Odżywianie sportowca
Trening na dworze
Autor: Aberdeen Proving Ground
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie korzyści płyną ze stosowania whey protein?

Białko jest jednym z kluczowych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, jednakże największe znaczenie ma dla osób stosujących długookresowy, mocny trening wytrzymałościowy. Jest istotne przy nabieraniu masy i modelowaniu mięśni. Białka zapewniają w organizmie prawidłowy bilans azotowy gwarantując optymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Urządzenia do fitness do mieszkania

Niewątpliwie posiadanie w domu dobrze wyposażonej siłowni to duży komfort. Trzeba jednakowoż odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego taka siłownia powinna być zbudowana?Fundamentem każdej siłowni, również tej domowej z pewnością jest atlas wielofunkcyjny.
Wózek inwalidzki, niepełnosprawni
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

W jakim miejscu najkorzystniej kupić sprzęt do rehabilitacji?

Gdy ostatnio niestety złamałem rękę, zrozumiałem, iż bez dwóch zdań służba zdrowia w Polsce powinna przejść wielkie zmiany. Nie lubię uskarżać się, lecz jestem z wielu rzeczy niezadowolony. Prawda jest taka, że chociaż dużo zmieniło się na plus, to jednakże nadal przynajmniej moje nie prezentują raczej światowego poziomu. Naturalnie jestem optymistą, więc mam nadzieję, iż najzwyczajniej w świecie stan naszej służby zdrowia będzie sukcesywnie się polepszał. Jednakże chciałbym akurat w owym artykule poruszyć dokładnie inne zagadnienie...
Kobieta w ciąży
Autor: baby-shower.pl
Treści źródłowe: baby-shower.pl

Zdrowie w ciąży

Zdrowy tryb życia ciężarnej to po prostu wymóg. Ciężarne chcą się wzorowo odżywiać, sprawdzają różne aktywności, wspomagają się witaminami. Jak przetrwać ciążę w zdrowiu?
Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Treści źródłowe: © Wane Gunn

Amatorzy również kupują obuwie sportowe

Buty sportowe potrzebne są amatorom sportów w wielu znanych dyscyplinach sportowych na świecie. Szczególne znaczenie mają w takich dyscyplinach jak tenis, lekkoatletyka czy też football. Badania nad nimi trwają w najlepsze od wielu lat. W rezultacie badań z każdym rokiem pozyskuje się coraz lepsze wyników. Jedną z firm, która króluje na tym rynku jest niemiecka firma Adidas. Firma Adidas funkcjonuje już od wielu lat. Dostarcza profesjonalny sprzęt oraz stroje sportowe wielu zawodnikom jak i kadrom narodowym. Dochody takiego biznesu liczone są w miliardach dolarów.
Jak nie dać się chorobie?
Autor: Life Mental Health
Treści źródłowe: Flickr.com

Pozbądź się nadwagi

Kłopoty z nadmiernymi kilogramami dotykają coraz większej liczby kobiet i mężczyzn. Według wskazań statystyk co piąty Polak ma problemy z otyłością, a u prawie co drugiego można stwierdzić nadwagę. Co gorsze kwestia ta coraz częściej dotyczy również dzieci.

Akcesoria do rozrywki w domu i koło domu

Ruch jest ogromnie istotny dla organizmu człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest szczególnie osobom, które większość czasu spędzają w pozycji siedzącej, a więc w przypadku pracy biurowej, przed komputerem czy w trakcie wykonywania zawodu kierowcy. Aktywne spędzanie wolnego czasu może dokonywać się przez zabawę. Czas leci wtedy szybciej, a ruch przynosi więcej przyjemności. Ruch może odbywać się na świeżym powietrzu poprzez jogging, spacery z psem, przejażdżki rowerowe, sporty zespołowe.
Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Treści źródłowe: Bird&Co

Coraz nowocześniejszy kolposkop

Kolposkopy to wysoce wyspecjalizowane urządzenia diagnostyczne. Innowacyjny układ optyczny połączony z współosiowym oświetleniem gwarantuje szczegółową obserwację faktury zmian na tarczy szyjki macicy.
Zdrowie kobiety
Autor: jerine / http://www.flickr.com

Wykorzystanie medycyny naturalnej

Dużym zainteresowaniem cieszy się dietetyka. Na miasto najlepiej kształcące w tym zakresie wybraliśmy Poznań. Powód jest prosty – można się tam edukować na kilku poważnych uczelniach. Są to: Wyższa Szkoła zdrowia, urody i Edukacji, Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturowej, Uniwersytet Przyrodniczy a także Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego. Dietetyka Poznań posiada więc wiele do zaoferowania, a studenci duże pole manewru.
Kobieta u lekarza
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Polska pomoc medyczna za granicą

Centrum medyczne jest to niezależny państwowy zakład pomocy zdrowotnej. Oferuje bardzo dużo usług lekarskich z obszaru różnych dziedzin. Można tutaj zrobić między innymi niezbędne analizy ambulatoryjne jak i również profilaktyczne, sięgnąć konsultacji wielu specjalistów. W wielu krajach za granicą można znaleźć polskie centra medyczne, a również polskie ambulatoria.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.