Ćwiczenia
hantle
Treści źródłowe: http://www.sport-shop.pl/

Metody aby stać się atrakcyjną czterdziestolatką?

W naszym kraju, w sumie na całym Starym Kontynencie, dostrzec nietrudno coraz więcej atrakcyjnie wyglądających kobiet po czterdziestce. Choć jeszcze kilka lat temu kobiety, które przekroczyły magiczną czterdziestkę najzwyczajniej w świecie poważnie rozmyślały o życiu na emeryturze, na całe szczęście dzisiaj jest sporo lepiej. Zatem czterdziestolatki wreszcie dbają o swój wygląd. Oczywiście nie rozchodzi się o to, że wcześniej nie było kobiet, które umiały zadbać o swoją prezencję w dojrzalszym wieku, ale prawda jest taka, iż dzisiaj ten trend jest o wiele bardziej zauważalny. Co tak naprawdę można powiedzieć kobiecie, która generalnie nie dba o siebie? Cóż, czas zadbać o siebie!
rehabilitacja
Autor: Ben Sutherland
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Domowa rehabilitacja okazuje się być możliwa

Ma sposobność się okazać, że ktoś będzie potrzebował nieustannej opieki, gdyż jego schorzenie stanie się dla niego silnym problemem. Wówczas musimy się zastanowić, jaką opiekę mu zorganizować, tak aby mógł przebywać w domu, w otoczeniu ukochanych osób.
jazda na nartach
Autor: glenngould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób właściwie wypoczywać na urlopie i w weekend?

Sofa, odbiornik telewizyjny, mecz, napój procentowy oto stereotypowy obraz polskiego kibica piłki nożnej. Zagorzały fan aktywności fizycznej z brzuszkiem piwnym lub z znaczącą otyłością powinien przestać być synonimem mężczyzny po pięćdziesiątce. Sport, a w szczególności piłka nożna to piękne widowisko, aczkolwiek, aby podtrzymywać zdrowego ducha rywalizacji pośród swoich dzieci i wnuków panowie powinni udać się poza mieszkanie i dać przykład swoim postępowaniem, a przy okazji zwrócić uwagę na swoje zdrowie.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Fitness w domu – orbitrek, czy bieżnia?

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieustannym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Postaramy się znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia treningowa, czy orbitrek?”

Dbaj o kondycję w domu

Gdy mamy własny dom wspaniałym pomysłem jest urządzenie w nim niewielkiej siłowni. Często mamy jakieś pomieszczenie, z którym nie wiemy co zrobić, w jaki sposób je zagospodarować. Wstawienie tam przyrządów do ćwiczeń jest najlepszym co możemy zrobić. W szczególności gdy zależy nam na zbudowaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja podejmowania wysiłku fizycznego w gronie innych osób jest dla nas wielce nieprzyjemna. Wtedy ćwiczenia we własnym domu są rozwiązaniem.
Depresja zimowa
Autor: Hopl.pl
Treści źródłowe: Hopl.pl

Jak pokonać jesienną chandrę

Bardzo krótkie dni, grobowa szarość i ulewa za oknem,, a także mroźna temperatura, potrafią wpływać na znaczne osłabienie całego ciała. Wszystkie z wzmiankowanych czynników powodują, że ludzie czują się wiecznie zmęczeni, trudniej im również zabrać się do pracy. Takiego gatunku oznaki mogą stanowić podstawowe symptomy jesiennej depresji, jaka jest w stanie dotknąć każdego.
odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Jakie wybrać urządzenie do ćwiczeń

Któż z nas nie chciałby posiadać własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.
Jak nie dać się chorobie?
Autor: Life Mental Health
Treści źródłowe: Flickr.com

Pozbądź się nadwagi

Problemy z nadwagą dotyczą coraz większej liczby ludzi. Według wskazań statystyk co piąty Polak cierpi na otyłość, a u niemal co drugiego można mówić o nadwadze. Co gorsze problem ten w coraz większym stopniu obejmuje również najmłodszych.
Narty biegowe, biegówki
Autor: ZnaneNieznane.pl
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak skutecznie zwalczyć stres

We współczesnych czasach stres i wszędobylska komputeryzacja znacznie wpływa na tryb życia. Ponieważ z jasnych względów nie można cofnąć się w czasie, znakomitym pomysłem na zadbanie o własne zdrowie i kondycję jest regularne i niezbyt intensywne, ale sprawiające przyjemność ćwiczenia.
Piłka nożna, piłkarz
Autor: beMeister
Treści źródłowe: IMPIRE

Opanowanie trików piłkarskich

Gdy ktoś chce opanować triki piłkarskie powinien nastawić się na regularne treningi i cierpliwie czekać na efekty. Powinno się rozpocząć od wykonywania prostych układów a potem stopniowo poznawać coraz trudniejsze. Pierwsze ćwiczenia to podrzucanie piłki i łapanie jej na stopę. Powinno się to powtarzać kilka razy. Są dwa sposoby wykonywania ćwiczeń. Pierwszy to łapanie piłki z powietrza, a drugi od ziemi. Istotne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo tylko takie przyniosą oczekiwane efekty.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.