Pieniądze
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Co to jest programowanie neurolingwistyczne?

Mimo tego, iż prawie każdy psycholog, handlowiec, manager, terapeuta lub ekspert w zakresie marketingu słyszał o NLP to nadal pozostaje ono dyscypliną elitarną. Czemu? Gdyż słysząc takie ogólniki jak: "To jest takie panaceum na wszystkie problemy, wiec nie ma prawa istnieć" niewielu spośród nich zainwestowało swój czas i pieniądze, aby bliżej poznać techniki NLP. Ale czyż nie jest tak, że przed wydaniem opinii powinniśmy, najpierw zgłębić zagadnienie? Zwłaszcza, jeżeli może być na prawdę pomocne.
rzecznicy patentowi a prawa autorskie i znaki towarowe
Autor: Polmarco
Treści źródłowe: www.meble.meblopol.pl

Rzecznicy patentowi

Rozrost technologii jest sukcesem obecnych czasów. Temu, że rodzą się setki nowoczesnych wynalazków miesięcznie, a część z nich wdraża często rewolucję w naszym trybie życia, zawdzięczamy fakt, że mamy możliwość żyć wygodnie, bezpiecznie i wielokrotnie szybciej załatwiać sprawy, które wiele lat temu kazały poświęcać znacznie więcej wysiłku. Cofnijmy się do połowy dwudziestego wieku – fakt, że istniały telefony, to już był sukces, ale dojrzali wspominają, że dostęp do telefonów i tak był trudny, a każda istotna transakcja, większe zakupy i pozostałe istotne zagadnienia wymagały zwykle większości dnia i wycieczki nawet do innego miasta. Przypominając sobie wymianę korespondencji – cóż, nadanie maila zajmuje nam obecnie parę minut, zaś wtedy wysłanie koperty wiązało się z podróżą do urzędu pocztowego, odstaniem swojego w ogonku, a potem przedłużającym się i nerwowym oczekiwaniem na odpowiedź adresata.
podatki
Treści źródłowe: flickr.com

Otwieramy własną działalność

Kiedy zamierzamy rozpocząć własną działalność, jest kilka rzeczy o których nie możemy zapomnieć. W każdym rodzaju działalności detale mogą się różnić, ale sporo z nich jest niezmiennych.
Pieniądze czasem rosną na drzewie
Treści źródłowe: minority-opinion.com

Rozsądne inwestycje pieniędzy

Gdy posiadasz jakiś kapitał i chcesz go pomnożyć z pewnością zastanawiasz się w co inwestować. Wybór jest spory i warto poznać możliwości przed podjęciem decyzji w co zainwestować. To oczywiste, że każdy przedsiębiorca pragnie jak najlepiej zainwestować pieniądze. To pieniądze właśnie pomagają nam zrealizować skryte marzenia.
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Starsi ludzie często bez przerwy utyskują na obecne czasy. Stare czasy były dobre, a nowe, które stworzyły elektronikę, rozwój techniki oraz nowoczesne rozwiązania, są złe, ponieważ komputeryzacja zabiera zawody ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć o wiele więcej obowiązków, a dodatkowo sądzą, że urządzenia elektroniczne rozleniwiają i ogłupiają. W paru tematach należy im przyznać rację: społeczeństwo stało się dość leniwe, coraz mniej młodych ludzi uprawia sport dla czystej przyjemności. Z drugiej strony przyjrzyjmy się rozwiązaniom, które współczesne możliwości przyniosły sportowcom i temu, o ile wygodniej, bezpieczniej i korzystniej podchodzić do takich sportów jak futbol czy bieganie.
Teczki ofertowe
Treści źródłowe: www.segregatory.net

Artykuły reklamowe dla każdej firmy

Co krok aktualnie widać reklamy. Widać je wszędzie i w różnej formie. Od ogromnych billboardów przy ulicach, przez citylighty, duże strony w gazetach, breloczki czy innego typu przedmioty Kiedy prowadzimy firmę, która trudni się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.
Autor: www.sxc.hu

Idzie zima, czas na zmianę ogumienia

Na polskich drogach dochodzi do wielu zdarzeń. Często słyszy się, iż przyczyną było picie alkoholu przez kierującego, zbyt wysoka prędkość jazdy, brak fantazji. Wydarzają się także wypadki i to poważne spowodowane wadami samochodu lub jego elementów. Oczywiście należy odpowiednio często robić przeglądy samochodu, reagować odpowiednio na wszystkie kontrolki, nie lekceważyć ostrzeżeń, które wysyła nam samochód.
wnętrze sklepu
Autor: East Midtown
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

gdzie kupować grupowo

W momencie, jeżeli nie uzbiera się konkretna liczba zaciekawionych wtedy w ciągu pięciu dni zostają nam oddane pieniądze. Wydawać by się mogło, że jest to pomysł prosty i banalny do zrealizowania, ale w rzeczywistości jest na odwrót. Sukces takiego serwisu wymaga sporo pracy, czyli dział sprzedaży musi zachęcić biznes do współdziałania a przede wszystkim i w głównej mierze odpowiednio dużą zrzeszoną grupę internautów. Jest to fundament, aby takie oferty dochodziły do wykonania.
Docieplenie od wewnątrz
Autor: Xella
Treści źródłowe: www.media.xella.pl

Budujemy się we Wrocławiu

Gdy zdecydujemy się na zbudowanie nowego domu czeka nas czas stresu, kosztów i kontaktowania się z różnego rodzaju fachowcami. Najczęściej niestety tak to wygląda, ale wcale nie musi tak być. Możemy to wszystko przeżyć na spokojnie, z planem, bez nerwów i wydawania pieniędzy niepotrzebnie. Należy tylko wszystko dobrze rozplanować.
Dobre inwestycje
Treści źródłowe: niespodzianka.pl

Udane inwestycje pieniędzy

Gdy masz jakiś kapitał i planujesz go pomnożyć na pewno zastanawiasz się w co inwestować? Czy inwestowanie w waluty jest dobrym pomysłem? Opcji wyboru jest wiele i trzeba poznać możliwości zanim podejmiemy decyzję. To ogólnie wiadome, że każda osoba pragnie jak najlepiej zainwestować pieniądze. Pieniądze szczęścia może nie dają, ale są bardzo istotne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.