Technologii
komputery
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Co to jest oprogramowanie ERP?

Kiedy mamy własną firmę przydaje się, abyśmy orientowali się w różnego typuu systemach i udogodnieniach, które oferuje nam rozwój technologii komputerowych. Minęły już czasy, gdy centrum firmy był ogromny segregator aktualizowany przez panią w sekretariacie, w którym było wszelkie informacje.Aktualnie wykorzystywane są systemy komputerowe wspomagające pracę przedsiębiorstwa na wszystkich szczeblach jej funkcjonowania. Takim rozwiązaniem jest z pewnością system ERP.
Spichlerz w Gorzowie Wielkopolskim
Autor: XELLA Polska Sp. z o.o.
Treści źródłowe: XELLA Polska Sp. z o.o.

Elewator - wykorzystanie?

Pierwsze elewatory powstawały już w średniowieczu- były to elewatory zbożowe, które pełniły zwłaszcza funkcję spichlerza . Pierwszy elewator posiadał tylko jedną kondygnację, ale wraz z intensyfikacją uprawy na ziemiach polskich był już wielokondygnacyjny. Gromadzono w nim materiały sypkie, szczególnie zboże.
drukarki etykiet
Treści źródłowe: www.eti-go.pl

Drukarki w przemyśle

Gdy posiadamy przedsiębiorstwo zajmujące się wytwarzaniem towarów albo sprzedażą, bez wątpienia posiadamy skład magazynowy zapełniony produktami i każdy ma etykiety. W związku z tym powinniśmy prowadzić inwentaryzację. Na szczęście przeminęły już czasy, gdy trzeba było wykonywać to za pomocą kartki i długopisu.
pieniądze
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Programy do inwentaryzacji

INWENTARYZACJA- całość czynności rachunkowych zmierzających do przygotowania szczegółowego spisu z natury części majątkowych i źródeł ich pochodzenia na sprecyzowany dzień. Polega ona na określeniu przy pomocy spisu rzeczywistego stanu wszystkich rzeczowych oraz pieniężnych składników majątkowych, jak również wyjaśnienie różnic między stanem wynikłym podczas inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem stwierdzonym w ewidencji księgowej. Na co dzień inwentaryzacja określana jest koszmarem większości przedsiębiorstw.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.