Kryzys
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Co to jest platforma zakupowa?

Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla przedsiębiorstw. kryzys nie dotknął mocno Polski, ale generalna kiepska koniunktura w Unii Europejskiej oddziałuje na sytuację gospodarczą i tak. Mnóstwo firm, by liczyć się na rynku, musiało ucinać koszty i racjonalizować swoją działalność. Właściciele biznesów stanęli przed problemem dywersyfikacji dostaw i opanowania twardej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął nowy pomysł internetowy - platforma zakupowa.
Autor: Dell

Przygotowywanie ulotek i materiałów promocyjnych

W czasach szalejącego kapitalizmu zdolność odnalezienia się na rynku może decydować o tym, czy przedsiębiorstwo przetrwa kolejne fale kryzysu. Znajomość marki realnie ułatwia docieranie do klientów i podnosi zysk. Jak zadbać o reklamę i wizerunek firmy.
Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Grupy zakupowe

Mamy zły czas dla biznesu. Kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże ogólna słaba koniunktura europejska wpływa na nasze położenie ekonomiczne mimo to. Wiele biznesów, by utrzymać się w grze, musiało ucinać koszty i modernizować funkcjonowanie. Przedsiębiorcy musieli podjąć kroki w celu dywersyfikacji dostaw i opanowania ostrej negocjacji cen. Z pomocą przyszedł nowy pomysł internetowy - aukcje elektroniczne.
biuro
Autor: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System

Czas najwyższy na własne biuro

Coraz więcej inwestycji o przeznaczeniu gospodarczym, stymulowanych rosnącym popytem, nie zdążyło jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jakie właściwie są perspektywy w segmencie biurowym?
mieszkania
Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Czy nabycie mieszkania we Wrocławiu to pewny pomysł na inwestowanie na rynku nieruchomości?

Zniszczę nieco element zaskoczenia i tu i teraz odpowiem na pytanie zadane w początku niniejszego artykułu - naturalnie, że tak. A dlaczego mieszkania we Wrocławiu są tak ciekawe jako długoterminowa inwestycja? Ruszmy razem głową i wypiszmy przesłanki opłacalności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.