E-papieros – niemożliwy wynalazek

kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych wynalazków XX wieku. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu wynalazca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, dziś jego wynalazek święci triumfy.

Równie intrygujący artykuł prezentowany jest tutaj, więc odwiedź witrynę dieta pudełkowa dąbrowa górnicza i sprawdź, jakie informacje tam znajdziesz. One także Cię zainteresują!

Na czym polega nowatorstwo tego wynalazku? Przede wszystkim na większej liczbie korzyści, niż strat. Standardowy papieros, oprócz nikotyny, zawiera w sobie więcej niż 200 pierwiastków chemicznych, z których każda oddziaływa niesprzyjająco na nasze zdrowie.
Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Papieros wrogiem Twojego zdrowia

Najbardziej podatny na ich oddziaływanie jest układ oddechowy, krążenia, pokarmowy i nerwowy. Związki te ogromnie wywołują nowotwory, a dostając się wraz z dymem do narządów wewnętrznych pobudzają wytworzenie się wielu trudnych do leczenia nowotworów. Ze względu na często spotykany kontakt dymu tytoniowego z tymi częściami ciała najczęściej spotykany jest rak dróg oddechowych, krtani oraz układu pokarmowego. Tymczasem e papieros ma taką przewagę nad swoim tradycyjnym pobratymcem, że w swoim składzie posiada samą nikotynę. Wskutek tego osoby palące nie trują środowiska, w którym przebywają szkodliwym dymem i nie narażają nikogo z przebywających obok na oddychanie oparami.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Pomaga rzucić nałóg

Elektroniczny papieros świetnie koi głód nikotynowy oraz nie jest powodem pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Dlatego z powodzeniem może być stosowany w miejscach ogólnodostępnych. Może stanowić również pierwszy etap do całkowitego porzucenia nałogu. Nierzadko osoby nałogowo palące zwykle papierosy pozostawiają je na rzecz elektronicznych, aby potem całkowicie uwolnić się od nałogu.

Inni czytali też

Popularność elektrycznego papierosa

papieros2
Treści źródłowe: http://sklep-epapierosy.pl/
Papierosy są niebezpieczne. Powodują nowotwór płuc. Podkopują układ immunologiczny człowieka. Zachęcają przypadłości systemu krwionośnego. Odbarwiają brzydko opuszki palców. Co najważniejsze, nikotyna niesamowicie uzależnia. Pomimo wymienionych drastycznych faktów, ludzie nie nie rezygnują z palenia. Nikotyna współgra ze słabiutką wolą użytkowników.


Zalety e-papierosów można wymieniać w nieskończoność bądź też przeczytać o tym wybierając hiperłącze. Oprócz zdefiniowanych wyżej korzyści sprzyjających zdrowiu, papierosy elektroniczne są bardzo proste w obsłudze. Potrzebują tylko kilkakrotnego napełniania płynem i ładowania akumulatorem. Ich całościowy koszt jest o wiele mniejszy, niż koszty standardowych papierosów. Dzieje się tak dlatego, albowiem tylko raz płaci się za się urządzenie, a następnie wymienia się tylko płyn. Nowoczesne papierosy elektroniczne] mają także walory higieniczne. Ponieważ ich użytkowanie działa na zasadzie inhalacji parą, nie powodują nieprzyjemnego zapachu, który przesiąka ubrania, pozostaje na dłoniach i powoduje nieprzyjemny zapach z ust. papieros - nabijarka do papierosów
Autor: k.s.
20-07-30 07:17:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.