniki i żądają jakości. Zdrowa żywność już nie jest przesadą i pojawia się w zwykłych domach. Sklepy, które oferują produkty ekologiczne kojarzą się zwykle z wysokimi i niewytłumaczalnymi cenami.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to efektywna alternatywa w odniesieniu do zwykłego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą gwałtownie rzucić palenia, a przy tym zależy im na zmniejszeniu ryzyka połączonego z wchłanianiem szkodliwych substancji będących w zwykłym papierosie.
Wózek inwalidzki, niepełnosprawni
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

W jakim miejscu najkorzystniej kupić sprzęt do rehabilitacji?

Gdy jakiś czas temu niestety złamałem nogę, zrozumiałem, iż bez wątpienia służba zdrowia w Polsce musi przejść wielkie zmiany. Nie lubię narzekać, ale jestem z wielu rzeczy nieusatysfakcjonowany. Fakty są takie, że choć sporo zmieniło się na korzyść, to jednak w dalszym ciągu moje nie prezentują raczej europejskiego poziomu. Oczywiście jestem ogromnym optymistą, a więc mam nadzieję, iż najzwyczajniej w świecie stan polskiej służby zdrowia będzie nieustannie się poprawiał. Jednak chciałbym akurat w tym tekście poruszyć szczegółowo inne zagadnienie...
służba zrowia

Zmiany w polskiej opiece zdrowotnej

W naszym kraju opieka zdrowotna to niemiły temat. Każdy kto ma z nią styczność wie, że nie jest to przyjemne. Kolejki, rozdrażnieni specjaliści, nie tak, jak trzeba wypełnione recepty, kłopoty z refundacją lekarstw - to ledwo kilka próbek.
Skuteczny lekarz
Treści źródłowe: indiatalkies.com

Jak znaleźć porządnego lekarza?

Kiedy potrzebujemy lekarza najczęściej najważniejsze jest dla nas żeby trafić pod opiekę najlepszego specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "psycholog wrocław" i klikamy w pierwsze wyniki. Nie mamy ochoty narażać się na styczność z człowiekiem który potraktuje nas w niemiły sposób, postawi złą diagnozę i zaordynuje nieodpowiednie leki.
szparagi
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Szparagi a leczenie cukrzycy

Przy schorzeniu takim jak cukrzyca stosowanie właściwej diety każdego dnia zaliczane jest do warunków odpowiedniej pracy organizmu. Częste jedzenie warzyw jest pomocne, by ustabilizować poziom cukru w organizmie. Kuracja choroby takiej jak cukrzyca. Szparagi cieszą się w naszym kraju coraz większym sukcesem.
Ciepła herbatka

Cechy lecznicze czerwonej herbaty

Czerwona herbata, chociaż doskonała w Polsce oraz Europie od relatywnie niedawna, obecnie znacznie zyskuje na popularności. Uprawiana w Junnan, jest obecna w junnańskiej tradycyjnej kuchni od tysięcy lat. Jej różne zalety dietetyczne są w obecnych czasach potwierdzone poprzez wielu naukowców w ciężkich międzynarodowych publikacjach.
wózek widłowy
Treści źródłowe: flickr.com

Kurs na wózek widłowy - podstawowe wiadomości

Wózki jezdniowe podnośnikowe znane szczerzej również jako wózki widłowe wykorzystywane są w wielu gałęziach gospodarki. Używa się ich w halach magazynowych i halach produkcyjnych, w sklepach wielkopowierzchniowych i na placach budowlanych, ciężko przy tym nie dostrzegać tego, że ilość rozwiązań tego typu cały czas rośnie.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Autor: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od jakiegoś czasu furorę w sklepach robią tak zwane „kramy eko”. To półki, gdzie znaleźć można wyłącznie produkty ekologiczne. Kilkanaście lat temu nikt o czymś takim nie mówił. Co więc się stało?
apteka
Autor: Billie Ward
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wszelakie odżywki dla sportowców powinno się nabywać w sprawdzonych punktach - apteka internetowa

Obecnie zaciekawienie sportem jest bardzo duże. Coraz więcej osób marzy o atletycznej sylwetce i solidnej kondycji. Nadzwyczaj często angażują się w praktykowanie danej dyscypliny sportowej i poprawiają swoje zdolności w jej ramach. Jest to niezaprzeczalnie pozytywne zjawisko, które zapewnia same przydatne efekty.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.