Sport

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to ostatnimi czasy niezmiernie atrakcyjny – w szczególności wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, by poprawić kondycję oraz pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i tam realizuje zaplanowane zamierzenia.
tabletki

Specyfiki dla wyczynowych sportowców

Ostatnio dostrzegamy poważne przemiany na rynku odżywek dla kulturystów. Białkowe specyfiki wraz z wysiłkiem fizycznym stały się naturalnym sposobem dbania o formę nie tylko dla zawodowych zawodników.

Zacznij tegoroczny sezon na rower

Okres wakacyjny w pełni. W związku z tym temperatury nam sprzyjają. W ciągu dnia, kiedy żar leje się z nieba, z pomocą nadciągają miejskie kąpieliska. Za to koniec dnia to ukojenie dla naszych wyczerpanych organizmów. Dopiero, w momencie, gdy zajdzie słońce wykazujemy zapał na dłuższe wyjście na powietrze.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Sporo mówi się dzisiaj o tym, iż istotna jest dbałość o swoją figurę, o własną kondycję. Jeśli chcemy długo żyć i do końca działać z pewnością samodzielnie, to należy jak najczęściej ćwiczyć oraz jednocześnie również właściwie się odżywiać. A ponieważ coraz więcej ludzi się do tego przystosowuje, to posiadamy coraz łatwiejszy dostęp do urządzeń, które w ćwiczeniach nam pomogą.
apteka
Autor: Billie Ward
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wszelakie odżywki dla sportowców powinno się nabywać w sprawdzonych punktach - apteka internetowa

Obecnie zaciekawienie aktywnością fizyczną jest nadzwyczaj duże. Coraz więcej osób fantazjuje o okazałej posturze i solidnej kondycji. Nadzwyczaj często angażują się w uprawianie danej dyscypliny sportowej i rozwijają swoje zdolności w jej obszarze. Jest to bezsprzecznie pozytywne zjawisko, które zapewnia same wartościowe efekty.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Tenis ziemny coraz bardziej popularny

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak narodziła się małyszomania. To naturalny proces, że na fali sukcesów jednego zawodnika mocno wzrasta zainteresowanie dyscypliną. I tak się w rzeczy samej zdarzyło na początku minionej dekady, gdy wcześniej zupełnie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła pasjonować bardzo szerokie grono ludzi. Powstawały tematyczne portale WWW itp.. Dużo komentatorów zastanawia się, czy też tak się zdarzy w wypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.
Agroturystyka na Kaszubach
Autor: www.nakaszubach.pl
Treści źródłowe: www.nakaszubach.pl

Jak ciekawie spędzić urlop?

Co roku stajemy przed tym samym dylematem. Co zrobić z wakacjami? Opalanie się na plaży dla wielu osób jest mało ciekawe, zwłaszcza jeśli nie przepadają za palącym słońcem. Spacery po górach najczęściej są męczące, a przecież lato powinno być czasem wypoczynku. Może wobec tego spróbować czegoś całkiem odmiennego? Odpowiedzią na te dylematy może być jazda konna - sport łączący w sobie ruch na świeżym powietrzu, a jednocześnie dostarczający wiele radości oraz szansę kontaktu z końmi - pięknymi i dumnymi zwierzętami.
deskorolka
Autor: Sport-Shop
Treści źródłowe: http://www.sport-shop.pl/

Co warto kupić w sklepie sportowym?

Ludzie zgodnie powtarzają, że sport to samo zdrowie – nie ma w takim stwierdzeniu ani odrobiny przesady, dopóki rzecz jasna bierzesz się za to z głową i spokojem. Przede wszystkim, nim odwiedzisz sklep sportowy i kupisz dla siebie wyśniony sprzęt, mądrze jest sprawdzić, czy ta upragniona dyscyplina będzie tą, co da tyle satysfakcji, ile się spodziewasz... i tu też trzeba wykazać się chociaż kapką cierpliwości, bo terenowa jazda rowerem, deskorolki, także bieganie – wszystko to stanowi wyzwanie dla ciała i o ile po pierwszym dniu rausz hormonów wywołuje euforię, następnego dnia trzeba przeczekać zakwasy, doprowadzić do porządku przeciążone stawy i dać sobie nieco wytchnienia.
jazda na nartach
Autor: glenngould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób właściwie wypoczywać na urlopie i w weekend?

Sofa, odbiornik telewizyjny, mecz, napój procentowy oto stereotypowy obraz polskiego kibica piłki nożnej. Zagorzały fan aktywności fizycznej z brzuszkiem piwnym lub z znaczącą otyłością powinien przestać być synonimem mężczyzny po pięćdziesiątce. Sport, a w szczególności piłka nożna to piękne widowisko, aczkolwiek, aby podtrzymywać zdrowego ducha rywalizacji pośród swoich dzieci i wnuków panowie powinni udać się poza mieszkanie i dać przykład swoim postępowaniem, a przy okazji zwrócić uwagę na swoje zdrowie.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Z pewnością piłka, pomimo tego, że nasi piłkarze kiepsko grali w czasie Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To mało znana dyscyplina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych turniejów były oglądane przez miliony rodaków. To powszechna sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przynoszą zainteresowanie nią szerszej publiczności. Podobnie sprawa wygląda w tenisie ziemnym.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.