Organizm
garść tabletek

Wakacje inne niż zwykle

Na co dzień rzadko kiedy mamy chwilę na to, by o siebie dbać. Wiecznie dokądś się śpieszymy. Żyjemy pod ciągłą presją. W pracy dajemy z nas resztki sił, pracujemy nieustannie po godzinach. Potem jeszcze zakupy, doglądanie dzieci i domu.
buty sportowe
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Domowa sportowa rozrywka – wspólnie i osobno

Wielu osobom rozrywka w domu kojarzy się głównie z brakiem ruchu. Leżenie przed telewizorem, bądź długie godziny spędzone przy komputerze oczywiście, mogą stanowić co niektórym dość ciekawą formę rozrywki, ale czy właściwą? Nie zupełnie. Ludzki organizm domaga się aktywności ruchowej, a mieć to na uwadze powinny przede wszystkim osoby wykonujące prace biurowe. Jak więc powinna wyglądać aktywna rozrywka po pracy, w domowym zaciszu? Sposobów jest wiele, na przykład rower do ćwiczeń.

Niedocenione cechy srebra i oleju

Zapewne niewiele osób poznało niezwykłe właściwości naturalnych substancji, takich jak olej arganowy. Przez tą niewiedzę wiele tracimy,gdyż ich zastosowanie jest o wiele szersze. Mogą one nam służyć nie tylko do wypieków i eksperymentów kuchennych czy w preparatach kosmetycznych do poprawy wyglądu ale w pierwszej kolejności do zwalczania i zapobiegania infekcjom.
ból
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Nerwica – nowa choroba cywilizacyjna

Każda epoka w dziejach ludzkości odbiła swój ślad nie tylko w rozwoju cywilizacyjnym i postępie gospodarczym ale również wywarła olbrzymi wpływ na kondycję fizyczną i umysłową ludności. Epidemie i plagi związane z niskim poziomem higieny i nieznajomością medycyny ustąpiły miejsca nowym chorobom cywilizacyjnym takim jak nerwice, zaburzenia łaknienia czy chorobom układu krążeniowego.

Polacy zapadają na różne dolegliwości

Co raz więcej ludzi choruje. Przyczyny tych schorzeń są przeróżne, lecz najczęściej jest odpowiedzialny za nie nieodpowiedni styl życia. Nie troszczymy się o organizm na co dzień i to owocuje różnymi chorobami. Codzienny pęd za karierą, pieniędzmi oraz luksusowym życiem jest w stanie doprowadzić do tego, że takiego życia będziemy mieć co raz mniej. A należy pilnować złotych zasad, aby się przed tym przestrzec.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.