Firma
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Ocena 360 stopni jako główna ocena pracownicza

Od dawna już podwładni podlegają kontroli. Ówcześnie stosowano na ten cel ścisłe zasady, a praca wykonywana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Teraz, aby dowiedzieć się na ile efektywnie pracujemy stworzone zostały różnorakie modele oceny. Ocena pracownicza ułatwi menagerowi dokonać prawidłowej selekcji, ale również dać nagrody liderów i dobrze ich zachęcać.
Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Metody oceniania okresowego pracownika

Oceny okresowe pracowników to teraz często stosowany sposób pomiaru ich umiejętności, lecz także oszacowania tego jakie cechy pracowników są potrzebne na danym stanowisku. Jak wynika z badań tylko nieznacznie ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego rodzaju technik kontroli.
Autor: G Data Software

Czy opłaca się przenieś biznes do Sieci?

Jak trudno w dzisiejszym świecie, w czasach utrzymującego się kryzysu, utrzymać przedsiębiorstwo na rynku, wiedzą ci, którzy zdecydowali się na ten ryzykowny krok. Konsumenci żyją obecnie niezwykle oszczędnie i niełatwo jest dotrzeć do nowych nabywców. Należy szukać innych dróg dystrybucji oraz trafiać do różnych grup przyszłych klientów.

Organizacja przyjęć we Wrocławiu

Wielu z nas co najmniej parę razy w życiu staje przed koniecznością zorganizowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Organizujemy przyjęcie weselne, chrzciny, komunię dla dziecka, bywa, że dostajemy polecenie by zorganizować firmowy bankiet. Jest tego wiele, zatem przydaje się wiedzieć jak to zrobić. Mamy tak naprawdę dwa rozwiązania.
drukarnie i ich oferta

Jaka drukarnia będzie najlepsza?

Jeżeli planujemy reklamować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy dotąd do czynienia z żadną drukarnią warto poszukać dobrej oferty używając sieci. Przede wszystkim musimy wiedzieć czego chcemy. Nie każda drukarnia posiada maszyny umożliwiające przykładowo tłoczenie druku. Przykładowo firma druk ulotek kraków dysponuje takim sprzętem i gotowa jest się podjąć każdego zlecenia.
Naklejki na ścianę
Autor: Kids Town
Treści źródłowe: www.kidstown.pl

W jaki sposób skutecznie się zareklamować

Naklejki na szyby to oryginalny i stosunkowo nie zbyt kosztowny sposób na skuteczną reklamę firmy czy działalności gospodarczej, któremu trzeba się przypatrzeć bliżej. W dzisiejszych czasach duże ilości kłopotów ze sprawami biznesowymi firmy są w stanie pomóc rozwiązać doświadczeni specjaliści od reklamy oraz działań marketingowych. Niewątpliwie warto odwiedzić kilka firm zajmujących się taką działalnością, aby mieć duże rozeznanie.
Sprzątanie biur
Treści źródłowe: sprzataniefirm.pl

Sprzątanie osiedli - pracuj na studiach

Najistotniejsze, biorąc pod uwagę utrzymywanie czystości w rozmaitych obiektach użyteczności publicznej czy firmowych biurach, jest to, by usługi były wykonywane dokładnie. Dokładne i najbardziej szanowane na rynku firmy, oferujące sprzątanie biur w Warszawie, jak również dbanie o czystość osiedli w mieście i poza miastem, dostrzeżone zostały już przez wielu potrzebujących wsparcia w tej branży. Głównie te najbardziej renomowane firmy sprzątające rekomendowane są dalej, natomiast stałym klientom mogą zaoferować wyjątkowo atrakcyjne ceny za swoje usługi.
drukarki etykiet
Treści źródłowe: www.eti-go.pl

Gdzie wydrukować materiały reklamowe we Wrocławiu

Decydując się na wykorzystywanie drukowanych artykułów promocyjnych musimy wypełnić kilka zadań. Wszystko rozpoczyna się od rozplanowania wspomnianych materiałów. Musimy podjąć decyzję o tym co chcemy drukować i ile tego wszystkiego. Czy powinny to być ulotki, teczki reklamowe, ofertowe, notesy, kalendarze czy może innego rodzaju materiały.
WD SmartWare 1.3
Autor: Tabasco PR
Treści źródłowe: Tabasco PR

Co zrobić, aby sprawnie zarządzać firmą?

Ważną kwestią przy wyborze odpowiedniego systemu jest sprecyzowanie celów firmy oraz jej priorytetów biznesowych. Aby je zdefiniować, potrzebna jest znajomość mocnych stron przedsiębiorstwa i jego słabszych punktów. Bardzo istotną sprawą jest także znajomość rynku i skali zapotrzebowania na daną usługę lub produkt. Specjalnie opracowane programy dla firm, wspomagają ich działanie i podnoszą konkurencyjność na rynku. Z tego względu warto się zastanowić, jaki system dla firm jest potrzebny dla naszej działalności.
ślub
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl

Uroczystość ślubna za granicą

Ślub za granicą może stać się wspaniałym wyborem. Nie ma chyba bardziej stworzonego dla zakochanych miejsca niż stolica Francji. Jeżeli dysponujesz pieniędzmi i czasem do załatwienia procedur, zastanów się nad zawarciem ślubu poza Polską. Oferujemy przydatny przewodnik, w którym opisujemy co powinno się uczynić, by wziąć ślub za granicą.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.