Odżywianie sportowca
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Skuteczna pomoc psychologiczna

Obecnie coraz częściej dochodzi do rozwodów. Przyczyn jest mnóstwo. Zaliczają się do nich między innymi niezgodność charakterów, niewierność, nadużywanie alkoholu, kłótnie na tle finansowym, naganny stosunek do rodziny czy też niedosyt seksualny. Acz obecnie główną przyczyną rozwodów jest tło finansowe- coraz częściej ludzie są wyrzucani z pracy, młode osoby nie mogą jej znaleźć, a gdy już się ją ma to zazwyczaj zarobki nie są stosowne do wykonywanej pracy. Należy, wtedy skorzystać z pomocy psychologa na przykład wpisując do wyszukiwarki hasło gabinet psychoterapii Kraków.
masaż
Autor: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zawód fizjoterapeuty coraz częściej poszukiwana

W ostatnich latach w Polsce dużą popularność zdobył zawód fizjoterapeuty. Profesja ta wiąże się przede wszystkim z pojęciem rehabilitacji medycznej. Specjaliści tego typu dysponują rozmaitymi elementami i technikami, dzięki którym mogą przywrócić chorych do dobrej formy i pełnej sprawności. W skład rehabilitacji wchodzi dużo różnego rodzaju działań z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi.
Autor: Unfurled

Godny polecenia specjalista w Twojej miejscowości

Każdy z nas raz na jakiś czas potrzebuje wizyty u lekarza-specjalisty. Pytanie jak szukać dobrych specjalistów? Skąd wiedzieć, iż lekarz, do którego zamierzamy iść jest dobry? Jak ostrzec innych, gdy okaże się, iż lekarz, do którego się udaliśmy to najzwyklejszy nikt godny zaufania?
Złota medycyna estetyczna
Autor: Bird&Co
Treści źródłowe: Bird&Co

Coraz nowocześniejszy kolposkop

Kolposkopy to w dużej mierze wyspecjalizowane narzędzia diagnostyczne. Zmodernizowany układ optyczny w połączeniu z współosiowym oświetleniem umożliwia gruntowną kontrolę faktury zmian na tarczy szyjki macicy.
Wózek inwalidzki, niepełnosprawni
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

W jakim miejscu najkorzystniej kupić sprzęt do rehabilitacji?

Gdy jakiś czas temu pechowo złamałem nogę, doszedłem do wniosku, iż bez dwóch zdań służba zdrowia w Polsce musi przejść poważne zmiany. Nie lubię narzekać, ale jestem z wielu rzeczy nieusatysfakcjonowany. Prawda jest taka, że chociaż sporo zmieniło się na plus, to jednak nadal moje nie prezentują raczej odpowiedniego poziomu. Oczywiście jestem ogromnym optymistą, a więc mam nadzieję, iż najzwyczajniej w świecie stan polskiej służby zdrowia będzie nieustannie się poprawiał. Jednakże chcę akurat w tym tekście poruszyć dokładnie inny temat...
Narty biegowe, biegówki
Autor: ZnaneNieznane.pl
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak skutecznie zwalczyć stres

W dzisiejszych czasach stres i wszędobylska komputeryzacja znacznie wpływa na tryb życia. Ponieważ z oczywistych powodów nie można cofnąć się w czasie, cudownym pomysłem na zadbanie o własne zdrowie i kondycję jest regularne i niezbyt intensywne, ale przynoszące przyjemność ćwiczenia.

Akcesoria do rozrywki w domu i koło domu

Ruch jest ogromnie ważny dla zdrowia człowieka. Wysiłek fizyczny zalecany jest szczególnie ludziom, którzy większość doby spędzają na siedząco, a więc w przypadku pracy biurowej, przed ekranem czy w trakcie kierowania pojazdami. Czynny wypoczynek może dokonywać się przez zabawę. Czas leci wówczas szybciej, a aktywność sprawia więcej radości. Ruch może odbywać się na wolnym powietrzu poprzez bieganie, spacery z psem, jazdę na rowerze, gry zespołowe.
odchudzanie - dieta
Autor: Genkaku
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Odchudzanie - parę rad dla trudzących się z dodatkowymi kilogramami - Przeczytaj koniecznie nasz artykuł

Powodów do pozbycia się dodatkowej wagi może być niemało: zawarcie związku małżeńskiego, znacząca impreza służbowa, wczasy albo problemy zdrowotne. Jednakże nie jesteśmy w stanie zrealizować tego bez trudu. Potrzeba dyscypliny i stanowczości w zmierzaniu do celu. Jak wyrobić w sobie te cechy i co konsumować, aby stracić na wadze?
Skuteczny lekarz
Treści źródłowe: indiatalkies.com

Pogrom mikrobów

Mikroby prześladują człowieka od początku jego życia na naszej planecie. W okresach prehistorycznych ludzie jaskiniowi często ginęli w młodym (jak na nasze teraźniejsze statystki) z winy drobnych infekcji. W starożytności i w średniowieczu świat ludzi był dziesiątkowany przez epidemie. Jednakże to nie zarazy były najgorsze – infekcje bakteryjne i wirusowe atakowały każdego dnia.
Trening na dworze
Autor: Aberdeen Proving Ground
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie korzyści płyną ze stosowania whey protein?

Białko jest jednym z kluczowych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, jednakże największe znaczenie ma dla osób stosujących długookresowy, mocny trening wytrzymałościowy. Jest istotne przy nabieraniu masy i modelowaniu mięśni. Białka zapewniają w organizmie prawidłowy bilans azotowy gwarantując optymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.