Pieniądze
podatki
Treści źródłowe: flickr.com

Otwieramy własną działalność

Gdy planujemy rozpocząć własną działalność, jest sporo szczegółów o których nie możemy zapomnieć. W każdym rodzaju działalności detale mogą się różnić, ale pewne rzeczy są niezmienne.
Teczki ofertowe
Treści źródłowe: www.segregatory.net

Artykuły reklamowe dla każdej firmy

Co kilka metrów ostatnimi czasy natykamy się na reklamy. Widać je wszędzie i w każdej możliwej formie. Od wielkich billboardów na ulicach, poprzez plakaty, całe strony w czasopismach, breloczki czy inne gadżety Jeśli prowadzimy firmę, która trudni się sprzedażą czegokolwiek – produktów czy usług – to bez znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.
wnętrze sklepu
Autor: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

gdzie kupować grupowo

W momencie, jeśli nie zgromadzi się określona ilość chętnych wtedy w ciągu pięciu dni zostają nam oddane pieniądze. Zdawać by się mogło, że jest to pomysł jasny i łatwy do wykonania, ale tak naprawdę jest na odwrót. Sukces takiego serwisu wymaga wiele pracy, zatem dział sprzedaży musi nakłonić biznes do współpracy a przede wszystkim i w głównej mierze odpowiednio sporą zrzeszoną grupę internautów. Jest to podstawa, ażeby takie propozycje dochodziły do skutku.
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Autor: Polmarco
Treści źródłowe: www.meble.meblopol.pl

Rzecznicy patentowi

Poziom dzisiejszej techniki jest błogosławieństwem naszych czasów. Temu, że pojawiają się dziesiątki nowych prototypów w ciągu miesiąca, a wiele spośród nich powoduje często radykalne zmiany w naszym trybie życia, zawdzięczamy fakt, że możemy żyć komfortowo, bezpiecznie i o wiele szybciej realizować tematy, które dawno temu wymagały znacznie większego wysiłku. Spójrzmy wstecz, do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku – fakt, że były telefony, to już stanowiło sukces, ale dojrzali pamiętają, że dostęp do telefonów i tak był trudny, a każda większa transakcja, większe zakupy i pozostałe istotne tematy potrzebowały zwykle całego dnia i wycieczki nawet do innej miejscowości. Wspominając wysyłanie poczty – cóż, wysłanie poczty elektronicznej zajmuje nam obecnie kilka minut, zaś w tamtych latach wysłanie listu wiązało się z podróżą do urzędu pocztowego, odczekaniem pewnego czasu w ogonku, a później długim i nerwowym oczekiwaniem na odpowiedź korespondenta.
Dobre inwestycje
Treści źródłowe: niespodzianka.pl

Udane inwestycje pieniędzy

Jeżeli masz jakiś kapitał i chcesz go pomnożyć na pewno stawiasz sobie pytanie w co inwestować? Czy inwestowanie w waluty jest dobrym pomysłem? Opcji wyboru jest wiele i warto poznać możliwości przed podjęciem decyzji. To ogólnie wiadome, że każda osoba pragnie jak najlepiej zainwestować pieniądze. Pieniądze szczęścia może nie dają, ale są bardzo istotne.
Autor: www.sxc.hu

Idzie zima, czas na zmianę ogumienia

Na naszych ulicach wydarza się wiele zdarzeń. Zazwyczaj mówi się, że powodem było użycie alkoholu przez kierującego, zbyt duża prędkość jazdy, brak fantazji. Wydarzają się również wypadki i to niosące z sobą poważne konsekwencje spowodowane wadami auta lub jego części. Naturalnie należy odpowiednio często robić przeglądy samochodu, reagować właściwie na wszystkie kontrolki, nie lekceważyć ostrzeżeń, jakie wysyła nam auto.
rower
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

W jaki sposób stworzyć siłownię w domu

Dysponujesz wolną powierzchnią na zbyciu? Lubisz dbać o swoją kondycję i regularnie ćwiczysz? Masz dość pełnych sal na siłowni? Wkurzasz się, gdy tam, gdzie chodzisz wszystkie bieżnie są okupowane? Planujesz oszczędzić trochę gotówki? O ile powiedziałeś „tak” na wszystkie te pytania, idealnym rozwiązaniem dla ciebie jest postawienie prywatnej siłowni w mieszkaniu.
duże zakupy
Treści źródłowe: pixabay.com

Ferwor przedświątecznych procesów zakupowych

Pośpiech i przymus doskonałych świąt powodują, iż Polacy dają się nabierać na tricki marketingowe oraz wydają więcej gotówki niż na co dzień. Jednakże podarki kupowane w ostatniej chwili często są najmniej trafione. W związku z tym Polacy częstokroć chcą dostać gotówkę. Polacy są w święta w wyższym stopniu szczodrobliwi i spontaniczni w kupowaniu, chociaż i na co dzień ponad połowa z nich w ogóle nie planuje swych wydatków. Spontaniczne podejście do przedświątecznych sprawunków, a więc zostawienie ich na ostatnią chwilę, może spowodować, że zapłacimy za przepływowy ogrzewacz wody więcej niż normalnie.
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Starsi ludzie często bez ustanku narzekają na obecne czasy. Dawne lata były dobre, a nowe, które przyniosły elektronikę, rozwój techniki i współczesne rozwiązania, są złe, bo komputeryzacja odbiera miejsca pracy ludziom, którzy dawniej musieli mieć znacznie więcej na głowie, a do tego sądzą, że urządzenia elektroniczne rozleniwiają i ogłupiają. W paru tematach należy im oddać honor: środowisko młodzieży zrobiło się trochę mozolne, coraz mniej młodych ludzi uprawia sport dla własnej przyjemności. Z drugiej strony przyjrzyjmy się rozwiązaniom, jakie nowoczesne możliwości dały sportowcom i temu, o ile bardziej komfortowo, bezpieczniej i zdrowiej podchodzić do takich sportów jak futbol czy jogging.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Co to jest programowanie neurolingwistyczne?

Mimo, iż niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta czy specjalista w zakresie marketingu słyszał o NLP to wciąż zostaje ono dyscypliną elitarną. Dlaczego? Ponieważ słysząc takie hasła jak: "To są czary mary" niewiele osób spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, by lepiej poznać techniki NLP. Lecz czy nie jest tak, że przed wydaniem opinii powinniśmy, najpierw zgłębić zagadnienie? Szczególnie, jeżeli może okazać się na prawdę pomocne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.