Coraz nowocześniejszy kolposkop

Kolposkopy to bardzo wyprofilowane przyrządy diagnostyczne. Niekonwencjonalny układ optyczny połączony z współosiowym oświetleniem determinuje wnikliwą kontrolę faktury zmian na tarczy szyjki macicy.

Komfort oraz tempo pracy lekarzy w najwyższym stopniu poprawia całkiem nowa budowa kolposkopów.

Spodobał Ci się nasz wpis? Wejdź zatem do następnego posta i sprawdź jakie ekstra źródło (novamedis.pl/borelioza-testy-i-terapie/ ) stało się naszą inspiracją. Przyjemnej lektury!

Według specjalistów najnowszy kolposkop należy do jednych z najbardziej pomocnych sprzętów. Na rynku znaleźć je można w różnych wariantach: jezdnej, ściennej oraz przymocowanej do fotela. Powinny znaleźć się w każdym gabinecie lekarskim, bo do priorytetów należeć powinna niezawodność urządzeń oraz trafna diagnoza. Jednym spośród wielu plusów kolposkopów jest bardzo użyteczny i zarazem atrakcyjny design.

Inni czytali też

Badania kontrolne to priorytet dbania o siebie

Zaćma – choroba utrudniająca życie!
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.
Gdy ktoś ma problemy z twarzą konieczna jest wizyta u dermatologa. Dermatolog to jedna z bardzo często wyszukiwanych pozycji. Pacjent zastanawia się w jaki sposób znaleźć lekarza, który będzie pomocny. Oczywiście jest to bardzo ważne, ponieważ do każdego lekarza należy mieć zaufanie. Warto więc wiedzieć, gdzie się wybrać by wizyta była udana. Niezmiernie ważne w tym temacie są strony na Internecie, na których znajdziemy każdy temat oraz opinię. Znajdą się tam również opinie na temat dermatologów, więc łatwo będzie znaleźć właściwego lekarza. O skórę warto dbać, dlatego że gwarantuje to dobre zdrowie oraz samopoczucie.


specjalistyczny ginekologiczny
Kobieta u lekarza
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Ginekologia jest jedną z dziedzin medycyny, w której podstawa tozastosowanie zaawansowanych rozwiązań technicznych. Specjaliści starają się wyposażać swoje gabinety w udoskonalone urządzenia. Producenci urządzeń medycznych proponują solidne fotele oraz stoły ginekologiczne najwyższej klasy. Można wybrać wedle gustu model i wielkość podparcia pod udo, pod rękę, oparcie pleców oraz podgłówek. Najbardziej znacząca jest jakość, ponieważ leczenie pacjentek jest celem nadrzędnym każdego medyka. Pacjentki muszą wykazywać zaufanie do swoich lekarzy prowadzących. Ginekologia wymaga współpracy i maksymalnego komfortu – zarówno dla lekarza, jak i pacjentki. Sprawdź pełny zakres badań: polecamy

Tablica Snellena pozwoli zbadać ostrość wzroku Nie tylko w gabinecie okulisty, ale również podczas zwykłej wizyty u lekarza pacjent ma możliwość być poddany badaniu ostrości wzroku. Jest to jedno z wielu elementów pełnego badania wzroku tablice natomiast to ułatwiają. Jest to rutynowe, łatwe i nieinwazyjne, ale istotne badanie - kliknij. Tablice do badania wzroku, m.in. tzw. tablica Snellena dysponują pewnymukładem znaków, np. oznaczone są na niej litery, cyfry lub nieduże rysunki. Znaki te ułożone są rzędami. Stopniowo kolejnych, niższych szeregów, znaki zmniejszają się. Pacjent powinien od razu zasygnalizować wykryte zakłócenia wzroku w momencie, kiedy przestanie konkretnie widzieć. Pomoże to skierować go na dodatkowe badania.
21-08-12 16:38:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.