Dom
śmieciarka

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków tworzy się z myślą o zneutralizowaniu ścieków. Są idealnym rozwiązaniem dla domu jednorodzinnego lub skupiska kilku niewielkich gospodarstw. Jeśli zastanawiamy się nad taką inwestycją, pierwszym krokiem który podejmiemy powinno być złożenie w Starostwie Powiatowym odpowiedniego pisma
Autor: Paclan

Podziemne zbiorniki na ścieki

Zarówno w gospodarstwie rolnym jak i zwykłym domu w miejscu, w którym nie ma ogólnodostępnej kanalizacji montaż zbiorników czy to na ścieki czy też na wodę deszczową jest zabiegiem niezbędnym. Pytanie co jest ważne przy wyborze takiego zbiornika, gdzie go umiejscowić w gospodarstwie i czy konieczne jest montowanie osobnego zbiornika na deszczówkę??? Odpowiedzi między innymi na te pytania znajdziecie państwo w poniższym tekście.
biuro
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Kupno czy wynajem lokalu pod biuro

Kiedy idzie o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma dużo do zaproponowania. Bez ustanku oddawane są nowe lokale, na każdym kroku można dostrzec jakąś budowę, powierzchni biurowych jest bardzo dużo i zdecydowanie mamy w czym wybierać.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to ostatnio niezwykle popularny – zwłaszcza wśród kobiet - sport. Większość z pań, by poprawić formę plus pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia założone zamiary.
Autor: STABILO

Rola ośrodka doskonalenia nauczycieli

Zawód pedagoga to stanowisko niezwykle ważne i niezbędne. Pociąga za sobą ogromną odpowiedzialność, gdyż to szczególnie od pedagogów zależy poziom wykształcenia młodzieży, a więc przyszłość społeczeństw. Osoby te muszą więc mieć odpowiednie predyspozycje do wykonywania zawodu, jak również posiadać niezbędną wiedzę i zdolności.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Od pewnego czasu wdrożono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i puby stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. Możemy nareszcie wyjść wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Część palących z pewnością z powodu wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomocny być w tym może e-papieros.
skrzynki na listy
Autor: Blomus
Treści źródłowe: http://www.smakprostoty.pl

Rękodzieło w cenie, czyli kartki robione ręcznie.

W dobie tak rozpowszechnionego internetu oraz ogólnej komputeryzacji, zniknęły już zwyczaje pisania listów czy tworzenia notatek w kalendarzach lub notesach. Zadziwia więc zjawisko, że sklepy, które oferują wyżej wymienione rzeczy wciąż prosperują, a co więcej błyskawicznie się rozwijają. Na całym świecie odnaleźć więc można miłośników tej dawnej zdawać by się mogło metody komunikacji.
buty sportowe
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Domowa sportowa rozrywka – wspólnie i osobno

Wielu ludziom rozrywka w domu kojarzy się przede wszystkim z brakiem aktywności fizycznej. Leżenie przed telewizorem, bądź długie godziny spędzone z komputerem oczywiście, mogą zapewnić niektórym dość interesującą formę rozrywki, ale czy właściwą? Nie zupełnie. Nasz organizm potrzebuje aktywności ruchowej, a mieć to na uwadze powinny zwłaszcza osoby wykonujące prace biurowe. Jak zatem powinna wyglądać aktywna rozrywka po pracy, w domu? Rozwiązań jest całe mnóstwo, na przykład rower do ćwiczeń.
Autor: Bud-Mar Investment

Wybuduj wymarzony dom z pomocą zawodowców

Do powszechnego języka weszło porzekadło o tym, co ma osiągnąć prawdziwy facet w czasie swojego żywota. Powołanie na świat potomka nie jest jakimś wielkim problemem, a właściwie słodkim obowiązkiem. Posadzenie drzewa również nie powoduje szczególnych problemów, należy tylko udać się do magazynu ogrodniczego i namierzyć dogodne miejsce do zasiania rośliny. Problemy pojawiają się, kiedy buduje się rodzinny dom.
Autor: Wawel Service

Budowa domu nie musi być problemem

Duży dom z ogrodem to marzenie każdego, ale budowa wydaje się kilkuletnią katorgą. Sposobem na to są szybkie domy z drewna. Najważniejsze, że mogą kosztować mniej niż duże lokum w centrum dużego miasta. Coraz więcej ludzi kupuje małe domki szkieletowe.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.