Rower
Uprawianie sportu dla zdrowia
Autor: Rahul Nair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Musimy o swój organizm dbać

Kiedy chcemy przez znaczny okres cieszyć się wspaniałą figurą oraz jednocześnie posiadać pewność, iż nasza kondycja nie ulega pogorszeniu, to bez wątpienia musimy zadbać o właściwą dawkę sportu w ciągu dnia. Jest tyle dyscyplin, które mamy szansę uprawiać oraz to dość często bez konieczności wychodzenia z mieszkania, iż z pewnością wyszukamy dla siebie coś właściwego, przez co będziemy mieli szansę dobrze zatroszczyć się o swoją sprawność fizyczną.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Dużo opowiada się teraz o tym, że ważna jest troska o swoją figurę, o własną kondycję. Jeżeli chcemy sporo żyć oraz do końca funkcjonować z pewnością dobrze, to musimy jak najlepiej ćwiczyć i równocześnie też właściwie się żywić. A ponieważ znacznie więcej osób się do tego przystosowuje, to posiadamy znacznie prostszy dostęp do sprzętów, które w ćwiczeniach nam dopomagają.
rower
Autor: www.123rowery.pl

W jaki sposób kupić dobry rower?

Jazda na rowerze należy do czynności cieszących się dużą popularnością. Nie potrzeba bowiem dużego wysiłku, by móc rozkoszować się ruchem na dworze. Rower to także korzystny sposób na sprawniejsze poruszanie się. Jest też korzystnym zamiennikiem dla samochodów – jazda na rowerze jest nie tylko ekologiczna, ale także znacznie bardziej pozytywna dla organizmu człowieka. Wybór właściwego typu i modelu sprzętu uzależniony będzie przede wszystkim od tego, na jakim terenie ma być używany. Na przykład do jeżdżenia na duże odległości odpowiednie będą modele takie jak Kross Trans Global. Poza tym występują rowery damskie, męskie i dziecięce.
Autor: KROSS

Firma Kross jako jedna z najbardziej popularnych marek w Polsce

Uznawana za jedną z najpotężniejszych oraz najpopularniejszych marek rowerowych w Europie marka Kross jest szczególnie rozpoznawalna w kraju. Nasz kraj jest szczególnie otwarty na import sprzętu z całej Europy, a sprzęty oraz urządzenia firmowe, zwłaszcza rowery, selekcjonowane są analizując ich jakość.
Bieganie
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Jak łatwo poprawić kondycję?

Aktywność fizyczna jest konieczna dla ciała, to nie ulega wątpliwości. Którą formę wybrać aby była dla nas przyjemna i interesująca? To już jest kwestia indywidualna. Pomimo zimy nie jesteśmy w dziedzinie ruchu skazani na sprzęt fitness w siłowniach. Ciekawą alternatywą są kijki nordic walking, zwiększające wydajność podczas chodzenia, rozbudowujące również mięśnie ramion i odciążające częściowo stawy. Jest to rodzaj ruchu proponowany dla każdej osoby, także dla osób starszych.
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Jazda na rowerze posiada bardzo wiele pozytywnych aspektów. Jest to bardzo dobra opcja dla osób chcących zrzucić parę kilo, jak i dla tych umacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, spokojnie zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej omijając korki lub inne utrudnienia na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie dobre wyjście w temacie związanym z dojazdem do pracy.
dzieci
Autor: Dan Cake
Treści źródłowe: Dan Cake

Do nowowybudowanych mieszkań dostaniemy się na rowerze

Obecnie coraz więcej ludzi uprawia sport. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na bicyklu czy pływamy w basenie. Różne ćwiczenia można wykorzystać również w praktyczny wyjście- na przykład, aby dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie nieśmiertelny rower.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to ostatnimi czasy nadzwyczaj atrakcyjny – w szczególności wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większość z pań, ażeby poprawić kondycję oraz pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i w tym miejscu urzeczywistnia założone zamysły.
Autor: KROSS

Polacy wybrali swój sklep rowerowy

Za oknem wiosna. Przyroda obudziła się z zimowego letargu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza domem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na nasz stan psychiczny ale także na nasze ciało. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z garażu rolki, kijki do nordic walking czy hulajnogę. Chętnie sięgamy także po rower, którego grono miłośników powiększa się z roku na rok.

Jazda rowerem odpowiedzią na korki w miastach

Jazda na rowerze to forma rozrywki zdobywająca coraz więcej fanów. Pedałując prosto przed siebie nie tylko zrzucamy zbędny tłuszczyk i zwiększamy masę mięśniową. Przerzucając się z pozostałych form transportu nie zanieczyszczamy w dodatku otoczenia. Zalety bez wątpienia są znaczące jednak zainteresowanie trzeba w pierwszym rzędzie skupić na najważniejszym elemencie omawianego sportu – rowerze. Jaki więc typ powinniśmy wybrać?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.