Ślub
ślub
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl

Uroczystość ślubna za granicą

Ślub za granicą może stać się świetnym wyborem. Nie ma chyba romantyczniejszego miejsca niż stolica Francji. O ile masz pieniądze i czas do załatwienia formalności, pomyśl nad ceremonią za granicą. Przedstawiamy krótki przewodnik, w którym omawiamy co należy zrobić, by wziąć ślub za granicą.
Przed wizytą sprawdź lekarza!
Treści źródłowe: bc-injury-law.com

Jak upłynnić komunikację w związku?

Na początku funkcjonowania związku, partnerzy postrzegają siebie bardzo pozytywnie i skupiają uwagę tylko na tym, co ich łączy. Czas spędzają głównie na przyjemnych rzeczach, ale w miarę jego upływu, coraz mniej czasu spędzają na robieniu czegoś we dwójkę. Po ślubie, okres miesiąca miodowego się kończy i wówczas bardzo ważna staje się umiejętność radzenia sobie z problemami życia codziennego. Gdy sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z rozwiązaniem problemów, nasz związek może uratować terapia małżeńska.
Zabawa karnawałowa
Autor: MSM Mońki
Treści źródłowe: MSM Mońki

Garść życiowych rad dotyczących wieczorów panieńskich

Jest pewien szczególny dzień podczas życia kobiety. Jest nim dzień ślubu. Ale przed ślubem jest także pora a precyzyjniej nocna pora, podczas którego przyszła małżonka bawi się, jako wolna płeć piękna po raz ostatni. Nie zawsze ma pojęcie, co ją czeka a jej przyjaciółki prześcigają się w sugestiach by ta noc była niezapomniana.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.