E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

Autor: QST Marketing Group z Wrocławia
E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa alternatywa w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i propozycja dla palaczy, którzy nie potrafią samodzielnie odstawić nałogu, a jednocześnie ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka powiązanego z wziewaniem groźnych substancji zawartych w zwykłym papierosie.

Co to jest e-papieros?

Papieros elektroniczny wygląda dokładnie tak jak normalny papieros, aczkolwiek w ofercie są też dostępne bardziej okazałe modele, takie jak podobne do długopisu. W smaku też niewiele różni się od tradycyjnego papierosa, a co więcej nie zostawia na języku niesmacznego posmaku; produkuje także dym.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Budowa e-papierosa

Jak nietrudno zgadnąć po nazwie, e-papieros jest przyrządem elektronicznym, w związku z czym niezbędne jest zasilanie. Rolę zasilacza zazwyczaj pełni akumulator, ale zdarza się, że jest to gniazdko samochodowe a nawet port USB. W strukturę e-papierosa, prócz zbiornika na płyn, atomizera (to tam płyn jest ogrzewany i przybiera postać „dymu”) i zasilacza wchodzi też dioda, imitująca żar. Płyny do e-papierosów można dostać w licznych wersjach smakowych, m.in. tytoniowych, co ma przypominać smak popularnych na całym świecie, legendarnych marek, ale także owocowych i ziołowych - firma Bista. W odpowiedzi na potrzeby, można kupić zawierające od 0 do 3,6% nikotyny.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Plusy elektronicznego papierosa

Najważniejszą zaletą e-papierosa jest fakt, że spełnia każdą funkcję typowego papierosa, a przy tym nie posiada jednakowo negatywnych efektów (dowiedz się więcej, klikając na ten link). Ponad to, może przyłożyć się do całkowitego rzucenia nałogu poprzez stopniowe obniżenie mocy płynu. Ponadto, elektroniczne papierosy nie są szkodliwe dla otoczenia, więc można je używać w miejscach publicznych i w obecności osób trzecich. Oprócz tego nie produkują nieprzyjemnego zapachu, w związku z tym ubrania palacza zachowują swój zwykły zapach. Mocną zaletą ważną dla osób, które troszczą się o swoje zdrowie i aktywność jest to, że e-papieros nie przyczynia się do spadku kondycji ani nie powoduje kaszlu - sprawdź gilzy Dark Horse. gilzy - gilzy papieros (ważne - idź tutaj)
Autor: k.s.
18-07-12 10:40:25
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.