Kryzys
Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Grupy zakupowe

Mamy zły okres dla przedsiębiorstw. Kryzys nie dotknął mocno Polski, ale generalna kiepska koniunktura na kontynencie oddziałuje na sytuację gospodarczą mimo to. Wiele biznesów, by liczyć się w grze, musiało ciąć koszty i modernizować swoją działalność. Właściciele biznesów musieli podjąć kroki w celu dywersyfikacji dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął nowy pomysł internetowy - aukcje elektroniczne.
mieszkania
Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Czy nabycie mieszkania we Wrocławiu to pewny pomysł na inwestowanie na rynku nieruchomości?

Zniszczę odrobinę element zaskoczenia i natychmiast rozwiążę pytanie widoczne w temacie mojego tekstu - pewnie, że tak. A czemu mieszkania we Wrocławiu są tak ciekawe jako solidna inwestycja? Ruszmy razem głową i wymieńmy przyczyny takiego stanu rzeczy.
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Co to jest platforma zakupowa?

Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże całościowa niekorzystna koniunktura europejska wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Wiele spółek, by utrzymać się na rynku, było zmuszonych obniżać koszty i usprawniać funkcjonowanie. Przedsiębiorcy stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.
biuro
Autor: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System

Czas najwyższy na własne biuro

Rosnąca z każdym dniem ilość inwestycji o przeznaczeniu gospodarczym, stymulowanych rosnącym popytem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jaka jest sytuacja na rynku biurowców?
Autor: Dell

Przygotowywanie ulotek i materiałów promocyjnych

W dzisiejszych trudnych czasach zdolność odnalezienia się na rynku decyduje o tym, czy przedsiębiorstwo przetrwa następne fale kryzysu. Znajomość marki zdecydowanie potrafi ułatwić docieranie do klientów i mnoży zysk. Jak dbać o reklamę i wizerunek firmy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.