Może trzeba jednak pomyśleć nad nabyciem trenażera

Wszyscy wiemy, jak ważny jest aktywny tryb życia. W jaki sposób jednak trenować, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia magnetyczna, czy orbitrek?”

Bieżnia treningowa
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com
Bardzo popularnym urządzeniem fitness do trenowania w domu jest bieżnia treningowa (promocja na bieżnie kettler). Urządzenie to pozwala na bieganie bez ograniczeń w domowym zaciszu . Trzeba zaznaczyć, że ćwiczenia te są komfortowe i bezpieczne. Trenując na bieżni redukujemy tkankę tłuszczową, redukujemy poziom cholesterolu i podnosimy wydolność krążeniowo-oddechową. Treningi wpływają również na naszą sylwetkę – formują mięśnie nóg oraz pośladków.

Ten najnowszy materiał wydaje się być naprawdę niezwykle interesujący! Kliknij w poniższy link i sprawdź to na własne oczy. Każdy komentarz będzie przez nas przeczytany.Inni czytali też

Jakiego typu sprzęt nabyć - atlas czy trenażer

Odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas
Domowy trening – bieżnia, czy orbitrek?
Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jak jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Trzeba zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie „bieżnia do biegania, czy orbitrek kettler?”


ćwiczenia na przyrządach w siłowni
Autor: JBLM MWR
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Świetnym wyborem jest bieżnia treningowa. Ten rodzaj bieżni umożliwia lżejszy i naturalniejszy bieg oraz marsz. Dodatkowo możemy dowolnie zmieniać tempo przesuwania się taśmy, czego nie da się powiedzieć o bieżni magnetycznej. Pozostaje jeszcze wybór producenta – chcemy przecież zakupić dobre urządzenie, które będzie służyło nam przez długi czas.

Jeśli zainteresował Cię omawiany wątek, to pod tym odsyłaczem (http://www.skalnik.pl/lifesystems) odnajdziesz więcej podobnych danych, które z pewnością będą godne zainteresowania.

Wypada tu powiedzieć, iż bieżnia thorn to wspaniały wybór. Bieżnia Thorn cieszy się dużym uznaniem i zapewnia niepodważalną jakość swych produktów.

Trenażer
Może warto jednak pomyśleć nad kupnem orbitreku? Te urządzenia posiadają mnóstwo zalet, które należy docenić. Trenażer (orbitreki magnetyczne) mniej obciąża stawy, zmniejsza się więc ryzyko kontuzji. Ponadto, ćwiczenia na orbitreku angażują również mięśnie ramion, pleców oraz klatki piersiowej. Jeżeli nie mamy zamiaru wydać jednak zbyt wiele pieniędzy, właściwym wyborem jest bieżnia kettler. To urządzenie generalnie jest mniej kosztowne od orbit reków innego typu, zaś komfort treningu wcale nie jest dużo mniejszy.
20-06-09 07:15:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.