Organizm

Polacy zapadają na różne dolegliwości

Co raz więcej ludzi choruje. Przyczyny tych schorzeń są przeróżne, lecz najczęściej jest odpowiedzialny za nie nieodpowiedni styl życia. Nie troszczymy się o organizm na co dzień i to owocuje różnymi chorobami. Codzienny pęd za karierą, pieniędzmi oraz luksusowym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że takiego życia będziemy mieć co raz mniej. A należy pilnować złotych zasad, aby się przed tym przestrzec.

Niedocenione cechy srebra i oleju

Zapewne niewiele ludzi zna niezwykłe właściwości naturalnych produktów, takich jak olej arganowy. Przez brak wiedzy wiele tracimy,ponieważ ich zastosowanie jest o wiele szersze. Mogą one nam służyć nie tylko do wypieków i eksperymentów kuchennych czy w kosmetologii do polepszenia wyglądu ale głównie do zwalczania i zapobiegania infekcjom.
ból
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Nerwica – nowa choroba cywilizacyjna

Każda era w dziejach świata odbiła swój ślad nie tylko w rozwoju cywilizacyjnym i postępie gospodarczym ale również wywarła olbrzymi wpływ na kondycję fizyczną i psychiczną ludności. Zarazy i plagi związane z brakiem higieny i nieznajomością medycyny ustąpiły miejsca nowym chorobom cywilizacyjnym takim jak nerwice, zaburzenia łaknienia czy chorobom układu odpornościowego.
buty sportowe
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Domowa sportowa rozrywka – wspólnie i osobno

Wielu ludziom rozrywka w domu kojarzy się przede wszystkim z brakiem aktywności fizycznej. Leżenie przed telewizorem, bądź długie godziny spędzone z komputerem oczywiście, mogą zapewnić niektórym dość interesującą formę rozrywki, ale czy właściwą? Nie zupełnie. Nasz organizm potrzebuje aktywności ruchowej, a mieć to na uwadze powinny zwłaszcza osoby wykonujące prace biurowe. Jak zatem powinna wyglądać aktywna rozrywka po pracy, w domu? Rozwiązań jest całe mnóstwo, na przykład rower do ćwiczeń.
garść tabletek

Wakacje inne niż zwykle

Na co dzień rzadko kiedy odnajdujemy czas na to, by o siebie zadbać. Wiecznie gdzieś się śpieszymy. Egzystujemy pod nieustanną presją. W pracy dajemy z nas wszystko, harujemy bezustannie po godzinach. Następnie jeszcze wizyta w markecie, zajmowanie się dziećmi i domem.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.