Zdrowie
Te infekcje należy leczyć!
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Jak wybrać sklep medyczny

Tak właściwie w doskonałym świecie sklepy z artykułami medycznymi i ze sprzętem rehabilitacyjnym nie byłyby potrzebne. Ludzie nie mieliby kłopotów ze zdrowiem i sprawnością fizyczną, nie łamaliby kości, łóżka rehabilitacyjne by nie miały zastosowania itp. Ale jednak człowiek to krucha konstrukcja, więc z naszym zdrowiem i sprawnością bywa różnie. Na szczęście postęp medycyny i technik rehabilitacji ułatwia leczenie i rehabilitowanie ludzi po wszelkiego rodzaju wypadkach i różnego typu uszkodzeniach. Daje także możliwość możliwie łatwego poruszania się osobom niepełnosprawnym z różnych przyczyn.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Autor: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od jakiegoś czasu furorę w sklepach robią tak zwane „stoiska eko”. To miejsca, gdzie wyszukać można wyłącznie produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o czymś takim nie słyszał. Co zatem się zmieniło?
Kobieta
Autor: plethr
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna ciągle cieszy się w nad Wisłą niesłabnącą popularnością. Oferta jest naprawdę spora, praktycznie w każdej miejscowości natrafimy na gabinet lub ośrodek medycyny alternatywnej. Tego typu zabiegi często są oferowane w zwykłych gabinetach odnowy biologicznej. W tym artykule przyjrzymy się najbardziej popularnym odmianom terapii naturalnych.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Kraków - miasto medycyny

Wiedza lekarska zrobiła dość spory postęp w ostatnich dekadach. Wróćmy do początku stulecia, kiedy przecież jeszcze nie znano ani istoty drobnoustrojów i wirusów, ani skutecznych leków, zdając się w leczeniu zarazy tylko na zielarzy działających zwykle nieco po omacku, albo specjalistów, którzy w zależności od charyzmy i kontaktów potrafili promować w świecie lekarzy naprawdę niegodziwe praktyki, posiadając przy tym sławę, chwałę i majątek. Przecież nawet w ostatniej połowie dziewiętnastego stulecia całkiem popularna była lobotomia. Ludzie uznali lobotomię, mimo że zabijała.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to najlepsza opcja alternatywna w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i propozycja dla palaczy, którzy nie chcą samodzielnie odstawić nałogu, a jednocześnie zależy im na zmniejszeniu ryzyka połączonego z wziewaniem niezdrowych substancji będących w zwykłym papierosie.
Przed wizytą sprawdź lekarza!
Treści źródłowe: bc-injury-law.com

Jak znaleźć skutecznego lekarza?

Kiedy potrzebujemy lekarza zazwyczaj najistotniejsze jest dla nas żeby trafić pod opiekę najwyższej klasy specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "lekarz psychiatra kraków" i klikamy w pierwsze wyniki. To duża zaleta nowoczesnych technologii i ich użyciu w medycynie. Nie mamy chęci narażać się na kontakt z człowiekiem który będzie traktować nas źle, postawi złą diagnozę i zaordynuje nieodpowiednie leczenie.
wózek widłowy
Treści źródłowe: flickr.com

Kurs na wózek widłowy - podstawowe wiadomości

Podnośniki widłowe znane również jako widlaki wykorzystywane są w wielu odnogach gospodarki. Używa się ich w wielkich magazynach i przy przewozie towarów, w sklepach budowlanych i na terenach budowlanych, ciężko przy tym nie dostrzegać tego, że ilość zastosowań tego typu systematycznie wzrasta.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej nauczające w tej materii wybraliśmy Poznań. Powód jest prosty – można się tam edukować na kilku wiele znaczących uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy i Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań ma więc interesującą ofertę, a żacy duże pole manewru.
Skuteczny lekarz
Treści źródłowe: indiatalkies.com

Jak znaleźć porządnego lekarza?

Gdy potrzebujemy lekarza zwykle najważniejsze jest dla nas by trafić w ręce najwyższej klasy specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "psycholog wrocław" i klikamy w pierwsze wyniki. Nie chcemy narażać się na kontakt z kimś, kto będzie traktować nas źle, postawi nieprawidłową diagnozę i zaordynuje nieodpowiednie leczenie.
szparagi
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Szparagi a leczenie cukrzycy

Przy schorzeniu takim jak cukrzyca zachowanie właściwej diety codziennie zaliczane jest do warunków dobrej pracy organizmu. Regularne dodawanie do potraw warzyw jest pomocne, by wyrównać poziom cukru w organizmie. Kuracja choroby takiej jak cukrzyca. Szparagi cieszą się w naszym kraju wciąż większą sławą.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.