W zdrowym ciele zdrowy duch
tabletki

Wirtualna apteka

Zima i jesień to okres w którym angina i wszelkie infekcje dotykają najwięcej osób. Kolejki do lekarzy, kichający ludzie w środkach komunikacji miejskiej, poczekalniach i urzędach. Tradycyjne apteki są pełne pacjentów, długie kolejki rekonwalescentów i osób w podeszłym wieku, w których często zmuszeni jesteśmy stać z wysoką gorączką i zatkanym nosem doprowadzają do tego, że szukamy innych sposobów zdobycia potrzebnych lekarstw.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Kreatywne kolorowani do drukowania

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są typową formą bawienia się. Całe mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma bawienia się jest dla ich pociech właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy uczenia się dzieci.
mężczyzna
Autor: ForElite.pl
Treści źródłowe: ForElite.pl

Zaburzenia erekcji – wstydliwy problem

Ogrom mężczyzn cierpi na zaburzenia związane z prawidłową erekcją. Także ogrom kobiet otwarcie przyznaje, że cierpi na brak ochoty na sex. Co jest tego przyczyną? Z całą pewnością jest to wina czasów, w jakich przyszło nam żyć. Mało aktywny tryb życia oraz wiele stresujących sytuacji wynikających z codziennych obowiązków niekorzystnie wpływają na życie intymne oraz skutecznie ograniczają ten jeden z najważniejszych aspektów naszego życia, jakim jest sex.
Grypa
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Polscy lekarze specjaliści

Łatwa opieka medyczna to sukces, przede wszystkim, gdy choroba to trudniejszego niż katar lub jesienne osłabienie. Na szczęście póki co w Polsce uczelnie medyczne wciąż zaczyna mnóstwo zdolnych młodych ludzi.
psychoterapia
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu/

Pomoc psychologiczna we Wrocławiu

Wszelkie zmartwienia są nieodłącznym składnikiem naszej egzystencji. I choć nasza „codzienna terapia” często ogranicza się do spotkań z bliskimi osobami, zdarza się, że nie potrafimy przezwyciężyć swoich słabych stron, a życie wymyka nam się z rąk. W takich sytuacjach okazuje się, że psychoterapeuta jest osobą, która umie nam pomóc, a spotkania z nim stają się nieodłącznym elementem naszego życia. Psycholog pomaga rozwiązać nasze problemy, daje wsparcie, dobiera i stosuje najbardziej efektywne w danej sytuacji metody terapii. Aby znaleźć poradnię i zapobiec bardziej poważnym komplikacjom w przyszłości, zacznijmy od wpisania w wyszukiwarkę słów: gabinet psychoterapii Wrocław.
szpital
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Jak zadbać o dobre samopoczucie

Ekskluzywna opieka lekarska to sukces, przede wszystkim, jeśli chodzi o coś poważniejszego niż jesienny katar. Na szczęście niezmiennie w Polsce szkoły medyczne wciąż kończy wielu uzdolnionych ludzi.
Agroturystyka na Kaszubach
Autor: www.nakaszubach.pl
Treści źródłowe: www.nakaszubach.pl

Jak ciekawie spędzić urlop?

Co roku stajemy przed tym samym dylematem. Co zrobić z wakacjami? Opalanie się na plaży dla wielu osób jest mało ciekawe, zwłaszcza jeśli nie przepadają za palącym słońcem. Spacery po górach najczęściej są męczące, a przecież lato powinno być czasem wypoczynku. Może wobec tego spróbować czegoś całkiem odmiennego? Odpowiedzią na te dylematy może być jazda konna - sport łączący w sobie ruch na świeżym powietrzu, a jednocześnie dostarczający wiele radości oraz szansę kontaktu z końmi - pięknymi i dumnymi zwierzętami.
pies, psy, zoologia
Autor: Forsaken Fotos
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Internetowe zakupy dla zwierzaków

Sieć internetowa przestała być miejscem tylko dla ludzi. Od niedawna twój czworonóg może mieć swój ukochany sklep zoologiczny online, dzięki któremu sprawisz mu ulubione przysmaki oraz inne artykuły. Zobaczmy interesujące towary, które są sprzedawane w sieci.
mężczyzna
Autor: ForElite.pl
Treści źródłowe: ForElite.pl

Środki na poprawę libido

Libido – słowem tym nazywa się popęd płciowy, a zatem gotowość i ochotę do współżycia seksualnego. Poziom libido uzależniony jest od rozmaitych czynników, do których należą płeć, wiek czy prowadzony tryb życia. Na popęd seksualny wpływ mają zarówno aspekty fizyczne, jak i umysłowe. Zbyt niski poziom libido jest dolegliwością, dotykającą coraz liczniejszą grupę osób. Dotyka w takim samym stopniu obu płci.
Skuteczny lekarz
Treści źródłowe: indiatalkies.com

Jak znaleźć porządnego lekarza?

Gdy poszukujemy lekarza najczęściej najważniejsze jest dla nas aby trafić pod opiekę najwyższej klasy specjalisty. Korzystamy najczęściej z internetu - np. wpisujemy "psycholog wrocław" i klikamy w pierwsze wyniki. Nie chcemy narażać się na styczność z osobą która potraktuje nas źle, postawi złą diagnozę i zaleci nieadekwatne lekarstwa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.