Kraków
sklep
Autor: GAP
Treści źródłowe: GAP

Na zakupy do Krakowa

Dla obywatela południowej Polski, który planuje porobić duże zakupy w markowych punktach sprzedaży, kraków jest najtrafniejszym rozwiązaniem. Dawna stolica Polski przyciąga mnogością galerii handlowych i hipermarketów, z łatwością zaspokajając potrzeby miastowych i przyjezdnych konsumentów. To doskonałe miejsce na zakupy, nieważne czy jedziemy samochodem, pociągiem czy PKSem.
samochód do pożyczenia
Autor: bertknot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prorent zagwarantuje nam wypożyczenie każdego wozu

Jaką propozycję przygotowały dla nas wypożyczalnie samochodów Kraków? Pragniemy się udać na wakacje, lecz nasz wóz okazuje się być za mały, byśmy się spokojnie pomieścili? A może nawiedzili nas znajomi, pragniemy ich wziąć na większe zwiedzanie, ale nie zmieścimy się do jednego pojazdu? W takich momentach warto zobaczyć co mogą podarować nam wypożyczalnie samochodów.
Autor: Dell

Przygotowywanie ulotek i materiałów promocyjnych

W czasach szalejącego kapitalizmu umiejętność znalezienia się na rynku zadecyduje o tym, czy biznes przetrwa następne fale kryzysu. Dobra rozpoznawalność marki zdecydowanie ułatwia docieranie do klientów i mnoży zyski. Jak zadbać o wizerunek i dobrą reklamę.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.