Cena
Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Grupy zakupowe

Ostatnie lata to nie jest dobry czas dla biznesu. Kryzys nie dotknął mocno Polski, ale generalna słaba koniunktura w Unii Europejskiej wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Wiele biznesów, by pozostać w grze, było zmuszonych obniżać koszty i modernizować funkcjonowanie. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania twardej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy - aukcje elektroniczne.
Księga
Autor: ieuz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

E-booki, marketing w sieci – przenosimy się do wirtualnej rzeczywistości

Słowo wydrukowane jest coraz mniej popularne. Kontaktujemy się między sobą dzięki Sieci, piszemy e-maile i wybieramy elektroniczne książki. Co to może oznaczać?
Samolot
Treści źródłowe: http://sxc.hu/

Wysyłamy towary

Ceny specjalistycznych usług z sektora: transport i spedycja wyznaczane są na zasadzie cen tzw. umownych, które mamy w pełni prawo pertraktować. Możliwe jest również uzyskanie stawki ulgowej.
Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

E-papieros – nowy trend

Dla dużej liczby osób papieros stanowi nieodzowny element każdego dnia. Najlepszym wyjściem dla osób lubiących wygodę jest e-papieros, którego można palić w dowolnym miejscu. Nabywając elektroniczny papieros można sporo zaoszczędzić. Duża jakość, jaką prezentuje modelowy e-papieros marki volish crystal ma już mnóstwo fanów. Wśród propozycji wielu sklepów elektroniczny papieros odnalazł już swoje miejsce jakiś czas temu. Do chwili obecnej jednak posiadacze odkrywają niezliczone zalety, jakimi może pochwalić się e-papieros.
sklep internetowy
Autor: Serge Kij
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Opis paru najbardziej popularnych sklepów w internecie z mniej typowymi produktami.

Internetowe zakupy od pewnego czasu zyskują ogromną popularność. Dzieje się tak z kilku powodów. Kupujący dostrzegli przede wszystkim ich bardzo dużą wygodę. Zamówienia składać można w dowolnym momencie, bez konieczności sprawdzania kiedy sklep jest otwarty i jeżdżenia na drugą stronę miasta. Wybór towarów jest w zasadzie nieograniczony, bowiem zakupów można dokonać w każdym ze sklepów, a towar zostanie dowieziony przez firmę kurierską najpóźniej za kilka dni.
Zakupy zza granicy
Treści źródłowe: send-2.pl

Aukcje elektroniczne szansą na konkretne oszczędności.

Pogłębiający się kryzys ekonomiczny i coraz trudniejsza konkurencja na rynku zmuszają firmy do znalezienia nowych rozwiązań. W dzisiejszych czasach firmy zmuszone są poszukiwać nie tylko nabywców na swoje produkty czy usługi, ale również bardziej opłacalnych dostawców czy partnerów biznesowych, którzy dzięki pośrednictwu pomogą trafić do większej grona odbiorców.
praca
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Przywiązanie w cenie złota

O lojalność swojego otoczenia stara się każde przedsiębiorstwo. Przywiązanie dwóch grup jest w tym miejscu najistotniejsza: konsumenci i pracobiorcy. W jaki sposób jednak przekonać do nas tych wszystkich ludzi a także w jaki sposób działać, by intratna propozycja innych przedsiębiorstw nie zachęciła ich do odejścia?
Wynajęte auto
Treści źródłowe: www.destination360.com

Wyrusz po przygody w aucie

Marzeniem większości kierowców jest poszusować bardzo szybkim autem. Zastrzyk adrenaliny, wrażenia, brawura – te przeżycia mogą mocno przyciągać. Kto nie marzy pędzić najnowszym Lamborghini Aventador, wspaniałym pojazdem, który w kilka sekund rozpędza się do 100km/h, choć to tylko przedsmak przyjemności jaką daje dynamiczna jazda blisko 250 km/h.
remont
Autor: Dekoral
Treści źródłowe: Dekoral

Zanim zaczniesz remont

Przy teraźniejszej sytuacji ekonomicznej coraz ciężej decydujemy się na kupno nowego mieszkania. Zmartwieni wolimy żyć skromniej i nie podejmować obciążających domowy budżet zobowiązań finansowych. Banki również mniej łaskawie patrzą na pożyczkobiorców, którzy chcieliby wziąć 30-letni kredyt. Nie jest to taki problem duży wielki jeśli mamy dach nad głową, inna sprawa, gdy zamierzamy się iść na swoje, nie jest to takie łatwe do wykonania.

Kostiumy plażowe na nadchodzący sezon

Niektóre Panie już dziś zaczynają się zastanawiać nad kupnem kostiumu kąpielowego na lato 2013. Nic dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że na wybiegach królują już najnowsze letnie kolekcje. Pytanie gdzie kupić najlepsze kostiumy??? Co będzie modne w nadchodzącym sezonie??? Odpowiedzi między innymi na te pytania znajdziecie Panie w poniższym artykule.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.