Badania
Autor: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A

Zdrowe trenowanie mięśni

Kiedy dużo trenujemy, rozbudowujemy mięśnie, rzeźbimy ciało musimy bardzo zwracać uwagę na to co i jak jemy. Bardzo istotne jest to, aby dostarczać ciału wszystkich potrzebnych substancji odżywczych. Bardzo ważne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są głównym źródłem energii w ciele ludzkim, więc powinny stanowić około 60-70 procent naszego pożywienia. Na kolejnym miejscu znajdują się białka, konieczne do budowania mięśni, budowania odporności i wielu innych procesów. Na koniec zostały tłuszcze także potrzebne na przykład do rozpuszczania pewnych witamin oraz właściwego funkcjonowania neuronów.
Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Treści źródłowe: © Wane Gunn

Amatorzy również kupują obuwie sportowe

Buty sportowe potrzebne są amatorom sportów w bardzo wielu najbardziej popularnych sportach na świecie. Szczególne znaczenie mają w tego typu sportach jak tenis ziemny, lekkoatletyka czy football. Badania nad nimi prowadzi się w najlepsze od bardzo dawna. W rezultacie takich przedsięwzięć z każdym rokiem są osiągane coraz lepsze wyników. Jedną z firm, która przewodzi w tym sektorze jest niemiecka marka Adidas. Firma Adidas funkcjonuje już od kilkudziesięciu lat. Dostarcza profesjonalny sprzęt a także ubrania sportowe bardzo wielu zawodnikom oraz reprezentacją narodowym. Dochody tego biznesu liczone są w setkach tysięcy dolarów.
Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Treści źródłowe: Bird&Co

Coraz nowocześniejszy kolposkop

Kolposkopy to wysoce wyspecjalizowane sprzęty diagnostyczne. Innowacyjny układ optyczny w połączeniu z współosiowym oświetleniem pozwala na dokładną kontrolę faktury zmian na tarczy szyjki macicy.
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

Moda na e-papierosy

Od dawna w Polsce sytuacja palaczy staje się co raz bardziej niekorzystna. Powstają kolejne ograniczenia prawne. Świeże analizy wskazują na tragiczny stopień oddziaływania palenia na kondycję człowieka. Nie czarujmy się, skończenie z nałogiem jest niesamowicie ciężkie i nie każdy może sobie z tym poradzić. Ratunkiem na te znaczące sprawy są elektroniczne papierosy.
Jak nie dać się chorobie?
Autor: Life Mental Health
Treści źródłowe: Flickr.com

Pozbądź się nadwagi

Problemy z nadmiernymi kilogramami dotyczą coraz większej ilości kobiet i mężczyzn. Według wskazań statystyk co piąty Polak ma problemy z otyłością, a u prawie co drugiego można stwierdzić nadwagę. Co gorsze zagadnienie to coraz częściej obejmuje również najmłodszych.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Współczesne metody leczenia w ginekologii

Innowacyjne opcje wykorzystania dziedziny lekarskiej, jaką jest ginekologia, zauważalne są już niemal w każdym profesjonalnie wyposażonym gabinecie. Wprowadzenie innowacyjnych technik leczniczych ma sprzyjać komfortowi pacjentek, ale także stanowić swoiste udogodnienie dla lekarzy ginekologów.
biegacze
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Naturalne suplementy - wspieraj swój organizm

Jeśli chcemy utrzymać dobry stan zdrowia i doskonałe samopoczucie na całe życie, powinniśmy zastanowić się nad tym, czy dostarczamy organizmowi wszystkich potrzebnych substancji. Odpowiednia dieta, bogata w białko, złożone węglowodany, świeże owoce i warzywa to dobra baza. Druga kwestia to ruch. Każdy wysiłek fizyczny sprawi, że poczujemy się lepiej i dłużej zachowamy sprawność. Nie musimy od razu biegać maratonów, czy zdobywać ośmiotysięczników, maszerowanie i jazda na rowerze zdecydowanie wystarczą. Dobrze jest także dbać o siebie. Stosowanie dobrych kosmetyków pozwoli nam utrzymać urodę. Nasza skóra stanie się gładsza i zdecydowanie później pojawią się oznaki starzenia.
Klinika leczenia niepłodności
Treści źródłowe: www.gyncentrum.pl

Klinika leczenia niepłodności spełnia marzenia?

Posiadanie potomstwa jest marzeniem wielu par. Większa część z nich nie ma kłopotu z urzeczywistnieniem tego marzenia, lecz są osoby, które o dziecko starają się od lat bezskutecznie. To właśnie dla takich ludzi rozwiązaniem jest klinika leczenia niepłodności.
służba zrowia

Zmiany w polskiej opiece zdrowotnej

Publiczna służba zdrowia to drażliwy temat. Każdy kto ma z nią do czynienia wie, że nie jest to dobre doświadczenie. Kolejki, rozdrażnieni specjaliści, źle wypełnione recepty, kłopoty z refundacją lekarstw - to tylko parę przykładów.

Polacy zapadają na różne dolegliwości

Co raz więcej ludzi choruje. Przyczyny tych schorzeń są przeróżne, lecz najczęściej jest odpowiedzialny za nie nieodpowiedni styl życia. Nie troszczymy się o organizm na co dzień i to owocuje różnymi chorobami. Codzienny pęd za karierą, pieniędzmi oraz luksusowym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że takiego życia będziemy mieć co raz mniej. A należy pilnować złotych zasad, aby się przed tym przestrzec.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.