W zdrowym ciele zdrowy duch
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Malowanki kształtują fantazję

To malowanki sprawiają, że dzieci lepiej się uczą, łatwiej i szybciej adaptują materiał edukacyjny, wykazują się większą mądrością, są bardziej kreatywne w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do swoich możliwości.
Idealna skóra bez rozstępów
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Nowość w walce z przebarwieniami

Czas zadbać o skórę. Stop. Czas pozbyć się pamiątek z wakacji. Stop. Czas, by zredukować zmiany, które są efektem przemijającego czasu. Stop. Przyszedł czas na usuwanie przebarwień. Stop. Czas skorzystać z najnowszych rozwiązań i powiedzieć im… stop!
Trening na dworze
Autor: Aberdeen Proving Ground
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie korzyści płyną ze stosowania whey protein?

Białko jest jednym z kluczowych suplementów dla wszystkich osób uprawiających sport, jednakże największe znaczenie ma dla osób stosujących długookresowy, mocny trening wytrzymałościowy. Jest istotne przy nabieraniu masy i modelowaniu mięśni. Białka zapewniają w organizmie prawidłowy bilans azotowy gwarantując optymalną stymulację anabolizmu i regenerację mięśni.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez Polaków? Z pewnością piłka, wbrew temu, że nasi zawodnicy słabo grali w trakcie Euro 2012. Na drugim miejscu lokują się skoki narciarskie. To niszowa dziedzina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego najlepszych turniejów były oglądane przez rzesze Polaków. To powszechna sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią dużej widowni. Analogicznie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.
Piłka nożna, piłkarz
Autor: beMeister
Treści źródłowe: IMPIRE

Opanowanie trików piłkarskich

Jeśli ktoś pragnie poznać triki piłkarskie musi regularnie ćwiczyć i cierpliwie czekać na efekty. Na początek powinno wykonywać się najłatwiejsze układy i stopniowo przechodzić do coraz trudniejszych. Pierwsze ćwiczenia polega na podrzucaniu piłki i chwytaniu jej na stopę. Taką czynność należy powtarzać kilkakrotnie. Są dwa sposoby wykonywania ćwiczeń. Jeden to odbijanie piłki złapanej w powietrzu, a drugi od ziemi. Ważne, żeby treningi powtarzać regularnie, bo tylko takie przyniosą oczekiwane efekty.
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Urządzenia do fitness do mieszkania

Niewątpliwie posiadanie w domu dobrze wyposażonej siłowni to duży komfort. Trzeba jednakowoż odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego taka siłownia powinna być zbudowana?Fundamentem każdej siłowni, również tej domowej z pewnością jest atlas wielofunkcyjny.
Wózek inwalidzki, niepełnosprawni
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

W jakim miejscu najkorzystniej kupić sprzęt do rehabilitacji?

Gdy ostatnio niestety złamałem rękę, zrozumiałem, iż bez dwóch zdań służba zdrowia w Polsce powinna przejść wielkie zmiany. Nie lubię uskarżać się, lecz jestem z wielu rzeczy niezadowolony. Prawda jest taka, że chociaż dużo zmieniło się na plus, to jednakże nadal przynajmniej moje nie prezentują raczej światowego poziomu. Naturalnie jestem optymistą, więc mam nadzieję, iż najzwyczajniej w świecie stan naszej służby zdrowia będzie sukcesywnie się polepszał. Jednakże chciałbym akurat w owym artykule poruszyć dokładnie inne zagadnienie...
Kobieta w ciąży
Autor: baby-shower.pl
Treści źródłowe: baby-shower.pl

Zdrowie w ciąży

Zdrowy tryb życia ciężarnej to po prostu wymóg. Ciężarne chcą się wzorowo odżywiać, sprawdzają różne aktywności, wspomagają się witaminami. Jak przetrwać ciążę w zdrowiu?
sport
Autor: Materiały prasowe
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

Na jakie czynniki zwrócić uwagę układając plan treningowy?

Osoba, która kiedykolwiek trenowała kulturystykę wie, że skuteczny plan treningowy to absolutna podstawa. Określenie celów treningu, oraz zestawienie odpowiednich ćwiczeń, ich konfiguracji i intensywności pozwala na zoptymalizowanie efektów treningu oraz umożliwia dokonanie oceny postępów.
Zdjęcie tatr
Treści źródłowe: astrojawil.pl

Jak wybrać dobry sprzęt górski?

Jeżeli naszą pasją jest chodzenie po górskich szlakach, wspinaczka także przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń powinniśmy posiadać dobrze dobrany sprzęt, który zapewni nam wygodę i bezpieczeństwo w trakcie wyjazdów. Każdy sprawdzony sklep turystyczny posiada takie wyposażenie w swoich katalogach. Ostatnio, o wiele zbyt często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o turystach, którzy giną na szlakach, ponieważ wychodzą na wędrówki bez przygotowania. To ludzka głupota najczęściej jest główną przyczyną tragicznych wydarzeń w górach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.