Rower
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Długo można wymieniać pozytywne strony jazdy na rowerze. Jest to bardzo dobra alternatywa dla osób chcących zrzucić parę kilo, jak i dla tych wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower spełni zadania środka komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej omijając korki i inne utrudnienia na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.
rower
Autor: www.123rowery.pl

W jaki sposób kupić dobry rower?

Jazda na rowerze należy do czynności chętnie wykonywanych. Nie potrzeba bowiem wielkiego wysiłku, by móc cieszyć się ruchem na świeżym powietrzu. Rower to także korzystny sposób na sprawniejsze poruszanie się. Jest też dobrą alternatywą dla samochodów – jazda na rowerze jest nie tylko ekologiczna, ale także o wiele bardziej pozytywna dla organizmu człowieka. Wybór odpowiedniego rodzaju i modelu roweru uzależniony będzie przede wszystkim od tego, na jakim terenie będzie używany. Na przykład do jeżdżenia na duże odległości odpowiednie będą modele takie jak Kross Trans Global. Oprócz tego są rowery dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to od pewnego czasu bardzo popularny – w szczególności wśród kobiet - sport. Większa część pań, ażeby udoskonalić kondycję jak również pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia ustanowione zamiary.

Jazda rowerem odpowiedzią na korki w miastach

Jeżdżenie rowerem to sport zdobywający coraz więcej fanów. Pedałując dzielnie przed siebie nie tylko pozbywamy się nadprogramowych kilogramów i zwiększamy masę mięśniową. Rezygnując z pozostałych form transportu nie zanieczyszczamy przy okazji otoczenia. Plusy na pewno są istotne jednak uwagę należy w pierwszym rzędzie skupić na najważniejszym elemencie opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc model powinniśmy wybrać?
Autor: KROSS

Polacy wybrali swój sklep rowerowy

Za oknem wiosna. Przyroda obudziła się z zimowego letargu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni zachęcają do spędzania wolnego czasu poza mieszkaniem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na nasz stan psychiczny ale także na naszą sylwetkę. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z szafy łyżworolki, kijki do nordic walking czy buty do biegania. Chętnie sięgamy również po rower, którego grono miłośników powiększa się z roku na rok.
dzieci
Autor: Dan Cake
Treści źródłowe: Dan Cake

Do nowowybudowanych mieszkań dostaniemy się na rowerze

współcześnie coraz więcej ludzi uprawia ćwiczenia. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na bicyklu czy pływamy na pływalni. Różne ćwiczenia można wykorzystać również w praktyczny sposób- na przykład, aby dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie nieśmiertelny rower.
Bieganie
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Jak łatwo poprawić kondycję?

Aktywność fizyczna jest konieczna dla zdrowia, to nie budzi wątpliwości. Którą formę wybrać aby była dla nas ciekawa i zajmująca? To już jest kwestia osobista. Pomimo okresu zimowego nie jesteśmy w kwestii ruchu skazani na sprzęt fitness w klubach. Atrakcyjną alternatywą są kijki nordic walking, zwiększające wydajność podczas marszu, rozbudowujące także mięśnie ramion i odciążające w pewnym stopniu stawy. Jest to forma ruchu proponowana dla każdego, także w późniejszych latach życia.

Rower rowerowi nierówny

Jazda na rowerze to sport zdobywający coraz więcej fanów. Pedałując prosto przed siebie nie tylko niwelujemy nadmierne fałdki i ćwiczymy mięśnie. Rezygnując z pozostałych form transportu nie niszczymy przy okazji środowiska. Zalety na pewno są ważne jednak uwagę musimy w pierwszym rzędzie zwrócić na podstawowy element omawianego sportu – rowerze. Jaki więc model powinniśmy wybrać?
Uprawianie sportu dla zdrowia
Autor: Rahul Nair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Musimy o swój organizm dbać

Kiedy pragniemy przez długi czas radować się wspaniałą figurą oraz jednocześnie mieć gwarancję, że nasza kondycja nie ulega pogorszeniu, to bez wątpienia powinniśmy zatroszczyć się o odpowiednią dawkę sportu w ciągu dnia. Jest tyle dyscyplin, które mamy szansę uprawiać i to dosyć często bez potrzeby wychodzenia z domu, że z pewnością znajdziemy dla siebie coś odpowiedniego, przez co będziemy mogli prawidłowo zadbać o własną sprawność fizyczną.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Sporo opowiada się dziś o tym, iż istotna jest troska o swoją sylwetkę, o swoją kondycję. Jeżeli chcemy długo żyć oraz do końca działać z pewnością sprawnie, to należy jak najlepiej ćwiczyć i równocześnie też prawidłowo się odżywiać. A ponieważ znacznie więcej osób się do tego stosuje, to posiadamy znacznie prostszy dostęp do sprzętów, które w ćwiczeniach nam pomogą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.