Zdrowie
Wózek inwalidzki, niepełnosprawni
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

W jakim miejscu najkorzystniej kupić sprzęt do rehabilitacji?

Gdy jakiś czas temu pechowo złamałem nogę, doszedłem do wniosku, iż bez dwóch zdań służba zdrowia w Polsce musi przejść poważne zmiany. Nie lubię narzekać, ale jestem z wielu rzeczy nieusatysfakcjonowany. Prawda jest taka, że chociaż sporo zmieniło się na plus, to jednak nadal moje nie prezentują raczej odpowiedniego poziomu. Oczywiście jestem ogromnym optymistą, a więc mam nadzieję, iż najzwyczajniej w świecie stan polskiej służby zdrowia będzie nieustannie się poprawiał. Jednakże chcę akurat w tym tekście poruszyć dokładnie inny temat...
Narty biegowe, biegówki
Autor: ZnaneNieznane.pl
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak skutecznie zwalczyć stres

W dzisiejszych czasach stres i wszędobylska komputeryzacja znacznie wpływa na tryb życia. Ponieważ z oczywistych powodów nie można cofnąć się w czasie, cudownym pomysłem na zadbanie o własne zdrowie i kondycję jest regularne i niezbyt intensywne, ale przynoszące przyjemność ćwiczenia.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej kształcące w tym zakresie wybraliśmy Poznań. Powód jest prosty – można się tam edukować na kilku poważnych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy a także Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań posiada więc wiele do zaoferowania, a studenci duże pole manewru.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Autor: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od pewnego czasu furorę w sklepach robią tak zwane „kramy bio”. To półki, gdzie wyszukać można wyłącznie produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o takich rzeczach nie słyszał. Co zatem się zmieniło?

Dbaj o kondycję w domu

Jeśli posiadamy własny dom świetnym pomysłem jest urządzenie w nim niewielkiej siłowni. Często mamy jakieś pomieszczenie, z którym nie mamy pojęcia co zrobić, w jaki sposób je zagospodarować. Wstawienie tam maszyn do ćwiczeń będzie najlepszym pomysłem. W szczególności jeśli zależy nam na utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja podejmowania wysiłku fizycznego w gronie innych ludzi jest dla nas wielce nieprzyjemna. W takiej sytuacji ćwiczenia we własnym domu są wyjściem.
Ciepła herbatka

Cechy lecznicze czerwonej herbaty

Czerwona herbata, choć wieloletnio prosperująca w kraju , a także Europie od relatywnie niedawna, obecnie znacznie zyskuje na popularności. Uprawiana w Junnan, istnieje w chińskiej tradycyjnej gastronomii od setek lat. Jej przeróżne zalety dietetyczne są w obecnych czasach potwierdzone przez wielu naukowców w ciężkich międzynarodowych publikacjach.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa opcja alternatywna w stosunku do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą gwałtownie odstawić palenia, a przy tym zależy im na zmniejszeniu ryzyka połączonego z wdychaniem szkodliwych substancji znajdujących się w składzie papierosie.
Przed wizytą sprawdź lekarza!
Treści źródłowe: bc-injury-law.com

Jak znaleźć skutecznego lekarza?

Jeśli potrzebujemy lekarza najczęściej najważniejsze jest dla nas by trafić w ręce najwyższej klasy specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "lekarz psychiatra kraków" i klikamy w pierwsze wyniki. To duża zaleta nowoczesnych technologii i ich użyciu w medycynie. Nie mamy ochoty narażać się na kontakt z osobą która potraktuje nas w niemiły sposób, postawi nieprawidłową diagnozę i zaordynuje nieadekwatne leki.
służba zrowia

Zmiany w polskiej opiece zdrowotnej

W tym kraju opieka zdrowotna to trudny temat. Każdy kto miewa z nią styczność wie, że nie należy to do przyjemności. Dezorganizacja, przemęczeni lekarze, nie tak, jak trzeba wypisane recepty, kłopoty z refundacją lekarstw - to tylko kilka próbek.
kobieta z dzieckiem na basenie
Autor: Michael Bentley
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Czemu kobiety powinny chodzić dosyć często na basen

Serdecznie polecam regularne chodzenie na pływalnię, ponieważ tak naprawdę nie ma wielu bardziej interesujących form aktywności fizycznej. Według mnie często uważamy, że pływanie jest co prawda w istocie efektywne, dające rewelacyjne efekty, ale mimo wszystko ciężkie na dłuższą metę. W zupełności nie zgadzam się z tym. Chociaż nie mam dobrej formy fizycznej, i tak w wielu przypadkach sytuacja jest taka, iż nie chce mi się wyjść z basenu. Pływanie jest bardzo wciągające!
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.