Ćwiczenia
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Na jakie czynniki zwrócić uwagę układając plan treningowy?

Każdy, kto kiedykolwiek trenował kulturystykę pamięta, że dobry plan treningowy to absolutna podstawa. Określenie celów treningu, zarówno krótkoterminowych, jak i długoterminowych oraz wybór optymalnych ćwiczeń, ich specyfikacji i obciążenia pozwala na zoptymalizowanie efektów treningu oraz umożliwia ocenę postępów.
rower
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

W jaki sposób stworzyć siłownię w domu

Masz trochę miejsca do zagospodarowania? Lubisz dbać o swoją sylwetkę i często ćwiczysz? Nie lubisz zatłoczonych sal na siłowni? Wkurzasz się, gdy tam, gdzie chodzisz wszystkie bieżnie są zajęte przez ćwiczących? Chcesz oszczędzić trochę gotówki? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na wszystkie te pytania, idealnym rozwiązaniem dla ciebie jest postawienie własnej siłowni w w miejscu zamieszkania.

Siłownia - na czym ćwiczyć?

Zamierzać zbudować trochę mięśni? Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Pierwszy raz na siłowni i nie masz pojęcia, do czego można użyć widoczne tam sprzęty? Prezentujemy tekst zrobiony dla ciebie.
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Może trzeba jednak pomyśleć nad nabyciem trenażera

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jak jednak trenować, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Można zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”
szkolenie
Autor: Stolbud Włoszczowa
Treści źródłowe: Stolbud Włoszczowa

Szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia menedżerskie

W obecnych czasach szkolenia sprzedażowe dla pracowników korporacji, zajmujących się menedżerowaniem zaliczane są w gruncie rzeczy do obowiązków. Kierownictwo przedsiębiorstw zobowiązane jest do zdecydowania się na tego rodzaju szkolenia menedżerskie, które są wedle rynku najlepszej jakości. Wielu nasuwa się pytanie: z jakiego powodu oferta skierowana do kierownictw, menedżerów i brygadzistów, dotycząca kursów doszkalających i kierunkujących, takich jak szkolenia sprzedażowe, a dokładniej szkolenia menedżerskie, jest tak atrakcyjna oraz popularna? Warto skorzystać z szansy, jaką dają szkolenia menedżerskie oraz nie przestawać się nadal rozwijać.
rehabilitacja
Autor: Ben Sutherland
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Domowa rehabilitacja okazuje się być możliwa

Może się okazać, że ktoś będzie potrzebować nieustannej opieki, gdyż jego choroba okaże się być dla niego silnym ograniczeniem. Wtedy powinniśmy się zastanowić, którą opiekę mu zorganizować, tak aby mógł przebywać w domu, w otoczeniu ukochanych osób.
Narty biegowe, biegówki
Autor: ZnaneNieznane.pl
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak skutecznie zwalczyć stres

W dzisiejszych czasach stres i wszędobylska komputeryzacja znacznie ma wpływ na styl życia. Ponieważ z oczywistych względów nie można cofnąć się w czasie, wyśmienitym pomysłem na zadbanie o swoje zdrowie i odporność jest regularne i mało intensywne, ale sprawiające ulgę ćwiczenia.
odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Jakie wybrać urządzenie do ćwiczeń

Kto nie chciałby mieć własnej siłowni w domu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
jazda na nartach
Autor: glenngould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób właściwie wypoczywać na urlopie i w weekend?

Łóżko, odbiornik telewizyjny, mecz, napój procentowy oto stereotypowy obraz naszego kibica piłki nożnej. Wielki fan aktywności fizycznej z brzuszkiem piwnym lub z poważną otyłością musi przestać być synonimem faceta po 50-tce. Sport, a zwłaszcza piłka nożna to piękne widowisko, jednak, aby utrzymać zdrowego ducha konkurencji wśród swoich dzieci i wnuków panowie powinni udać się poza cztery ściany i dać przykład swoim postępowaniem, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie.
hantle
Treści źródłowe: http://www.sport-shop.pl/

Metody aby stać się atrakcyjną czterdziestolatką?

W naszym kraju, tak naprawdę na całym Starym Kontynencie, dostrzec można coraz większą liczbę atrakcyjnych pań po czterdziestym roku życia. Choć jeszcze kilka lat temu panie, które przekroczyły czterdzieści lat najzwyczajniej poważnie rozmyślały o emeryturze, na szczęście obecnie jest lepiej. Czyli czterdziestolatki nareszcie dbają o siebie. Naturalnie nie rozchodzi się o to, że niegdyś nie było kobiet, które dbały o swoją prezencję w dojrzalszym wieku, lecz fakty są takie, iż obecnie owy trend jest bardziej zauważalny. Co można powiedzieć Polce, która raczej nie dba o swój wygląd? No cóż, czas zadbać o siebie!
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.