W zdrowym ciele zdrowy duch
Jak nie dać się chorobie?
Autor: Life Mental Health
Treści źródłowe: Flickr.com

Pozbądź się nadwagi

Problemy z nadmiernymi kilogramami dotyczą coraz większej ilości kobiet i mężczyzn. Według wskazań statystyk co piąty Polak ma problemy z otyłością, a u prawie co drugiego można stwierdzić nadwagę. Co gorsze zagadnienie to coraz częściej obejmuje również najmłodszych.
Apteczka samochodowa
Treści źródłowe: czarmed.pl

Sprzęt medyczny dla każdego

Są takie akcesoria medyczne, które każdy powinien trzymać w mieszkaniu oraz brać ze sobą w trasę. Z pewnością każdemu z was pojawia się przed oczami apteczka pierwszej pomocy, jednakże to nie jedyny przedmiot warty kupna. W dalszej części tekstu krótkie opisanie przydatnych artykułów medycznych.
papieros
Autor: Felix Huth
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Nieszkodliwe wyroby tytoniowe

Papierosy drożeją, naklejki odstraszające na paczkach coraz ostrzejsze. Kurczy się przestrzeń, w której nałogowcy mogą delektować się fajeczką. Nowe analizy wyciągają dewastujący wpływ papierosów na zdrowie jednostki. Normalne papierosy niezwykle uzależniają.
warzywa
Autor: Javier Ignacio Acuña Ditzel
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Produkty zdrowe

W ostatnim czasie coraz większa liczba ludzi kładzie nacisk na to, jakie wyroby żywnościowe nabywa. Znacznie mocniejszy nacisk niż kiedyś położony jest na walory zdrowotne wyrobu, a nie tylko na jego walory smakowe lub wygląd. Takie warunki spełnia tak zwana żywność ekologiczna. W ten sposób definiuje się wszelkie produkty uzyskane metodami naturalnymi w rolnictwie.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Kreatywne kolorowani do drukowania

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są lubianą formą spędzania czasu. Całe mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma bawienia się jest dla ich maluchów odpowiednia, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy uczenia się dzieci.
Przed wizytą sprawdź lekarza!
Treści źródłowe: bc-injury-law.com

Jak upłynnić komunikację w związku?

Na początku funkcjonowania związku, partnerzy postrzegają siebie bardzo pozytywnie i skupiają uwagę tylko na tym, co ich łączy. Czas spędzają głównie na przyjemnych rzeczach, ale w miarę jego upływu, coraz mniej czasu spędzają na robieniu czegoś we dwójkę. Po ślubie, okres miesiąca miodowego się kończy i wówczas bardzo ważna staje się umiejętność radzenia sobie z problemami życia codziennego. Gdy sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z rozwiązaniem problemów, nasz związek może uratować terapia małżeńska.
rehabilitacja
Autor: Ben Sutherland
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Domowa rehabilitacja okazuje się być możliwa

Może się okazać, że ktoś będzie potrzebował ciągłej opieki, bo jego choroba okaże się być dla niego mocnym ograniczeniem. Wtenczas powinniśmy się zastanowić, jaką opiekę mu przygotować, tak aby mógł przebywać w domu, w otoczeniu ukochanych osób.
rower

Ciekawa odmiana – rower Kross Level F2

Ceniony w Polsce producent rowerów wypuścił jakiś czas temu na rynek nowoczesne modele, m.in. Kross Level F2. Ten typ roweru cieszy się wielkim zaciekawieniem kupujących. Szczególnie usatysfakcjonowane osoby, będące już posiadaczami wcześniej wypuszczonych przez markę Kross modeli, są zmotywowani do kupna unowocześnionej wersji roweru Kross Level F2. Wyróżnia się on większymi możliwościami oraz sposobami zastosowania – nadaje się tak do kolarstwa zaawansowanego, jak i do jeżdżenia ścieżkami rowerowymi po mieście. Godny zaufania w całości typ roweru ma już obecnie spore grono zwolenników, które ciągle się powiększa. Ten fakt nie dziwi, w końcu zarówno ta firma, jakże ważna w branży, jak i wspomniany typ spełniają w całości wymogi bezpieczeństwa i zapewniają sprawność sprzętu na lata.

Rower rowerowi nierówny

Jeżdżenie rowerem to forma rozrywki zdobywająca coraz więcej fanów. Pedałując radośnie przed siebie nie tylko pozbywamy się nadprogramowych kilogramów i zwiększamy masę mięśniową. Rezygnując z innych form transportu nie zanieczyszczamy w dodatku środowiska. Plusy na pewno są istotne jednak zainteresowanie trzeba w pierwszym rzędzie zwrócić na podstawowy element omawianego sportu – rowerze. Jaki więc rodzaj powinniśmy kupić?
eko
Autor: kuchenkainternetowa
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zalety żywności ekologicznej

Żywność ekologiczna zdobywa coraz większą popularność. Nie jest jeszcze obecna we wszystkich sklepach, ale prędko zajmuje w nich należne jej miejsce. Staje się z dnia na dzień świetną alternatywą dla mniej bogatych w witaminy produktów. Smaczne pomidory bez pestycydów czy gruszki pozbawione chemii towary to w dzisiejszych czasach zdecydowanie rzadko dostępne na rynku, które można zawsze odwiedzić. Możliwość kupna tego typu produktów daje jednak sieć.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.