Reklamy
telebim
Autor: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wybierz idealny ekran dla własnej kampanii reklamowej, by przyciągnąć nowych kontrahentów dla firmy

Reklama uliczna z każdym rokiem zyskuje coraz znaczniejsze uznanie, tak i wśród marketingowców, jak i osób, które pragną skierować uwagę kontrahentów na usługi bądź towary swojej jednostki.
Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/

Reklama na billboardach

Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica afisz z reklamą. Na ogół ten typ reklamy wieszany jest na zewnątrz. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
telebim
Autor: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Teraz dostarczanie starych sposobów komunikacji to kategorycznie za mało

W dobie licznej produkcji, konsumpcji i usług oraz warunkach rosnącej walki ekonomicznej już nie tylko producenci ale także miasta czy regiony chcące się rozpowszechniać muszą produktywnie docierać do ogromnej liczby inwestorów.
bus_ikonografika

Współcześnie, możliwe jest kreowanie dowolnych form graficznych – parę słów odnośnie reklamy w autobusie

Praktycznie każda sfera nauki jest na tyle złożona, że niewielu może przyznać, że w jakiejkolwiek z nich jest rzeczywiście specjalistą. Weźmy pod uwagę przeciętne przedsiębiorstwo produkcyjne, w którym wyróżniamy takie sfery działalności jak transport, dystrybucja, finanse czy marketing.
Autor: VIVARTO

Skuteczny marketing - typy i zastosowanie reklamy

Reklama w obecnym świecie jest nieodłącznym składnikiem codzienności. Towarzyszy ludziom w życiu codziennym, a oni nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. Współcześnie żyjący ludzie tak bowiem przyzwyczaili się do wszędobylskiej reklamy, że czasami już tego nie zauważają. Funkcją reklamy jest wypromowanie danego produktu lub marki, a co z tym związane przyciągnięcie użytkowników i korzyści finansowe.
Teczki ofertowe
Treści źródłowe: www.segregatory.net

Artykuły reklamowe dla każdej firmy

Co krok aktualnie widać reklamy. Widać je wszędzie i w różnej formie. Od ogromnych billboardów przy ulicach, przez citylighty, duże strony w gazetach, breloczki czy innego typu przedmioty Kiedy prowadzimy firmę, która trudni się dystrybucją czegokolwiek – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najistotniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.
Koszulki z limitowanej serii Baby-G
Autor: CASIO Baby-G
Treści źródłowe: CASIO Baby-G

Co to jest sitodruk?

Jest wiele technik, używanych do wykonywania wydruków. Jedną z nich jest druk sitowy. Technika ta jest na dzień dzisiejszy dosyć często stosowana. Polega na wykorzystaniu szablonu i siatki w formie drukowej. Siatka może być wykonana z różnorodnych materiałów, na przykład z tekstyliów lub metalu.

Gdzie wykorzystać folię samoprzylepną?

Popularność folii samoprzylepnej ciągle wzrasta już od wielu lat. Równocześnie z rozkwitem technologii oraz wydarzeniami w biznesie jest ona częściej stosowana. Folie samoprzylepne w formie naklejek są z nami już od najmłodszych lat. Ale ich funkcja jest strategiczna w licznych obszarach biznesowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.