Organizm
garść tabletek

Wakacje inne niż zwykle

Na co dzień rzadko kiedy znajdujemy czas na to, by o siebie zadbać. Cały czas dokądś się śpieszymy. Egzystujemy pod ciągłą presją. W pracy dajemy z siebie wszystko, harujemy bezustannie po godzinach. Następnie jeszcze zakupy, zajmowanie się dziećmi i domem.

Niedocenione cechy srebra i oleju

Zapewne mało ludzi poznało niezwykłe właściwości naturalnych substancji, takich jak olej arganowy. Przez tą niewiedzę dużo tracimy,ponieważ ich zastosowanie jest o wiele szersze. Mogą one nam służyć nie tylko do gotowania i eksperymentów kuchennych czy w kosmetologii do polepszenia urody ale przede wszystkim do leczenia chorób i zapobiegania infekcjom.
buty sportowe
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Domowa sportowa rozrywka – wspólnie i osobno

Wielu ludziom domowa rozrywka kojarzy się przede wszystkim z brakiem aktywności fizycznej. Leżenie przed telewizorem, bądź długie godziny spędzone z komputerem oczywiście, mogą stanowić niektórym dość ciekawą formę rozrywki, ale czy właściwą? Nie zupełnie. Nasz organizm domaga się ruchu, a mieć to na uwadze powinny zwłaszcza osoby wykonujące prace biurowe. Jak więc powinna wyglądać aktywna rozrywka po pracy, w domu? Rozwiązań jest całe mnóstwo, na przykład rower do ćwiczeń.
ból
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Nerwica – nowa choroba cywilizacyjna

Każda era w dziejach ludzkości odcisnęła swoje piętno nie tylko w rozwoju cywilizacyjnym i postępie gospodarczym ale również miała ogromny wpływ na kondycję fizyczną i umysłową ludzkości. Epidemie oraz plagi związane z brakiem higieny i brakiem znajomości medycyny ustąpiły miejsca nowym chorobom cywilizacyjnym takim jak nerwice, zaburzenia łaknienia czy chorobom układu krążeniowego.

Polacy zapadają na różne dolegliwości

Co raz więcej ludzi choruje. Przyczyny tych schorzeń są przeróżne, lecz najczęściej jest odpowiedzialny za nie nieodpowiedni styl życia. Nie troszczymy się o organizm na co dzień i to owocuje różnymi chorobami. Codzienny pęd za karierą, pieniędzmi oraz luksusowym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że takiego życia będziemy mieć co raz mniej. A należy pilnować złotych zasad, aby się przed tym przestrzec.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.