Kryzys
Autor: Dell

Przygotowywanie ulotek i materiałów promocyjnych

W dzisiejszych trudnych czasach łatwość znalezienia się na rynku zadecyduje o tym, czy przedsiębiorstwo przezwycięży następne fale kryzysu. Znajomość marki realnie ułatwia dotarcie do klientów i powoduje zysk. Jak zadbać o reklamę i wizerunek firmy.
Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Grupy zakupowe

Ostatnie lata to nie jest dobry czas dla przedsiębiorstw. Kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże generalna niekorzystna koniunktura europejska wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Wiele spółek, by pozostać w grze, musiało ciąć koszty i modernizować funkcjonowanie. Przedsiębiorcy stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania twardej negocjacji cen. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy - aukcje elektroniczne.
mieszkania
Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Czy nabycie mieszkania we Wrocławiu to pewny pomysł na inwestowanie na rynku nieruchomości?

Obniżę odrobinę element zaskoczenia i od razu rozwiążę pytanie widoczne w temacie niniejszego tekstu - oczywiście, że tak. A czemu mieszkania we Wrocławiu są tak opłacalne jako pewna inwestycja? Zastanówmy się teraz i znajdźmy przesłanki takiego stanu rzeczy.
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Co to jest platforma zakupowa?

Mamy zły okres dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże ogólna kiepska koniunktura europejska oddziałuje na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Mnóstwo biznesów, by pozostać w grze, było zmuszonych ucinać koszty i racjonalizować funkcjonowanie. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu dywersyfikacji dostaw i opanowania ostrej negocjacji cen. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.
biuro
Autor: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System

Czas najwyższy na własne biuro

Coraz więcej inwestycji biurowych, nakręcanych rosnącym popytem, nie miało szans jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.