E-papieros – zdrowszy od zwykłego papierosa?

Autor: QST Marketing Group z Wrocławia
E-papieros, czyli elektroniczny papieros to wyjątkowa alternatywa w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i propozycja dla palaczy, którzy nie potrafią samodzielnie odstawić nałogu, a jednocześnie ważne jest dla nich zmniejszenie ryzyka powiązanego z wziewaniem groźnych substancji zawartych w zwykłym papierosie.

Co to jest e-papieros?

Papieros elektroniczny wygląda dokładnie tak jak normalny papieros, aczkolwiek w ofercie są też dostępne bardziej okazałe modele, takie jak podobne do długopisu. W smaku też niewiele różni się od tradycyjnego papierosa, a co więcej nie zostawia na języku niesmacznego posmaku; produkuje także dym.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Budowa e-papierosa

Jak nietrudno zgadnąć po nazwie, e-papieros jest przyrządem elektronicznym, w związku z czym niezbędne jest zasilanie. Rolę zasilacza zazwyczaj pełni akumulator, ale zdarza się, że jest to gniazdko samochodowe a nawet port USB. W strukturę e-papierosa, prócz zbiornika na płyn, atomizera (to tam płyn jest ogrzewany i przybiera postać „dymu”) i zasilacza wchodzi też dioda, imitująca żar. Płyny do e-papierosów można dostać w licznych wersjach smakowych, m.in.

Jeżeli nie jesteś pewien, czy zamieszczone na tej witrynie wiadomości są wystarczająco dokładne, to zobacz źródło (https://okulus.pl/nasze-uslugi/zabiegi-operacyjne/chirurgia-refrakcyjna/laserowa-korekcja-wzroku/), które posłużyło do stworzenia tego artykułu.

tytoniowych, co ma przypominać smak popularnych na całym świecie, legendarnych marek, ale także owocowych i ziołowych - firma Bista. W odpowiedzi na potrzeby, można kupić zawierające od 0 do 3,6% nikotyny.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Plusy elektronicznego papierosa

Najważniejszą zaletą e-papierosa jest fakt, że spełnia każdą funkcję typowego papierosa, a przy tym nie posiada jednakowo negatywnych efektów (dowiedz się więcej, klikając na ten link). Ponad to, może przyłożyć się do całkowitego rzucenia nałogu poprzez stopniowe obniżenie mocy płynu. Ponadto, elektroniczne papierosy nie są szkodliwe dla otoczenia, więc można je używać w miejscach publicznych i w obecności osób trzecich. Oprócz tego nie produkują nieprzyjemnego zapachu, w związku z tym ubrania palacza zachowują swój zwykły zapach.

Dochodzisz do wniosku, że dobrze by było pogłębić swoją wiedzę na opisywany tutaj temat? Wejdź zatem na ten link i przeczytaj więcej w opracowaniu (https://www.apteczka-madrali.pl/102-lizaki).

Mocną zaletą ważną dla osób, które troszczą się o swoje zdrowie i aktywność jest to, że e-papieros nie przyczynia się do spadku kondycji ani nie powoduje kaszlu - sprawdź gilzy Dark Horse.


Inni czytali też

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu wdrożono w naszym kraju zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu papierosowego. Możemy wreszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Duża ilość palaczy na pewno w związku ze wspomnianym zakazem zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tej sytuacji może e-papieros.
Autor: k.s.
21-11-25 07:01:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.