Zakupy
Kodak ESP 9250
Autor: 4Press.pl
Treści źródłowe: 4Press.pl

Druk - wynalazek, który zmienił świat

Prawie 7 stuleci minęło, odkąd Jan Gutenberg postawił pierwszą drukarnię w Moguncji. To wspaniałe, jak ten Niemiec ulepszył życie. Uproszczenie powielania ksiąg dało podstawę do stworzenia naszej kultury. A obecnie? Spójrzcie chociażby na marketing – drukowanie ulotek jest dzisiaj powszechne.
Melanż Sklep - spódnica
Treści źródłowe: www.melanzsklep.pl

Sukienki, bluzki, ciuchy na wiele okazji!

Lato tuż tuż, a co za tym idzie dużo okazji i wydarzeń, w których chcemy wyglądać odpowiednio i nietuzinkowo.
sklep
Autor: GAP
Treści źródłowe: GAP

Na zakupy do Krakowa

Dla Małopolanina, który planuje porobić spore zakupy w markowych punktach sprzedaży, kraków staje się najtrafniejszym wyborem. Stary gród Kraka nęci obfitością galerii handlowych i hipermarketów, z łatwością spełniając potrzeby miastowych i okolicznych konsumentów. To fantastyczne miejsce na zakupy, nieważne czy podróżujemy samochodem, PKP czy autobusem.
internet
Autor: TwojaBateria.pl
Treści źródłowe: TwojaBateria.pl

W jaki sposób robić zakupy lub sprzedawać online?

W dobie internetu i ograniczonego czasu coraz częściejwybieramy nabywanie produktów online. Robimy zakupy czy sprzedajemy za pomocą sklepów internetowych. Upraszcza nam to zakup produktów, które są trudno dostępne lub sprowadzane z za granicy.
Dobroczynne właściwości żółtego sera
Autor: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska
Treści źródłowe: Moniecka Spółdzielnia Mleczarska

Żywność ekologiczna - charakterystyka

Od pewnego czasu furorę w sklepach robią tak zwane „kramy bio”. To półki, gdzie wyszukać można wyłącznie produkty ekologiczne. Kilkadziesiąt lat temu nikt o takich rzeczach nie słyszał. Co zatem się zmieniło?

Dbaj o kondycję w domu

Jeśli posiadamy własny dom świetnym pomysłem jest urządzenie w nim niewielkiej siłowni. Często mamy jakieś pomieszczenie, z którym nie mamy pojęcia co zrobić, w jaki sposób je zagospodarować. Wstawienie tam maszyn do ćwiczeń będzie najlepszym pomysłem. W szczególności jeśli zależy nam na utrzymaniu dobrej kondycji i zdrowia, a wizja podejmowania wysiłku fizycznego w gronie innych ludzi jest dla nas wielce nieprzyjemna. W takiej sytuacji ćwiczenia we własnym domu są wyjściem.
Drukarka z opcją intuicyjnego drukowania ‘one-touch’
Autor: Samsung
Treści źródłowe: Samsung

Jak wyposażyć biuro

Utrzymanie biura to niełatwa sprawa. Posiadacze firm i menadżerowie działów zakupów na pewno mogą powiedzieć, jak uciążliwe jest ciągle dbanie o sprzęt i zapasy biurowe. Higienę pracy definiuje przede wszystkim sprawny sprzęt komputerowy z funkcjonalnym oprogramowaniem, zapewniający bezstresową pracę. Aby zapewnić należyte funkcjonowanie sprzętu biurowego, należy wybrać odpowiednią firmę. Przy wyborze przedsiębiorstwa wystarczy wpisać do wyszukiwarki przykładowe hasło drukarki wrocław i ujrzymy katalog firm , które zadbają o nasze urządzenia biurowe.
Autor: VIVARTO

Skuteczny marketing - typy i zastosowanie reklamy

Reklama we współczesnym świecie jest nieusuwalnym składnikiem rzeczywistości. Towarzyszy ludziom w życiu codziennym, a oni nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. Ludzie żyjący w tych czasach tak bowiem przyzwyczaili się do wszechobecnej reklamy, że niekiedy już jej nie zauważają. Celem reklamy jest wypromowanie określonego towaru lub marki, a co z tym związane przyciągnięcie użytkowników i zysk.
wnętrze sklepu
Autor: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

gdzie kupować grupowo

W momencie, gdy nie zbierze się ustalona liczba zaciekawionych wtedy w ciągu pięciu dni zostają nam oddane pieniądze. Zdawać by się mogło, że jest to pomysł nieskomplikowany i łatwy do zrealizowania, ale w rzeczywistości jest na odwrót. Sukces takiego serwisu wymaga wiele pracy, zatem dział sprzedaży powinien namówić biznes do współpracy a przede wszystkim i w głównej mierze dostatecznie dużą zrzeszoną grupę internautów. Jest to podstawa, ażeby takie oferty dochodziły do wykonania.
Autor: HEMMERSBACH

Programy lojalnościowe - warto inwestować?

Już od pewnego czasu głośno jest o wszelkiego typu programach lojalnościowych czy motywacyjnych. Przedsiębiorstwa nierzadko stosują tego rodzaju działania, ponieważ ułatwiają budowanie pozytywnych relacji z klientami. Programy lojalnościowe stosowane są chętnie, bo to mało skomplikowane i skuteczne narzędzie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.