Rower
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Jazda na rowerze posiada bardzo wiele pozytywnych stron. Jest to bardzo dobra alternatywa dla osób będących na diecie, jak i dla tych wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki lub inne utrudnienia na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.
Bieganie
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Jak łatwo poprawić kondycję?

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla organizmu, to nie ulega wątpliwości. Jaką formę wybrać aby była dla nas ciekawa i interesująca? To już jest sprawa osobista. Mimo okresu zimowego nie jesteśmy w kwestii ruchu skazani na sprzęt fitness w siłowniach. Ciekawą alternatywą są kijki nordic walking, zwiększające wydajność podczas chodzenia, rozbudowujące również mięśnie klatki piersiowej i odciążające w pewnym stopniu stawy. Jest to rodzaj ruchu dobry dla każdego, także w późniejszych latach życia.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to w ostatnim czasie bardzo popularny – przede wszystkim wśród kobiet - sport. Większość z pań, ażeby poprawić formę oraz pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia ustanowione zamysły.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Sporo opowiada się dziś o tym, iż istotna jest troska o swoją sylwetkę, o swoją kondycję. Jeżeli chcemy długo żyć oraz do końca działać z pewnością sprawnie, to należy jak najlepiej ćwiczyć i równocześnie też prawidłowo się odżywiać. A ponieważ znacznie więcej osób się do tego stosuje, to posiadamy znacznie prostszy dostęp do sprzętów, które w ćwiczeniach nam pomogą.

Rower rowerowi nierówny

Jazda na rowerze to hobby cieszące się coraz większą popularnością. Pedałując prosto przed siebie nie tylko zdobywamy piękną oraz smukłą sylwetkę i wzmacniamy mięśnie. Przerzucając się z nieekologicznych form transportu nie niszczymy również środowiska. Zalety na pewno są warte podkreślenia jednak uwagę powinno się w pierwszej kolejności skupić na najważniejszym elemencie opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc model powinniśmy kupić?
Autor: KROSS

Firma Kross jako jedna z najbardziej popularnych marek w Polsce

Zaliczana do najbardziej znaczących oraz najpopularniejszych marek rowerowych w Europie marka Kross jest bardzo rozpoznawalna w Polsce. Nasz kraj jest niezwykle otwarty na import sprzętu z całej Europy, a sprzęty i urządzenia markowe, najbardziej rowery, wybierane są analizując ich jakość.
rower
Autor: www.123rowery.pl

W jaki sposób kupić dobry rower?

Jazda na rowerze zalicza się do czynności chętnie wykonywanych. Nie jest bowiem konieczny duży wysiłek, by móc cieszyć się ruchem na dworze. Rower to także korzystny sposób na szybsze przemieszczanie się. Jest również dobrym zamiennikiem dla pojazdów silnikowych – jazda na rowerze jest nie tylko ekologiczna, ale także znacznie bardziej korzystna dla kondycji człowieka. Wybór właściwego typu i modelu roweru zależeć będzie przede wszystkim od tego, na jakich nawierzchniach będzie wykorzystywany. Na przykład do jeżdżenia na duże odległości przeznaczone będą modele takie jak Kross Trans Global. Poza tym są rowery damskie, męskie i dziecięce.

Jazda rowerem odpowiedzią na korki w miastach

Jazda na rowerze to hobby cieszące się coraz większą popularnością. Pedałując prosto przed siebie nie tylko zrzucamy zbędny tłuszczyk i zwiększamy masę mięśniową. Rezygnując z innych form transportu nie niszczymy przy okazji środowiska. Plusy na pewno są znaczące jednak uwagę powinno się w pierwszym rzędzie skupić na najważniejszym elemencie omawianego sportu – rowerze. Jaki więc typ powinniśmy wybrać?
Uprawianie sportu dla zdrowia
Autor: Rahul Nair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Musimy o swój organizm dbać

Kiedy chcemy przez znaczny okres cieszyć się wspaniałą figurą oraz jednocześnie posiadać pewność, iż nasza kondycja nie ulega pogorszeniu, to bez wątpienia musimy zadbać o właściwą dawkę sportu w ciągu dnia. Jest tyle dyscyplin, które mamy szansę uprawiać oraz to dość często bez konieczności wychodzenia z mieszkania, iż z pewnością wyszukamy dla siebie coś właściwego, przez co będziemy mieli szansę dobrze zatroszczyć się o swoją sprawność fizyczną.
dzieci
Autor: Dan Cake
Treści źródłowe: Dan Cake

Do nowowybudowanych mieszkań dostaniemy się na rowerze

Obecnie coraz więcej ludzi uprawia sport. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na bicyklu czy pływamy w basenie. Różne ćwiczenia można wykorzystać również w praktyczny wyjście- na przykład, aby dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie nieśmiertelny rower.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.