Samochód
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Jazda na rowerze posiada bardzo wiele pozytywnych stron. Jest to bardzo dobra alternatywa dla osób będących na diecie, jak i dla tych wzmacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki lub inne utrudnienia na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.
okna
Autor: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Nierzadko zdarzają się sytuacje, gdy zamek drzwi ulega awarii. Mogą to być drzwi prowadzące do domu, auta, czy też drzwi sejfu lub szafy. Zależnie od rodzaju mechanizmu i poziomu jego zaawansowania można starać się otworzyć go własnoręcznie. Takie usiłowania jednak często kończą się niepowodzeniem, lub otwarciem zamka, ale i uszkodzeniem go.
Autor: maohamed.shaaz

Wynajmowanie dobrych autokarów oraz busów

W sytuacji, gdy szukasz firmy, która trudni się wynajmowaniem autobusów, musisz zacząć od internetu. Do wyszukiwarki sieciowej wklej słowa „autokary Kraków”. Możesz naturalnie wstawić tam inną miejscowość. Jak widać, znalezienie przedsiębiorstwa autokarowego jest bezproblemowe, takich działalności w grodzie Kraka funkcjonuje całkiem sporo. Schody pojawiają się, gdy trzeba wybrać.
samochód do pożyczenia
Autor: bertknot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prorent zagwarantuje nam wypożyczenie każdego wozu

Jaką propozycję posiadają dla nas wypożyczalnie samochodów Kraków? Chcemy się wybrać na wczasy, lecz nasz pojazd będzie za mały, żebyśmy się spokojnie pomieścili? A być może odwiedzili nas znajomi, pragniemy ich wziąć na znaczniejsze oglądanie, ale nie pomieścimy się do jednego samochodu? W takich sytuacjach należy zobaczyć co mają szansę podarować nam wypożyczalnie samochodów.
Autor: www.sxc.hu

Idzie zima, czas na zmianę ogumienia

Na naszych ulicach wydarza się wiele wypadków. Zazwyczaj słyszymy, że przyczyną było spożycie alkoholu przez osobę za kółkiem, za wysoka prędkość jazdy, brak fantazji. Zdarzają się również wypadki i to niosące z sobą poważne konsekwencje spowodowane błędami konstrukcyjnymi auta lub jego wyposażenia. Naturalnie musimy regularnie wykonywać przeglądy samochodu, reagować odpowiednio na wszelkie kontrolki, nie lekceważyć ostrzeżeń, które wysyła nam auto.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.