Treningi
Piłka nożna, piłkarz
Autor: beMeister
Treści źródłowe: IMPIRE

Opanowanie trików piłkarskich

Gdy ktoś chce opanować triki piłkarskie powinien nastawić się na regularne treningi i cierpliwie czekać na efekty. Powinno się rozpocząć od wykonywania prostych układów a potem stopniowo poznawać coraz trudniejsze. Pierwsze ćwiczenia to podrzucanie piłki i łapanie jej na stopę. Powinno się to powtarzać kilka razy. Są dwa sposoby wykonywania ćwiczeń. Pierwszy to łapanie piłki z powietrza, a drugi od ziemi. Istotne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo tylko takie przyniosą oczekiwane efekty.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Na jakie czynniki zwrócić uwagę układając plan treningowy?

Każdy, kto kiedykolwiek uprawiał kulturystykę wie, że prawidłowy plan treningowy to absolutna podstawa. Określenie celów treningu, oraz wybór odpowiednich ćwiczeń, ich specyfikacji i obciążenia pozwala na zoptymalizowanie efektów treningu ,a także umożliwia dokonanie oceny postępów.
Uprawianie sportu dla zdrowia
Autor: Rahul Nair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Musimy o swój organizm dbać

Kiedy chcemy przez znaczny okres cieszyć się wspaniałą sylwetką oraz równocześnie posiadać świadomość, iż nasza kondycja nie ulega pogorszeniu, to bez wątpienia musimy zatroszczyć się o odpowiednią dawkę sportu w ciągu dnia. Jest tyle dyscyplin, które możemy uprawiać oraz to dość często bez konieczności wychodzenia z domu, że z pewnością wyszukamy dla siebie coś właściwego, przez co będziemy mogli prawidłowo zatroszczyć się o własną sprawność fizyczną.
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Urządzenia do fitness do mieszkania

Niezaprzeczalnie posiadanie w domu kompletnej siłowni to luksus. Wypadałoby jednakowoż odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego domowa siłownia powinna się składać?Podstawą każdej siłowni, również własnej z pewnością jest atlas wielofunkcyjny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.