Zdrowie
szparagi
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Szparagi a leczenie cukrzycy

Przy schorzeniu takim jak cukrzyca stosowanie zbilansowanej diety każdego dnia zaliczane jest do priorytetów dobrej pracy organizmu. Częste dodawanie do potraw warzyw pomaga ustabilizować poziom cukru w organizmie. Kuracja choroby takiej jak cukrzyca. Szparagi cieszą się w Polsce coraz większym powodzeniem.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to świetna alternatywa w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą drastycznie odstawić nałogu, a jednocześnie ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka związanego z wdychaniem niezdrowych substancji znajdujących się w składzie papierosie.
wózek widłowy
Treści źródłowe: flickr.com

Kurs na wózek widłowy - podstawowe wiadomości

Podnośniki widłowe znane też jako wózki widłowe używane są w wielu odnogach gospodarki. Używa się ich w wielkich magazynach i halach produkcyjnych, w sklepach budowlanych i na terenach budowlanych, trudno przy tym nie dostrzegać tego, że ilość rozwiązań tego rodzaju nieustannie rośnie.
Przed wizytą sprawdź lekarza!
Treści źródłowe: bc-injury-law.com

Jak znaleźć skutecznego lekarza?

Jeśli poszukujemy lekarza najczęściej najistotniejsze jest dla nas by trafić w ręce najwyższej klasy specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "lekarz psychiatra kraków" i klikamy w pierwsze wyniki. To duża zaleta nowoczesnych technologii i ich użyciu w medycynie. Nie mamy chęci narażać się na styczność z kimś, kto będzie traktować nas w nieuprzejmy sposób, postawi nieprawidłową diagnozę i zaleci nieadekwatne lekarstwa.
Ciepła herbatka

Cechy lecznicze czerwonej herbaty

Czerwona herbata, choć doskonała w Polsce , a także Europie od względnie niedawna, teraz znacznie zyskuje na popularności. Uprawiana w Yunnan, jest obecna w chińskiej tradycyjnej kuchni od tysięcy lat. Jej liczne zalety prozdrowotne są współcześnie potwierdzone poprzez dużej ilości naukowców w ciężkich międzynarodowych publikacjach.
Skuteczny lekarz
Treści źródłowe: indiatalkies.com

Jak znaleźć porządnego lekarza?

Jeśli poszukujemy lekarza najczęściej najważniejsze jest dla nas żeby trafić do gabinetu najwyższej klasy specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "psycholog wrocław" i klikamy w pierwsze wyniki. Nie chcemy narażać się na kontakt z człowiekiem który potraktuje nas w niemiły sposób, postawi nieprawidłową diagnozę i zaleci nieodpowiednie leczenie.
Ekoj
Treści źródłowe: ekoj.pl

Zdrowa żywność – wyższa jakość posiłków

Ludzie w końcu przyjrzeli się temu, co kupują. Zaczęli krzywić się na chemiczne ulepszacze i żądają wysokiej jakości. Eko żywność przestaje być wymysłem i pojawia się na stołach. Sklepy, które mają w ofercie produkty ekologiczne łączą się jeszcze z dużymi i nieuzasadnionymi cenami.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Kraków - miasto medycyny

Medycyna zrobiła dość niemały krok w minionych dziesięcioleciach. Wróćmy do początku stulecia, kiedy wszak jeszcze nie znano ani istoty drobnoustrojów i wirusów, ani antybiotyków, oddając się w leczeniu chorób tylko na zielarzy działających zwykle trochę po omacku, lub specjalistów, jacy w zależności od zdolności przemawiania i kontaktów mogli promować w świecie lekarzy naprawdę niegodne zabiegi, posiadając przy tym sławę, splendor i pieniądze. A jeszcze w drugiej połowie XIX stulecia zupełnie popularna była lobotomia. Wszyscy uznali lobotomię, mimo że zabijała.
Apartamentowiec nad morzem Dune
Autor: Mielno Holding - Firmus Group
Treści źródłowe: Mielno Holding - Firmus Group

Relaks w Kołobrzegu

Tryb życia, jaki we współczesnych czasach prowadzimy nie sprzyja naszemu zdrowiu. Jesteśmy bez ustanku zalatani, przemęczeni, padnięci. Warto, chociaż na chwilkę odsapnąć i zadbać o swoje zdrowie. Bardzo dobrym wyjściem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie posiadają zbyt dużo wolnego czasu – weekendowy pobyt w spa.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej kształcące w tej dziedzinie wybraliśmy Poznań. Powód jest oczywisty – można się tam edukować na kilku poważnych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy a także Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań ma więc bogatą ofertę, a brać studencka duże pole działania.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.