Ślub
Zabawa karnawałowa
Autor: MSM Mońki
Treści źródłowe: MSM Mońki

Garść życiowych rad dotyczących wieczorów panieńskich

Jest pewien szczególny dzień podczas życia kobiety. Jest nim dzień ślubu. Ale przed ślubem jest także pora a ściślej wieczór, w którym przyszła małżonka bawi się, jako wolna płeć piękna po raz ostatni. Nie zawsze wie, co ją czeka a jej najbliższe koleżanki uprzedzają się w pomysłach by by ten wieczór był niezapomniany.
ślub
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl

Uroczystość ślubna za granicą

Ślub za granicą może stać się wspaniałym wyborem. Nie ma chyba bardziej stworzonego dla zakochanych miejsca niż stolica Francji. Jeżeli dysponujesz pieniędzmi i czasem do załatwienia procedur, zastanów się nad zawarciem ślubu poza Polską. Oferujemy przydatny przewodnik, w którym opisujemy co powinno się uczynić, by wziąć ślub za granicą.
Przed wizytą sprawdź lekarza!
Treści źródłowe: bc-injury-law.com

Jak upłynnić komunikację w związku?

Na początku trwania związku, partnerzy widza siebie przez różowe okulary i starają się dostrzegać jedynie to, co ich łączy. Czas spędzają głównie na przyjemnościach, ale w miarę trwania związku, coraz mniej czasu spędzają na robieniu czegoś razem. Po ślubie, okres miesiąca miodowego dobiega końca i wtedy niezmiernie ważna staje się umiejętność radzenia sobie z problemami życia codziennego. Gdy sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z rozwiązaniem problemów, nasz związek może uratować terapia małżeńska.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.