W zdrowym ciele zdrowy duch
przychodnia
Autor: tomasz przechlewski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć odpowiednią polską przychodnię w Cork?

Dzisiejszy model życia jest wyjątkowo szkodliwy dla naszego organizmu. Zbyt dużo czasu spędzamy w naszej pracy. Nie umiemy już porządnie wypoczywać.
siłownia
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Urządzenia do fitness do mieszkania

Niezaprzeczalnie posiadanie w domu kompletnej siłowni to luksus. Wypadałoby jednakowoż odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego domowa siłownia powinna się składać?Podstawą każdej siłowni, również własnej z pewnością jest atlas wielofunkcyjny.
Termometr
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Poszukaj swojego lekarza w sieci

Każdy od czasu do czasu wybiera się się po poradę zdrowotną. Często jest tak, że lekarz, do którego idziemy, jest dla nas kompletnie nie znany. Nie znamy informacji o tym, jakie zdobył doświadczenie lecznicze, w którym miejscu się uczył i jaką ma postawę wobec swoich kuracjuszy.
Odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Bieżnie elektryczne

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak trenować, kiedy żyjemy w ciągłym pośpiechu i brakuje czasu na wyjście na siłownię? To proste! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Niezwykle popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”
Buty sportowe do bieganie, Wane Gunn
Autor: © Wane Gunn
Treści źródłowe: © Wane Gunn

Amatorzy również kupują obuwie sportowe

Buty sportowe przydatne są amatorom sportu w bardzo wielu popularnych dyscyplinach sportowych na świecie. Szczególnie ważne znaczenie mają w takich sportach jak tenis, lekkoatletyka czy też football. Specjalne badania nad nimi trwają w najlepsze od wielu lat. W efekcie takich przedsięwzięć z każdym rokiem są osiągane coraz lepsze wyniki sportowe. Jedną z cenionych form, która przewodzi w tym sektorze jest niemiecka firma Adidas. Firma Adidas funkcjonuje już od kilkudziesięciu lat. Dostarcza sprzęt a także ubrania sportowe wielu zawodnikom oraz reprezentacją narodowym. Obroty tego przedsiębiorstwa liczone są w miliardach dolarów.
Tabletki
Autor: domzdrowia.pl
Treści źródłowe: http://www.domzdrowia.pl

Leki i suplementy na jesień

W sezonie jesiennym, kiedy pogoda zaczyna bezpośrednio wpływać na samopoczucie warto sięgnąć po preparaty poprawiające odporność. Bardzo dużą popularnością na rynku cieszą się produkty i suplementy, w których składzie znajduje się astaksantyna – substancja organiczna, naturalny antyoksydant.
Lekarz
Treści źródłowe: sxc.hu

Poszukujemy opinii dotyczących lekarzy

Niesamowicie istotnym zmysłem w organizmie człowieka jest wzrok. Gdy zaczyna się kłopot z widzeniem, można stwierdzić problem. Ciało daje tym samym informację i nie wolno tej wiadomości zignorować. Najbardziej pomocny może się wówczas okazać okulista z Katowic, który za usługi wizytę na pewno nie liczy sobie dużo pieniędzy.
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Internetowe ułatwienia dla niepełnosprawnych

Problem związany z osobami niepełnosprawnymi omawiany jest coraz częściej, a częstotliwość tę można porównać do tego, jak rzeczywistość stawia nowe wyzwania przed niepełnosprawnymi. Z drugiej strony nowe technologię są w zasięgu każdego i dają dostęp do nowych możliwości, zależności zarówno pomiędzy innymi osobami, jak i funkcjonujących w branżach biznesowych.
Kobieta u lekarza
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Profesjonalna pomoc

Psychologia to bardzo pożyteczna dziedzina. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak wiele ta nauka wnosi w nasze życie. Na psychologii bazują nie tylko wszelkiego rodzaju terapie, które jako pierwsze kojarzą się z terminem „psychologia”. W pewnym sensie bazują na niej też socjologia, pedagogika, ogólnie pojmowany marketing... i sporo innych.
biegacze
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Nie traćmy ducha sportu na jesień

Zbiór rzeczy, za którymi współcześnie się goni- zdrowe, witalne i pogodne życie, zawiera się w jednym słowie - sport. Jest wiele dyscyplin, z pewnością nie każdy może uprawiać część, ale czas uwierzyć, że sport to samo zdrowie. Obecnie podąża się za hasłami takimi jak zdrowie, uroda i witalność, niekiedy osiągając to w sposób nienaturalny i wymuszony. A rozwiązanie jest inne. Od dawna wiadomo, że regularne ćwiczenia dodają ciału zdrowia i siły. Czemu więc sklep sportowy jest miejscem, do którego rzadko się zagląda?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.