Pieniądze
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Autor: Polmarco
Treści źródłowe: www.meble.meblopol.pl

Rzecznicy patentowi

Rozrost techniki jest błogosławieństwem naszych czasów. Temu, że powstają setki nowoczesnych prototypów miesięcznie, a wiele z nich powoduje czasem radykalne zmiany w naszym trybie życia, zawdzięczamy fakt, że możemy spędzać czas wygodnie, bezpiecznie i wielokrotnie szybciej realizować sprawy, które dawno temu wymagały znacznie więcej nakładu czasu. Spójrzmy wstecz, do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku – fakt, że istniały telefony, to już stanowiło sukces, ale dojrzali wspominają, że dostęp do aparatów telefonicznych i tak był trudny, a każda większa transakcja, duże zakupy i pozostałe istotne sprawy potrzebowały zwykle większości dnia i wycieczki nawet do innego miasta. Przypominając sobie wymianę listów – cóż, wysłanie poczty elektronicznej zajmuje nam dzisiaj kilka minut, a wtedy nadanie listu wiązało się z wycieczką do urzędu pocztowego, odczekaniem pewnego czasu w kolejce, a później przedłużającym się i nerwowym czekaniem na odpowiedź korespondenta.
Autor: www.sxc.hu

Idzie zima, czas na zmianę ogumienia

Na polskich jezdniach przydarza się wiele zdarzeń. Nie rzadko dowiadujemy się, iż powodem było przyjmowanie procentów przez kierowcę, za wysoka prędkość jazdy, brawura. Zdarzają się również wypadki i to takie z poważnymi konsekwencjami spowodowane błędami konstrukcyjnymi auta albo jego części. Naturalnie należy regularnie wykonywać przeglądy samochodu, reagować właściwie na wszystkie kontrolki, nie ignorować ostrzeżeń, które wysyła nam auto.
duże zakupy
Treści źródłowe: pixabay.com

Ferwor przedświątecznych procesów zakupowych

Pęd a także presja doskonałych świąt sprawiają, że Polacy dają się nabierać na sztuczki marketingowe oraz wydają sporzej gotówki niż na co dzień. Jednakże upominki nabywane w ostatnim momencie często są najmniej trafione. Stąd Polacy częstokroć chcą dostać gotówkę. Polacy są w święta bardziej szczodrobliwi oraz spontaniczni w kupowaniu, choć i na co dzień powyżej połowa z nich zupełnie nie planuje swoich wydatków. Spontaniczne podejście do świątecznych zakupów, a więc zostawienie ich na ostatnią chwilę, może spowodować, że uiścimy za przepływowy ogrzewacz wody więcej niż normalnie.
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Ludzie w podeszłym wieku zazwyczaj bez przerwy narzekają na obecne czasy. Dawne czasy były dobre, a nowe, jakie stworzyły elektronikę, rozwój techniki i współczesne rozwiązania, są złe, gdyż komputeryzacja zabiera wakaty ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć znacznie więcej obowiązków, a dodatkowo mawiają, że urządzenia elektroniczne sprawiają, że ludzie robią się głupi i leniwi. W pewnych tematach należy im przyznać rację: środowisko młodzieży zrobiło się dość mozolne, coraz mniej młodych ludzi uprawia sport dla własnej frajdy. Z drugiej strony przyjrzyjmy się rozwiązaniom, które współczesne technologie dały sportowcom i temu, na ile wygodniej, bezpieczniej i zdrowiej zabierać się do tego typu sportów jak piłka nożna czy jogging.
Teczki ofertowe
Treści źródłowe: www.segregatory.net

Artykuły reklamowe dla każdej firmy

Co kilka metrów aktualnie widzimy reklamy. Są wszędzie i w różnej formie. Od ogromnych billboardów na ulicach, poprzez plakaty, duże strony w gazetach, breloczki czy innego typu gadżety Jeżeli mamy firmę, która trudni się sprzedażą czegoś – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.
Dobre inwestycje
Treści źródłowe: niespodzianka.pl

Udane inwestycje pieniędzy

Jeśli masz jakiś kapitał i planujesz go pomnożyć z pewnością stawiasz sobie pytanie w co inwestować? Czy inwestowanie w waluty jest dobrym pomysłem? Opcji wyboru jest wiele i dobrze jest poznać możliwości zanim podejmiemy decyzję. To ogólnie wiadome, że każdy człowiek chce jak najlepiej zainwestować pieniądze. Pieniądze szczęścia może nie dają, ale są bardzo istotne.
rower
Treści źródłowe: Sport-shop.pl

W jaki sposób stworzyć siłownię w domu

Masz trochę miejsca na zbyciu? Dbasz o swoją sylwetkę i regularnie trenujesz? Nienawidzisz zatłoczonych sal na siłowni? Frustrujesz się, gdy tam, gdzie ćwiczysz wszystkie bieżnie są okupowane? Planujesz oszczędzić trochę gotówki? Jeśli powiedziałeś „tak” na wszystkie te sprawy, idealnym rozwiązaniem dla ciebie jest postawienie prywatnej sali treningowej w w miejscu zamieszkania.
wnętrze sklepu
Autor: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

gdzie kupować grupowo

W momencie, gdy nie uzbiera się określona ilość chętnych wówczas w przeciągu pięciu dni zostają nam oddane pieniądze. Wydawać by się mogło, że jest to pomysł nieskomplikowany i łatwy do zrealizowania, ale w rzeczywistości jest inaczej. Sukces takiego serwisu wymaga sporo pracy, czyli dział sprzedaży powinien zachęcić biznes do współpracy a przede wszystkim i w głównej mierze dostatecznie dużą zrzeszoną grupę internautów. Jest to podstawa, by takie oferty dochodziły do zrealizowania.
podatki
Treści źródłowe: flickr.com

Otwieramy własną działalność

W momencie kiedy planujemy otworzyć własną działalność gospodarczą, jest kilka szczegółów o których nie możemy zapomnieć. W każdym przypadku działalności detale mogą być inne, ale pewne rzeczy są niezmienne.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Co to jest programowanie neurolingwistyczne?

Mimo, iż niemal każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta czy specjalista w zakresie marketingu słyszał o NLP to wciąż zostaje ono dyscypliną elitarną. Dlaczego? Ponieważ słysząc takie hasła jak: "To są czary mary" niewiele osób spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, by lepiej poznać techniki NLP. Lecz czy nie jest tak, że przed wydaniem opinii powinniśmy, najpierw zgłębić zagadnienie? Szczególnie, jeżeli może okazać się na prawdę pomocne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.