Sport
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Z pewnością piłka, pomimo tego, że nasi zawodnicy słabo grali podczas Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych turniejów były oglądane przez miliony Polaków. To znana sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią dużej widowni. Analogicznie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking
Autor: Nordwalk
Treści źródłowe: Nordwalk

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.

Rower rowerowi nierówny

Jeżdżenie rowerem to hobby cieszące się coraz większą popularnością. Pedałując radośnie przed siebie nie tylko zrzucamy zbędny tłuszczyk i wyrabiamy mięśnie. Rezygnując z nieekologicznych form transportu nie zanieczyszczamy w dodatku otoczenia. Plusy niewątpliwie są znaczące jednak zainteresowanie należy w pierwszym rzędzie zwrócić na podstawowy element opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc rodzaj powinniśmy kupić?
Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Treści źródłowe: © Wane Gunn

Amatorzy również kupują obuwie sportowe

Buty sportowe przydatne są amatorom sportu w bardzo wielu popularnych sportach na świecie. Szczególne znaczenie mają w takich sportach jak tenis ziemny, lekkoatletyka czy też futbol. Badania nad nimi prowadzi się w najlepsze od bardzo dawna. W efekcie tego z każdym rokiem są osiągane coraz lepsze wyniki sportowe. Jedną z firm, która przewodzi na tym rynku jest niemiecka marka Adidas. Firma Adidas funkcjonuje już od wielu lat. Dostarcza profesjonalny sprzęt oraz ubrania sportowe wielu zawodnikom oraz kadrom narodowym. Dochody takiego przedsiębiorstwa liczone są w miliardach dolarów.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Tenis ziemny coraz bardziej popularny

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak pojawiła się małyszomania. To znane zjawisko, że na fali zwycięstw jednego zawodnika mocno wzrasta zainteresowanie dziedziną. I tak się dokładnie stało na początku minionej dekady, gdy wcześniej zupełnie niszowa dyscyplina sportowa zaczęła pasjonować rzesze ludzi. Zaczęły powstawać tematyczne portale sieciowe itp.. Wielu komentatorów zastanawia się, czy także tak się stanie w wypadku takiego elitarnego sportu, jakim jest tenis.

Jazda rowerem odpowiedzią na korki w miastach

Jeżdżenie rowerem to hobby cieszące się coraz większą popularnością. Pedałując prosto przed siebie nie tylko niwelujemy nadmierne fałdki i wyrabiamy mięśnie. Przerzucając się z nieekologicznych form transportu nie niszczymy przy okazji środowiska. Plusy bez wątpienia są istotne jednak uwagę trzeba w pierwszej kolejności zwrócić na podstawowy element opisywanego sportu – rowerze. Jaki więc rodzaj powinniśmy wybrać?
biegacze
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Nie traćmy ducha sportu na jesień

Wszystko do czego dąży się w obecnych czasach- młodość, witalność, pogoda ducha, zawiera się w jednym słowie - sport. Wiele dyscyplin na pewno nie każdemu odpowiada, ale pora zaufać, że sport to samo zdrowie. Współcześnie podąża się za urodą, zdrowiem, witalnością, niekiedy chcąc osiągnąć to w nienaturalny i wymuszony sposób. A wyjście jest inne. Nie od dziś wiadomo, że zdrowie i siłę wspomagają naturalne ćwiczenia. Czemu więc sklep sportowy to miejsce rzadko odwiedzane?
Agroturystyka na Kaszubach
Autor: www.nakaszubach.pl
Treści źródłowe: www.nakaszubach.pl

Jak ciekawie spędzić urlop?

Co roku jesteśmy stawiani przed tym samym dylematem. Co zrobić z wakacjami? Leżenie przez dwa tygodnie dla niektórych ludzi jest nieciekawe, przede wszystkim gdy nie lubią palącego słońca. Wspinaczki górskie najczęściej są męczące, a przecież lato powinno być okresem wypoczynku. Może w związku z tym spróbować czegoś zupełnie innego? Odpowiedzią na te dylematy może być jazda konna - sport łączący w sobie aktywność na świeżym powietrzu, a przy tym dostarczający wiele radości oraz możliwość kontaktu z końmi - ładnymi i dumnymi zwierzętami.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to ostatnio niezmiernie popularny – zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, żeby udoskonalić formę jak również pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia zaplanowane zamiary.
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Sport to zdrowie - sprawdź i rozpocznij ćwiczenia już teraz

Dużo opowiada się teraz o tym, iż istotna jest dbałość o własną sylwetkę, o własną kondycję. Jeżeli pragniemy długo żyć oraz do końca funkcjonować naprawdę samodzielnie, to należy jak najczęściej ćwiczyć i jednocześnie też prawidłowo się żywić. A ponieważ znacznie więcej osób się do tego stosuje, to mamy coraz prostszy dostęp do urządzeń, które w ćwiczeniach nam pomogą.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.