Badania
Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Treści źródłowe: Bird&Co

Coraz nowocześniejszy kolposkop

Kolposkopy to w dużej mierze wyspecjalizowane narzędzia diagnostyczne. Zmodernizowany układ optyczny w połączeniu z współosiowym oświetleniem umożliwia gruntowną kontrolę faktury zmian na tarczy szyjki macicy.
Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Treści źródłowe: © Wane Gunn

Amatorzy również kupują obuwie sportowe

Buty sportowe potrzebne są amatorom sportów w wielu znanych dyscyplinach sportowych na świecie. Szczególne znaczenie mają w takich dyscyplinach jak tenis, lekkoatletyka czy też football. Badania nad nimi trwają w najlepsze od wielu lat. W rezultacie badań z każdym rokiem pozyskuje się coraz lepsze wyników. Jedną z firm, która króluje na tym rynku jest niemiecka firma Adidas. Firma Adidas funkcjonuje już od wielu lat. Dostarcza profesjonalny sprzęt oraz stroje sportowe wielu zawodnikom jak i kadrom narodowym. Dochody takiego biznesu liczone są w miliardach dolarów.
Jak nie dać się chorobie?
Autor: Life Mental Health
Treści źródłowe: Flickr.com

Pozbądź się nadwagi

Kłopoty z nadmiernymi kilogramami dotykają coraz większej liczby kobiet i mężczyzn. Według wskazań statystyk co piąty Polak ma problemy z otyłością, a u prawie co drugiego można stwierdzić nadwagę. Co gorsze kwestia ta coraz częściej dotyczy również dzieci.
Autor: QST Marketing Group z Wrocławia

Moda na e-papierosy

Od pewnego czasu w naszym kraju pozycja palących papierosy staje się co raz bardziej niekorzystna. Narzuca się nowe obostrzenia. Coraz to nowsze analizy wskazują na tragiczny wpływ substancji smolistych na zdrowie człowieka. Nie ma co ukrywać, rzucenie nałogu jest niezwykle ciężkie i nie wszyscy potrafią przez to przejść. Rozwiązaniem na te znaczące kwestie są elektroniczne papierosy.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Współczesne metody leczenia w ginekologii

Nowoczesne opcje wykorzystania dziedziny leczenia, jaką stanowi ginekologia, zauważalne są już niemal we wszystkich nowocześnie wyposażonych gabinetach. Wprowadzenie innych niż dotychczas technik leczenia ma sprzyjać komfortowi pacjentek, lecz także stanowić swoiste uproszczenie dla lekarzy ginekologów.
biegacze
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Naturalne suplementy - wspieraj swój organizm

Jeżeli pragniemy utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie na całe życie, warto zwrócić uwagę na to, czy dostarczamy sobie wszystkich potrzebnych substancji. Zbilansowana dieta, bogata w białko, złożone węglowodany, świeże owoce i warzywa to podstawa. Druga sprawa to ruch. Jakikolwiek wysiłek fizyczny sprawi, że będziemy lepiej się czuć i dłużej będziemy sprawni. Nie musimy od razu biegać maratonów, czy zdobywać ośmiotysięczników, maszerowanie i jazda na rowerze spokojnie wystarczą. trzeba także dbać o siebie. Stosowanie odpowiednich kosmetyków pozwoli nam utrzymać urodę. Nasza skóra stanie się gładsza i zdecydowanie później pojawią się oznaki starzenia.
służba zrowia

Zmiany w polskiej opiece zdrowotnej

W tym kraju opieka zdrowotna to trudny temat. Każdy kto miewa z nią styczność wie, że nie należy to do przyjemności. Dezorganizacja, przemęczeni lekarze, nie tak, jak trzeba wypisane recepty, kłopoty z refundacją lekarstw - to tylko kilka próbek.
Autor: Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A

Zdrowe trenowanie mięśni

Jeżeli sporo trenujemy, budujemy mięśnie, rzeźbimy ciało musimy bardzo uważać na to co i kiedy jemy. Bardzo ważne jest to, by dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych substancji odżywczych. Bardzo istotne są proporcje węglowodanów do białka i tłuszczów. Węglowodany są podstawowym źródłem energii w ciele człowieka, dlatego powinny stanowić około 60-70 procent naszej diety. Na kolejnym miejscu są proteiny, konieczne do rozbudowywania mięśni, tworzenia odporności i jeszcze innych przemian zachodzących w organizmie. Na końcu zostały tłuszcze również niezbędne choćby do przyswajania pewnych witamin oraz prawidłowego funkcjonowania mózgu.

Polacy zapadają na różne dolegliwości

Co raz więcej rodaków choruje. Przyczyny tych chorób są różne, lecz zwykle odpowiada za nie niezdrowy styl życia. Nie dbamy o organizm na co dzień i to skutkuje wieloma chorobami. Ciągły wyścig za pracą, pieniędzmi a także wygodnym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że tego życia będziemy mieć dużo mniej. A trzeba pilnować złotych reguł, aby się przed tym ustrzec.
Klinika leczenia niepłodności
Treści źródłowe: www.gyncentrum.pl

Klinika leczenia niepłodności spełnia marzenia?

Posiadanie potomstwa jest marzeniem wielu par. Większa część z nich nie ma kłopotu z urzeczywistnieniem tego marzenia, lecz są osoby, które o dziecko starają się od lat bezskutecznie. To właśnie dla takich ludzi rozwiązaniem jest klinika leczenia niepłodności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.