Jak znaleźć firmę przez internet?

Internetowy lokalizator działa w Polsce już blisko pięć lat, jednak mimo upływającego czasu nie traci zaufania internautów i wciąż jest jednym z najczęściej wykorzystywanych serwisów umożliwiających wyszukiwanie oraz określanie położenia rozmaitych obiektów.
Dodatkowo witryna oferuje bardzo ciekawą możliwość wyznaczania podróży z punktu A do punktu B. To narzędzie jest mocno uniwersalne i przydatne wszystkim, gdyż podróżnik ma możliwość określania trasy komunikacji miejskiej w miastach Polski jak i swoim samochodem a nawet na pieszo. Gdy określimy sobie na przykład trasę z miejscowości A do B, to otrzymujemy nie tylko mapkę z wyznaczoną trasą przejazdu ale i szacowany okres podróży i długość całej trasy. Można także wydrukować sobie dokładny plan jazdy wyliczony w punktach. W ten sposób nikt nie jest w stanie zabłądzić po drodze, nie posiadając nawet żadnej nawigacji. Natomiast gdy określamy sobie trasę w miejscowości przy pomocy komunikacji miejskiej dużych miast Polski, to Zumi szczegółowo pokaże linię tramwajową czy autobusową wraz z czasem potrzebnym na jazdę oraz podróż na pieszo. Z takimi dokładnymi informacjami, podróżnik nie ma szans zgubić się w mieście, które może być dla niego całkiem nieznane.

Po wejściu na stronę użytkownicy mają możliwość nie tylko dokładnego określenia wybranych przez siebie obiektów ale również analizowania wyników względem konkretnej lokalizacji lub branży. Wystarczy tylko wskazać wyraz oraz miejscowość lub obszar funkcjonowania interesującej nas instytucji typu: deweloper Poznań, biuro rachunkowe Łódź itp. W rezultacie dostaniemy pełną lokalizację wizytówek na mapie województwa wraz z danymi teleadresowymi.

Zumi to także serwis zawierający bogaty katalog map obejmujących teren całego kraju a także szczegółowe plany ogromnej liczby miejscowości. Co więcej te mapy można oglądnąć w kilku wariantach (w tym również z satelity). Użytkownik korzystający z tej opcji ma także możliwość zlokalizowania w obrębie wyselekcjonowanej mapki konkretnych obiektów (np. noclegowych, gastronomicznych) bądź atrakcji takich jak plaże i kąpieliska, wypożyczalnie różnego sprzętu itp.

Inni czytali też

Najlepsze obuwie górskie we Wrocławiu

Piękne góry
Gdy naszym hobby jest chodzenie po górach, wspinaczka oraz przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń musimy posiadać dobrze dopasowany sprzęt, który zagwarantuje nam wygodę i poczucie bezpieczeństwa w trakcie wypraw. Każdy sprawdzony sklep turystyczny posiada takie wyposażenie w swoich katalogach jak chociażby buty do wspinaczki ściankowej. Ostatnio za często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy giną na szlakach, ponieważ wychodzą w góry bez przygotowania. To właśnie brak solidnego przygotowania planu wycieczki górskiej jest częstą przyczyną tragedii.


Poszukiwanie obiektów jest także realne przy użyciu telefonów komórkowych. Wystarczy skorzystać z aplikacji Zumi Lajt a potem sprecyzować zapytanie do słowa charakteryzującego dany cel i wskazać dogodną lokalizację. Tworząc zapytanie typu: drzwi Katowice, deweloper Warszawa otrzymujemy pełną listę z adresami i zaznaczeniem na mapce.

Serwis Zumi posiada również ogromną bazę ogłoszeń nieruchomości znajdujących się na terenie Polski. Mamy możliwość wyszukać tam mieszkania, domy, działki zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka wewnętrzna jest w stanie przedstawić ciekawe ogłoszenia, które odpowiadają szukającemu. Natomiast liczba ogłoszeń w serwisie na pewno usatysfakcjonują wszystkich
18-07-12 03:45:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.