Rower
Uprawianie sportu dla zdrowia
Autor: Rahul Nair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Musimy o swój organizm dbać

Jeżeli pragniemy przez znaczny czas radować się nienaganną figurą i równocześnie posiadać pewność, że nasza kondycja nie ulega pogorszeniu, to z pewnością musimy zadbać o odpowiednią dawkę sportu w ciągu dnia. Jest tyle dyscyplin, które możemy uprawiać i to dość często bez konieczności opuszczania mieszkania, że z pewnością znajdziemy dla siebie coś odpowiedniego, przez co będziemy mogli prawidłowo zatroszczyć się o własną sprawność fizyczną.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Sporo mówi się dziś o tym, iż ważna jest troska o swoją figurę, o swoją kondycję. Jeśli chcemy sporo żyć oraz do końca funkcjonować bez wątpienia samodzielnie, to powinniśmy jak najlepiej ćwiczyć oraz jednocześnie również dobrze się żywić. A ponieważ znacznie więcej ludzi się do tego stosuje, to mamy znacznie łatwiejszy dostęp do sprzętów, które w ćwiczeniach nam pomogą.

Rower rowerowi nierówny

Jeżdżenie rowerem to sport zdobywający coraz więcej fanów. Pedałując dzielnie przed siebie nie tylko zrzucamy zbędny tłuszczyk i zwiększamy masę mięśniową. Przerzucając się z innych form transportu nie zanieczyszczamy w dodatku otoczenia. Zalety bez wątpienia są ważne jednak uwagę należy w pierwszej kolejności zwrócić na podstawowy element opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc model powinniśmy kupić?

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to ostatnimi czasy niezwykle atrakcyjny – zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, by udoskonalić kondycję plus pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i w tym miejscu realizuje zaprojektowane postanowienia.
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Długo można wymieniać pozytywne aspekty jazdy na rowerze. Jest to bardzo dobra możliwość dla osób chcących zrzucić parę kilo, jak i dla tych, którzy chcą umacniać mięśnie, ulepszyć kondycję, lub po prostu relaksujących się w czasie odpoczynku. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej omijając korki oraz inne przeszkody na drodze, a ponadto przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki potrzebujemy.
rower
Autor: www.123rowery.pl

W jaki sposób kupić dobry rower?

Jazda na rowerze należy do aktywności cieszących się dużą popularnością. Nie jest bowiem wymagany wielki wysiłek, by móc cieszyć się zabawą na dworze. Rower to również dobry sposób na sprawniejsze poruszanie się. Jest też dobrą alternatywą dla pojazdów silnikowych – jazda na rowerze jest nie tylko bezpieczna dla przyrody, ale także o wiele bardziej korzystna dla organizmu człowieka. Wybór odpowiedniego rodzaju i modelu roweru zależeć będzie w dużej mierze od tego, na jakich nawierzchniach będzie wykorzystywany. Na przykład do jeżdżenia na duże odległości przeznaczone będą modele takie jak Kross Trans Global. Oprócz tego są modele damskie, męskie i dziecięce.
Autor: KROSS

Firma Kross jako jedna z najbardziej popularnych marek w Polsce

Zaliczana do najpotężniejszych i najbardziej znanych firm rowerowych w Europie marka Kross jest najbardziej rozpoznawalna w kraju. Nasz kraj jest szczególnie otwarty na import sprzętu z całej Europy, a sprzęty i urządzenia firmowe, najbardziej rowery, wybierane są patrząc na jakość.
dzieci
Autor: Dan Cake
Treści źródłowe: Dan Cake

Do nowowybudowanych mieszkań dostaniemy się na rowerze

Obecnie coraz więcej osób uprawia sport. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na rowerze czy pływamy w basenie. Różne ćwiczenia można wykorzystać także w praktyczny sposób- na przykład, aby dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie nieśmiertelny rower.
Bieganie
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Jak łatwo poprawić kondycję?

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla ciała, to nie budzi wątpliwości. Którą formę wybrać aby była dla nas ciekawa i zajmująca? To już jest kwestia osobista. Pomimo okresu zimowego nie jesteśmy w dziedzinie ruchu skazani na sprzęt fitness w siłowniach. Atrakcyjną alternatywą są kijki nordic walking, zwiększające stabilność podczas chodzenia, rozbudowujące również mięśnie ramion i odciążające w pewnym stopniu stawy. Jest to rodzaj ruchu proponowany dla każdej osoby, także dla osób starszych.

Jazda rowerem odpowiedzią na korki w miastach

Jeżdżenie rowerem to forma rozrywki zdobywająca coraz więcej fanów. Pedałując radośnie przed siebie nie tylko niwelujemy nadmierne fałdki i wyrabiamy mięśnie. Przerzucając się z nieekologicznych form transportu nie niszczymy również otoczenia. Plusy na pewno są istotne jednak uwagę trzeba w pierwszej kolejności skupić na najważniejszym elemencie opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc rodzaj powinniśmy wybrać?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.