Pieniądze
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Autor: Polmarco
Treści źródłowe: www.meble.meblopol.pl

Rzecznicy patentowi

Poziom dzisiejszej techniki jest błogosławieństwem obecnych dni. Temu, że powstają setki nowych prototypów miesięcznie, a wiele z nich wprowadza często rewolucję w naszym życiu, zawdzięczamy fakt, że możemy spędzać czas wygodnie, bezpiecznie i o wiele szybciej realizować tematy, które dawno temu kazały poświęcać dużo większego nakładu czasu. Cofnijmy się do połowy minionego wieku – fakt, że były telefony, to już stanowiło sukces, ale dojrzali wspominają, że dostęp do aparatów telefonicznych i tak był ograniczony, a każda ważna transakcja, większe zakupy i pozostałe istotne sprawy zmuszały do poświęcenia zwykle większości dnia lub wycieczki nawet do innej miejscowości. Przypominając sobie wysyłanie listów – cóż, nadanie maila zajmuje nam dzisiaj parę minut, a wtedy nadanie koperty wiązało się z wycieczką do urzędu pocztowego, odczekaniem swojego w ogonku, a potem długim i nerwowym oczekiwaniem na odpowiedź korespondenta.
Dobre inwestycje
Treści źródłowe: niespodzianka.pl

Udane inwestycje pieniędzy

Jeśli posiadasz jakiś kapitał i myślisz, by go pomnożyć z pewnością zastanawiasz się w co inwestować? Czy inwestowanie w waluty jest dobrym pomysłem? Wybór jest spory i należy poznać możliwości przed podjęciem decyzji. To oczywiste, że każdy człowiek chce jak najlepiej zainwestować pieniądze. Pieniądze szczęścia może nie dają, ale są bardzo istotne.
rower
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

W jaki sposób stworzyć siłownię w domu

Masz trochę miejsca na zbyciu? Dbasz o swoją sylwetkę i regularnie trenujesz? Nienawidzisz zatłoczonych sal na siłowni? Frustrujesz się, gdy tam, gdzie ćwiczysz wszystkie bieżnie są okupowane? Planujesz oszczędzić trochę gotówki? Jeśli powiedziałeś „tak” na wszystkie te sprawy, idealnym rozwiązaniem dla ciebie jest postawienie prywatnej sali treningowej w w miejscu zamieszkania.
wnętrze sklepu
Autor: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

gdzie kupować grupowo

W momencie, gdy nie uzbiera się określona ilość chętnych wówczas w przeciągu pięciu dni zostają nam oddane pieniądze. Wydawać by się mogło, że jest to pomysł nieskomplikowany i łatwy do zrealizowania, ale w rzeczywistości jest inaczej. Sukces takiego serwisu wymaga sporo pracy, czyli dział sprzedaży powinien zachęcić biznes do współpracy a przede wszystkim i w głównej mierze dostatecznie dużą zrzeszoną grupę internautów. Jest to podstawa, by takie oferty dochodziły do zrealizowania.
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Starsi ludzie często bez przerwy narzekają na nowe czasy. Stare czasy były świetne, a nowe, które przyniosły komputery, rozwój techniki oraz współczesne wynalazki, są złe, ponieważ komputeryzacja zabiera wakaty ludziom, którzy dawniej musieli mieć znacznie więcej na głowie, a dodatkowo sądzą, że urządzenia elektroniczne sprawiają, że ludzie robią się głupi i leniwi. W pewnych kwestiach należy im oddać honor: społeczeństwo stało się trochę leniwe, coraz mniej młodych osób ćwiczy dla własnej frajdy. Z drugiej strony przypatrzmy się produktom, jakie współczesne technologie dały sportowcom i temu, o ile bardziej komfortowo, bezpieczniej i korzystniej zabierać się do tego typu sportów jak futbol czy jogging.
podatki
Treści źródłowe: flickr.com

Otwieramy własną działalność

W momencie kiedy planujemy otworzyć własną działalność gospodarczą, jest kilka szczegółów o których nie możemy zapomnieć. W każdym przypadku działalności detale mogą być inne, ale pewne rzeczy są niezmienne.
Teczki ofertowe
Treści źródłowe: www.segregatory.net

Artykuły reklamowe dla każdej firmy

Co krok ostatnio widzimy reklamy. Widać je wszędzie i w różnej formie. Od ogromnych billboardów przy ulicach, przez citylighty, całe strony w gazetach, pendrive’y czy innego rodzaju przedmioty Gdy prowadzimy firmę, która trudni się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to bez znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamowym są teczki ofertowe.
Autor: www.sxc.hu

Idzie zima, czas na zmianę ogumienia

Na naszych ulicach wydarza się wiele zdarzeń. Zazwyczaj mówi się, że powodem było użycie alkoholu przez kierującego, zbyt duża prędkość jazdy, brak fantazji. Wydarzają się również wypadki i to niosące z sobą poważne konsekwencje spowodowane wadami auta lub jego części. Naturalnie należy odpowiednio często robić przeglądy samochodu, reagować właściwie na wszystkie kontrolki, nie lekceważyć ostrzeżeń, jakie wysyła nam auto.
duże zakupy
Treści źródłowe: pixabay.com

Ferwor przedświątecznych procesów zakupowych

Pośpiech i przymus doskonałych świąt powodują, iż Polacy dają się nabierać na tricki marketingowe oraz wydają więcej gotówki niż na co dzień. Jednakże podarki kupowane w ostatniej chwili często są najmniej trafione. W związku z tym Polacy częstokroć chcą dostać gotówkę. Polacy są w święta w wyższym stopniu szczodrobliwi i spontaniczni w kupowaniu, chociaż i na co dzień ponad połowa z nich w ogóle nie planuje swych wydatków. Spontaniczne podejście do przedświątecznych sprawunków, a więc zostawienie ich na ostatnią chwilę, może spowodować, że zapłacimy za przepływowy ogrzewacz wody więcej niż normalnie.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Co to jest programowanie neurolingwistyczne?

Mimo, iż niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta czy specjalista w zakresie marketingu słyszał o NLP to wciąż zostaje ono dyscypliną elitarną. Dlaczego? Ponieważ słysząc takie hasła jak: "To są czary mary" niewiele osób spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, by lepiej poznać techniki NLP. Lecz czy nie jest tak, że przed wydaniem opinii powinniśmy, najpierw zgłębić zagadnienie? Szczególnie, jeżeli może okazać się na prawdę pomocne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.