E-papieros – niemożliwy wynalazek

kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Elektroniczny papieros to jeden z ciekawszych wynalazków XX wieku. Mimo, że jeszcze kilkadziesiąt lat temu wynalazca e-papierosa mógłby zostać uznany za wariata, dziś jego wynalazek święci triumfy.

Równie intrygujący artykuł prezentowany jest tutaj, więc odwiedź witrynę dieta pudełkowa dąbrowa górnicza i sprawdź, jakie informacje tam znajdziesz. One także Cię zainteresują!

Na czym polega nowatorstwo tego wynalazku? Przede wszystkim na większej liczbie korzyści, niż strat. Standardowy papieros, oprócz nikotyny, zawiera w sobie więcej niż 200 pierwiastków chemicznych, z których każda oddziaływa niesprzyjająco na nasze zdrowie.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Papieros wrogiem Twojego zdrowia

Najbardziej podatny na ich oddziaływanie jest układ oddechowy, krążenia, pokarmowy i nerwowy. Związki te ogromnie wywołują nowotwory, a dostając się wraz z dymem do narządów wewnętrznych pobudzają wytworzenie się wielu trudnych do leczenia nowotworów. Ze względu na często spotykany kontakt dymu tytoniowego z tymi częściami ciała najczęściej spotykany jest rak dróg oddechowych, krtani oraz układu pokarmowego. Tymczasem e papieros ma taką przewagę nad swoim tradycyjnym pobratymcem, że w swoim składzie posiada samą nikotynę.

W tym miejscu odnajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat, więc jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to wejdź na odsyłacz do witryny.

Wskutek tego osoby palące nie trują środowiska, w którym przebywają szkodliwym dymem i nie narażają nikogo z przebywających obok na oddychanie oparami.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.
Pomaga rzucić nałóg

Elektroniczny papieros świetnie koi głód nikotynowy oraz nie jest powodem pojawienia się nieprzyjemnego zapachu. Dlatego z powodzeniem może być stosowany w miejscach ogólnodostępnych. Może stanowić również pierwszy etap do całkowitego porzucenia nałogu. Nierzadko osoby nałogowo palące zwykle papierosy pozostawiają je na rzecz elektronicznych, aby potem całkowicie uwolnić się od nałogu.

Zalety e-papierosów można wymieniać w nieskończoność bądź też przeczytać o tym wybierając hiperłącze. Oprócz zdefiniowanych wyżej korzyści sprzyjających zdrowiu, papierosy elektroniczne są bardzo proste w obsłudze. Potrzebują tylko kilkakrotnego napełniania płynem i ładowania akumulatorem. Ich całościowy koszt jest o wiele mniejszy, niż koszty standardowych papierosów. Dzieje się tak dlatego, albowiem tylko raz płaci się za się urządzenie, a następnie wymienia się tylko płyn. Nowoczesne papierosy elektroniczne] mają także walory higieniczne. Ponieważ ich użytkowanie działa na zasadzie inhalacji parą, nie powodują nieprzyjemnego zapachu, który przesiąka ubrania, pozostaje na dłoniach i powoduje nieprzyjemny zapach z ust.
Autor: k.s.
21-01-10 12:22:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.