Dom
Autor: Bud-Mar Investment

Wybuduj wymarzony dom z pomocą zawodowców

Każdy kojarzy przysłowie o tym, co powinien osiągnąć prawdziwy mężczyzna w trakcie swojego żywota. Sprowadzenie na świat potomka nie jest jakimś wielkim kłopotem, a raczej słodkim zadaniem. Posadzenie drzewa również nie powoduje szczególnych problemów, należy tylko przejść się do dyskontu ogrodniczego i odszukać dogodne miejsce do wsadzenia drzewa. Problemy zaczynają się, gdy stawia się własny dom.
kobieta
Autor: martinalanotte
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Elektroniczny papieros pomoże rzucić palenie

Kilkanaście miesięcy temu wprowadzono w Polsce zakaz palenia tytoniu w miejscach publicznych. Lokale gastronomiczne, kawiarnie i bary stały się miejscami wolnymi od dymu tytoniowego. Da się wreszcie wybrać wieczorem do knajpy i wrócić do domu w ubraniu, które nie będzie śmierdziało papierosami. Duża ilość palaczy na pewno z powodu wspomnianego zakazu zadecydowała o rzuceniu nałogu. Pomóc w tej sytuacji może e-papieros.
buty sportowe
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Domowa sportowa rozrywka – wspólnie i osobno

Wielu ludziom domowa rozrywka kojarzy się głównie z brakiem ruchu. Leżenie przed telewizorem, bądź długie godziny spędzone przy komputerze owszem, mogą stanowić niektórym dość ciekawą formę rozrywki, ale czy właściwą? Nie do końca. Ludzki organizm domaga się ruchu, a mieć to na uwadze powinny zwłaszcza osoby wykonujące prace biurowe. Jak zatem powinna wyglądać właściwa rozrywka po pracy, w domowym zaciszu? Rozwiązań jest wiele, na przykład rower do ćwiczeń.
Odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas

Z jakich powodów budowanie domowej siłowni powinno się rozpocząć od atlasu

Z pewnością posiadanie w domu kompletnej siłowni to luksus. Należy jednak odpowiedzieć sobie na pytanie – z czego domowa siłownia powinna być zbudowana? Fundamentem każdej siłowni, także tej domowej na pewno są atlasy do ćwiczeń. Przyrząd ten umożliwia trening siłowy niemalże wszystkich partii mięśni. Trenować możemy zarówno nogi, plecy, jak i ramiona oraz klatkę piersiową.
przeprowadzki
Autor: regan76
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Przeprowadzka – w jaki sposób zrobić to szybko oraz bez problemów?

Przeprowadzki – chyba większość z nas za nimi nie przepada. Choć z jednej strony mają one w sobie coś miłego. Towarzyszy im przecież nutka ekscytacji powiązana z tym, iż czeka nas coś innego, coś czego się nie spodziewaliśmy i coś czego nie znamy. Nowe gniazdko to za każdym razem duże przeżycie i to dla ludzi bez znaczenia od wieku, nawet tych już całkiem dorosłych. Choć przeprowadzki najmocniej przeżywają dzieci. Wielokrotnie nawet protestują, odmawiają przeniesienia się i są obrażone na rodziców. Nie chcą zostawiać starej szkoły czy swoich przyjaciół. Może to być dla ich rodziców niemały problem.

Ćwiczenia na sylwetkę w domowej siłowni

Fitness to ostatnimi czasy niezwykle atrakcyjny – zwłaszcza wśród przedstawicielek płci pięknej - sport. Większa część pań, by udoskonalić kondycję plus pozbyć się niepotrzebnych kalorii zapisuje się do klubów i w tym miejscu realizuje zaprojektowane postanowienia.
skrzynki na listy
Autor: Blomus
Treści źródłowe: http://www.smakprostoty.pl

Rękodzieło w cenie, czyli kartki robione ręcznie.

W okresie tak rozpowszechnionego internetu oraz ogólnej komputeryzacji, zanikły już zwyczaje pisania listów czy robienia notek w kalendarzach i notesach. Zdumiewa więc stan rzeczy, iż sklepy, jakie proponują wyżej opisane przedmioty cały czas funkcjonują, a co więcej błyskawicznie się rozwijają. Na kuli ziemskiej znaleźć więc można pasjonatów owej starej zdawać by się mogło metody porozumiewania.
biuro
Autor: Armstrong
Treści źródłowe: Armstrong

Kupno czy wynajem lokalu pod biuro

Kiedy chodzi o biura do wynajęcia we Wrocławiu, miasto to ma wiele do zaoferowania. Bez ustanku oddawane są nowe biura, wszędzie widać jakąś budowę, powierzchni biurowych jest bardzo dużo i naprawdę jest w czym wybierać.

Graj w gry planszowe!

Mogłoby się wydawać, że gry planszowe to niedzisiejsza forma spędzania czasu. Nie można się z tym jednak zgodzić! Popyt na rozrywkę tego rodzaju jest bardzo duży, w związku z tym istnieje coraz więcej sklepów, które oferują je w sprzedaży. Są nimi między innymi sklepy internetowe, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie bez opuszczania swojego domu.
Autor: iStock.com

Wybieramy sprzęt do siłowni

Kto nie chciałby mieć własnej siłowni w mieszkaniu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najważniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.