Na zakupy do Krakowa

Dla obywatela południowej Polski, który planuje porobić duże zakupy w jakościowych sklepach, kraków okazuje się najlepszym wyborem. Dawna stolica Polski przyciąga mnogością galerii handlowych i marketów, z łatwością zaspokajając potrzeby lokalnych i przyjezdnych konsumentów. To wspaniałe miejsce na buszowanie wśród półek, niezależnie czy podróżujemy autem, PKP czy PKSem.

witryna sklepowa
Autor: Viktor & Rolf
Treści źródłowe: Viktor & Rolf
Najrozleglejsza to otwarta sześć lat temu Galeria Krakowska. Stoi ona w samym centrum miasta, na terenie nieistniejącego dworca PKS. Przestronne powierzchnie sklepowe i usługowe są zintegrowane z stacją PKP, co niewątpliwie staje się wygodnym rozwiązaniem dla klientów spoza miasta. Galeria Krakowska zawiera prawie 300 punktów sprzedaży, w tym sklepy najpopularniejszych firm, zaspokajając w zasadzie każdą potrzebę konsumenta.

Dla dojeżdżających samochodem, komfortowe jest inne. Chodzi tu o galerię M1. Znajduje się nieco na uboczu, posiada bogatą liczbę sklepów i firm usługowych. Dobry dojazd do niej znajduje się od strony Zakopanego i Katowic.

Autentycznie nowy  sklep Big Star
Autor: Big Star
Treści źródłowe: Big Star
W pobliżu leży też galeria Kraków Plaza. Spośród reszty wyróżnia ją mieszczenie wewnątrz dużego multipleksu Cinema City. Na południu miasta Kraka zaś jest położona modna Bonarka City Center. Jeszcze niżej w stronę gór natrafimy na Galerię Handlową Solvay, mieszczącą m.in. elektromarket Media Markt. Dla żyjących na płd-zach od Krakowa zalecam galerię Skawina. Ma ona trochę mniejszą ofertę, ale za to wydaje się bardziej kameralna, mniej uczęszczana i nie wymaga przebijania się przez często zakorkowane wloty do miasta wojewódzkiego. galeria (zobacz inspiracje) galeria (sprawdź naszą propozycję)


Inni czytali też

Graj w gry planszowe!

Mogłoby się wydawać, że gry planszowe to niedzisiejsza forma spędzania czasu. Nie można się z tym jednak zgodzić! Popyt na rozrywkę tego rodzaju jest bardzo duży, w związku z tym istnieje coraz więcej sklepów, które oferują je w sprzedaży. Są nimi między innymi sklepy internetowe, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.
Treści źródłowe: King-square
Autor: Jan Kuc
18-07-12 10:40:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.