W zdrowym ciele zdrowy duch
Dzieci w szkole
Autor: 0Odyssey0
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Ćwicz z dzieckiem naukę pisania

Nauka pisania to złożony proces, który uczy nasze pociechy uwagi i myślenia myślenia. Początkiem drogi każdego malucha do nauczenia się tej umiejętności jest poznawanie literek i cyferek. Współcześnie w sieci można znaleźć wiele pomocy edukacyjnych przygotowanych specjalnie dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją historię z nauką literek.

Alergia u dzieci – co robić?

Dzieci to delikatne stworzenia. Dużo osób w maleńkości cierpi na podrażnienia. Alergia u dzieci może być spowodowana przez sporo różnych czynników. Zazwyczaj jest to na przykład pyłek lub futro psa. Zdarza się, że dzieci są uczulone na jakiś element będący w pożywieniu – najczęściej jest to gluten. W sytuacji, gdy latorośl ma jakiekolwiek objawy, koniecznie przejdź się do lekarza.
masaż
Autor: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zawód fizjoterapeuty coraz częściej poszukiwana

Ostatnio w Polsce znaczną popularność zdobył zawód fizjoterapeuty. Profesja ta wiąże się na pierwszym miejscu z pojęciem rehabilitacji medycznej. Pracownicy tego rodzaju dysponują różnorodnymi elementami i technikami, dzięki którym mogą przywrócić pacjentów do zdrowia i całkowitej sprawności. W pojęcie rehabilitacji wchodzi dużo różnorodnych czynności z użyciem różnorodnych przyrządów.
Mały Pacjent u dentysty
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Nowości techniczne w gabinecie dentystycznym

Kto z nas nie pamięta doprowadzających do płaczu wizyt u stomatologa pod koniec lat '80? Te paskudne pokoje publicznego szpitala, z obdrapanymi z tynku sufitami pomalowanymi farbą olejną co poniektórych straszą do dziś. Kompletu przerażającego obrazu dopełniała nie do końca uśmiechająca się pani doktor, z okropnym, świszczącym wiertłem, które zaraz wejdzie z łoskotem w nasze biedne, niczego niepodejrzewające zęby.
Serum z kwasem hialuronowym
Treści źródłowe: www.nantes.pl

Zatrzymaj młodość na dłużej

Kto z ludzi nie chciałby być wiecznie w swym najlepszym wieku? Ta mocna chęć zatrzymania młodości fascynuje gatunek ludzki od bardzo odległych czasów. Kobiety od wielu lat już wiedzą, że jednym z najważniejszych źródeł zatrzymania młodości jest kwas hialuronowy. To dzięki jego niezbadanym cechom skóra będzie dłużej napięta i odżywiona.
Ciepła herbatka

Cechy lecznicze czerwonej herbaty

Czerwona herbata, chociaż wieloletnio prosperująca w kraju oraz Europie od relatywnie niedawna, teraz o wiele zyskuje na popularności. Uprawiana w Yunnan, istnieje w chińskiej tradycyjnej kuchni od tysiącleci. Jej najróżniejsze zalety prozdrowotne są w dwudziestym pierwszym wieku potwierdzone przez mnóstwa naukowców w licznych międzynarodowych publikacjach.
Kobieta
Autor: plethr
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Najciekawsze terapie naturalne

Medycyna naturalna wciąż cieszy się w nad Wisłą niesłabnącą popularnością. Wybór jest duży, praktycznie wszędzie natrafimy na gabinet lub ośrodek medycyny alternatywnej. Tego rodzaju zabiegi też są wykonywane w zwykłych gabinetach spa. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym typom terapii naturalnych.
Autor: REMES

Dobre i złe cechy pościeli z wełny

Dobrej jakości pościel wełniana (http://www.iltex.pl) robiona jest z wełny owiec australijskich zwanych merynosbądź z runa wielbłądów. Wybór pościeli jest duży. Najbardziej znane jednak to merynos, kaszmir i kamel. Nazwy wywodzą się od rodzaju wełny, z jakiej została pościel zrobiona - merynos to wełna owcza, kaszmir to kozia i kamel jak sama nazwa mówi to wełna wielbłądzia.
Kredki, przybory szkolne
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Kolorowanki na każdą okazję

Kolorowanki online nie od dziś są popularną formą bawienia się. Masa opiekunów jednak zadaje pytanie czy ta forma spędzania wolnego czasu jest dla ich dzieci odpowiednia, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy nauki dzieci.
mężczyzna
Autor: ForElite.pl
Treści źródłowe: ForElite.pl

Środki na poprawę libido

Libido – określeniem tym nazywa się popęd płciowy, a zatem gotowość i ochotę do współżycia płciowego. Poziom libido uzależniony jest od rozmaitych czynników, takich jak płeć, wiek czy prowadzony tryb życia. Na popęd płciowy składają się zarówno aspekty fizyczne, jak i psychiczne. Zbyt niski poziom libido jest zaburzeniem, dotykającym coraz liczniejszą rzeszę osób. Dotyka w takim samym stopniu obu płci.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.