Reklamy

Gdzie wykorzystać folię samoprzylepną?

Użyteczność taśmy samoprzylepnej ciągle wzrasta już od wielu lat. Razem z rozwojem techniki i zmian zachodzących w biznesie jest ona coraz szerzej stosowana. Folie samoprzylepne w postaci naklejek towarzyszą nam już od najmłodszych lat. Jednakże ich funkcja jest strategiczna w wielu innych dziedzinach biznesowych.
telebim
Autor: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Teraz dostarczanie starych sposobów komunikacji to kategorycznie za mało

W czasie częstej produkcji, konsumpcji i usług oraz okolicznościach zwiększającej się walki ekonomicznej już nie tylko przedsiębiorstwa ale także instytucje publiczne czy regiony pragnące się rozwijać muszą produktywnie docierać do szerokiej rzeszy inwestorów.
Teczki ofertowe
Treści źródłowe: www.segregatory.net

Artykuły reklamowe dla każdej firmy

Co kilka metrów aktualnie widzimy reklamy. Są wszędzie i w różnej formie. Od ogromnych billboardów na ulicach, poprzez plakaty, duże strony w gazetach, breloczki czy innego typu gadżety Jeżeli mamy firmę, która trudni się sprzedażą czegoś – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.
Koszulki z limitowanej serii Baby-G
Autor: CASIO Baby-G
Treści źródłowe: CASIO Baby-G

Co to jest sitodruk?

Jest dużo technik, wykorzystywanych do drukowania. Jedną z nich jest druk sitowy. Technika ta jest obecnie dosyć chętnie stosowana. Polega na użyciu szablonu i siatki w formie drukowej. Siatka jest wykonana z rozmaitych surowców, na przykład z włókien tekstylnych czy metalu.
bus_ikonografika

Współcześnie, możliwe jest kreowanie dowolnych form graficznych – parę słów odnośnie reklamy w autobusie

Praktycznie każda dziedzina nauki jest na tyle skomplikowana, że mało kto może przyznać, że w jakiejkolwiek z nich jest prawdziwym specjalistą. Weźmy pod uwagę przeciętne przedsiębiorstwo produkcyjne, w którym wyodrębniamy takie obszary działalności jak transport, dystrybucja, finanse czy marketing.
Autor: VIVARTO

Skuteczny marketing - typy i zastosowanie reklamy

Reklama we współczesnym świecie jest nieodłącznym składnikiem rzeczywistości. Towarzyszy ludziom na co dzień, a oni nie zawsze sobie to uświadamiają. Współcześnie żyjący ludzie tak bowiem przyzwyczaili się do wszechobecnej reklamy, że niekiedy już jej nie dostrzegają. Funkcją reklamy jest wywołanie wzrostu popularności określonego towaru lub marki, a co za tym idzie przyciągnięcie klientów i zysk.
telebim
Autor: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wybierz idealny ekran dla własnej kampanii reklamowej, by przyciągnąć nowych kontrahentów dla firmy

Reklama uliczna z każdym rokiem zyskuje coraz znaczniejsze uznanie, tak i wśród marketingowców, jak i osób, które pragną skierować uwagę kontrahentów na usługi bądź towary swojej jednostki.
Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/

Reklama na billboardach

Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica afisz z reklamą. Na ogół ten typ reklamy wieszany jest na zewnątrz. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.