Rower

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to ostatnio niezwykle popularny – zwłaszcza wśród kobiet - sport. Większość z pań, by poprawić formę plus pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia założone zamiary.
Autor: KROSS

Polacy wybrali swój sklep rowerowy

Za oknem wiosna. Przyroda obudziła się z zimowego letargu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni zachęcają do spędzania wolnego czasu poza mieszkaniem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na nasz stan psychiczny ale także na naszą sylwetkę. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z szafy łyżworolki, kijki do nordic walking czy buty do biegania. Chętnie sięgamy również po rower, którego grono miłośników powiększa się z roku na rok.
dzieci
Autor: Dan Cake
Treści źródłowe: Dan Cake

Do nowowybudowanych mieszkań dostaniemy się na rowerze

współcześnie coraz więcej ludzi uprawia ćwiczenia. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na bicyklu czy pływamy na pływalni. Różne ćwiczenia można wykorzystać również w praktyczny sposób- na przykład, aby dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie nieśmiertelny rower.
Bieganie
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Jak łatwo poprawić kondycję?

Aktywność fizyczna jest konieczna dla zdrowia, to nie budzi wątpliwości. Którą formę wybrać aby była dla nas ciekawa i zajmująca? To już jest kwestia osobista. Pomimo okresu zimowego nie jesteśmy w kwestii ruchu skazani na sprzęt fitness w klubach. Atrakcyjną alternatywą są kijki nordic walking, zwiększające wydajność podczas marszu, rozbudowujące także mięśnie ramion i odciążające w pewnym stopniu stawy. Jest to forma ruchu proponowana dla każdego, także w późniejszych latach życia.

Rower rowerowi nierówny

Jazda na rowerze to sport zdobywający coraz więcej fanów. Pedałując prosto przed siebie nie tylko niwelujemy nadmierne fałdki i ćwiczymy mięśnie. Rezygnując z pozostałych form transportu nie niszczymy przy okazji środowiska. Zalety na pewno są ważne jednak uwagę musimy w pierwszym rzędzie zwrócić na podstawowy element omawianego sportu – rowerze. Jaki więc model powinniśmy wybrać?
Uprawianie sportu dla zdrowia
Autor: Rahul Nair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Musimy o swój organizm dbać

Kiedy pragniemy przez długi czas radować się wspaniałą figurą oraz jednocześnie mieć gwarancję, że nasza kondycja nie ulega pogorszeniu, to bez wątpienia powinniśmy zatroszczyć się o odpowiednią dawkę sportu w ciągu dnia. Jest tyle dyscyplin, które mamy szansę uprawiać i to dosyć często bez potrzeby wychodzenia z domu, że z pewnością znajdziemy dla siebie coś odpowiedniego, przez co będziemy mogli prawidłowo zadbać o własną sprawność fizyczną.
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Jazda na rowerze posiada bardzo wiele pozytywnych stron. Jest to bardzo dobra alternatywa dla osób będących na diecie, jak i dla tych wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki lub inne utrudnienia na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Sporo opowiada się dziś o tym, iż istotna jest troska o swoją sylwetkę, o swoją kondycję. Jeżeli chcemy długo żyć oraz do końca działać z pewnością sprawnie, to należy jak najlepiej ćwiczyć i równocześnie też prawidłowo się odżywiać. A ponieważ znacznie więcej osób się do tego stosuje, to posiadamy znacznie prostszy dostęp do sprzętów, które w ćwiczeniach nam pomogą.
Autor: KROSS

Firma Kross jako jedna z najbardziej popularnych marek w Polsce

Zaliczana do najbardziej znaczących oraz najpopularniejszych marek rowerowych w Europie marka Kross jest bardzo rozpoznawalna w Polsce. Nasz kraj jest niezwykle otwarty na import sprzętu z całej Europy, a sprzęty i urządzenia markowe, najbardziej rowery, wybierane są analizując ich jakość.
rower
Autor: www.123rowery.pl

W jaki sposób kupić dobry rower?

Jazda na rowerze zalicza się do czynności chętnie wykonywanych. Nie jest bowiem konieczny duży wysiłek, by móc cieszyć się ruchem na dworze. Rower to także korzystny sposób na szybsze przemieszczanie się. Jest również dobrym zamiennikiem dla pojazdów silnikowych – jazda na rowerze jest nie tylko ekologiczna, ale także znacznie bardziej korzystna dla kondycji człowieka. Wybór właściwego typu i modelu roweru zależeć będzie przede wszystkim od tego, na jakich nawierzchniach będzie wykorzystywany. Na przykład do jeżdżenia na duże odległości przeznaczone będą modele takie jak Kross Trans Global. Poza tym są rowery damskie, męskie i dziecięce.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.