Sport
Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Treści źródłowe: © Wane Gunn

Amatorzy również kupują obuwie sportowe

Buty sportowe przydatne są amatorom sportu w bardzo wielu popularnych dyscyplinach sportowych na świecie. Szczególnie ważne znaczenie mają w takich sportach jak tenis, lekkoatletyka czy też football. Specjalne badania nad nimi trwają w najlepsze od wielu lat. W efekcie takich przedsięwzięć z każdym rokiem są osiągane coraz lepsze wyniki sportowe. Jedną z cenionych form, która przewodzi w tym sektorze jest niemiecka firma Adidas. Firma Adidas funkcjonuje już od kilkudziesięciu lat. Dostarcza sprzęt a także ubrania sportowe wielu zawodnikom oraz reprezentacją narodowym. Obroty tego przedsiębiorstwa liczone są w miliardach dolarów.
biegacze
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Nie traćmy ducha sportu na jesień

Zbiór rzeczy, za którymi współcześnie się goni- zdrowe, witalne i pogodne życie, zawiera się w jednym słowie - sport. Jest wiele dyscyplin, z pewnością nie każdy może uprawiać część, ale czas uwierzyć, że sport to samo zdrowie. Obecnie podąża się za hasłami takimi jak zdrowie, uroda i witalność, niekiedy osiągając to w sposób nienaturalny i wymuszony. A rozwiązanie jest inne. Od dawna wiadomo, że regularne ćwiczenia dodają ciału zdrowia i siły. Czemu więc sklep sportowy jest miejscem, do którego rzadko się zagląda?

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to w ostatnim czasie nadzwyczaj atrakcyjny – w szczególności wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, ażeby poprawić formę i pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i w tym miejscu realizuje ustanowione zamiary.
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Starsi ludzie często bez ustanku zrzędzą na nowe czasy. Stare lata były dobre, a obecne, które stworzyły elektronikę, rozwój technologii i współczesne rozwiązania, są złe, bo komputeryzacja zabiera wakaty ludziom, którzy dawniej musieli mieć o wiele więcej obowiązków, a do tego sądzą, że urządzenia elektroniczne sprawiają, że ludzie robią się głupi i leniwi. W paru kwestiach trzeba im przyznać rację: społeczeństwo stało się trochę mozolne, coraz mniej młodych ludzi ćwiczy dla czystej przyjemności. Z drugiej strony przyjrzyjmy się rozwiązaniom, jakie nowoczesne technologie przyniosły sportowcom i temu, na ile wygodniej, bezpieczniej i korzystniej podchodzić do takich sportów jak piłka nożna czy jogging.

Jazda rowerem odpowiedzią na korki w miastach

Jeżdżenie rowerem to forma rozrywki zdobywająca coraz więcej fanów. Pedałując radośnie przed siebie nie tylko niwelujemy nadmierne fałdki i wyrabiamy mięśnie. Przerzucając się z nieekologicznych form transportu nie niszczymy również otoczenia. Plusy na pewno są istotne jednak uwagę trzeba w pierwszej kolejności skupić na najważniejszym elemencie opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc rodzaj powinniśmy wybrać?

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking
Autor: Nordwalk
Treści źródłowe: Nordwalk

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Z pewnością piłka, pomimo tego, że nasi zawodnicy słabo grali podczas Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych turniejów były oglądane przez miliony Polaków. To znana sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią dużej widowni. Analogicznie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.

Rower rowerowi nierówny

Jeżdżenie rowerem to hobby cieszące się coraz większą popularnością. Pedałując radośnie przed siebie nie tylko zrzucamy zbędny tłuszczyk i wyrabiamy mięśnie. Rezygnując z nieekologicznych form transportu nie zanieczyszczamy w dodatku otoczenia. Plusy niewątpliwie są znaczące jednak zainteresowanie należy w pierwszym rzędzie zwrócić na podstawowy element opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc rodzaj powinniśmy kupić?
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Tenis ziemny coraz bardziej popularny

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak pojawiła się małyszomania. To znane zjawisko, że na fali zwycięstw jednego zawodnika mocno wzrasta zainteresowanie dziedziną. I tak się dokładnie stało na początku minionej dekady, gdy wcześniej zupełnie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła pasjonować rzesze ludzi. Zaczęły powstawać tematyczne portale sieciowe itp.. Wielu komentatorów zastanawia się, czy także tak się stanie w wypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.
Agroturystyka na Kaszubach
Autor: www.nakaszubach.pl
Treści źródłowe: www.nakaszubach.pl

Jak ciekawie spędzić urlop?

Co roku jesteśmy stawiani przed tym samym dylematem. Co zrobić z wakacjami? Leżenie przez dwa tygodnie dla niektórych ludzi jest nieciekawe, przede wszystkim gdy nie lubią palącego słońca. Wspinaczki górskie najczęściej są męczące, a przecież lato powinno być okresem wypoczynku. Może w związku z tym spróbować czegoś zupełnie innego? Odpowiedzią na te dylematy może być jazda konna - sport łączący w sobie aktywność na świeżym powietrzu, a przy tym dostarczający wiele radości oraz możliwość kontaktu z końmi - ładnymi i dumnymi zwierzętami.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.