Ćwiczenia
rehabilitacja
Autor: Ben Sutherland
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Domowa rehabilitacja okazuje się być możliwa

Może się okazać, że ktoś będzie potrzebował ciągłej opieki, gdyż jego choroba okaże się być dla niego mocnym problemem. Wtenczas musimy się zastanowić, jaką opiekę mu przygotować, tak aby mógł mieszkać w domu, w pobliżu najbliższych osób.
odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Jakie wybrać urządzenie do ćwiczeń

Kto nie chciałby mieć własnej siłowni w domu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
wycieczka kajakiem
Autor: Trevor Mattea
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie plusy niesie za sobą prowadzenie aktywnego życia?

Frapujesz się nad tym jakie zalety wiążą się z prowadzeniem czynnego życia? Zdołamy ich wypunktować niezmiernie dużo! Osoby, jakie codziennie są aktywne cieszą się między innymi dobrym samopoczuciem i świetnym nastrojem.
Kredki, przybory szkolne
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Dziecko w Internecie

Internet zawojował obecny świat. Mówi się, że jeśli kogoś nie ma w sieci, to nie ma go wcale. internet odmienił komunikację i sposób spędzania przed nas wolnego czasu. Nie odsuwa nikogo ze względu na płeć, ani z powodu wieku. Korzystają z niego zarówno dzieci, jak i starsi. Oto, co World Wide Web ma do zaoferowania naszym dzieciom. Kolorowanki do wydrukowania to najpopularniejsza forma zabawy w sieci.
Dzieci w szkole
Autor: 0Odyssey0
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

kaligrafia dla najmłodszych

Nauka pisania dla dzieci jest często dużym trudnością. Aby ją ułatwić, warto wykonywać ćwiczenia ruchowe oraz przygotowywać dziecko do poznawania pisma.Z poniższego tekstu dowiecie się jak praktykować z najmłodszymi, aby byli dobrze przygotowani do nauki w szkole.
Odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Jakiego typu sprzęt nabyć - atlas czy trenażer

Fitness w domu – orbitrek, czy bieżnia?
Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. W jaki sposób jednak trenować, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”
hantle
Treści źródłowe: http://www.sport-shop.pl/

Metody aby stać się atrakcyjną czterdziestolatką?

W Polsce, w sumie na całym Starym Kontynencie, zauważyć nietrudno coraz większą ilość zadbanych kobiet po czterdziestce. Chociaż jeszcze przed kilkoma laty panie, które przekroczyły magiczną czterdziestkę najzwyczajniej poważnie myślały o przejściu na emeryturę, na szczęście obecnie jest dużo lepiej. Zatem czterdziestolatki nareszcie dbają o własną prezencję. Oczywiście nie chodzi o to, że niegdyś nie było pań, które dbały o swoją prezencję w dojrzałym wieku, lecz realia są takie, iż aktualnie owy trend jest bardziej dostrzegalny. A co można powiedzieć Polce, która raczej nie dba o własny wygląd? Cóż, czas zadbać o siebie!
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Fitness w domu – orbitrek, czy bieżnia?

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się odpowiedzieć na pytanie „bieżnia treningowa, czy orbitrek?”
suplementy aakg
Treści źródłowe: fbb.pl

Sposób na ładną sylwetkę

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Po wymagających również dla nielichych twardzieli zamieciach śnieżnych, które zaowocowały najróżniejszymi niedogodnościami, zaspami, chorobami, popsutymi autami i permanentnym rozleniwieniem, jednostajnością i marazmem, nadchodzi odwilż, wyższe temperatury, całkowita zmiana status quo.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Na jakie czynniki zwrócić uwagę układając plan treningowy?

Każdy, kto kiedykolwiek uprawiał kulturystykę pamięta, że dobry plan treningowy to podstawa. Określenie celów treningu, krótko i długoterminowych oraz dobór optymalnych ćwiczeń, ich specyfikacji i obciążenia pozwala na zoptymalizowanie efektów treningu oraz umożliwia ocenę postępów.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.