Rower
Uprawianie sportu dla zdrowia
Autor: Rahul Nair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Musimy o swój organizm dbać

Kiedy chcemy przez znaczny okres cieszyć się wspaniałą figurą oraz jednocześnie posiadać pewność, iż nasza kondycja nie ulega pogorszeniu, to bez wątpienia musimy zadbać o właściwą dawkę sportu w ciągu dnia. Jest tyle dyscyplin, które mamy szansę uprawiać oraz to dość często bez konieczności wychodzenia z mieszkania, iż z pewnością wyszukamy dla siebie coś właściwego, przez co będziemy mieli szansę dobrze zatroszczyć się o swoją sprawność fizyczną.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Sporo opowiada się dziś o tym, iż istotna jest troska o swoją sylwetkę, o swoją kondycję. Jeżeli chcemy długo żyć oraz do końca działać z pewnością sprawnie, to należy jak najlepiej ćwiczyć i równocześnie też prawidłowo się odżywiać. A ponieważ znacznie więcej osób się do tego stosuje, to posiadamy znacznie prostszy dostęp do sprzętów, które w ćwiczeniach nam pomogą.
rower
Autor: www.123rowery.pl

W jaki sposób kupić dobry rower?

Jazda na rowerze zalicza się do czynności chętnie wykonywanych. Nie jest bowiem konieczny duży wysiłek, by móc cieszyć się ruchem na dworze. Rower to także korzystny sposób na szybsze przemieszczanie się. Jest również dobrym zamiennikiem dla pojazdów silnikowych – jazda na rowerze jest nie tylko ekologiczna, ale także znacznie bardziej korzystna dla kondycji człowieka. Wybór właściwego typu i modelu roweru zależeć będzie przede wszystkim od tego, na jakich nawierzchniach będzie wykorzystywany. Na przykład do jeżdżenia na duże odległości przeznaczone będą modele takie jak Kross Trans Global. Poza tym są rowery damskie, męskie i dziecięce.
Autor: KROSS

Firma Kross jako jedna z najbardziej popularnych marek w Polsce

Zaliczana do najbardziej znaczących oraz najpopularniejszych marek rowerowych w Europie marka Kross jest bardzo rozpoznawalna w Polsce. Nasz kraj jest niezwykle otwarty na import sprzętu z całej Europy, a sprzęty i urządzenia markowe, najbardziej rowery, wybierane są analizując ich jakość.
Bieganie
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Jak łatwo poprawić kondycję?

Aktywność fizyczna jest konieczna dla zdrowia, to nie ulega wątpliwości. Którą formę wybrać aby była dla nas ciekawa i interesująca? To już jest kwestia indywidualna. Mimo zimy nie jesteśmy w kwestii sportu skazani na sprzęt fitness w klubach. Ciekawą alternatywą są kijki nordic walking, podwyższające wydajność podczas marszu, rozwijające także mięśnie ramion i odciążające częściowo stawy. Jest to forma ruchu proponowana dla każdego, także w późniejszych latach życia.
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Jazda na rowerze posiada bardzo wiele pozytywnych aspektów. Jest to bardzo dobra opcja dla osób chcących zrzucić parę kilo, jak i dla tych umacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, spokojnie zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej omijając korki lub inne utrudnienia na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie dobre wyjście w temacie związanym z dojazdem do pracy.
dzieci
Autor: Dan Cake
Treści źródłowe: Dan Cake

Do nowowybudowanych mieszkań dostaniemy się na rowerze

Obecnie coraz więcej ludzi uprawia sport. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na bicyklu czy pływamy w basenie. Różne ćwiczenia można wykorzystać również w praktyczny wyjście- na przykład, aby dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie nieśmiertelny rower.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to w ostatnim czasie bardzo popularny – przede wszystkim wśród kobiet - sport. Większość z pań, ażeby poprawić formę oraz pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia ustanowione zamysły.
Autor: KROSS

Polacy wybrali swój sklep rowerowy

Za oknem wiosna. Przyroda obudziła się z zimowego letargu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza domem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na nasz stan psychiczny ale także na nasze ciało. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z garażu rolki, kijki do nordic walking czy hulajnogę. Chętnie sięgamy także po rower, którego grono miłośników powiększa się z roku na rok.

Jazda rowerem odpowiedzią na korki w miastach

Jazda na rowerze to hobby cieszące się coraz większą popularnością. Pedałując prosto przed siebie nie tylko zrzucamy zbędny tłuszczyk i zwiększamy masę mięśniową. Rezygnując z innych form transportu nie niszczymy przy okazji środowiska. Plusy na pewno są znaczące jednak uwagę powinno się w pierwszym rzędzie skupić na najważniejszym elemencie omawianego sportu – rowerze. Jaki więc typ powinniśmy wybrać?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.