Organizm
buty sportowe
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Domowa sportowa rozrywka – wspólnie i osobno

Wielu ludziom domowa rozrywka kojarzy się przede wszystkim z brakiem aktywności fizycznej. Leżenie przed telewizorem, czy długie godziny spędzone z komputerem oczywiście, mogą stanowić co niektórym dość ciekawą formę rozrywki, lecz czy właściwą? Nie do końca. Ludzki organizm potrzebuje ruchu, zaś pamiętać o tym powinny zwłaszcza osoby wykonujące prace biurowe. Jak więc powinna wyglądać właściwa rozrywka po pracy, w domu? Rozwiązań jest całe mnóstwo, na przykład rower do ćwiczeń.
ból
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Nerwica – nowa choroba cywilizacyjna

Każda era w dziejach ludzkości odcisnęła swoje piętno nie tylko w rozwoju cywilizacyjnym i postępie gospodarczym ale również miała ogromny wpływ na kondycję fizyczną i umysłową ludzkości. Epidemie oraz plagi związane z brakiem higieny i brakiem znajomości medycyny ustąpiły miejsca nowym chorobom cywilizacyjnym takim jak nerwice, zaburzenia łaknienia czy chorobom układu krążeniowego.

Polacy zapadają na różne dolegliwości

Co raz więcej ludzi choruje. Przyczyny tych schorzeń są przeróżne, lecz najczęściej jest odpowiedzialny za nie nieodpowiedni styl życia. Nie troszczymy się o organizm na co dzień i to owocuje różnymi chorobami. Codzienny pęd za karierą, pieniędzmi oraz luksusowym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że takiego życia będziemy mieć co raz mniej. A należy pilnować złotych zasad, aby się przed tym przestrzec.

Niedocenione cechy srebra i oleju

Zapewne niewiele ludzi zna niezwykłe właściwości naturalnych produktów, takich jak olej arganowy. Przez brak wiedzy wiele tracimy,ponieważ ich zastosowanie jest o wiele szersze. Mogą one nam służyć nie tylko do wypieków i eksperymentów kuchennych czy w kosmetologii do polepszenia wyglądu ale głównie do zwalczania i zapobiegania infekcjom.
garść tabletek

Wakacje inne niż zwykle

Na co dzień rzadko kiedy odnajdujemy czas na to, by o siebie zadbać. Wiecznie gdzieś się śpieszymy. Egzystujemy pod nieustanną presją. W pracy dajemy z nas wszystko, harujemy bezustannie po godzinach. Następnie jeszcze wizyta w markecie, zajmowanie się dziećmi i domem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.