Dom
Autor: STABILO

Rola ośrodka doskonalenia nauczycieli

Zawód nauczyciela to stanowisko bardzo istotne i niezbędne. Łączy się z wielką odpowiedzialnością, gdyż to właśnie od pedagogów zależy poziom wiedzy młodych pokoleń, a co za tym idzie przyszłość społeczeństw. Osoby te powinny więc posiadać odpowiednie predyspozycje do pełnienia funkcji, a także dysponować niezbędną wiedzą i umiejętnościami.
Docieplenie od wewnątrz
Autor: Xella
Treści źródłowe: www.media.xella.pl

Budujemy się we Wrocławiu

Gdy zdecydujemy się na postawienie własnego domu czeka nas czas nerwów, kosztów i użerania się z różnego rodzaju fachowcami. Zwykle właśnie w taki sposób to wygląda, ale wcale nie musi tak być. Da się to wszystko zrobić na spokojnie, z planem, bez nerwów i wyrzucania pieniędzy na niepotrzebne rzeczy. Należy tylko wszystko właściwie rozplanować.
buty sportowe
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Domowa sportowa rozrywka – wspólnie i osobno

Wielu ludziom domowa rozrywka kojarzy się głównie z brakiem aktywności fizycznej. Wylegiwanie się przed telewizorem, bądź długie godziny spędzone z komputerem owszem, mogą stanowić co niektórym dość interesującą formę rozrywki, lecz czy właściwą? Nie do końca. Ludzki organizm potrzebuje ruchu, a mieć to na uwadze powinny przede wszystkim osoby wykonujące prace siedzące. Jak więc powinna wyglądać właściwa rozrywka po pracy, w domu? Sposobów jest całe mnóstwo, na przykład rower do ćwiczeń.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w naszym kraju zakaz palenia papierosów w miejscach publicznych. Restauracje, kawiarnie i bary stały się miejscami bez dymu papierosowego. Możemy wreszcie wyjść wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie przesiąknięte dymem. Część palących z pewnością z powodu wspomnianego zakazu podjęła decyzję o rzuceniu nałogu. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.
Autor: iStock.com

Wybieramy sprzęt do siłowni

Któż z nas nie chciałby mieć własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o pełnym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach budujących najważniejsze grupy mięśni.
Autor: Bud-Mar Investment

Wybuduj wymarzony dom z pomocą zawodowców

Do powszechnego języka weszło powiedzenie o tym, co musi osiągnąć prawdziwy reprezentant płci męskiej w trakcie swojego życia. Powołanie na świat potomka nie bywa jakimś gigantycznym kłopotem, a raczej przyjemnym zadaniem. Zasadzenie drzewa również nie powoduje szczególnych trudności, wystarczy po prostu udać się do magazynu ogrodniczego i odszukać właściwy punkt do wsadzenia drzewa. Problemy pojawiają się, kiedy buduje się przyszły dom.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to w ostatnim czasie bardzo popularny – przede wszystkim wśród kobiet - sport. Większość z pań, ażeby poprawić formę oraz pozbyć się zbędnych kalorii zapisuje się do klubów i tam urzeczywistnia ustanowione zamysły.
skrzynki na listy
Autor: Blomus
Treści źródłowe: http://www.smakprostoty.pl

Rękodzieło w cenie, czyli kartki robione ręcznie.

W okresie bardzo rozpowszechnionego internetu oraz ogólnej komputeryzacji, zaniknęły już tradycje pisania korespondencji i tworzenia wpisów w notatnikach czy notesach. Zadziwia więc fakt, że sklepy, jakie oferują wyżej opisane przedmioty cały czas działają, a co więcej błyskawicznie się rozwijają. Na całym świecie wyszukać więc można miłośników owej starej zdawać by się mogło metody komunikacji.
przeprowadzki
Autor: regan76
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przeprowadzka – w jaki sposób zrobić to szybko oraz bez problemów?

Przeprowadzki – chyba większa część z nas za nimi nie przepada. Chociaż z jednej strony mają one w sobie coś miłego. Towarzyszy im przecież nutka ekscytacji związana z tym, że czeka nas coś innego, coś czego nie można się spodziewać i coś czego nie znamy. Nowy dom to zawsze ogromne przeżycie i to dla ludzi bez względu na wiek, także tych już zupełnie dorosłych. Choć przeprowadzki najmocniej przeżywają dzieci. Wielokrotnie nawet protestują, odmawiają przeniesienia się i obrażają na rodziców. Nie chcą zostawiać starej szkoły ani swych przyjaciół. Jest to dla ich rodziców niemały problem.
śmieciarka

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków tworzy się z myślą o zneutralizowaniu ścieków. Są idealnym rozwiązaniem dla domu jednorodzinnego lub skupiska kilku niewielkich gospodarstw. Jeśli zastanawiamy się nad taką inwestycją, pierwszym krokiem który podejmiemy powinno być złożenie w Starostwie Powiatowym odpowiedniego pisma
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.