Badania
Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Treści źródłowe: Bird&Co

Coraz nowocześniejszy kolposkop

Kolposkopy to znacząco wyspecjalizowane urządzenia diagnostyczne. Zmodernizowany układ optyczny w połączeniu z współosiowym oświetleniem pozwala na precyzyjną kontrolę faktury zmian na tarczy szyjki macicy.
Klinika leczenia niepłodności
Treści źródłowe: www.gyncentrum.pl

Klinika leczenia niepłodności spełnia marzenia?

Posiadanie dzieci to dążenie wielu par. Większa część z nich nie ma kłopotu ze zrealizowaniem tego snu, ale są pary, które o dzieci starają się od lat bez skutku. To właśnie dla takich osób receptą jest klinika leczenia niepłodności.
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

Moda na e-papierosy

Od dawna w Polsce klimat dla palaczy pogarsza się. Wymyśla się kolejne obostrzenia. Kolejne dociekania naukowe wskazują na fatalny wpływ palenia na zdrowie ludzką. Jasna sprawa, porzucenie uzależnienia jest bardzo trudne i nie wszyscy potrafią przez to przejść. Ratunkiem na te ciężkie sprawy są elektroniczne papierosy.
Autor: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A

Zdrowe trenowanie mięśni

Kiedy sporo ćwiczymy, rozbudowujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy ogromnie uważać na to co i kiedy jemy. Bardzo ważne jest to, aby dostarczać ciału wszystkich niezbędnych substancji odżywczych. niezwykle istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są podstawowym źródłem energii w organizmie człowieka, stąd powinny stanowić około 60-70 procent naszej diety. Na kolejnym miejscu znajdują się proteiny, wykorzystywane do rozbudowywania mięśni, tworzenia odporności i wielu innych procesów. Na koniec mamy tłuszcze także niezbędne choćby do przyswajania pewnych witamin oraz właściwego działania neuronów.
biegacze
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Naturalne suplementy - wspieraj swój organizm

Jeżeli chcemy zachować zdrowie i doskonałe samopoczucie na całe życie, dobrze jest zwrócić uwagę na to, czy dostarczamy sobie wszystkich niezbędnych substancji. Odpowiednia dieta, bogata w białko, złożone węglowodany, świeże owoce i warzywa to podstawa. Kolejna kwestia to ćwiczenia. Jakikolwiek wysiłek fizyczny sprawi, że będziemy lepiej się czuć i dłużej będziemy sprawni. Nie musimy od razu biegać maratonów, czy zdobywać ośmiotysięczników, maszerowanie i jazda na rowerze zdecydowanie wystarczą. trzeba też dbać o siebie. Stosowanie dobrych preparatów pielęgnacyjnych pozwoli nam zachować urodę. Nasza skóra stanie się gładsza i zdecydowanie później pojawią się oznaki starzenia.
Jak nie dać się chorobie?
Autor: Life Mental Health
Treści źródłowe: Flickr.com

Pozbądź się nadwagi

Problemy z nadwagą dotyczą coraz większej ilości osób. Według statystyk co piąty Polak cierpi na otyłość, a u niemal co drugiego można zaobserwować nadwagę. Co gorsze kwestia ta w coraz większym stopniu dotyczy również dzieci.
służba zrowia

Zmiany w polskiej opiece zdrowotnej

Publiczna służba zdrowia to drażliwy temat. Każdy kto ma z nią do czynienia wie, że nie jest to dobre doświadczenie. Kolejki, rozdrażnieni specjaliści, źle wypełnione recepty, kłopoty z refundacją lekarstw - to tylko parę przykładów.
Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Treści źródłowe: © Wane Gunn

Amatorzy również kupują obuwie sportowe

Buty sportowe przydatne są sportowcom w bardzo wielu popularnych dyscyplinach na świecie. Szczególnie ważne znaczenie mają w tego typu sportach jak tenis ziemny, lekkoatletyka czy football. Specjalne badania nad nimi prowadzi się w najlepsze od bardzo dawna. W rezultacie takich przedsięwzięć z każdym rokiem pozyskuje się coraz lepsze wyników. Jedną z cenionych form, która wiedzie prym w tej branży jest niemiecka firma Adidas. Adidas działa już od kilkudziesięciu lat. Dostarcza sprzęt oraz odzież sportową bardzo wielu zawodnikom oraz reprezentacją narodowym. Obroty tego biznesu liczone są w setkach tysięcy dolarów.

Polacy zapadają na różne dolegliwości

Co raz więcej ludzi choruje. Przyczyny tych schorzeń są przeróżne, lecz najczęściej jest odpowiedzialny za nie nieodpowiedni styl życia. Nie troszczymy się o organizm na co dzień i to owocuje różnymi chorobami. Codzienny pęd za karierą, pieniędzmi oraz luksusowym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że takiego życia będziemy mieć co raz mniej. A należy pilnować złotych zasad, aby się przed tym przestrzec.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Współczesne metody leczenia w ginekologii

Nowe oblicza dziedziny lekarskiej, jaką jest ginekologia, zauważalne są już właściwie we wszystkich nowocześnie wyposażonych gabinetach. Zastosowanie innych niż dotychczas sposobów leczenia ma sprzyjać wygodzie pacjentek, ale również stanowić swoiste ułatwienie dla lekarzy ginekologów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.