Samochód
okna
Autor: OKNOPLAST-Kraków

Gdy zepsuje się zamek

Niejednokrotnie zdarzają się przypadki, gdy zamek w drzwiach przestaje działać. Mogą to być drzwi od domu, samochodu, albo drzwi sejfu lub szafy. W zależności od rodzaju mechanizmu i stopnia jego zaawansowania można starać się otworzyć go na własną rękę. Takie usiłowania jednak nierzadko skutkują niepowodzeniem, lub otwarciem zamka, ale i uszkodzeniem go.
samochód do pożyczenia
Autor: bertknot
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Prorent zagwarantuje nam wypożyczenie każdego wozu

Jaką ofertę posiadają dla nas wypożyczalnie samochodów Kraków? Pragniemy się wybrać na wczasy, ale nasz wóz jest za niewielki, abyśmy się wszyscy pomieścili? A być może nawiedzili nas znajomi, pragniemy ich wziąć na znaczniejsze zwiedzanie, ale nie pomieścimy się do jednego pojazdu? W takich przypadkach należy zobaczyć co mogą dać nam wypożyczalnie samochodów.
Autor: maohamed.shaaz

Wynajmowanie dobrych autokarów oraz busów

Jeśli szukasz przedsiębiorstwa, które zajmuje się wynajmowaniem autokarów, musisz zacząć od sieci. Do Google wpisz słowa „autokary Kraków”. Możesz rzecz jasna wstawić tam odmienne miasto. Jak widać, namierzenie agencji jest proste, takich działalności w stolicy Małopolski funkcjonuje dużo. Schody zaczynają się, gdy trzeba dokonać wyboru.
Autor: www.sxc.hu

Idzie zima, czas na zmianę ogumienia

Na naszych ulicach wydarza się wiele zdarzeń. Zazwyczaj mówi się, że powodem było użycie alkoholu przez kierującego, zbyt duża prędkość jazdy, brak fantazji. Wydarzają się również wypadki i to niosące z sobą poważne konsekwencje spowodowane wadami auta lub jego części. Naturalnie należy odpowiednio często robić przeglądy samochodu, reagować właściwie na wszystkie kontrolki, nie lekceważyć ostrzeżeń, jakie wysyła nam auto.
Autor: sfllaw

Rowerem przez Polskę

Jazda na rowerze ma bardzo wiele pozytywnych aspektów. Jest to bardzo dobra opcja dla osób odchudzających się, jak i dla tych, którzy chcą umacniać mięśnie, ulepszyć kondycję, lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower nadaje się doskonale jako środek komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki lub inne utrudnienia na drodze, a ponadto przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto rozważyć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.