Piłka
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Starsi ludzie często bez przerwy narzekają na obecne czasy. Dawne lata były dobre, a nowe, jakie przyniosły komputery, rozwój technologii i nowoczesne rozwiązania, są złe, bo komputeryzacja odbiera wakaty ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć dużo więcej obowiązków, a dodatkowo mawiają, że urządzenia elektroniczne rozleniwiają i ogłupiają. W paru tematach należy im oddać honor: środowisko młodzieży zrobiło się dość leniwe, coraz mniej młodych osób uprawia sport dla czystej frajdy. Z drugiej strony przyjrzyjmy się produktom, jakie nowoczesne technologie dały sportowcom i temu, o ile wygodniej, bezpieczniej i zdrowiej podchodzić do takich sportów jak piłka nożna czy jogging.
piłka nożna
Autor: ;/
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Blog piłkarski z wyższej półki

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym świecie. Dlatego powstał FootballBlog. To genialne połączenie bloga wraz z serwisem o tematyce sportowej mówiącym o sporcie. Świeże|Ciągłe|Otwarte} komentarze, refleksje po meczach, wyniki na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy rozegranych spotkań.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Z pewnością piłka, mimo faktu, że nasi piłkarze kiepsko pokazali się podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dziedzina, która została bardzo rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były śledzone przez rzesze rodaków. To powszechna sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią dużej widowni. Podobnie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.