Badania
Klinika leczenia niepłodności
Treści źródłowe: www.gyncentrum.pl

Klinika leczenia niepłodności spełnia marzenia?

Posiadanie potomstwa jest marzeniem wielu par. Większa część z nich nie ma kłopotu z urzeczywistnieniem tego marzenia, lecz są osoby, które o dziecko starają się od lat bezskutecznie. To właśnie dla takich ludzi rozwiązaniem jest klinika leczenia niepłodności.
Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Treści źródłowe: © Wane Gunn

Amatorzy również kupują obuwie sportowe

Buty sportowe przydatne są amatorom sportu w bardzo wielu popularnych sportach na świecie. Szczególne znaczenie mają w takich sportach jak tenis ziemny, lekkoatletyka czy też futbol. Badania nad nimi prowadzi się w najlepsze od bardzo dawna. W efekcie tego z każdym rokiem są osiągane coraz lepsze wyniki sportowe. Jedną z firm, która przewodzi na tym rynku jest niemiecka marka Adidas. Firma Adidas funkcjonuje już od wielu lat. Dostarcza profesjonalny sprzęt oraz ubrania sportowe wielu zawodnikom oraz kadrom narodowym. Dochody takiego przedsiębiorstwa liczone są w miliardach dolarów.
Jak nie dać się chorobie?
Autor: Life Mental Health
Treści źródłowe: Flickr.com

Pozbądź się nadwagi

Kłopoty z nadwagą dotyczą coraz większej liczby osób. Według wskazań statystyk co piąty Polak ma problemy z otyłością, a u niemal co drugiego można zaobserwować nadwagę. Co gorsze kwestia ta w coraz większym stopniu obejmuje również dzieci.
Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Treści źródłowe: Bird&Co

Coraz nowocześniejszy kolposkop

Kolposkopy to znacząco wyprofilowane przyrządy diagnostyczne. Innowacyjny układ optyczny połączony z współosiowym oświetleniem pozwala na wnikliwą obserwację faktury zmian na tarczy szyjki macicy.
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

Moda na e-papierosy

Od ostatnich lat w naszym kraju klimat dla palących papierosy staje się co raz bardziej niekorzystna. Powstają nowe obostrzenia. Coraz to nowsze badania punktują fatalny stopień oddziaływania substancji smolistych na zdrowie ludzką. Nie ma co ukrywać, porzucenie uzależnienia jest niezwykle ciężkie i nie każdy może przez to przejść. Odpowiedzią na te ciężkie sprawy są elektroniczne papierosy.
Autor: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A

Zdrowe trenowanie mięśni

Gdy dużo trenujemy, budujemy muskulaturę, rzeźbimy ciało musimy bardzo zwracać uwagę na to co i jak jemy. Bardzo istotne jest to, by dostarczać organizmowi wszelkich niezbędnych substancji odżywczych. niezwykle istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są głównym źródłem energii w organizmie ludzkim, dlatego powinny stanowić mniej więcej 60-70 procent naszej diety. Na kolejnym miejscu znajdują się białka, konieczne do rozbudowywania mięśni, tworzenia odporności i wielu innych procesów. Na końcu mamy tłuszcze również konieczne choćby do przyswajania niektórych witamin I właściwego działania mózgu.
biegacze
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Naturalne suplementy - wspieraj swój organizm

Jeżeli pragniemy utrzymać zdrowie i świetne samopoczucie na długie lata, warto pomyśleć, czy dostarczamy organizmowi wszystkich potrzebnych składników. Odpowiednia dieta, bogata w białko, złożone węglowodany, świeże owoce i warzywa to dobra baza. Druga sprawa to ćwiczenia. Każdy wysiłek fizyczny sprawi, że będziemy lepiej się czuć i dłużej zachowamy sprawność. Nikt nie każe nam od razu biegać maratonów, czy zdobywać ośmiotysięczników, maszerowanie i wycieczki rowerowe spokojnie wystarczą. trzeba także dbać o siebie. Stosowanie dobrych kosmetyków pozwoli nam utrzymać urodę. Nasza skóra będzie gładsza i zdecydowanie później dostrzeżemy oznaki starzenia.
służba zrowia

Zmiany w polskiej opiece zdrowotnej

Publiczna służba zdrowia to drażliwy temat. Każdy kto ma z nią do czynienia wie, że nie jest to dobre doświadczenie. Kolejki, rozdrażnieni specjaliści, źle wypełnione recepty, kłopoty z refundacją lekarstw - to tylko parę przykładów.

Polacy zapadają na różne dolegliwości

Co raz więcej ludzi choruje. Przyczyny tych schorzeń są przeróżne, lecz najczęściej jest odpowiedzialny za nie nieodpowiedni styl życia. Nie troszczymy się o organizm na co dzień i to owocuje różnymi chorobami. Codzienny pęd za karierą, pieniędzmi oraz luksusowym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że takiego życia będziemy mieć co raz mniej. A należy pilnować złotych zasad, aby się przed tym przestrzec.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Współczesne metody leczenia w ginekologii

Nowe oblicza dziedziny lekarskiej, jaką jest ginekologia, zauważalne są już właściwie we wszystkich nowocześnie wyposażonych gabinetach. Zastosowanie innych niż dotychczas sposobów leczenia ma sprzyjać wygodzie pacjentek, ale również stanowić swoiste ułatwienie dla lekarzy ginekologów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.