Kryzys
biuro
Autor: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System

Czas najwyższy na własne biuro

Coraz więcej inwestycji o charakterze gospodarczym, spowodowanych wzrastającym zapotrzebowaniem, nie miało odpowiedniej ilości czasu jeszcze wywrzeć nacisku na malejącą po stagnacji podaż. Jak dokładnie wygląda sytuacja wśród biurowców?
Bezpieczne zakupy przez internet
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Grupy zakupowe

Ostatnie lata to nie jest dobry czas dla biznesu. Kryzys nie dotknął mocno Polski, lecz ogólna słaba koniunktura na kontynencie wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Mnóstwo spółek, by utrzymać się w grze, było zmuszonych ucinać koszty i modernizować funkcjonowanie. Właściciele biznesów stanęli przed problemem dywersyfikacji dostaw i opanowania twardej negocjacji kosztów. Z pomocą przyszedł nowy pomysł internetowy - aukcje elektroniczne.
mieszkania
Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Czy nabycie mieszkania we Wrocławiu to pewny pomysł na inwestowanie na rynku nieruchomości?

Zniszczę odrobinę element zaskoczenia i natychmiast rozwiążę pytanie widoczne w temacie mojego tekstu - pewnie, że tak. A czemu mieszkania we Wrocławiu są tak ciekawe jako solidna inwestycja? Ruszmy razem głową i wymieńmy przyczyny takiego stanu rzeczy.
Kobieta z tabletem
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Co to jest platforma zakupowa?

Ostatnie lata to nie jest dobry okres dla firm. kryzys nie dotknął mocno Polski, jednakże całościowa niekorzystna koniunktura europejska wpływa na krajową sytuację ekonomiczną mimo to. Wiele spółek, by utrzymać się na rynku, było zmuszonych obniżać koszty i usprawniać funkcjonowanie. Przedsiębiorcy stanęli przed problemem znalezienia wielu źródeł dostaw i opanowania ostrej negocjacji kosztów. Na ratunek nadciągnął świeży wynalazek internetowy - platforma zakupowa.
Autor: Dell

Przygotowywanie ulotek i materiałów promocyjnych

W dzisiejszych trudnych czasach zdolność odnalezienia się na rynku decyduje o tym, czy przedsiębiorstwo przetrwa następne fale kryzysu. Znajomość marki zdecydowanie potrafi ułatwić docieranie do klientów i mnoży zysk. Jak dbać o reklamę i wizerunek firmy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.