Kryzys
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Co to jest platforma zakupowa?

Ostatnie lata to nie jest dobry czas dla przedsiębiorstw. kryzys nie dotknął mocno Polski, ale generalna niekorzystna koniunktura w Unii Europejskiej oddziałuje na nasze położenie ekonomiczne i tak. Cała masa biznesów, by pozostać w grze, było zmuszonych ucinać koszty i usprawniać funkcjonowanie. Przedsiębiorcy stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji cen. Z pomocą przyszedł świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.
Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Grupy zakupowe

Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla biznesu. Kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz ogólna niekorzystna koniunktura na kontynencie wpływa na sytuację gospodarczą i tak. Cała masa firm, by utrzymać się w grze, musiało ucinać koszty i modernizować swoją działalność. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu dywersyfikacji dostaw i opanowania trudnej negocjacji cen. Na ratunek nadciągnął nowy pomysł internetowy - aukcje elektroniczne.
biuro
Autor: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System

Czas najwyższy na własne biuro

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji o przeznaczeniu gospodarczym, stymulowanych rosnącym popytem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jaka jest sytuacja na rynku biurowców?
mieszkania
Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Czy nabycie mieszkania we Wrocławiu to pewny pomysł na inwestowanie na rynku nieruchomości?

Obniżę trochę dramaturgię i tu i teraz odpowiem na pytanie postawione w początku mojego artykułu - pewnie, że tak. A dlaczego mieszkania we Wrocławiu są tak ciekawe jako solidna inwestycja? Pomyślmy więc razem i wymieńmy przesłanki takiego stanu rzeczy.
Autor: Dell

Przygotowywanie ulotek i materiałów promocyjnych

W dzisiejszych trudnych czasach zdolność odnalezienia się na rynku decyduje o tym, czy przedsiębiorstwo przetrwa następne fale kryzysu. Znajomość marki zdecydowanie potrafi ułatwić docieranie do klientów i mnoży zysk. Jak dbać o reklamę i wizerunek firmy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.