Piłka
Daniela Hantuchová, tenisistka
Autor: adidas
Treści źródłowe: adidas

Agnieszka Radwańska a popularność tenisa ziemnego

Jakie zawody sportowe są ukochane przez rodaków? Bez wątpienia piłka, pomimo tego, że nasi piłkarze słabo wypadli podczas Euro 2012. Na drugiej pozycji znajdują się skoki narciarskie. To niszowa dyscyplina, która została mocno rozpropagowana przez najlepszego skoczka, Adama Małysza. Transmisje z jego najlepszych występów były oglądane przez miliony Polaków. To znana tendencja, że zwycięstwa w danej dziedzinie przynoszą zainteresowanie nią dużej widowni. Analogicznie rzecz wygląda w tenisie ziemnym.
piłka nożna
Autor: ;/
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Blog piłkarski z wyższej półki

Piłka nożna to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu na całym globie. Dlatego powstał serwis FootballBlog. To genialne złączenie bloga z serwisem sportowym mówiącym o sporcie. Świeże|Ciągłe|Otwarte} komentarze, refleksje po meczach, wyniki na żywo, ciekawe relacje z meczów, analizy spotkań piłkarskich.
Autor: Sport-shop.pl

Porządne obuwie to podstawa przy aktywności sportowej

Starsi ludzie często bez przerwy narzekają na obecne czasy. Stare czasy były dobre, a obecne, które stworzyły komputery, rozwój techniki oraz nowoczesne rozwiązania, są złe, gdyż cyfryzacja zabiera wakaty ludziom, którzy w dawnych, dobrych czasach musieli mieć znacznie więcej obowiązków, a dodatkowo mawiają, że elektronika powodują, że ludzie robią się głupi i leniwi. W paru kwestiach trzeba im przyznać rację: środowisko młodzieży stało się trochę mozolne, coraz mniej młodych osób uprawia sport dla samej frajdy. Z drugiej strony przypatrzmy się produktom, jakie nowoczesne technologie dały sportowcom i temu, o ile wygodniej, bezpieczniej i zdrowiej podchodzić do takich sportów jak futbol czy jogging.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.