Piłka
piłka nożna
Autor: ;/
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Blog piłkarski z wyższej półki

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym globie. Dlatego został stworzony FootballBlog. To najlepsze złączenie bloga wraz z serwisem sportowym mówiącym o sporcie. Świeże|Ciągłe|Otwarte} opinie, refleksje po rozegranych meczach, wyniki przedstawiane na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Starsi ludzie często bez ustanku zrzędzą na nowe czasy. Stare lata były dobre, a obecne, które stworzyły elektronikę, rozwój technologii i współczesne rozwiązania, są złe, bo komputeryzacja zabiera wakaty ludziom, którzy dawniej musieli mieć o wiele więcej obowiązków, a do tego sądzą, że urządzenia elektroniczne sprawiają, że ludzie robią się głupi i leniwi. W paru kwestiach trzeba im przyznać rację: społeczeństwo stało się trochę mozolne, coraz mniej młodych ludzi ćwiczy dla czystej przyjemności. Z drugiej strony przyjrzyjmy się rozwiązaniom, jakie nowoczesne technologie przyniosły sportowcom i temu, na ile wygodniej, bezpieczniej i korzystniej podchodzić do takich sportów jak piłka nożna czy jogging.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Jakie zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Z pewnością piłka, pomimo tego, że nasi zawodnicy słabo grali podczas Euro 2012. Na drugim miejscu znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została bardzo rozreklamowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Relacje z jego najlepszych turniejów były oglądane przez miliony Polaków. To znana sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią dużej widowni. Analogicznie rzecz prezentuje się w tenisie ziemnym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.