PRacownik
Mocne wejście Twojej firmy
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Metody oceniania okresowego pracownika

Oceny okresowe pracowników to dziś popularny sposób sprawdzania ich umiejętności, ale też weryfikacji tego jakie właściwości pracowników są pożądane na danym stanowisku. Jak wynika z badań tylko trochę ponad 10% dużych przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z tego rodzaju metod kontroli.
Praca przy komputerze
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Intranet Share Point

W każdej firmie funkcjonuje obieg dokumentów. Zanim nowoczesność wkradła się do gospodarki, proces zarządzania dokumentacją, odbywał się dłużej oraz był mało skuteczny. Od czasu, kiedy są dobre aplikacje komputerowe, praca przy dokumentacji staje się dużo szybsza oraz o wiele bardziej oszczędna. Jednym z takich programów jest ms Sharepoint. Mówiąc najogólniej oprogramowanie służy tworzeniu platformy komunikacyjnej pomiędzy pracownikami przedsiębiorstwa (workflow) a pracownikami i ich otoczeniem.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Jakie wskaźniki oceny pracownika wybrać?

Oceny okresowe pracowników to teraz powszechny sposób sprawdzania ich umiejętności, ale również oceny tego jakie właściwości pracowników są pożądane na danym stanowisku. Jak wynika z badań tylko nieco ponad 10% makro przedsiębiorstw oraz korporacji nie korzysta z takiego typu technik kontroli.
praca
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Przywiązanie w cenie złota

O lojalność swojego otoczenia zabiega każde przedsiębiorstwo. Wierność dwóch grup okazuje się w tym miejscu kluczowa: klienci oraz pracobiorcy. W jaki sposób jednak przekonać do nas te osoby a także w jaki sposób działać, by atrakcyjna propozycja innych przedsiębiorstw nie przekonała ich do zmiany preferencji?
piłka
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Sklep z asortymentem sportowym

Sklep sportowy to miejsce, gdzie można dostać wszelkie akcesoria związane z uprawianiem sportu. Dostać tam można zarówno akcesoria sportowe, jak i odzież jak na przykład bluzy sportowe i pozostałe produkty. Na dzień dzisiejszy niejednokrotnie oferta obejmuje także ekwipunek turystyczny. Istnieje spora liczba sklepów tego typu, część z nich działa w ramach sieci. To najczęściej te funkcjonujące w sieci placówki szczycą się największym powodzeniem w gronie nabywców. Posiadają one również najlepszą reklamę za pomocą środków masowego przekazu oraz druków i katalogów reklamowych dostarczanych do domów. Sklepy sportowe coraz liczniej funkcjonują również w wersji internetowej, co pozwala na dokonanie potrzebnych zakupów bez wychodzenia z domu. Skrupulatne opisy oraz fotografie produktów nierzadko są w stanie zastąpić obejrzenie określonego produktu osobiście.
książka
Treści źródłowe: www.morguefile.com

Zdobywanie kwalifikacji niedługo po liceum –Wrocław

Kończąc lat dziewiętnaście, młody człowiek zostaje postawiony przed koszmarnie trudnym wyborem, czym się zająć. W okresie kryzysu, odnalezienie nieźle opłacalnej pracy jest dużym wyzwaniem, a wykształcenie ogólne w żaden sposób tego nie upraszcza. Jeśli dalej chcemy się uczyć, alternatywnym dla studiowania rozwiązaniem jest policealne studium, podwyższające znajomość rzeczy i w szybszym czasie gwarantujące uprawnienia do podjęcia pracy w konkretnej dziedzinie.
Autor: maohamed.shaaz

Wynajmowanie dobrych autokarów oraz busów

Jeżeli potrzebujesz firmy, która para się wynajmowaniem autobusów, musisz zacząć od wyszukiwania internetowego. Do wyszukiwarki sieciowej wstaw słowa „autokary Kraków”. Możesz rzecz jasna dać tam inną lokalizację. Jak widać, namierzenie przedsiębiorstwa autokarowego jest dosyć łatwe, takich firm w stolicy Małopolski jest dużo. Problemy pojawiają się, gdy trzeba dokonać wyboru.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Jak przeprowadzić ocenę pracowniczą?

w Polsce ukazuje się coraz więcej korporacji ukierunkowanych na dobrze biegłego w danej dziedzinie pracownika. Decydują się na wdrążenie do swoich systemów ocen pracowniczych , które są w stanie obliczyć wydajność w danym kwartale czy miesiącu. korzysta się z nich w celu usunięcia najsłabszego ogniwa, lub likwidowania kłopotów organizacji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.