Na zakupy do Krakowa

Dla obywatela południowej Polski, który planuje porobić duże zakupy w jakościowych sklepach, kraków okazuje się najlepszym wyborem. Dawna stolica Polski przyciąga mnogością galerii handlowych i marketów, z łatwością zaspokajając potrzeby lokalnych i przyjezdnych konsumentów. To wspaniałe miejsce na buszowanie wśród półek, niezależnie czy podróżujemy autem, PKP czy PKSem.

witryna sklepowa
Autor: Viktor & Rolf
Treści źródłowe: Viktor & Rolf
Najrozleglejsza to otwarta sześć lat temu Galeria Krakowska. Stoi ona w samym centrum miasta, na terenie nieistniejącego dworca PKS. Przestronne powierzchnie sklepowe i usługowe są zintegrowane z stacją PKP, co niewątpliwie staje się wygodnym rozwiązaniem dla klientów spoza miasta. Galeria Krakowska zawiera prawie 300 punktów sprzedaży, w tym sklepy najpopularniejszych firm, zaspokajając w zasadzie każdą potrzebę konsumenta.

Dla dojeżdżających samochodem, komfortowe jest inne. Chodzi tu o galerię M1. Znajduje się nieco na uboczu, posiada bogatą liczbę sklepów i firm usługowych. Dobry dojazd do niej znajduje się od strony Zakopanego i Katowic.

Autentycznie nowy  sklep Big Star
Autor: Big Star
Treści źródłowe: Big Star
W pobliżu leży też galeria Kraków Plaza. Spośród reszty wyróżnia ją mieszczenie wewnątrz dużego multipleksu Cinema City. Na południu miasta Kraka zaś jest położona modna Bonarka City Center.

Absorbujący tekst? Jeżeli tak uważasz, to zerknij także na podobne witryny posiadające podobne zagadnienia - one całkowicie Cię pochłoną.

Jeszcze niżej w stronę gór natrafimy na Galerię Handlową Solvay, mieszczącą m.in. elektromarket Media Markt. Dla żyjących na płd-zach od Krakowa zalecam galerię Skawina. Ma ona trochę mniejszą ofertę, ale za to wydaje się bardziej kameralna, mniej uczęszczana i nie wymaga przebijania się przez często zakorkowane wloty do miasta wojewódzkiego.


Inni czytali też

Sukienki, bluzki, ciuchy na wiele okazji!

Melanż Sklep - spódnica
Treści źródłowe: www.melanzsklep.pl
Lato tuż tuż, a co za tym idzie dużo okazji i wydarzeń, w których chcemy wyglądać odpowiednio i nietuzinkowo.
Treści źródłowe: King-square
Autor: Jan Kuc
23-09-03 07:01:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.