Rower
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Wiele opowiada się teraz o tym, iż istotna jest dbałość o swoją figurę, o własną kondycję. Jeżeli pragniemy sporo żyć i do końca funkcjonować bez wątpienia sprawnie, to należy jak najczęściej ćwiczyć oraz jednocześnie także prawidłowo się odżywiać. A ponieważ znacznie więcej ludzi się do tego przystosowuje, to mamy coraz prostszy dostęp do sprzętów, które w ćwiczeniach nam dopomagają.
rower
Autor: www.123rowery.pl

W jaki sposób kupić dobry rower?

Jazda na rowerze zalicza się do czynności chętnie wykonywanych. Nie potrzeba bowiem znacznego wysiłku, by móc cieszyć się ruchem na dworze. Rower stanowi także dobry sposób na szybsze przemieszczanie się. Jest też korzystnym zamiennikiem dla aut – jazda na rowerze jest nie tylko niegroźna dla przyrody, ale również o wiele bardziej pozytywna dla kondycji człowieka. Wybór odpowiedniego typu i modelu sprzętu zależeć będzie przede wszystkim od tego, na jakich nawierzchniach ma być użytkowany. Przykładowo do jeżdżenia na długie dystanse przeznaczone będą modele takie jak Kross Trans Global. Oprócz tego występują modele dla kobiet, mężczyzn i dzieci.
Autor: KROSS

Firma Kross jako jedna z najbardziej popularnych marek w Polsce

Uznawana za jedną z największych i najbardziej znanych firm rowerowych w Europie marka Kross jest szczególnie rozpoznawalna w Polsce. Nasz kraj jest niesamowicie otwarty na importowanie sprzętu z całej Europy, a sprzęty oraz urządzenia firmowe, najbardziej rowery, wybierane są analizując ich jakość.
Uprawianie sportu dla zdrowia
Autor: Rahul Nair
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Musimy o swój organizm dbać

Kiedy chcemy przez długi czas cieszyć się wspaniałą sylwetką oraz jednocześnie mieć świadomość, że nasza kondycja nie ulega pogorszeniu, to z pewnością powinniśmy zatroszczyć się o właściwą dawkę sportu w ciągu dnia. Jest tyle dyscyplin, które możemy uprawiać oraz to dosyć często bez konieczności opuszczania domu, iż bez wątpienia wyszukamy dla siebie coś właściwego, dzięki czemu będziemy mogli dobrze zadbać o własną sprawność fizyczną.
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Jazda na rowerze ma bardzo wiele pozytywnych aspektów. Jest to bardzo dobra możliwość dla osób chcących zrzucić parę kilo, jak i dla tych, którzy chcą umacniać mięśnie, ulepszyć kondycję, lub po prostu relaksujących się w czasie odpoczynku. Rower spełni zadania środka komunikacji, bezproblemowo zamieniając samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki i inne przeszkody na drodze, ponadto czynnie włączymy się w ochronę środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie dobre wyjście w temacie związanym z dojazdem do pracy.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to ostatnimi czasy niezmiernie atrakcyjny – w szczególności wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, by poprawić kondycję oraz pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i tam realizuje zaplanowane zamierzenia.
Autor: KROSS

Polacy wybrali swój sklep rowerowy

Za oknem słońce. Świat przyrody obudził się z zimowego snu, a słoneczne i coraz cieplejsze dni nakłaniają do spędzania wolnego czasu poza mieszkaniem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie ale także na naszą sylwetkę. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyjmujemy z garażu rolki, kijki do nordic walking czy deskorolkę. Chętnie sięgamy również po rower, którego grono miłośników zwiększa się co rok.
Bieganie
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Jak łatwo poprawić kondycję?

Aktywność fizyczna jest niezbędna dla organizmu, to nie ulega wątpliwości. Którą formę wybrać aby była dla nas przyjemna i zajmująca? To już jest sprawa osobista. Pomimo okresu zimowego nie jesteśmy w kwestii ruchu skazani na sprzęt fitness w siłowniach. Atrakcyjną alternatywą są kijki nordic walking, podwyższające stabilność podczas marszu, rozwijające także mięśnie ramion i odciążające w pewnym stopniu stawy. Jest to forma ruchu proponowana dla każdej osoby, także dla seniorów.
dzieci
Autor: Dan Cake
Treści źródłowe: Dan Cake

Do nowowybudowanych mieszkań dostaniemy się na rowerze

Obecnie coraz więcej osób uprawia ćwiczenia. Chcemy być zdrowi i szczupli i dlatego biegamy, jeździmy na bicyklu czy pływamy na pływalni. Różne ćwiczenia można wykorzystać także w praktyczny sposób- na przykład, aby dostać się na swoje nowe osiedle Poznań. Najlepszym środkiem komunikacji na takiej trasie będzie nieśmiertelny rower.

Rower rowerowi nierówny

Jeżdżenie rowerem to sport zdobywający coraz więcej fanów. Pedałując dzielnie przed siebie nie tylko zrzucamy zbędny tłuszczyk i zwiększamy masę mięśniową. Przerzucając się z innych form transportu nie zanieczyszczamy w dodatku otoczenia. Zalety bez wątpienia są ważne jednak uwagę należy w pierwszej kolejności zwrócić na podstawowy element opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc model powinniśmy kupić?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.