Ćwiczenia
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Fitness w domu – orbitrek, czy bieżnia?

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia treningowa, czy orbitrek?”
rehabilitacja
Autor: Ben Sutherland
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Domowa rehabilitacja okazuje się być możliwa

Może się okazać, że ktoś będzie potrzebował nieustannej opieki, bo jego choroba stanie się dla niego mocnym problemem. Wówczas powinniśmy się namyślić, którą opiekę mu zorganizować, tak by mógł mieszkać w domu, w pobliżu najbliższych osób.
Dzieci w szkole
Autor: 0Odyssey0
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

kaligrafia dla najmłodszych

Nauka pisania dla dzieci jest zwykle dużym kłopotem. Aby ją ułatwić, warto robić ćwiczenia ruchowe oraz przygotowywać dziecko do zapoznawania pisma.Z poniższego tekstu nauczycie się jak praktykować z najmłodszymi, aby byli dobrze przystosowani do nauki w szkole.
rower
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

W jaki sposób stworzyć siłownię w domu

Masz trochę miejsca na zbyciu? Dbasz o swoją sylwetkę i regularnie trenujesz? Nienawidzisz zatłoczonych sal na siłowni? Frustrujesz się, gdy tam, gdzie ćwiczysz wszystkie bieżnie są okupowane? Planujesz oszczędzić trochę gotówki? Jeśli powiedziałeś „tak” na wszystkie te sprawy, idealnym rozwiązaniem dla ciebie jest postawienie prywatnej sali treningowej w w miejscu zamieszkania.
wycieczka kajakiem
Autor: Trevor Mattea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie plusy niesie za sobą prowadzenie aktywnego życia?

Frapujesz się nad tym jakie wartości wiążą się z prowadzeniem energicznego życia? Możemy ich wyliczyć ogromnie dużo! Osoby, jakie codziennie są aktywne cieszą się między innymi dobrym samopoczuciem i wybornym humorem.
suplementy aakg
Treści źródłowe: fbb.pl

Sposób na ładną sylwetkę

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Po wyczerpujących także dla największych twardzieli opadach śniegu, jakie zaowocowały różnymi niedogodnościami, hałdami śniegu, infekcjami, usterkami w autach i permanentnym rozleniwieniem, degrengoladą i marazmem, nadciąga czas roztopów, wyższe temperatury, ogólna zmiana status quo.
Kredki, przybory szkolne
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Dziecko w Internecie

Internet zmienił obecny świat. Mówi się, że jeżeli kogoś nie ma w sieci, to nie istnieje. internet odmienił komunikację i sposób gospodarowania wolnym czasem. Nie odsuwa nikogo z powodu płci, ani z powodu wieku. Czerpią z niego zarówno mali, jak i dorośli. Oto, co Internet ma do zaoferowania naszym pociechom. Kolorowanki do wydrukowania to najpopularniejsza forma rozrywki w Internecie.
Autor: iStock.com

Wybieramy sprzęt do siłowni

Kto nie chciałby mieć własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.
Narty biegowe, biegówki
Autor: ZnaneNieznane.pl
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak skutecznie zwalczyć stres

W dzisiejszych czasach stres i powszechna komputeryzacja w ważnym stopniu ma wpływ na styl życia. Ponieważ z jasnych względów nie można cofnąć się w czasie, doskonałym pomysłem na zadbanie o swoje zdrowie i kondycję jest regularne i mało intensywne, ale przynoszące przyjemność ćwiczenia.
Jak nie dać się chorobie?
Autor: Life Mental Health
Treści źródłowe: Flickr.com

Pozbądź się nadwagi

Problemy z nadmiernymi kilogramami dotyczą coraz większej ilości kobiet i mężczyzn. Według wskazań statystyk co piąty Polak ma problemy z otyłością, a u prawie co drugiego można stwierdzić nadwagę. Co gorsze zagadnienie to coraz częściej obejmuje również najmłodszych.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.