Samopoczucie
biegacze
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Naturalne suplementy - wspieraj swój organizm

Jeśli chcemy utrzymać dobry stan zdrowia i doskonałe samopoczucie na całe życie, powinniśmy zastanowić się nad tym, czy dostarczamy organizmowi wszystkich potrzebnych substancji. Odpowiednia dieta, bogata w białko, złożone węglowodany, świeże owoce i warzywa to dobra baza. Druga kwestia to ruch. Każdy wysiłek fizyczny sprawi, że poczujemy się lepiej i dłużej zachowamy sprawność. Nie musimy od razu biegać maratonów, czy zdobywać ośmiotysięczników, maszerowanie i jazda na rowerze zdecydowanie wystarczą. Dobrze jest także dbać o siebie. Stosowanie dobrych kosmetyków pozwoli nam utrzymać urodę. Nasza skóra stanie się gładsza i zdecydowanie później pojawią się oznaki starzenia.
Termometr
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Co zrobić, żeby nie chorować na grypę?

W okresie zimowym jak co roku, mamy do czynienia ze wzrostem częstości zapadania na grypę. Z zakatarzonymi osobami mamy kontakt wszędzie - w miejscach publicznych, sklepach, szkołach czy autobusach. Obronić się przed chorobą nie jest łatwo, a wychodzić do urzędu przecież trzeba.
psychoterapia
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu/

Pomoc psychologiczna we Wrocławiu

Różne porażki są nierozerwalnym składnikiem naszego żywota. I choć nasza „codzienna terapia” najczęściej ogranicza się do rozmowy z najbliższymi, bywa, że nie potrafimy zwalczyć swoich słabości, a życie wymyka nam się spod kontroli. W takich sytuacjach okazuje się, że psychoterapeuta jest osobą, która umie nam pomóc, a spotkania z nim stają się nieodłącznym elementem naszego życia. Psychoterapeuta pomaga rozwiązać nasze problemy, daje wsparcie, dobiera i stosuje najlepsze w danej sytuacji sposoby terapii. Aby znaleźć poradnię i zapobiec poważniejszym komplikacjom w przyszłości, zacznijmy od wpisania w wyszukiwarkę słów: gabinet psychoterapii Wrocław.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.