Uroczystość ślubna za granicą

ślub
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl
Ślub za granicą może stać się świetnym wyjściem. Nie znamy chyba bardziej stworzonego dla zakochanych miejsca niż stolica Francji. O ile dysponujesz pieniędzmi i czasem do załatwienia procedur, zastanów się nad zawarciem ślubu za granicą. Oferujemy siedmiopunktowy poradnik, w którym prezentujemy co trzeba zrobić, by wziąć ślub za granicą.

1. Poszukaj na stronie MSZ wiadomości o kraju, w którym pragniesz wziąć ślub. Oczywiście najłatwiej jest zaplanować taką rzecz w kraju,który jest w EU 2. Po znalezieniu istotnych wiadomości skontaktuj się z konsulatem RP w kraju, w którym pragniesz urządzić ślub za granicą. Sprecyzowaną datę zawarcia związku małżeńskiego trzeba wystosować przynajmniej dwa miesiące przed terminem 3. Z Urzędu Stanu Cywilnego musisz odebrać papier, który deklaruje, że możesz wstąpić w związek małżeński. Taki papier (cięcie papieru) potem trzeba przetłumaczyć na mowę kraju, w którym planujecie wziąć ślub za granicą, z pomocą specjalistów z Wydziału Konsularnego 4. Certyfikat, które potwierdza, że wzięliście ślub za granicą, należy po powrocie do Polski odnieść do USC 5.

Jeśli zaciekawił Cię opisywany artykuł, to kliknij na odnośnik tutaj (https://acana.com.pl/karma/jak-zadbac-o-stawy-psa/), który zaprowadzi Cię do cennej witryny - ona dokładnie omawia ten temat.

Jeżeli z jakichś przyczyn chcesz mieć kościelny ślub, musisz spytać się o pomoc miejscowego przedstawiciela dyplomatycznego, który odszuka dla was odpowiedniego księdza. Trzeba także otrzymać specjalny dokument od proboszcza.
Venicespecial
Treści źródłowe: www.venicespecial.com
6. Po załatwieniu wszystkich formalności nadchodzi kolej na zorganizowanie wesela. To oczywiste, że koszt wesela w obcym kraju stanie się o wiele wyższy. Dlatego oboje musicie wybrać, kogo chcecie zaprosić na wasz ślub za granicą 7. Warto poznać katalogi firm turystycznych, dużo z nich posiada w ofercie cały serwis – transport do danego miejsca, wsparcie w skompletowaniu dokumentacji oraz zaprojektowanie przyjęcia weselnego. Oboje zastanówcie się, czy nie wziąć ślub np. na pokładzie okrętu. Taka sceneria ceremonii małżeńskiej może być jedyna w swoim rodzaju


Inni czytali też

Sprzątanie osiedli - pracuj na studiach

Sprzątanie biur
Treści źródłowe: sprzataniefirm.pl
Najważniejsze, jeśli chodzi o utrzymywanie czystości w różnych obiektach użyteczności publicznej czy firmowych biurach, jest to, by usługi były robione dokładnie. Solidne i najbardziej doceniane na rynku firmy, które zaoferować mogą sprzątanie biur w Warszawie, a także dbanie o czystość osiedli w mieście oraz poza miastem, dostrzeżone zostały już przez wielu potrzebujących pomocy w tej branży. Szczególnie te wyjątkowo renomowane firmy sprzątające polecane są dalej, natomiast stałym klientom są w stanie zaoferować wyjątkowo atrakcyjne ceny za swoje usługi.
Autor: MGP
21-10-21 07:02:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.