Grupa
praca
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Przywiązanie w cenie złota

O lojalność swojego otoczenia zabiega każde przedsiębiorstwo. Wierność dwóch grup okazuje się w tym miejscu kluczowa: klienci oraz pracobiorcy. W jaki sposób jednak przekonać do nas te osoby a także w jaki sposób działać, by atrakcyjna propozycja innych przedsiębiorstw nie przekonała ich do zmiany preferencji?
wózek widłowy
Treści źródłowe: flickr.com

Kurs na wózek widłowy - podstawowe wiadomości

Wózki jezdniowe podnośnikowe znane też jako widlaki używane są w wielu odnogach przemysłu. Używa się ich w halach magazynowych i halach produkcyjnych, w sklepach budowlanych i na placach budowy, trudno przy tym nie dostrzec tego, że ilość rozwiązań tego rodzaju nieustannie wzrasta.
tabletki

Specyfiki dla wyczynowych sportowców

Ostatnimi czasy zauważamy poważne transformacje na rynku odżywek dla kulturystów. Białkowe specyfiki wraz z ćwiczeniami fizycznymi stały się naturalnym sposobem zabiegania o kondycję nie tylko dla zawodowych kulturystów.
Nauka języka w firmie
Autor: Moose.pl
Treści źródłowe: www.moose.pl

Naucz się nowego języka latem

Wakacje to idealny moment, by zrobić coś dla siebie. I raczej nie chodzi w tym wypadku o podróż do ośrodka odnowy biologicznej, czy na urlop pod palmami. Możemy także przeznaczyć ten czas na rozwój i dokształcanie się. Powinniśmy zapoznać się z ofertą letnich kursów językowych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.