Co na walentynki

Już wkrótce walentynki- corocznie obchodzone święto zakochanych przypadające na dzień 14 lutego. Dzień ten już samą swoją specyfiką wywiera na każdym z nas pewnego rodzaju presję, czy też potrzebę, spędzenia go w jak najbardziej wyjątkowy sposób. Niezależnie od tego, czy już posiadamy drugą połówkę, czy dopiero jej poszukujemy, a nawet jeżeli jesteśmy zagorzałymi przeciwnikami tego dnia, chcemy go podkreślić.
Autor: Jose Miguel Serrano
Tradycją jest obdarowywanie ukochanych oraz sympatii walentynkowymi kartkami z lirycznymi wyznaniami wewnątrz. Popularne są też kwiaty, maskotki, baloniki. Wśród przeciwników Dnia Zakochanych panuje moda na organizowanie „antywalentynkowych” imprez. Coraz częściej zdarza się jednak, że wraz z ukochaną osobą chcemy się oderwać choć na kilka chwil od codzienności i spędzić gdzieś walentynki we dwoje. Żyjemy w świecie, w którym na co dzień niewiele zostaje czasu na miłość, więc jest to koncept całkowicie zrozumiały. Jednak w związku z tym często zadajemy sobie pytanie: gdzie wyjechać na walentynki, a odpowiedź na nie wcale nie jest taka prosta.

Tak więc zacząć musimy od tego, czy zostajemy w kraju, czy może wybierzemy się za granicę. Wspaniałym pomysłem było by odwiedzenie Paryża, gdyż chyba nie ma odpowiedniejszego miejsca, aby spędzić Dzień Zakochanych, niż miasto zakochanych. Mogli byśmy też odwiedzić inne piękne europejskie miasta, takie jak Londyn, Edynburg czy majestatyczny Rzym, albo wybrać się na jakąś ciepłą wyspę, bo przecież u nas o tej porze roku jest zimno. Wyjazd na walentynki nie musi być jednak tak daleki. Możemy pozostać w Polsce i odwiedzić nasze piękne morze lub góry. Dla tych, którzy lubią spokój, kameralną atmosferę, długie spacery i chcieli by zobaczyć coś niecodziennego- zamarznięte morze, świetnym rozwiązaniem będzie odwiedzenie Kołobrzegu lub Ustki. Osoby nie lubiące nudy, które są fanami zimowych sportów powinny się wybrać do jakiejś górskiej miejscowości- np. oświetlenie (zobacz rzuć okiem)opanego lub Karpacza.
zakochani
Autor: nattu
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Poza preferencjami, czynnikami ograniczającymi są przede wszystkim czas i zasobność portfela. Na szczęście chwili obecnej wiele hoteli ma na okres walentynek specjalne oferty cenowe, szczególnie, jeżeli dokonamy rezerwacji ze sporym wyprzedzeniem. Modnym rozwiązaniem jest też korzystanie ze stron wyprzedażowych (np. gdzie każdy może znaleźć dla siebie jakiś pomysł na walentynki, w kraju lub za granicą, ze sporą zniżką.

Jak widać różnorodność możliwości jest wielka. Pamiętajmy jednak, że nie zależnie od tego, czy wybierzemy walentynki w górach, walentynki nad morzem czy walentynki w Paryżu, najważniejsze jest to Z KIM je spędzamy. Pamiętajmy, że w tym dniu najważniejsza jest miłość. oświetlenie (zobacz sprawdź te propozycje)


Inni czytali też

Ogłaszaj się w mieście

Reklama outdoorowa
Autor: Sebastian "XU" Głowala
Treści źródłowe: Sebastian "XU" Głowala
Jednym z powszechnych sposobów na przydanie popularności określonej marce jest użycie billboardów. Są to tablice lub plakaty o dużych wymiarach, używane na ulicach. Stanowią jeden z bardziej typowych elementów wyglądu dużych metropolii, podobnie jak neony. billboardy często są wyposażone w oświetlenie, dzięki czemu są widoczne także w nocy. Ten typ reklamy jest bardzo skuteczny, z uwagi na rozmiary.
19-09-02 13:05:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.