Język angielski
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Agencje tłumaczeń

W okresie wszechobecnej globalizacji, biegła znajomość chociaż trzech języków wydaje się być podstawą. Niefortunnie niezbyt wielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze wysławia się w przynajmniej jednym języku obcym. Najpowszechniej używany jest język angielski, lecz na zachodzie, między innymi we Wrocławiu, z uwagi na niedaleką odległość do niemieckiej granicy przeważa język niemiecki.
biuro
Autor: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System

Profesjonalne translacje dla firm

Od momentu, gdy we Francji panował Ludwik XIV, francuski stał się językiem arystokracji, ekonomii oraz dyplomatów. Sytuacja ta drastycznie się odmieniła, gdy w rezultacie II Wojny Światowej oraz hegemonii USA język angielski zaczął dominować na globie. Współcześnie naucza się go na każdym stadium wychowawczym – począwszy od zerówki, aż po studia doktoranckie na uniwersytecie. Bez dobrej biegłości w języku Szekspira bardzo trudno sobie radzić w współczesnym świecie.
szkola
Treści źródłowe: flickr.com

Kursy językowe dla osób z zagranicy

Specjalistyczne kursy językowe dla osób z zagranicy są niebywale popularne. Już nie tylko obywatele Polski uczą się języków przed wyprawą zagranicę. Teraz też obcokrajowcy będący w Polsce starają się porozumiewać się w naszym oryginalnym ojczystym języku. Stąd też chętnie uczęszczają do polish course Warsaw to pełne uroku miasto, w którym przyjezdnych z zagranicy jest coraz więcej. Stąd też w Warszawie szkoły j. polskiego dla obcokrajowców są dzisiaj wielkim hitem.
obcokrajowcy
Autor: bobbi vie
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Polski wcale nie jest wcale trudny!

Pomimo światowego kryzysu, możemy spostrzec spore zainteresowanie firm z zagranicy naszym państwem. Co raz więcej biznesmenów z całego globu decyduje się na takie szalone ryzyko i zamierza robić interesy nad Wisłą. I najczęściej im się to udaje. W największych miastach Polski można zauważyć dużą ilość obcokrajowców, którzy stali się integralną częścią polskiego społeczeństwa. Nikogo już nie ekscytuje język angielski, czy francuski, usłyszany w porannym autobusie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.