Moda na e-papierosy

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Od pewnego czasu w Polsce pozycja palących papierosy jest coraz gorsza. Narzuca się kolejne zakazy. Palenia w lokalach zakazuje się na obszarze całego państwa. Liczne ośrodki miejskie dodają do tego zakaz puszczania dymka na terenach rekreacyjnych. Kolejne badania punktują tragiczny wpływ nikotyny na żywotność człowieka. Jasna sprawa, rzucenie nałogu jest bardzo trudne i nie każdy może to przezwyciężyć.

Nikotyna uzależnia mentalnie i fizjologicznie. Do pragnienia wzięcia dozy tej substancji dołącza kwestia przyzwyczajenia. Wieloletnich palaczy trudno odzwyczaić od tytoniu w czasie picia matero alkoholu bądź gdy próbują się wyluzować po ciężkim dniu roboty. Odpowiedzią na te palące kwestie są epapierosy.

E-papierosy wyglądają dziwne, lecz kryją w sobie mnóstwo plusów. Najważniejsze jest to, że nie ma zakazu używania ich w pubach i na przystankach. Mgiełka, którą zostawia palacz, okazuje się całkowicie nieszkodliwa dla reszty ludzi. Ba, jeżeli w elektronicznym papierosie zainstaluje się dodatkowy wkład, mgiełka potrafi dawać naprawdę przyjemny aromat.

Inni czytali też

Coraz nowocześniejszy kolposkop

Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Treści źródłowe: Bird&Co
Kolposkopy to w dużej mierze wyspecjalizowane narzędzia diagnostyczne. Zmodernizowany układ optyczny w połączeniu z współosiowym oświetleniem umożliwia gruntowną kontrolę faktury zmian na tarczy szyjki macicy.


Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Papierosy elektroniczne niosą pomoc dla chcących zerwać z papierosami. Dzieje się tak, ponieważ mają zmniejszoną dawkę nikotyny, którą można kontrolować. Przypomina to moc plastra nikotynowego. Uzależnienie mentalne od rzeczywistego papierosa jest wymienne na przyzwyczajenie się do e-fajki. Długoletni amator nikotyny, który rzucił nałóg, zazwyczaj nie wie co trzymać w dłoni, ponieważ nawykł do posiadania w nich fajki. Teraz może trzymać e-papierosa.

E-papierosy to też modny gadżet, atrakcyjny w środowiskach młodych ludzi, dbających o planetę i kondycję. Nie powodują żółknięcia opuszków ani zębów. Okazują się pociągającą odmianą dla nawet tych, którzy nie potrzebują nikotyny. W Polsce aktualnie można dostać aromaty do sztucznych fajek o wielu odmianach. W sklepach są aromaty truskawkowe, fajkowe i wiele innych. Papierosy mogą być smakowite!

Sądzę, że powyższy krótki przewodnik nakłonił Cię, fanie tytoniu, do wyboru nowoczesnego papierosa. Pożytek będzie miało na tym wyborze Twoje zdrowie, Twoja wygoda oraz towarzystwo. A, zapomniałem dodać, nowoczesne epapierosy i niezbędny do nich e liqiud są o wiele mniej obciążające portfel na co dzień, niż ich nikotynowe odpowiedniki!
Autor: k.s.
23-06-21 20:01:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.