Firma
podatki
Treści źródłowe: flickr.com

Otwieramy własną działalność

Gdy planujemy rozpocząć własną działalność, jest sporo szczegółów o których nie możemy zapomnieć. W każdym rodzaju działalności detale mogą się różnić, ale pewne rzeczy są niezmienne.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Ocena 360 stopni jako główna ocena pracownicza

Od wielu lat podwładni podlegają kontroli. Ówcześnie stosowano na ten cel surowe zasady, a praca przeprowadzana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Teraz, aby dowiedzieć się na ile efektywnie pracujemy stworzone zostały różne modele oceny. Ocena pracownicza pomoże menagerowi dokonać właściwej selekcji, ale też pochwalić tych najlepszych i dobrze ich zachęcać.
Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Treści źródłowe: © Wane Gunn

Amatorzy również kupują obuwie sportowe

Buty sportowe przydatne są amatorom sportu w bardzo wielu popularnych sportach na świecie. Szczególne znaczenie mają w takich sportach jak tenis ziemny, lekkoatletyka czy też futbol. Badania nad nimi prowadzi się w najlepsze od bardzo dawna. W efekcie tego z każdym rokiem są osiągane coraz lepsze wyniki sportowe. Jedną z firm, która przewodzi na tym rynku jest niemiecka marka Adidas. Firma Adidas funkcjonuje już od wielu lat. Dostarcza profesjonalny sprzęt oraz ubrania sportowe wielu zawodnikom oraz kadrom narodowym. Dochody takiego przedsiębiorstwa liczone są w miliardach dolarów.
ślub
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl

Uroczystość ślubna za granicą

Ślub za granicą może stać się rewelacyjnym wyborem. Nie znamy chyba romantyczniejszego miasta niż stolica Francji. Jeśli masz pieniądze i czas do załatwienia procedur, pomyśl nad ślubem w innych kraju. Dajemy wam przydatny przewodnik, w którym omawiamy co trzeba przedsięwziąć, by wziąć ślub za granicą.
Dokumenty
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Pozycja na rynku biura tłumaczeń po wstąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej. Co się zmieniło?

Wstąpienie Polski do UE jest zazwyczaj oceniane różne sposoby, nie mało jest także osób, jakie są nastawione do tego bardziej niż sceptycznie, nawet mimo tego, że od tej ważnej decyzji upłynęło już ponad dziewięć lat. Bez wątpienia istnieją jednak firmy, które z radością wspominają czas, w którym zostaliśmy jednym z członków Unii Europejskiej, moment ten oznaczał bowiem wzrost znaczenia tych firm na rynku europejskim, co także przyczyniło się do wzrostu ich przychodów. Ich lista nie jest taka krótka, a wysoką pozycję zajmuje biuro tłumaczeń.
Teczki ofertowe
Treści źródłowe: www.segregatory.net

Artykuły reklamowe dla każdej firmy

Co kilka metrów ostatnimi czasy natykamy się na reklamy. Widać je wszędzie i w każdej możliwej formie. Od wielkich billboardów na ulicach, poprzez plakaty, całe strony w czasopismach, breloczki czy inne gadżety Jeśli prowadzimy firmę, która trudni się sprzedażą czegokolwiek – produktów czy usług – to bez znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.
internet
Autor: TwojaBateria.pl
Treści źródłowe: TwojaBateria.pl

Popularyzacja przedsiębiorstwa w sieci i gazetach

W związku z ekspresyjnym rozwojem Internetu powstały agencje interaktywne. Jest to dość nowy wytwór, który zajmuje się opracowaniem oraz wdrażaniem wizerunku przedsiębiorstwa w Internecie. Do najbardziej znanych usług agencji należy wykonywanie stron WWW, generowanie portali społecznościowych czy również pozycjonowanie stron WWW. Oferty takich agencji skierowane są jednakowo do małych, ogromnych jak i średnich firm.
wrocław
Autor: Maciek Lulko
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Porządek na ulicach Wrocławia ale nie jedynie

Kiedy dociera do nas słowo „porządki”, to najczęściej myślimy o naszych porządkach w swoim mieszkaniu. Wiadomo, że nie jest to najlepszy czas, bo nikomu się nie ma ochoty przez kilka godzin biegać ze ścierką i ogarniać wszystko. Ale często również są w stanie nam przyjść do głowy przedsiębiorstwa , które sprzątają, które świadczą różnego rodzaju usługi porządkowe. Firmy te można zatrudnić do robienia porządku w biurach, jak również do sprzątania korytarzy w blokach.

Organizacja przyjęć we Wrocławiu

Każdy z nas przynajmniej kilka razy w życiu staje przed koniecznością zorganizowania jakiejś imprezy okolicznościowej. Planujemy wesele, chrzciny, komunię dla dziecka, bywa, że musimy zorganizować firmowy bankiet. Jest tego sporo, więc przydaje się wiedzieć jak się do tego zabrać. Istnieją tak właściwie dwa rozwiązania.
integracja w firmie
Treści źródłowe: teamworking.com

Integracja w firmie - nowa moda

Coraz więcej firm decyduje się na przygotowywanie co jakiś czas dla wszystkich zatrudnionych imprez incentive. Pod tą nazwą ukrywa się nic innego jak wszelkiego rodzaju wyjazdy integracyjne. Zwykle właściciele przedsiębiorstw zlecają przygotowanie tego rodzaju wyjazdów działom zarządzania zasobami ludzkimi, a czasami decydują się na zlecenie tego zadania firmie zewnętrznej. Powstało mnóstwo takich firm, które są wyspecjalizowane w kompleksowym przygotowywaniu takich wyjazdów.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.