Zdrowie
apteka
Autor: Billie Ward
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wszelakie odżywki dla sportowców powinno się nabywać w sprawdzonych punktach - apteka internetowa

W obecnych czasach zainteresowanie aktywnością fizyczną jest nadzwyczaj duże. Coraz więcej osób fantazjuje o wysportowanej sylwetce i dobrej kondycji. Nadzwyczaj często angażują się w uprawianie danej dyscypliny sportowej i rozwijają swoje zdolności w jej ramach. Jest to naturalnie pozytywne zjawisko, jakie sprowadza same przydatne efekty.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Kraków - miasto medycyny

Wiedza lekarska zrobiła dość duży krok w minionych dekadach. Cofnijmy się do początku wieku, gdy przecież jeszcze nie znano ani istoty bakterii i wirusów, ani antybiotyków, oddając się w kurowaniu schorzeń jedynie na farmaceutów poruszających się zwykle nieco po omacku, albo specjalistów, jacy w zależności od zdolności przemawiania i znajomości mogli promować w światku lekarzy bardzo niegodziwe praktyki, posiadając przy tym sławę, chwałę i pieniądze. Przecież nawet w drugiej połowie dziewiętnastego wieku zupełnie powszechna była lobotomia. Wszyscy cenili lobotomię, mimo że zabijała.
Kobieta
Autor: plethr
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna nieustanie cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Wybór jest duży, dosłownie w każdej miejscowości natrafimy na gabinet lub placówkę medycyny naturalnej. Tego typu zabiegi często są przeprowadzane w klasycznych gabinetach odnowy biologicznej. W tym artykule przyjrzymy się najbardziej popularnym rodzajom terapii naturalnych.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Autor: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od jakiegoś czasu karierę w sklepach robią tzw. „stoiska eko”. To miejsca, gdzie odnaleźć można wyłącznie produkty ekologiczne. Kilkanaście lat temu nikt o czymś takim nie słyszał. Co więc się wydarzyło?
Ekoj
Treści źródłowe: ekoj.pl

Zdrowa żywność – wyższa jakość posiłków

Ludzie nareszcie zwrócili uwagę na to, co mają na talerzach. Nie zgadzają się na niezdrowe dodatki i żądają wysokiej jakości. Bio żywność już nie jest wymysłem i wkracza do normalnego życia. Stoiska, które sprzedają produkty ekologiczne kojarzą się jeszcze z wysokimi i zagadkowymi cenami.
tabletki
Autor: Nina Matthews
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie bójmy się leków. Mamy solidne podpowiedzi dla poszukujących fachowych informacji

Są takie dni, kiedy przyjmowanie tabletek jest w naszym życiu nieuniknione. Należy zaleczyć zbolały ząb, lub pozbyć się bólu dziąseł. Należy również powiedzieć, iż są takie medykamenty, które poprawiają naszą odporność.
psycholog
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu/

Dobry gabinet psychologiczny w Warszawie

W dzisiejszych czasach wiele kłopotów z kwestiami osobistymi mogą pomóc rozwiązywać perfekcyjni specjaliści. Każdy nieraz przechodzi różnorodne trudności w swoim życiu, z którymi sam nie daje sobie rady. Różnorodne problemy psychologiczne powiązane z karierą zawodową czy sprawami osobistymi. Takie kryzysy nie muszą być mimo to od razu powodem do paniki. Gabinet psychologiczny Warszawa, to miejsce, jakie na pewno należy odwiedzić poszukując sprawdzonej pomocy.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej edukujące w tej dziedzinie wybraliśmy Poznań. Powód jest oczywisty – można się tam edukować na kilku renomowanych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy a także Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań ma więc interesującą ofertę, a żacy duże pole działania.
służba zrowia

Zmiany w polskiej opiece zdrowotnej

Publiczna służba zdrowia to drażliwy temat. Każdy kto ma z nią do czynienia wie, że nie jest to dobre doświadczenie. Kolejki, rozdrażnieni specjaliści, źle wypełnione recepty, kłopoty z refundacją lekarstw - to tylko parę przykładów.
Ciepła herbatka

Cechy lecznicze czerwonej herbaty

Czerwona herbata, chociaż wieloletnio prosperująca w kraju oraz Europie od relatywnie niedawna, teraz o wiele zyskuje na popularności. Uprawiana w Yunnan, istnieje w chińskiej tradycyjnej kuchni od tysiącleci. Jej najróżniejsze zalety prozdrowotne są w dwudziestym pierwszym wieku potwierdzone przez mnóstwa naukowców w licznych międzynarodowych publikacjach.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.