Piłka
piłka nożna
Autor: ;/
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Blog piłkarski z wyższej półki

Piłka nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportu na całym globie. Dlatego właśnie powstał FootballBlog. To najlepsze złączenie bloga wraz z serwisem sportowym mówiącym o sporcie. Świeże|Ciągłe|Otwarte} opinie, refleksje po meczach, wyniki przedstawiane na żywo, profesjonalne relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Ludzie w podeszłym wieku często bez ustanku narzekają na obecne czasy. Dawne czasy były dobre, a obecne, jakie przyniosły elektronikę, rozwój techniki oraz współczesne wynalazki, są złe, gdyż cyfryzacja zabiera miejsca pracy ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć znacznie więcej obowiązków, a do tego mawiają, że elektronika rozleniwiają i ogłupiają. W pewnych tematach należy im przyznać rację: społeczeństwo zrobiło się dość leniwe, coraz mniej młodych ludzi ćwiczy dla czystej frajdy. Z drugiej strony przypatrzmy się produktom, które nowoczesne możliwości przyniosły sportowcom i temu, na ile wygodniej, bezpieczniej i korzystniej podchodzić do tego typu zajęć jak futbol czy jogging.
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Które zawody sportowe są najchętniej oglądane przez rodaków? Z pewnością piłka, mimo faktu, że nasi piłkarze kiepsko pokazali się podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dziedzina, która została bardzo rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego kluczowych turniejów były śledzone przez rzesze rodaków. To powszechna sytuacja, że sukcesy w danej dyscyplinie przekazują zainteresowanie nią dużej widowni. Podobnie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.