Jak modnie prowadzić marketing.

Kolorowe światła LED
Autor: Yasna Communications
Treści źródłowe: Yasna Communications
Marketing jest nieodzownym przyjacielem właścicieli firm, ułatwiającym prowadzenie biznesu i pomagającym w zdobywaniu klientów.
Metody reklamy są różne, zaczynając na bezpośredniej metodzie zachęcania potencjalnych klientów do naszych produktów, np poprzez znaki przed sklepem lub roznoszenie ulotek, a na reklamie w internecie i na witrynach internetowych kończąc.


Co jednakże ma począć nowy właściciel firmy, jaki nie posiada doświadczenia w marketingu i dystrybucji swojego produktu? Ten ciężki, lecz niezwykle istotny dla przedsiębiorców temat będziemy poruszali w tym artykule.

telebim reklama
Treści źródłowe: www.medas-media.com.pl
Rozwój technologiczny powoduje w życiu ludzi ogromne zmiany. Nie tak dawno, bo 15 lat temu nikt nie pomyślałby, że większość z nas będzie posiadała podłączenie do internetu w swoim smartfonie. Ludzie bardzo prędko przywiązują się do nowych rzeczy, a o starej technice w jednym momencie zapominają. Podobna sytuację socjologowie i specjaliści od sprzedaży obserwują na rynku usług. Nowe formy reklamy są bardzo szybko wchłaniane przez Polaków, a dodatkowo zwracają całkiem sporą uwagi, będąc całkowitą nowością w Polsce. Jednym z tego typu nowoczesnych metod marketingu jest reklama LED, jaka na poprawnie oprogramowanym urządzeniu będzie wyświetlać nasza reklamę za pomocą tekstu i grafiki.

Miasto, ekran LED
Autor: Medas-Media
Treści źródłowe: Medas-Media
Zalety i minusy tego typu reklamy.
Niewątpliwą zaletą takiej metody marketingu jest to, że jest kompletną nowością na rynku. Wzbudza to zmysły pośród oglądających ją ludzi, co równocześnie powoduje wzrost rentowności tego typu reklamy na zysk. Tego typu wyświetlacze reklamowe będą także spełniać formę identyfikacji logo dla naszego zakładu - wyświetlany specjalny kształt lub sam telebim zrobiony na kształt logo reklamowego jest idealnym znakiem identyfikacyjnym. Taką technikę wykorzystują na przykład farmaceuci, wieszając kolorowe krzyże apteczne przed swoimi zakładami.

Popatrz nie tylko na ten artykuł, ale też na komentarze ze strony (https://www.eccotravel.eu/sloneczne-plaze/wietnam/mui-ne/pandanus-resort/). Możliwe, że niektóre zainspirują Cię tak bardzo, że będziesz chciał zostawić własną recenzję.

Farmaceuci nie są jedynym przykładem takiej formy marketingowej. Z zamiłowaniem wykorzystują ją również pizzerie i bary – wieczorem reklama świetlna Kraków jest tym bardziej widoczna. A minusy?

Jedyną wadą według mnie będzie wyłącznie cena, ale każdy właściciel firmy będzie musiał obliczyć koszta takiej inwestycji w marketing (polecamy pozycjonowanie sklepów internetowych) na własną rękę.
Autor: Arek
20-04-24 07:13:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.