Siłownia - na czym ćwiczyć?

Chcesz zbudować trochę mięsa? Pragniesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Pierwszy dzień na siłowni i nie masz pojęcia, do czego można użyć widoczne tam sprzęty? Prezentujemy poradnik napisany dla ciebie.

Stanowisko ze sztangą – to kluczowe miejsce dla trenującego. Taki pakiet pozwala na trening w zasadzie wszystkich partii. Możesz trenować między innymi przysiady, klatę i biceps. Pamiętaj, że trening z sztangą jest najbardziej korzystny dla rozwoju twojej sylwetki.

Jeżeli poszukujesz podobnych informacji na prezentowany temat, to także rzuć okiem na (https://www.klubtanca.pl/kursy-tanca/kurs-tanca-towarzyskiego/) analogiczne serwisy, które podnoszą tę tematykę.Atlas wielofunkcyjny – to fajne urządzenie, najczęściej pozwalające na trenowanie wszystkich części ciała. Używanie takie typu przyrządu jest dużo mniej efektywne dla progresu w treningach, ale i tak warto dorzucić trochę ćwiczeń na atlasie do schematu. Najciekawszym ćwiczeniem jest ściąganie rączki wyciągu szeroko, świetnie dla tych trenujących, którzy nie potrafią się jeszcze podciągać.

Bieżnia Kettler – o ile na zewnątrz jest zimno, nikt raczej nie ma chęci na bieganie w takich warunkach. Najlepszym rozwiązaniem jest jogging na bieżni, zamontowanej na klimatyzowanej sali.

Interesują Cię informacje na ten temat? To bardzo dobrze, gdyż posiadamy pomocny portal (https://lonsdale-benlee.pl/2,Odzież_męska,17,Buty), który posiada jedynie informacje, których aktualnie wymagasz.

Porządny model udostępnia wiele ciekawych opcji biegowych, takich jak na przykład bieg pod górę.

Orbiterki magnetyczne – świetna alternatywa dla poprzednio opisanego sprzętu. Efektywnie stymulują wszystkie elementy ciała. Tego rodzaju sprzęt jest zbawienny dla stawów trenującego. Orbiterki magnetyczne są wspaniałe również jako sprzęt do rozgrzewki przed właściwym treningiem.

Hantle – zwykle na siłowniach udostępnia się duże spektrum hantelków. Z tymi obciążnikami można trenować w zasadzie każdy element ciała.

Maty – przydatne dla osób, które lubią się porozciągać po skończonym treningu.

Drążek – fundamentalny przyrząd dla każdego, kto pragnie posiadać szerokie plecy. Trzeba podciągać się w zmiennym rozstawach rąk, by stymulować inne aktony tych mięśni.


I to już wszystkie fundamentalne elementy, jakie spotkasz na normalnej siłowni. Wiedz, że zanim zaczniesz ćwiczenia powinieneś zaprojektować sobie plan treningowy oraz dobre menu.
Autor: Arek
19-12-06 07:08:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.