Samochód
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Jazda na rowerze posiada bardzo dużo pozytywnych stron. Może być to dobry wybór dla osób będących na diecie, jak i dla tych wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu relaksujących się w czasie wolnym. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, spokojnie zamieniając samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki oraz inne przeszkody na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.
Autor: www.sxc.hu

Idzie zima, czas na zmianę ogumienia

Na polskich drogach dochodzi do wielu kolizji. Zazwyczaj dowiadujemy się, że przyczyną było spożycie alkoholu przez osobę za kółkiem, za wysoka prędkość jazdy, brawura. Przydarzają się również wypadki i to poważne spowodowane błędami konstrukcyjnymi samochodu lub jego części. Naturalnie trzeba regularnie wykonywać przeglądy samochodu, reagować właściwie na wszelkie zapalające się diody na desce rozdzielczej, nie ignorować ostrzeżeń, które wysyła nam samochód.
samochód do pożyczenia
Autor: bertknot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prorent zagwarantuje nam wypożyczenie każdego wozu

Jaką ofertę posiadają dla nas wypożyczalnie samochodów Kraków? Pragniemy się udać na wakacje, ale nasz pojazd jest za niewielki, żebyśmy się spokojnie zmieścili? A może nawiedzili nas znajomi, pragniemy ich wziąć na większe zwiedzanie, ale nie zmieścimy się do jednego pojazdu? W takich przypadkach warto sprawdzić co mogą dać nam wypożyczalnie samochodów.
okna
Autor: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Często występują sytuacje, gdy mechanizm w drzwiach psuje się. Bywają to drzwi od domu, samochodu, czy też drzwi kasy pancernej czy szafy. Zależnie od typu zamka i poziomu jego zaawansowania można starać się uruchomić go na własną rękę. Takie próby jednak nierzadko kończą się niepowodzeniem, lub otwarciem zamka, ale i zepsuciem go.
Autor: maohamed.shaaz

Wynajmowanie dobrych autokarów oraz busów

Jeżeli potrzebujesz firmy, która para się wynajmowaniem autobusów, musisz zacząć od wyszukiwania internetowego. Do wyszukiwarki sieciowej wstaw słowa „autokary Kraków”. Możesz rzecz jasna dać tam inną lokalizację. Jak widać, namierzenie przedsiębiorstwa autokarowego jest dosyć łatwe, takich firm w stolicy Małopolski jest dużo. Problemy pojawiają się, gdy trzeba dokonać wyboru.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.