Zdrowie
Skuteczny lekarz
Treści źródłowe: indiatalkies.com

Jak znaleźć porządnego lekarza?

Gdy potrzebujemy lekarza zwykle najistotniejsze jest dla nas by trafić w ręce najwyższej klasy specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "psycholog wrocław" i klikamy w pierwsze wyniki. Nie mamy chęci narażać się na kontakt z kimś, kto będzie traktować nas w niemiły sposób, postawi nieprawidłową diagnozę i zaordynuje nieodpowiednie leczenie.
Kobieta
Autor: plethr
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna ciągle cieszy się w nad Wisłą niesłabnącym zainteresowaniem. Wybór jest naprawdę szeroki, praktycznie w każdej miejscowości znajdziemy gabinet lub placówkę medycyny naturalnej. Tego rodzaju zabiegi często są oferowane w klasycznych gabinetach spa. W tym tekście przyjrzymy się podstawowym odmianom terapii naturalnych.

Dbaj o kondycję w domu

Gdy mamy własny dom wspaniałym pomysłem jest urządzenie w nim niewielkiej siłowni. Często mamy jakieś pomieszczenie, z którym nie wiemy co zrobić, w jaki sposób je zagospodarować. Wstawienie tam przyrządów do ćwiczeń jest najlepszym co możemy zrobić. W szczególności gdy zależy nam na zbudowaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja podejmowania wysiłku fizycznego w gronie innych osób jest dla nas wielce nieprzyjemna. Wtedy ćwiczenia we własnym domu są rozwiązaniem.
Apartamentowiec nad morzem Dune
Autor: Mielno Holding - Firmus Group
Treści źródłowe: Mielno Holding - Firmus Group

Relaks w Kołobrzegu

Tryb życia, jaki w aktualnych czasach prowadzimy nie sprzyja naszemu zdrowiu. Jesteśmy wiecznie zabiegani, wyczerpani, niewyspani. Trzeba, chociaż na sekundkę odetchnąć i zadbać o swoje zdrowie. Znakomitym wyjściem jest wybranie się na dłuższy pobyt do sanatorium, a dla osób, które nie posiadają zbyt dużo wolnego czasu – weekendowy pobyt w spa.
Wózek inwalidzki, niepełnosprawni
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

W jakim miejscu najkorzystniej kupić sprzęt do rehabilitacji?

Kiedy jakiś czas temu pechowo złamałem nogę, doszedłem do wniosku, iż bez wątpienia polska służba zdrowia powinna przejść poważne reformy. Nie lubię uskarżać się, lecz jestem z bardzo wielu rzeczy nieusatysfakcjonowany. Prawda jest taka, że chociaż wiele zmieniło się na plus, to jednak nadal przynajmniej moje nie prezentują europejskiego poziomu. Naturalnie jestem wielkim optymistą, a więc mam małą nadzieję, iż po prostu stan naszej służby zdrowia będzie ciągle się poprawiał. Jednak chciałbym akurat w tym tekście poruszyć dokładnie inne zagadnienie...
kobieta z dzieckiem na basenie
Autor: Michael Bentley
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu kobiety powinny chodzić dosyć często na basen

Serdecznie polecam regularne chodzenie na pływalnię, bo tak naprawdę nie ma zbyt wielu ciekawszych form uprawiania sportu. Według mnie często uważamy, że częste pływanie jest co prawda w istocie skuteczne, dające bardzo dobre efekty, lecz mimo wszystko trudne na dłuższy okres czasu. Najzupełniej nie zgadzam się z tym. Choć nie posiadam odpowiedniej formy fizycznej, to tak czy siak w bardzo wielu przypadkach jest tak, iż nie chce mi się wyjść z basenu. Pływanie uzależnia!
apteka
Autor: Billie Ward
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wszelakie odżywki dla sportowców powinno się nabywać w sprawdzonych punktach - apteka internetowa

W obecnych czasach zaciekawienie sportem jest nadzwyczaj duże. Coraz więcej ludzi marzy o okazałej sylwetce i dobrej kondycji. Wyjątkowo często angażują się w praktykowanie konkretnej dyscypliny sportowej i rozwijają swoje kompetencje w jej obszarze. Jest to niezaprzeczalnie dobre zjawisko, które sprowadza same przydatne efekty.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Autor: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od pewnego czasu furorę w supermarketach robią tzw. „kramy eko”. To półki, gdzie odnaleźć można wyłącznie produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o czymś takim nie słyszał. Co więc się zmieniło?
psycholog
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu/

Dobry gabinet psychologiczny w Warszawie

Obecnie wiele kłopotów ze sprawami osobistymi mogą pomóc rozwiązywać doskonali specjaliści. Każdy czasami przechodzi rozmaite trudności w swoim życiu, z którymi sam nie daje sobie rady. Różnorodne trudności psychologiczne związane z karierą zawodową czy związkiem. Takie przypadki nie muszą być jednak od razu przyczyną paniki. Gabinet psychologiczny Warszawa, to miejsce, które na pewno należy odwiedzić poszukując sprawdzonej pomocy.
Narty biegowe, biegówki
Autor: ZnaneNieznane.pl
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak skutecznie zwalczyć stres

We współczesnych czasach stres i wszędobylska komputeryzacja znacznie wpływa na tryb życia. Ponieważ z jasnych względów nie można cofnąć się w czasie, znakomitym pomysłem na zadbanie o własne zdrowie i kondycję jest regularne i niezbyt intensywne, ale sprawiające przyjemność ćwiczenia.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.