Firma
wnętrze sklepu
Autor: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

gdzie kupować grupowo

W momencie, jeżeli nie zgromadzi się właściwa liczba chętnych wtenczas w przeciągu pięciu dni zostają nam oddane pieniądze. Wydawać by się mogło, że jest to pomysł nieskomplikowany i łatwy do zrobienia, ale faktycznie jest na odwrót. Sukces takiego serwisu potrzebuje dużo pracy, czyli dział sprzedaży musi zachęcić biznes do współdziałania a przede wszystkim i w głównej mierze wystarczająco dużą zrzeszoną grupę internautów. Jest to podstawa, by takie propozycje dochodziły do zrealizowania.
Program lojalnościowy
Treści źródłowe: www.spiceupyourblog.com

Program lojalnościowy – efektywne wsparcie sprzedaży

Dobrze zaprojektowane programy lojalnościowe mogą stworzyć znakomitą platformę komunikacyjną z grupą kluczowych klientów, gdzie wymiana zbieranych przez klientów punktów na określone towary tworzy rodzaj dialogu. To, że klienci zyskują możliwość wymiany zebranych punktów na nagrody, stanowi często bardzo istotny element w ich pozyskiwaniu i przez długi czas jest dominującym elementem dialogu.
Lexus LS 600h L
Autor: © Lexus
Treści źródłowe: © Lexus

Dowiedz się co zrobić gdy zgubisz kluczyki

Różne rzeczy mogą się zdarzyć. Czasem zdarza się tak mocny pech, że aż niełatwo w to uwierzyć. Ludzie gubią sporo rzeczy, najczęściej takie, które są niewielkie. Badania wskazują, że zazwyczaj gubią się nam między innymi portfele, czapki i ważne klucze. Powinno się także brać pod rozwagę fakt, że zawieruszenie czegoś może być wynikiem nie nieuwagi bądź przypadku, a zwyczajnie bezczelnej kradzieży. Jest taki obiekt, którego zawieruszenie możemy przeżyć najboleśniej. Mowa tu o kluczykach samochodowych.
Autor: maohamed.shaaz

Jak znaleźć firmę proponującą najem busów?

W obecnej chwili coraz większym zapotrzebowaniem cieszy się wynajem busów na przeróżne sposobności. Wynajmuje się je do przewożenia małych grup osób, które robią wyjazdy w różne miejsca.
Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Metody oceniania okresowego pracownika

Oceny okresowe pracowników to dziś popularny sposób sprawdzania ich umiejętności, ale też weryfikacji tego jakie właściwości pracowników są pożądane na danym stanowisku. Jak wynika z badań tylko trochę ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego rodzaju metod kontroli.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Ocena 360 stopni jako główna ocena pracownicza

Od dawna już pracownicy podlegają sprawdzaniu. Ówcześnie wykorzystywano do tego celu rygorystyczne zasady, a praca wykonywana była pod ostrym dozorem szefów. Dzisiaj, aby uzyskać informacje na ile dobrze pracujemy stworzone zostały różnorakie techniki oceny. Ocena pracownicza pomoże przełożonemu dokonać dobrej selekcji, ale również nagradzać tych najlepszych i dobrze ich motywować.

Organizacja przyjęć we Wrocławiu

Wielu z nas przynajmniej kilka razy w życiu staje przed koniecznością organizacji jakiejś imprezy okolicznościowej. Przygotowujemy wesele, chrzciny, komunię dla dziecka, bywa, że dostajemy polecenie by zorganizować firmowy bankiet. Jest tego sporo, więc przydaje się wiedzieć jak to zrobić. Mamy tak właściwie dwa rozwiązania.
Autor: Richard Hsu

Wynajem samochodu w stolicy

Warszawa to największe Polskie miasto. Przyjeżdżają tam zarazem turyści, jak i ludzie ze świata biznesu. W wielu przypadkach wypożyczenie samochodu na czas przebywania w stolicy to idealne wyjście dla tych, dla których istotna jest niezależność i nie chcą poruszać się za pomocą taksówek lub korzystać z usług komunikacji miejskiej.
Autor: G Data Software

Czy opłaca się przenieś biznes do Sieci?

Jak trudno w dzisiejszym świecie, w czasach utrzymującego się kryzysu, utrzymać przedsiębiorstwo na rynku, wiedzą ci, którzy zdecydowali się na ten ryzykowny krok. Konsumenci żyją obecnie niezwykle oszczędnie i niełatwo jest dotrzeć do nowych nabywców. Należy szukać innych dróg dystrybucji oraz trafiać do różnych grup przyszłych klientów.
drukarnie i ich oferta

Jaka drukarnia będzie najlepsza?

Jeżeli planujemy reklamować się drukowanymi materiałami, a nie mieliśmy dotąd do czynienia z żadną drukarnią warto poszukać dobrej oferty używając sieci. Przede wszystkim musimy wiedzieć czego chcemy. Nie każda drukarnia posiada maszyny umożliwiające przykładowo tłoczenie druku. Przykładowo firma druk ulotek kraków dysponuje takim sprzętem i gotowa jest się podjąć każdego zlecenia.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.