Reklama na dużym ekranie

Odpowiednio przewidziana kampania reklamowa to zapewniony sukces każdej firmy, niezależnie od tego, czy istnieje już na rynku, bądź jest to nowo powstająca firma. Komunikat reklamowy nadawany za pomocą telebimu w największym stopniu zapada w pamięci potencjalnego klienta.

Telebim
Autor: 7 w d
Treści źródłowe: http://www.flickr.com
Telebim Gdynia Chwaszczyńska to najwyższej kategorii narzędzie służących do przekazu informacji o artykule, bądź usłudze dla obszernego zespołu konsumentów. Dzięki wdrożeniu specjalnych diod LED jest to wyjątkowa technika, która zezwala na emisję obrazu wysokiej jakości przy zachowaniu imponującej widzialności w dowolnych warunkach pogodowych. Wyłącznie ta technika pozwala pokonać oświetlenie słoneczne, co czyni obraz świetnie czytelny w świetle dziennym.

Reklama na telebimie to niezliczone potencjały kreacji, obszerna kolorystyka, wysokie kontrasty, a przede wszystkim dynamika obrazu pozwala na użycie niezwykle kreatywnego przesyłu reklamowego. Telebim Gdynia Chwaszczyńska pozwala na wykorzystanie dowolnej animacji, demonstracji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego - zobacz koniecznie.

Reklama na telebimie nie tylko błyskawicznie i efektywnie dociera do ewentualnych odbiorców, ale również wartości jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele niższe.
Główne atuty reklamy na telebimie, to aktywne i masowe dotarcie z informacją do ewentualnych konsumentów, szczególnie ciekawa i nowoczesna technika ekspozycji, wzrost prestiżu marki, rozpoznawalność marki, lub wyrobu, także sposobność aktualizacji informacji w okresie trwania kampanii.

Przedstawienie reklamy wyrobu na telebimach to najbardziej skuteczna odmiana reklamy zewnętrznej. Obraz filmowy jest dużo lepiej zapamiętywany niż typowy obraz (świetna strona) bilboardowy. Dowiedziono, że reklama artykułu wyświetlanego na telebimach w sporym stopniu przyczyniła się do podniesienia sprzedaży.

Inni czytali też

W jaki sposób kupić dobry rower?

rower
Autor: www.123rowery.pl
Jazda na rowerze należy do czynności chętnie wykonywanych. Nie potrzeba bowiem wielkiego wysiłku, by móc cieszyć się ruchem na świeżym powietrzu. Rower to także korzystny sposób na sprawniejsze poruszanie się. Jest też dobrą alternatywą dla samochodów – jazda na rowerze jest nie tylko ekologiczna, ale także o wiele bardziej pozytywna dla organizmu człowieka. Wybór odpowiedniego rodzaju i modelu roweru uzależniony będzie przede wszystkim od tego, na jakim terenie będzie używany. Na przykład do jeżdżenia na duże odległości odpowiednie będą modele takie jak Kross Trans Global. Oprócz tego są rowery dla kobiet, mężczyzn i dzieci.


Niezwykle ważne jest również umiejscowienie telebimu. W ruchliwych punktach jest większa możność zapamiętania obrazu przez większą grupę ewentualnych interesantów. Stosownym miejscem mogą być główne ulice miast, czy też otoczenia ogromnych centrów handlowych.
18-12-11 07:17:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.