Rower
Autor: KROSS

Firma Kross jako jedna z najbardziej popularnych marek w Polsce

Uznawana za jedną z największych i najbardziej znanych firm rowerowych w Europie marka Kross jest szczególnie rozpoznawalna w kraju. Nasz kraj jest niesamowicie otwarty na import sprzętu z całej Europy, a sprzęty i urządzenia firmowe, zwłaszcza rowery, selekcjonowane są analizując ich jakość.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Wiele mówi się teraz o tym, że istotna jest troska o swoją sylwetkę, o swoją kondycję. Jeżeli pragniemy sporo żyć oraz do końca działać bez wątpienia dobrze, to powinniśmy jak najlepiej ćwiczyć oraz jednocześnie również dobrze się żywić. A ponieważ znacznie więcej osób się do tego stosuje, to posiadamy znacznie łatwiejszy dostęp do sprzętów, które w ćwiczeniach nam pomogą.
Autor: KROSS

Polacy wybrali swój sklep rowerowy

Za oknem wiosna. Świat przyrody obudził się z zimowego snu, a pogodne i coraz cieplejsze dni zachęcają do spędzania wolnego czasu poza mieszkaniem. Ruch na świeżym powietrzu dobrze wpływa nie tylko na nasze samopoczucie ale także na naszą sylwetkę. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyciągamy z garażu rolki, kijki do nordic walking czy deskorolkę. Chętnie sięgamy również po rower, którego grono amatorów zwiększa się co rok.
dzieci
Autor: Dan Cake
Treści źródłowe: Dan Cake

Do nowowybudowanych mieszkań dostaniemy się na rowerze

Obecnie coraz więcej ludzi uprawia ćwiczenia. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na bicyklu czy pływamy na pływalni. Różne ćwiczenia można wykorzystać również w praktyczny sposób- na przykład, by dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie ponadczasowy rower.
rower
Autor: www.123rowery.pl

W jaki sposób kupić dobry rower?

Jazda na rowerze należy do aktywności chętnie wykonywanych. Nie jest bowiem potrzebny znaczny wysiłek, by móc rozkoszować się zabawą na dworze. Rower stanowi również dobry sposób na sprawniejsze przemieszczanie się. Jest także korzystnym zamiennikiem dla pojazdów silnikowych – jazda na rowerze jest nie tylko ekologiczna, ale także znacznie bardziej pozytywna dla zdrowia człowieka. Wybór właściwego typu i modelu roweru zależeć będzie w dużym stopniu od tego, na jakim terenie będzie wykorzystywany. Na przykład do jeżdżenia na długie dystanse przeznaczone będą modele takie jak Kross Trans Global. Poza tym występują modele dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Jazda rowerem odpowiedzią na korki w miastach

Jeżdżenie rowerem to sport zdobywający coraz więcej fanów. Pedałując prosto przed siebie nie tylko pozbywamy się nadprogramowych kilogramów i zwiększamy masę mięśniową. Przerzucając się z pozostałych form transportu nie niszczymy przy okazji otoczenia. Plusy bez wątpienia są ważne jednak zainteresowanie należy w pierwszym rzędzie skupić na najważniejszym elemencie opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc typ powinniśmy wybrać?
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Długo można wymieniać pozytywne strony jazdy na rowerze. Jest to bardzo dobra alternatywa dla osób chcących zrzucić parę kilo, jak i dla tych wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower spełni zadania środka komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej omijając korki i inne utrudnienia na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to od pewnego czasu bardzo popularny – w szczególności wśród kobiet - sport. Większa część pań, ażeby udoskonalić kondycję jak również pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia ustanowione zamiary.
Bieganie
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Jak łatwo poprawić kondycję?

Aktywność fizyczna jest konieczna dla zdrowia, to nie budzi wątpliwości. Którą formę wybrać aby była dla nas ciekawa i zajmująca? To już jest kwestia osobista. Pomimo okresu zimowego nie jesteśmy w kwestii ruchu skazani na sprzęt fitness w klubach. Atrakcyjną alternatywą są kijki nordic walking, zwiększające wydajność podczas marszu, rozbudowujące także mięśnie ramion i odciążające w pewnym stopniu stawy. Jest to forma ruchu proponowana dla każdego, także w późniejszych latach życia.

Rower rowerowi nierówny

Jazda na rowerze to sport zdobywający coraz więcej fanów. Pedałując prosto przed siebie nie tylko niwelujemy nadmierne fałdki i ćwiczymy mięśnie. Rezygnując z pozostałych form transportu nie niszczymy przy okazji środowiska. Zalety na pewno są ważne jednak uwagę musimy w pierwszym rzędzie zwrócić na podstawowy element omawianego sportu – rowerze. Jaki więc model powinniśmy wybrać?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.