Bieżnie elektryczne

Wszyscy wiemy, jak istotny jest aktywny tryb życia. Jakim sposobem jednak ćwiczyć, kiedy żyjemy w nieprzerwanym pośpiechu i brak nam czasu na wyjście na siłownię? To łatwe ! Należy zaopatrzyć się w sprzęt fitness w domu. Bardzo popularne są bieżnie treningowe oraz orbitreki. Co jednak wybrać? Spróbujemy odpowiedzieć na pytanie „bieżnia , czy orbitrek magnetyczny?”
Bieżnia treningowa
Odzież sportowa
Autor: Adidas
Treści źródłowe: Adidas
Bardzo popularnym rządzeniem fitness do trenowania w domu jest bieżnia treningowa. Urządzenie to pozwala na bieganie bez problemów w domowym zaciszu . Warto zaznaczyć, że ćwiczenia te są wygodne i bezpieczne. Ćwicząc na bieżni spalamy tkankę tłuszczową, redukujemy poziom cholesterolu i podnosimy wydolność krążeniowo-oddechową. Treningi wpływają także na naszą sylwetkę – formują mięśnie nóg oraz pośladków. Świetnym wyborem jest bieżnia elektryczna (bieżnie do biegania w o2market). Ten rodzaj bieżni umożliwia lżejszy i naturalniejszy bieg oraz marsz. Ponadto możemy swobodnie zmieniać tempo przesuwania się taśmy, czego nie da się powiedzieć o bieżni magnetycznej. Pozostaje jeszcze wybór producenta – chcemy przecież zakupić wysokiej jakości, które będzie pracowało długo.

Czy komentarze z serwisu (https://stojo.pl/kubek-stojo-pocket/) pod tym tekstem Cię zaintrygowały? Może chciałbyś cokolwiek do nich dodać? Będzie to dla nas zapewne niezmiernie pouczające.

Trzeba tu powiedzieć, iż rowerek magnetyczny (jak ćwiczyć na rowerkach stacjonarnych) to znakomity wybór. Rowerek magnetyczny cieszy się sporym uznaniem i zapewnia najwyższą jakość swych produktów.


Inni czytali też

Wybieramy sprzęt do siłowni

Autor: iStock.com
Kto nie chciałby mieć własnej siłowni w domu, oczywiście nie mówimy o kompleksowym wyposażeniu siłowni, gdyż prawdopodobnie nie starczyło by nam miejsca, a jedynie o kilku najistotniejszych urządzeniach rozwijających najczęściej używane grupy mięśni.

Orbitrek
być może warto jednak zastanowić się nad zakupem orbitreku? Te urządzenia mają w sobie mnóstwo zalet, które wypadałoby docenić. Trenażery mniej obciąża stawy, maleje więc ryzyko kontuzji. Dodatkowo, ćwiczenia na orbitreku angażują także mięśnie ramion, pleców oraz klatki piersiowej. Jeśli nie chcemy wydać jednak zbyt wiele pieniędzy, rozsądnym wyborem będzie bieżnia thorn. To urządzenie generalnie jest mniej kosztowne od trenażerów innego rodzaju, zaś komfort treningu wcale nie jest dużo mniejszy.
Treści źródłowe:
20-08-10 07:17:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.