Zdrowie
Ciepła herbatka

Cechy lecznicze czerwonej herbaty

Czerwona herbata, choć znana w Polsce jak również Europie od relatywnie niedawna, obecnie o wiele zyskuje na popularności. Uprawiana w Yunnan, jest obecna w junnańskiej tradycyjnej kuchni od setek lat. Jej liczne zalety dietetyczne są w obecnych czasach potwierdzone poprzez dużej ilości naukowców w ciężkich międzynarodowych publikacjach.

Dbaj o kondycję w domu

Jeśli posiadamy własny dom świetnym pomysłem jest urządzenie w nim małej siłowni. Zwykle mamy jedno pomieszczenie, z którym nie wiemy co zrobić, jak je zagospodarować. Wstawienie tam maszyn do ćwiczeń będzie najlepszym pomysłem. Zwłaszcza gdy zależy nam na zbudowaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja podejmowania wysiłku fizycznego w gronie innych ludzi jest dla nas wielce nieprzyjemna. Wówczas ćwiczenia we własnym domu są rozwiązaniem.
Apartamentowiec nad morzem Dune
Autor: Mielno Holding - Firmus Group
Treści źródłowe: Mielno Holding - Firmus Group

Relaks w Kołobrzegu

Sposób życia, jaki w obecnych czasach prowadzimy nie wpływa korzystnie na nasze zdrowie. Jesteśmy wiecznie zalatani, przepracowani, zmęczeni. Warto, choć na chwilkę odpocząć i zadbać o swoje zdrowie. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest udanie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie mają zbyt dużo wolnego czasu – weekendowy pobyt w spa.
Te infekcje należy leczyć!
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Jak wybrać sklep medyczny

Tak właściwie w doskonałym świecie sklepy medyczne i ze sprzętem rehabilitacyjnym nie byłyby potrzebne. Ludzie nie mieliby kłopotów ze zdrowiem i poruszaniem się, nie łamaliby nóg ani rąk, łóżka rehabilitacyjne by nie istniały itp. Lecz niestety człowiek to łamliwa konstrukcja, w związku z tym z naszym zdrowiem i sprawnością bywa różnie. Szczęśliwie postęp medycyny i technologii umożliwia leczenie i rehabilitowanie ludzi po różnego typu wypadkach i różnego typu uszkodzeniach. Daje również możliwość stosunkowo wygodnego poruszania się ludziom niepełnosprawnym z wielu powodów.
apteka
Autor: Billie Ward
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wszelakie odżywki dla sportowców powinno się nabywać w sprawdzonych punktach - apteka internetowa

W obecnych czasach zainteresowanie aktywnością fizyczną jest nadzwyczaj duże. Coraz więcej osób fantazjuje o wysportowanej sylwetce i dobrej kondycji. Nadzwyczaj często angażują się w uprawianie danej dyscypliny sportowej i rozwijają swoje zdolności w jej ramach. Jest to naturalnie pozytywne zjawisko, jakie sprowadza same przydatne efekty.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Kraków - miasto medycyny

Wiedza lekarska zrobiła dość duży krok w minionych dekadach. Cofnijmy się do początku wieku, gdy przecież jeszcze nie znano ani istoty bakterii i wirusów, ani antybiotyków, oddając się w kurowaniu schorzeń jedynie na farmaceutów poruszających się zwykle nieco po omacku, albo specjalistów, jacy w zależności od zdolności przemawiania i znajomości mogli promować w światku lekarzy bardzo niegodziwe praktyki, posiadając przy tym sławę, chwałę i pieniądze. Przecież nawet w drugiej połowie dziewiętnastego wieku zupełnie powszechna była lobotomia. Wszyscy cenili lobotomię, mimo że zabijała.
Kobieta
Autor: plethr
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna nieustanie cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Wybór jest duży, dosłownie w każdej miejscowości natrafimy na gabinet lub placówkę medycyny naturalnej. Tego typu zabiegi często są przeprowadzane w klasycznych gabinetach odnowy biologicznej. W tym artykule przyjrzymy się najbardziej popularnym rodzajom terapii naturalnych.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Autor: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od jakiegoś czasu karierę w sklepach robią tzw. „stoiska eko”. To miejsca, gdzie odnaleźć można wyłącznie produkty ekologiczne. Kilkanaście lat temu nikt o czymś takim nie słyszał. Co więc się wydarzyło?
Ekoj
Treści źródłowe: ekoj.pl

Zdrowa żywność – wyższa jakość posiłków

Ludzie nareszcie zwrócili uwagę na to, co mają na talerzach. Nie zgadzają się na niezdrowe dodatki i żądają wysokiej jakości. Bio żywność już nie jest wymysłem i wkracza do normalnego życia. Stoiska, które sprzedają produkty ekologiczne kojarzą się jeszcze z wysokimi i zagadkowymi cenami.
tabletki
Autor: Nina Matthews
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie bójmy się leków. Mamy solidne podpowiedzi dla poszukujących fachowych informacji

Są takie dni, kiedy przyjmowanie tabletek jest w naszym życiu nieuniknione. Należy zaleczyć zbolały ząb, lub pozbyć się bólu dziąseł. Należy również powiedzieć, iż są takie medykamenty, które poprawiają naszą odporność.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.