Zdrowie
tabletki
Autor: Nina Matthews
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nie bójmy się leków. Mamy solidne podpowiedzi dla poszukujących fachowych informacji

Są takie dni, kiedy przyjmowanie tabletek jest w naszym życiu nieuniknione. Należy zaleczyć zbolały ząb, lub pozbyć się bólu dziąseł. Należy również powiedzieć, iż są takie medykamenty, które poprawiają naszą odporność.
psycholog
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu/

Dobry gabinet psychologiczny w Warszawie

W dzisiejszych czasach wiele kłopotów z kwestiami osobistymi mogą pomóc rozwiązywać perfekcyjni specjaliści. Każdy nieraz przechodzi różnorodne trudności w swoim życiu, z którymi sam nie daje sobie rady. Różnorodne problemy psychologiczne powiązane z karierą zawodową czy sprawami osobistymi. Takie kryzysy nie muszą być mimo to od razu powodem do paniki. Gabinet psychologiczny Warszawa, to miejsce, jakie na pewno należy odwiedzić poszukując sprawdzonej pomocy.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej edukujące w tej dziedzinie wybraliśmy Poznań. Powód jest oczywisty – można się tam edukować na kilku renomowanych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy a także Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań ma więc interesującą ofertę, a żacy duże pole działania.
służba zrowia

Zmiany w polskiej opiece zdrowotnej

Publiczna służba zdrowia to drażliwy temat. Każdy kto ma z nią do czynienia wie, że nie jest to dobre doświadczenie. Kolejki, rozdrażnieni specjaliści, źle wypełnione recepty, kłopoty z refundacją lekarstw - to tylko parę przykładów.
Ciepła herbatka

Cechy lecznicze czerwonej herbaty

Czerwona herbata, chociaż wieloletnio prosperująca w kraju oraz Europie od relatywnie niedawna, teraz o wiele zyskuje na popularności. Uprawiana w Yunnan, istnieje w chińskiej tradycyjnej kuchni od tysiącleci. Jej najróżniejsze zalety prozdrowotne są w dwudziestym pierwszym wieku potwierdzone przez mnóstwa naukowców w licznych międzynarodowych publikacjach.
Kobieta
Autor: plethr
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna wciąż cieszy się w nad Wisłą niesłabnącą popularnością. Wybór jest duży, praktycznie wszędzie natrafimy na gabinet lub ośrodek medycyny alternatywnej. Tego rodzaju zabiegi też są wykonywane w zwykłych gabinetach spa. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym typom terapii naturalnych.
szparagi
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Szparagi a leczenie cukrzycy

Przy schorzeniu takim jak cukrzyca zastosowanie odpowiedniej diety każdego dnia należy do priorytetów dobrego funkcjonowania organizmu. Regularne przyjmowanie wraz z posiłkami warzyw pomaga wyrównać poziom cukru we krwi. Leczenie choroby takiej jak cukrzyca. Szparagi cieszą się w Polsce wciąż większą popularnością.
Te infekcje należy leczyć!
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Jak wybrać sklep medyczny

Tak właściwie w doskonałym świecie sklepy z artykułami medycznymi i ze sprzętem rehabilitacyjnym nie byłyby potrzebne. Ludzie nie mieliby kłopotów ze zdrowiem i sprawnością fizyczną, nie łamaliby kości, łóżka rehabilitacyjne by nie miały zastosowania itp. Ale jednak człowiek to krucha konstrukcja, więc z naszym zdrowiem i sprawnością bywa różnie. Na szczęście postęp medycyny i technik rehabilitacji ułatwia leczenie i rehabilitowanie ludzi po wszelkiego rodzaju wypadkach i różnego typu uszkodzeniach. Daje także możliwość możliwie łatwego poruszania się osobom niepełnosprawnym z różnych przyczyn.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Autor: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od jakiegoś czasu furorę w sklepach robią tak zwane „stoiska eko”. To miejsca, gdzie wyszukać można wyłącznie produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o czymś takim nie słyszał. Co zatem się zmieniło?
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Kraków - miasto medycyny

Wiedza lekarska zrobiła dość spory postęp w ostatnich dekadach. Wróćmy do początku stulecia, kiedy przecież jeszcze nie znano ani istoty drobnoustrojów i wirusów, ani skutecznych leków, zdając się w leczeniu zarazy tylko na zielarzy działających zwykle nieco po omacku, albo specjalistów, którzy w zależności od charyzmy i kontaktów potrafili promować w świecie lekarzy naprawdę niegodziwe praktyki, posiadając przy tym sławę, chwałę i majątek. Przecież nawet w ostatniej połowie dziewiętnastego stulecia całkiem popularna była lobotomia. Ludzie uznali lobotomię, mimo że zabijała.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.