Organizm
buty sportowe
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Domowa sportowa rozrywka – wspólnie i osobno

Wielu ludziom domowa rozrywka kojarzy się głównie z brakiem ruchu. Leżenie przed telewizorem, bądź długie godziny spędzone przy komputerze owszem, mogą stanowić niektórym dość ciekawą formę rozrywki, ale czy właściwą? Nie do końca. Ludzki organizm domaga się ruchu, a mieć to na uwadze powinny zwłaszcza osoby wykonujące prace biurowe. Jak zatem powinna wyglądać właściwa rozrywka po pracy, w domowym zaciszu? Rozwiązań jest wiele, na przykład rower do ćwiczeń.

Polacy zapadają na różne dolegliwości

Co raz więcej rodaków choruje. Przyczyny tych chorób są różne, lecz zwykle odpowiada za nie niezdrowy styl życia. Nie dbamy o organizm na co dzień i to skutkuje wieloma chorobami. Ciągły wyścig za pracą, pieniędzmi a także wygodnym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że tego życia będziemy mieć dużo mniej. A trzeba pilnować złotych reguł, aby się przed tym ustrzec.

Niedocenione cechy srebra i oleju

Zapewne niewiele ludzi poznało cudowne właściwości naturalnych produktów, takich jak olej arganowy. Przez tą niewiedzę dużo tracimy,gdyż ich zastosowanie jest o wiele większe. Mogą one nam przydać się nie tylko do gotowania i eksperymentów kuchennych czy w preparatach kosmetycznych do polepszenia urody ale w pierwszej kolejności do leczenia chorób i zapobiegania infekcjom.
garść tabletek

Wakacje inne niż zwykle

Na co dzień rzadko kiedy mamy chwilę na to, by o siebie dbać. Cały czas dokądś się śpieszymy. Żyjemy pod ciągłą presją. W pracy dajemy z siebie resztki sił, zostajemy nieustannie po godzinach. Potem jeszcze wizyta w markecie, zajmowanie się dziećmi i domem.
ból
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Nerwica – nowa choroba cywilizacyjna

Każda era w dziejach świata odcisnęła swój ślad nie tylko w rozwoju cywilizacyjnym i postępie gospodarczym ale również miała olbrzymi wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną ludzkości. Epidemie i plagi związane z niskim poziomem higieny i brakiem znajomości medycyny ustąpiły miejsca nowym chorobom cywilizacyjnym takim jak nerwice, otyłość czy chorobom układu krążeniowego.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.