Tenis ziemny coraz bardziej popularny

Wszyscy na pewno pamiętamy, jak powstała małyszomania. To naturalny proces, że na fali sukcesów jednego zawodnika silnie zwiększa się zainteresowanie dziedziną. I tak się w rzeczy samej stało ponad dekadę temu, gdy poprzednio całkowicie niszowa dyscyplina zimowa zaczęła pasjonować masy ludzi. Zaczęły powstawać dedykowane portale sieciowe itd.. Sporo ludzi zastanawia się, czy również tak się stanie w wypadku takiego niszowego sportu, jakim jest tenis.


Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas
Takie założenie nie jest przecież pozbawione podstaw. W ostatnich dwóch latach na turniejach błyszczy młodziutka tenisistka z Małopolski - Agnieszka Radwańska. W momencie, gdy zaczęła zwyciężać, przed telewizorami kibicowało jej coraz więcej ludzi. Niestety, statystyka widowni była dużo niższa, niż w przypadku zwycięstw Adama Małysza. Można przypuszczać, że jest to wynik małej widowiskowości pojedynków tenisowych. Tenis to jednak nie zawody na skoczniach, które przyciągają oglądających, gdyż reprezentują połączenie udowadniania imponującej odwagi sportowców i zaciętej rywalizacji. Trwające po kilka godzin mecze tenisowe umieją znudzić nawet największych twardzieli.

Lecz okazja na zwiększenie popularności tego sportu w Polsce jeszcze nie umarła. W ostatnich dniach najsilniej ludzi zelektryzował młody Jerzy Janowicz, który genialnie się pokazał na trudnym turnieju w stolicy Francji. To uczyniło, że całkiem dużo Polaków oglądało tenis live w telewizji i internecie.

Wiele weteranów tego szlachetnego sportu twierdzi, że młody Polak wykazuje tak duży talent, że bez wątpienia można spodziewać się w przyszłości wielu sukcesów. Kto wie, może za parę lat polscy miłośnicy tenisa dostaną swojego „Małysza”? (sklep sportowy ze sprzętem do tenisa)

To się dopiero okaże, a już dziś widać, że sporo młodych mieszkańców Polski zapisuje się na lekcje tenisa albo regularnie toczy tenisowe batalie z kolegami na ogólnodostępnych kortach. W sieci zaś pojawiło się parę tematycznych portali, na których można przeczytać ważne informacje o tym sporcie.

Jeśli masz chęć poznać dane na opisywany wątek, to odsyłam do serwisu www (http://www.sklep.sport-max.pl/ser-pol-295-Glukozamina-Olimp.html) w którym odnajdziesz dużo ciekawych danych, które szczegółowo opisują zagadnienie.

Do Google trzeba wklepać np. sformułowanie mecze tenisa na żywo.
20-11-16 07:21:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.