Sport

Zacznij tegoroczny sezon na rower

Sezon letni w pełni. Stąd temperatury nas rozpieszczają. W ciągu dnia, gdy żar leje się z nieba, z pomocą nadciągają miejskie kąpieliska. Za to wieczór to ukojenie dla naszych znużonych organizmów. Dopiero, w momencie, gdy zajdzie słońce wykazujemy apetyt na dłuższe wyjście na poza dom.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Tenis ziemny coraz bardziej popularny

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak powstała małyszomania. To znane zjawisko, że na fali sukcesów jednego zawodnika silnie zwiększa się zainteresowanie danym sportem. I tak się dokładnie zdarzyło ponad dekadę temu, gdy wcześniej całkowicie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła pasjonować bardzo szerokie grono ludzi. Zaczęły powstawać tematyczne witryny sieciowe i tak dalej. Dużo ludzi głowi się, czy również tak się zdarzy w przypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.
biegacze
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Nie traćmy ducha sportu na jesień

Zbiór rzeczy, za którymi współcześnie się goni- młodość, witalność, pogoda ducha, zawiera się w jednym słowie - sport. Jest wiele dyscyplin, z pewnością nie każdy może uprawiać część, ale czas uwierzyć, że sport uwalnia pokłady niespożytej energii. Obecnie goni się za hasłami takimi jak zdrowie, uroda i witalność, niekiedy chcąc osiągnąć to w nienaturalny i wymuszony sposób. A wyjście jest łatwe. Od dawna wiadomo, że zdrowie i siłę wspomagają naturalne ćwiczenia. Więc dlaczego sklep sportowy jest miejscem, do którego rzadko się zagląda?
deskorolka
Autor: Sport-Shop
Treści źródłowe: http://www.sport-shop.pl/

Co warto kupić w sklepie sportowym?

Wszyscy chórem powtarzają, że ruch to klucz do zdrowia – nie ma w takim stwierdzeniu ani odrobiny przesady, póki oczywiście bierzesz się za to z rozmysłem i cierpliwością. Po pierwsze, nim odwiedzisz sklep sportowy i kupisz dla siebie wyśniony sprzęt, dobrze jest sprawdzić, czy wymarzona dyscyplina będzie tą, która sprawi tyle satysfakcji, ile się spodziewasz... i tutaj też powinieneś wykazać się chociaż kapką cierpliwości, bo terenowa jazda rowerem, deskorolki, także jogging – wszystko to stanowi wyzwanie dla organizmu i jeśli po pierwszym dniu rausz hormonów wywołuje euforię, następnego dnia należy wyleżeć zakwasy, doprowadzić do porządku nieprzyzwyczajone do wysiłku stawy i dać sobie trochę wytchnienia.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Jakie zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Bez wątpienia piłka, pomimo tego, że nasi zawodnicy słabo grali w czasie Euro 2012. Na drugim miejscu lokują się skoki narciarskie. To mało znana dziedzina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych występów były śledzone przez miliony rodaków. To powszechna tendencja, że zwycięstwa w danej dziedzinie przekazują zainteresowanie nią dużej widowni. Podobnie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Starsi ludzie często bez ustanku narzekają na obecne czasy. Dawne lata były dobre, a nowe, które przyniosły elektronikę, rozwój techniki i współczesne rozwiązania, są złe, bo komputeryzacja odbiera miejsca pracy ludziom, którzy dawniej musieli mieć znacznie więcej na głowie, a do tego sądzą, że urządzenia elektroniczne rozleniwiają i ogłupiają. W paru tematach należy im oddać honor: środowisko młodzieży zrobiło się trochę mozolne, coraz mniej młodych ludzi uprawia sport dla własnej przyjemności. Z drugiej strony przyjrzyjmy się rozwiązaniom, jakie nowoczesne możliwości dały sportowcom i temu, o ile bardziej komfortowo, bezpieczniej i zdrowiej podchodzić do takich sportów jak futbol czy jogging.
Autor: Sport-shop.pl

Przemyślane kupowanie sportowych akcesoriów

Wszystkie branże posiadają produkty dopasowane do ich predyspozycji, które muszą być gdzieś sprzedawane.Jednym z takich miejsc jest sklep sportowy. zobaczymy w nim cały asortyment zaczynając od obuwia na piłkach kończąc. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla swojej osoby. Sklepy sportowe cechuje okoliczność, iż w swoich zasobach posiadają produkty profesjonalne, których nie znajdzie się np. w zwykłym obuwniczym.

Jaka dieta dobra dla nas

Droga do poprawy kondycji i wyglądu naszego ciała to spora ilość wyzwań. Dzięki specjalistom i najnowszym osiągnięciom takich dziedzin jak dermatologia estetyczna, droga ta wcale nie musi być długa i kręta. Walka z nadwagą czy poprawa ogólnej kondycji organizmu – powodów do zrzucenia zbędnych kilogramów może być wiele. Sprawdzona recepta na efektywne odchudzanie jest jednak jedna: zdrowa dieta, połączona z ruchem i nowoczesnymi zabiegami medycznymi. Taka kombinacja działań przynosi upragniony efekt, a konsekwentnie stosowana pozwala zapomnieć o problemach z wagą na długie lata.
Narty biegowe, biegówki
Autor: ZnaneNieznane.pl
Treści źródłowe: ZnaneNieznane.pl

Jak skutecznie zwalczyć stres

W dzisiejszych czasach stres i wszędobylska komputeryzacja znacznie ma wpływ na styl życia. Ponieważ z oczywistych względów nie można cofnąć się w czasie, wyśmienitym pomysłem na zadbanie o swoje zdrowie i odporność jest regularne i mało intensywne, ale sprawiające ulgę ćwiczenia.

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking
Autor: Nordwalk
Treści źródłowe: Nordwalk

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.