W zdrowym ciele zdrowy duch
odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Jakie wybrać urządzenie do ćwiczeń

Kto nie chciałby mieć własnej siłowni w domu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
jazda na nartach
Autor: glenngould
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

W jaki sposób właściwie wypoczywać na urlopie i w weekend?

Łóżko, odbiornik telewizyjny, mecz, napój procentowy oto stereotypowy obraz naszego kibica piłki nożnej. Wielki fan aktywności fizycznej z brzuszkiem piwnym lub z poważną otyłością musi przestać być synonimem faceta po 50-tce. Sport, a zwłaszcza piłka nożna to piękne widowisko, jednak, aby utrzymać zdrowego ducha konkurencji wśród swoich dzieci i wnuków panowie powinni udać się poza cztery ściany i dać przykład swoim postępowaniem, a przy okazji zadbać o swoje zdrowie.
Grypa
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Polscy lekarze specjaliści

Wygodna opieka lekarska to skarb, zwłaszcza, gdy choroba to poważniejszego niż jesienny katar. Na szczęście póki co w Polsce uczelnie medyczne wciąż zaczyna mnóstwo uzdolnionych młodych ludzi.
Termometr
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Jakim sposobem wybrać cenionego lekarza?

W naszym kraju cały czas utyskuje się na służbę zdrowia. To przykre, ale, rzeczywistość jest taka, że mamy na co. Ogromne kolejki, przepracowani lekarze, zawsze naburmuszone pielęgniarki - to standard rodzimych szpitali i poradni. Oczywiście da się uniknąć takich zdarzeń.
po operacji kolana
Autor: toivo
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Dobry lekarz nie musi sygnalizować poszukiwań na miarę Sherlock’a Holmes’a

Panie uwielbiają nabywać nowe obuwie, zwłaszcza na wysokim obcasie. Wszystkie muszą być dokładnie dopasowane do torebek, w których jesteśmy posiadaniu. Nieszczęśliwie, wysokie obcasy powodują zwyrodnienia, którymi nie jesteśmy za młodu zainteresowani.

Małopolska a oferta pomocy lekarskiej – okuliści i dermatolodzy

Polecany przez bliskich dermatolog Kraków pomoże zarówno przy drobnych przebarwieniach, które nie od razu oznaczają chorobę, jak i przy większych zmianach skórnych. Cera tłusta to coś, co dermatolog Kraków pozwoli usunąć w niedługim okresie. Wielu pacjentów, którym dermatolog Kraków już pomógł, reklamuje go na forach internetowych oraz specjalnych serwisach rankingowych, na których opiniuje się kolejnych lekarzy oraz ponadto można podzielić się swoją opinią. Dzięki temu kolejni pacjenci mają pojęcie, gdzie mogą się wybrać, ile zapłacą za wizytę i czego mogą się spodziewać. Na szybkie efekty kuracji za nieduże pieniądze i zaoszczędzone nerwy oraz troski dermatolog Kraków pozwoli już od pierwszej wizyty.
przychodnia
Autor: tomasz przechlewski
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Gdzie znaleźć odpowiednią polską przychodnię w Cork?

Współczesny tryb życia jest wyjątkowo szkodliwy dla naszego organizmu. Za wiele czasu poświęcamy naszej pracy zawodowej. Nie umiemy już skutecznie wypoczywać.
okulary korygujące
Autor: Nicole Kasper
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Na czym polega badanie wzroku w cieszynie.

Ci, którzy po raz pierwszy dostają skierowanie na badanie wzroku w cieszynie bardzo często mają mnóstwo lęków, co do sposobu przeprowadzania tego typu badań. Takie osoby należy uspokoić, albowiem badania tego typu nigdy nie były bolesne i raczej zaliczają się do bardzo przyjemnych badań. Dbanie o własny wzrok w dzisiejszej dobie jest szalenie istotne. Gro z nas wykonuje pracę za biurkiem, przez wiele godzin wpatrując się w ekran komputera. To z pewnością nie jest dobrą tendencją dla naszego wzroku.

Jakie buty sportowe warto kupić?

Bez wymarzonego lub wytrzymałego obuwia sportowego niełatwo dziś czerpać pełną przyjemność z uprawiania rozmaitych sportów. Koszykówka, siatkówka, tenis są w stanie tchnąć w każdą osobę dużo pozytywnej energii, o ile tylko uprawia się je w cudownych czy sprawdzonych butach. Buty Adidas a może jakieś odmienne marki butów? Wszystko zależy tu od personalnego nabywcy warto jednak nieco zastanowić się przed podjęciem tego rodzaju decyzji.
Nowoczesna metoda leczenia przepuklin
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Opinie o lekarzach - dermatolodzy, psychologowie, diabetolodzy

W chwili, jeśli chcemy udać się do lekarza, a zwłaszcza tego, który podejmuje prywatnie warto przeczytać o nim opinie. Wiadome jest, że Współcześnie służba zdrowie nie najlepiej działa.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.