Samochód
Autor: www.sxc.hu

Idzie zima, czas na zmianę ogumienia

Na polskich drogach dochodzi do wielu zdarzeń. Często słyszy się, iż przyczyną było picie alkoholu przez kierującego, zbyt wysoka prędkość jazdy, brak fantazji. Wydarzają się także wypadki i to poważne spowodowane wadami samochodu lub jego elementów. Oczywiście należy odpowiednio często robić przeglądy samochodu, reagować odpowiednio na wszystkie kontrolki, nie lekceważyć ostrzeżeń, które wysyła nam samochód.
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Długo można wymieniać pozytywne strony jazdy na rowerze. Jest to bardzo dobra alternatywa dla osób chcących zrzucić parę kilo, jak i dla tych wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower spełni zadania środka komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej omijając korki i inne utrudnienia na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.
Autor: maohamed.shaaz

Wynajmowanie dobrych autokarów oraz busów

Jeżeli potrzebujesz firmy, która para się wynajmowaniem autobusów, musisz zacząć od wyszukiwania internetowego. Do wyszukiwarki sieciowej wstaw słowa „autokary Kraków”. Możesz rzecz jasna dać tam inną lokalizację. Jak widać, namierzenie przedsiębiorstwa autokarowego jest dosyć łatwe, takich firm w stolicy Małopolski jest dużo. Problemy pojawiają się, gdy trzeba dokonać wyboru.
samochód do pożyczenia
Autor: bertknot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prorent zagwarantuje nam wypożyczenie każdego wozu

Czy powiemy w jakich miejscach ma wypożyczalnie samochodów Kraków? Chcemy się wybrać na wczasy, lecz nasz pojazd będzie za niewielki, byśmy się spokojnie pomieścili? A być może nawiedzili nas przyjaciele, chcemy ich zabrać na znaczniejsze oglądanie, lecz nie pomieścimy się do jednego samochodu? W takich momentach warto sprawdzić co mogą podarować nam wypożyczalnie samochodów.
okna
Autor: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Nierzadko zdarzają się sytuacje, gdy zamek drzwi ulega awarii. Mogą to być drzwi prowadzące do domu, auta, czy też drzwi sejfu lub szafy. Zależnie od rodzaju mechanizmu i poziomu jego zaawansowania można starać się otworzyć go własnoręcznie. Takie usiłowania jednak często kończą się niepowodzeniem, lub otwarciem zamka, ale i uszkodzeniem go.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.