Kryzys
Autor: Dell

Przygotowywanie ulotek i materiałów promocyjnych

W dzisiejszych trudnych czasach zdolność odnalezienia się na rynku decyduje o tym, czy przedsiębiorstwo przetrwa następne fale kryzysu. Znajomość marki zdecydowanie potrafi ułatwić docieranie do klientów i mnoży zysk. Jak dbać o reklamę i wizerunek firmy.
Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Grupy zakupowe

Mamy zły czas dla przedsiębiorstw. Kryzys nie dotknął mocno Polski, ale całościowa kiepska koniunktura na kontynencie wpływa na nasze położenie ekonomiczne i tak. Cała masa biznesów, by pozostać w grze, musiało obniżać koszty i usprawniać funkcjonowanie. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu dywersyfikacji dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł nowy pomysł internetowy - aukcje elektroniczne.
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Co to jest platforma zakupowa?

Mamy zły okres dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże całościowa słaba koniunktura w Unii Europejskiej oddziałuje na nasze położenie ekonomiczne i tak. Mnóstwo firm, by liczyć się w grze, musiało ucinać koszty i usprawniać swoją działalność. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu dywersyfikacji dostaw i opanowania ostrej negocjacji cen. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.
mieszkania
Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Czy nabycie mieszkania we Wrocławiu to pewny pomysł na inwestowanie na rynku nieruchomości?

Obniżę odrobinę element zaskoczenia i od razu rozwiążę pytanie widoczne w temacie niniejszego tekstu - oczywiście, że tak. A czemu mieszkania we Wrocławiu są tak opłacalne jako pewna inwestycja? Zastanówmy się teraz i znajdźmy przesłanki takiego stanu rzeczy.
biuro
Autor: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System

Czas najwyższy na własne biuro

Coraz więcej inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.