Praca
Studenci
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Co studiować? Turystyka i rekreacja

Każdy maturzysta, który planuje rozpocząć studia magisterskie, staje przed istotnym wyborem - jaki profil kształcenia wybrać? Jest to szczególnie istotna decyzja, dlatego, że wpływa ona nie tylko na następne 5 lat życia młodej osoby ale także na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie ułatwia niepewna sytuacja na rynku pracy, który w minionych sezonach zmienia się ustawicznie, wraz ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.
Praca przy komputerze
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów

Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w korporacji to kwestia niebanalna. Od uzgodnienia systemu i kontroli należałoby rozpoczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu koordynacji, nie tylko faktur papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.
Absolwenci, studia
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Wrocławskie uczelnie

Dla nikogo nie będzie nowością fakt, że wybór kierunku jest bardzo ważną decyzją na przyszłość. Jeśli osoba nie wie do końca, co chce studiować, uczelnie wyższe we Wrocławiu mają dużą sferę propozycji i objaśnienie studiów. Ponadto w każdej szkole można znaleźć doskonale przygotowane ulotki, w których dowiemy się wszystkiego w temacie interesujących nas studiów. Należy wiedzieć, że gdy wybieramy studia, liczy się jedynie osobista decyzja.
zaproszenia ślubne
Treści źródłowe: http://www.waszezaproszenia.pl/

Kartki okolicznościowe

Okres, kiedy nadchodzą święta, jest czasem coraz większej aktywności na poczcie. Mechanizm ten jest najbardziej zauważalny przede wszystkim wśród ludzi starszego pokolenia, którzy nie są zaprzyjaźnieni z udogodnieniami płynącymi z nowoczesnych mediów. Kupują oni bowiem kartki okolicznościowe i kartki bożonarodzeniowe, a ponadto także kartki urodzinowe. Zawsze wydaje nam się to przestarzałe, konserwatywne, proste i kiczowate, gdy np. mamy na myśli kartki ręcznie robione.
Autor: Flickr.com

Porady na każdy temat

Internet jest symbolem bardzo nowoczesnej technologii. Jest jednym z najczęstszych rodzajów komunikacji, zdobywania przeróżnych informacji oraz kupowania artykułów. Dzień w dzień w Internecie ukazuje się tysiące najnowszych rzeczy. Nad odpowiednim jego funkcjonowaniem pracuje dużo informatyków. Napędza on rynek bowiem dzięki jego rozwojowi mogło powstać bardzo dużo niedużych firm tworzących strony internetowe, grafiki czy też reklamy oraz bardzo dużo innych.

Sprawdzone kopiarki do przedsiębiorstwa to idealny wybór

Zasadnicza większość osób posiada w domu komputer i nie wyobraża sobie już życia bez tego narzędzia. Sporo osób ma także drukarkę, która często się przydaje, w szczególności, jeżeli mamy pociechy uczęszczające do szkoły, lub pracujemy z domu. Drukarki mogą być bardzo różne. Można zdecydować się na takie drukujące w kolorze, można czarno-białe. Część z nich ma wbudowany skaner, na części można też kopiować dokumenty. Tego rodzaju „kombajny” bywają jednak dość drogie, tak w zakupie, jak i w eksploatacji.
Prawo
Autor: controlarms
Treści źródłowe: www.flickr.com

Radcy prawni - jak odnaleźć się w labiryncie prawa?

W dzisiejszych czasach rosnąca rzesza osób, często będąc tego całkowicie nieświadomymi, popada w różnorakie problemy z prawem. Źródeł wspomnianych zjawisk upatruje się przede wszystkim w braku świadomości prawnej większości społeczeństwa. Trudno jednak o takową, skoro w wielorakich dziedzinach normy zmieniają się w niesłychanie szybkim tempie.
Naucz się zawodu i odbierz darmowy tablet
Autor: iStock.com
Treści źródłowe: iStock.com

Planowanie edukacji po ukończeniu gimnazjum

W mieście takim jak Wrocław, liceum dostępne jest na każdym kroku. Jedne cieszą się dużą uwagą, inne natomiast zaliczyć można do tych mniej popularnych. Absolwentom gimnazjów niełatwo natychmiast się zdecydować.
Praca przy komputerze
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Intranet Share Point

W każdej firmie funkcjonuje obieg dokumentów. Zanim nowoczesność wkradła się do gospodarki, proces zarządzania dokumentacją, odbywał się dłużej oraz był mało skuteczny. Od czasu, kiedy są dobre aplikacje komputerowe, praca przy dokumentacji staje się dużo szybsza oraz o wiele bardziej oszczędna. Jednym z takich programów jest ms Sharepoint. Mówiąc najogólniej oprogramowanie służy tworzeniu platformy komunikacyjnej pomiędzy pracownikami przedsiębiorstwa (workflow) a pracownikami i ich otoczeniem.
Biznesmen
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Ocena 360 stopni jako główna ocena pracownicza

Od dawna już pracownicy podlegają sprawdzaniu. Ówcześnie wykorzystywano do tego celu rygorystyczne zasady, a praca wykonywana była pod ostrym dozorem szefów. Dzisiaj, aby uzyskać informacje na ile dobrze pracujemy stworzone zostały różnorakie techniki oceny. Ocena pracownicza pomoże przełożonemu dokonać dobrej selekcji, ale również nagradzać tych najlepszych i dobrze ich motywować.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.