Reklamy
bus_ikonografika

Współcześnie, możliwe jest kreowanie dowolnych form graficznych – parę słów odnośnie reklamy w autobusie

Właściwie każda dziedzina nauki jest na tyle złożona, że niewielu może przyznać, że w jakiejkolwiek z nich jest faktycznie fachowcem. Weźmy pod uwagę przeciętne przedsiębiorstwo produkcyjne, w którym wyróżniamy takie dziedziny działalności jak transport, dystrybucja, księgowość czy promocja.

Gdzie wykorzystać folię samoprzylepną?

Popularność folii samoprzylepnej bezustannie rośnie już od ponad dekady. Równocześnie z rozkwitem techniki i zmian zachodzących w biznesie jest ona coraz szerzej wykorzystywana. Folie samoprzylepne w postaci naklejek są z nami już od najmłodszych lat. Jednakże ich funkcja jest strategiczna w wielu innych obszarach biznesowych.
Autor: VIVARTO

Skuteczny marketing - typy i zastosowanie reklamy

Reklama we współczesnym świecie jest nieusuwalnym składnikiem rzeczywistości. Towarzyszy ludziom w życiu codziennym, a oni nie zawsze zdają sobie z tego sprawę. Ludzie żyjący w tych czasach tak bowiem przyzwyczaili się do wszechobecnej reklamy, że niekiedy już jej nie zauważają. Celem reklamy jest wypromowanie określonego towaru lub marki, a co z tym związane przyciągnięcie użytkowników i zysk.
Koszulki z limitowanej serii Baby-G
Autor: CASIO Baby-G
Treści źródłowe: CASIO Baby-G

Co to jest sitodruk?

Istnieje dużo technik, wykorzystywanych do drukowania. Jedną z nich stanowi sitodruk. Metoda ta jest obecnie stosunkowo chętnie stosowana. Polega na wykorzystaniu matrycy i siatki w formie drukowej. Siatka może być zrobiona z różnych materiałów, przykładowo z włókien tekstylnych czy metalu.
telebim
Autor: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wybierz idealny ekran dla własnej kampanii reklamowej, by przyciągnąć nowych kontrahentów dla firmy

Reklama uliczna z upływem czasu zyskuje coraz większe uznanie, zarówno pośród marketingowców, jak i osób, które pragną skierować uwagę konsumentów na usługi czy artykuły swojej firmy.
telebim
Autor: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Teraz dostarczanie starych sposobów komunikacji to kategorycznie za mało

W czasie częstej produkcji, konsumpcji i usług oraz okolicznościach zwiększającej się walki ekonomicznej już nie tylko przedsiębiorstwa ale także instytucje publiczne czy regiony pragnące się rozwijać muszą produktywnie docierać do szerokiej rzeszy inwestorów.
Teczki ofertowe
Treści źródłowe: www.segregatory.net

Artykuły reklamowe dla każdej firmy

Co kilka metrów aktualnie widzimy reklamy. Są wszędzie i w różnej formie. Od ogromnych billboardów na ulicach, poprzez plakaty, duże strony w gazetach, breloczki czy innego typu gadżety Jeżeli mamy firmę, która trudni się sprzedażą czegoś – produktów czy usług – to nie ma znaczenia, najważniejszym nośnikiem reklamy będą teczki ofertowe.
Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/

Reklama na billboardach

Billboard wygląda jak ogromnych rozmiarów tablica afisz z reklamą. Na ogół ten typ reklamy wieszany jest na zewnątrz. Przeważnie montowane są one przy głównych drogach i w miejscach łatwo zauważalnych przez przechodniów.Mamy możliwość ujrzeć je tam gdzie jest duża ilość przechodniów. Billboard może być wywieszony także na przystanku czy wieżowcu. Billboard coraz częściej ukazuje się w charakterze elektronicznym, czyli pojawić się w internecie, alternatywnie na ekranach telewizorów czy telebimach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.