Sport
Agroturystyka na Kaszubach
Autor: www.nakaszubach.pl
Treści źródłowe: www.nakaszubach.pl

Jak ciekawie spędzić urlop?

Co roku stajemy przed tym samym dylematem. Co zrobić z wakacjami? Opalanie się na plaży dla wielu osób jest mało ciekawe, zwłaszcza jeśli nie przepadają za palącym słońcem. Spacery po górach najczęściej są męczące, a przecież lato powinno być czasem wypoczynku. Może wobec tego spróbować czegoś całkiem odmiennego? Odpowiedzią na te dylematy może być jazda konna - sport łączący w sobie ruch na świeżym powietrzu, a jednocześnie dostarczający wiele radości oraz szansę kontaktu z końmi - pięknymi i dumnymi zwierzętami.
deskorolka
Autor: Sport-Shop
Treści źródłowe: http://www.sport-shop.pl/

Co warto kupić w sklepie sportowym?

Ludzie zgodnie powtarzają, że sport to samo zdrowie – nie ma w takim stwierdzeniu ani odrobiny przesady, dopóki rzecz jasna bierzesz się za to z głową i spokojem. Przede wszystkim, nim odwiedzisz sklep sportowy i kupisz dla siebie wyśniony sprzęt, mądrze jest sprawdzić, czy ta upragniona dyscyplina będzie tą, co da tyle satysfakcji, ile się spodziewasz... i tu też trzeba wykazać się chociaż kapką cierpliwości, bo terenowa jazda rowerem, deskorolki, także bieganie – wszystko to stanowi wyzwanie dla ciała i o ile po pierwszym dniu rausz hormonów wywołuje euforię, następnego dnia trzeba przeczekać zakwasy, doprowadzić do porządku przeciążone stawy i dać sobie nieco wytchnienia.
jazda na nartach
Autor: glenngould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób właściwie wypoczywać na urlopie i w weekend?

Sofa, odbiornik telewizyjny, mecz, napój procentowy oto stereotypowy obraz polskiego kibica piłki nożnej. Zagorzały fan aktywności fizycznej z brzuszkiem piwnym lub z znaczącą otyłością powinien przestać być synonimem mężczyzny po pięćdziesiątce. Sport, a w szczególności piłka nożna to piękne widowisko, aczkolwiek, aby podtrzymywać zdrowego ducha rywalizacji pośród swoich dzieci i wnuków panowie powinni udać się poza mieszkanie i dać przykład swoim postępowaniem, a przy okazji zwrócić uwagę na swoje zdrowie.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Tenis ziemny coraz bardziej popularny

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak powstała małyszomania. To znane zjawisko, że na fali zwycięstw jednego sportowca silnie wzrasta zainteresowanie danym sportem. I tak się w rzeczy samej zdarzyło na początku minionej dekady, gdy wcześniej całkowicie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła pasjonować bardzo szerokie grono ludzi. Zaczęły powstawać tematyczne witryny WWW itd.. Wielu komentatorów głowi się, czy także tak się zdarzy w przypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Sporo mówi się dziś o tym, iż ważna jest troska o swoją figurę, o swoją kondycję. Jeśli chcemy sporo żyć oraz do końca funkcjonować bez wątpienia samodzielnie, to powinniśmy jak najlepiej ćwiczyć oraz jednocześnie również dobrze się żywić. A ponieważ znacznie więcej ludzi się do tego stosuje, to mamy znacznie łatwiejszy dostęp do sprzętów, które w ćwiczeniach nam pomogą.
tabletki

Specyfiki dla wyczynowych sportowców

Ostatnio dostrzegamy znaczące transformacje w temacie odżywek dla sportowców. Suplementy diety w połączeniu z ćwiczeniami fizycznymi stały się naturalnym sposobem zabiegania o kondycję nie tylko dla zawodowych kulturystów.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Z pewnością piłka, pomimo tego, że nasi piłkarze kiepsko grali w czasie Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych turniejów były oglądane przez miliony rodaków. To powszechna sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej publiczności. Podobnie sprawa wygląda w tenisie ziemnym.
apteka
Autor: Billie Ward
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wszelakie odżywki dla sportowców powinno się nabywać w sprawdzonych punktach - apteka internetowa

W obecnych czasach zaciekawienie sportem jest nadzwyczaj duże. Coraz więcej ludzi marzy o okazałej sylwetce i dobrej kondycji. Wyjątkowo często angażują się w praktykowanie konkretnej dyscypliny sportowej i rozwijają swoje kompetencje w jej obszarze. Jest to niezaprzeczalnie dobre zjawisko, które sprowadza same przydatne efekty.

Rower rowerowi nierówny

Jeżdżenie rowerem to sport zdobywający coraz więcej fanów. Pedałując dzielnie przed siebie nie tylko zrzucamy zbędny tłuszczyk i zwiększamy masę mięśniową. Przerzucając się z innych form transportu nie zanieczyszczamy w dodatku otoczenia. Zalety bez wątpienia są ważne jednak uwagę należy w pierwszej kolejności zwrócić na podstawowy element opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc model powinniśmy kupić?
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Ludzie w podeszłym wieku zazwyczaj bez przerwy narzekają na obecne czasy. Dawne czasy były dobre, a nowe, jakie stworzyły elektronikę, rozwój techniki i współczesne rozwiązania, są złe, gdyż komputeryzacja zabiera wakaty ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć znacznie więcej obowiązków, a dodatkowo mawiają, że urządzenia elektroniczne sprawiają, że ludzie robią się głupi i leniwi. W pewnych tematach należy im przyznać rację: środowisko młodzieży zrobiło się dość mozolne, coraz mniej młodych ludzi uprawia sport dla własnej frajdy. Z drugiej strony przyjrzyjmy się rozwiązaniom, które współczesne technologie dały sportowcom i temu, na ile wygodniej, bezpieczniej i zdrowiej zabierać się do tego typu sportów jak piłka nożna czy jogging.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.