Urządzenia do fitness do mieszkania

Niewątpliwie posiadanie w domu kompletnej siłowni to luksus. Trzeba jednakowoż odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego domowa siłownia powinna się składać?Fundamentem każdej siłowni, również własnej jest atlas wielofunkcyjny.


ćwiczenia ogólnorozwojowe na siłowni
Autor: JBLM MWR
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Przyrząd ten pozwala na trening siłowy właściwie wszystkich partii mięśni. Trenować możemy zarówno nogi, plecy, a także ramiona oraz klatkę piersiową. Atlas sklep kulturystyczny (przykładowo taki: sprzęt do domowej siłowni) zawiera w sobie po prostu elementy wyposażenia różnych urządzeń treningowych, stąd właśnie jego szeroka funkcjonalność.

siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com
Właśnie dlatego budowanie domowej siłowni trzeba zacząć od atlasu. Zajmuje on stosunkowo mało miejsca, zważywszy na jego możliwości, co jest niewątpliwym plusem w przypadku, jeśli siłownia ma zostać umieszczona w domu.

Uzupełnieniem atlasu jest chociażby gryf łamany. Przyrząd ten można zamocować właściwie wszędzie: do ściany, do sufitu, czy nawet w drzwiach – tutaj potrzebny będzie drążek rozporowy. Drążek pozwala na ćwiczenie ramion, pleców, a także brzucha i klatki piersiowej.

Prócz sprzętów siłowych, wypadałoby zatroszczyć się także o sprzęty z kategorii fitness, dla utrzymania poprawnej kondycji. W tym wypadku sprawa jest łatwa – wystarczy zdecydować i wybrać pomiędzy orbitrekiem, a bieżnią stacjonarną. Bieżnie do biegania umożliwiają zwyczajne bieganie w komfortowych, domowych warunkach.

Oprócz treningu wydolnościowego, treningi na bieżni modelują też mięśnie łydek, ud i pośladków.

Sprawdź ten link! To naprawdę ta propozycja (https://lonsdale-benlee.pl/present_suit_komplet_dresowy_meski_1000_czarny_l-36080i), jest tam dużo użytecznych informacji! Zobaczysz, na pewno się nie rozczarujesz.

Orbitrek kettler (o2market - oferta orbitreków magnetycznych) natomiast daje trochę większe możliwości. Forma treningu podobnie opiera się na biegu, jednakowoż w trakcie treningu angażowane są też ramiona, co odciąża stawy kolanowe i biodra. Orbitrek przyczynia się więc też do pracy nad mięśniami ramion. Co jednak wybrać jako uzupełnienie siłowni – bieżnię, czy może orbitrek, należy zdecydować samodzielnie.
20-08-11 07:17:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.