Język angielski
obcokrajowcy
Autor: bobbi vie
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Polski wcale nie jest wcale trudny!

Pomimo światowego kryzysu, można spostrzec spore zainteresowanie zagranicznych firm Polską. Co raz więcej ludzi biznesu z różnych zakątków świata decyduje się na to szalone ryzyko i pragnie założyć interes nad Wisłą. I zazwyczaj im to wychodzi. W dużych miastach Polski można zauważyć dużą liczbę ludzi z całego świata, którzy są już nieodłączną częścią naszego społeczeństwa. Nikogo już nie dziwi język angielski, czy niemiecki, który słyszymy w porannym tramwaju.
szkola
Treści źródłowe: flickr.com

Kursy językowe dla osób z zagranicy

Kursy językowe dla obcokrajowców są niezmiernie popularne. Już nie tylko obywatele naszego kraju uczą się języków obcych przed wyjazdem zagranicę. Dziś także obcokrajowcy będący w Polsce chcą mówić w naszym pięknym ojczystym języku. Stąd też z chęcią chodzą na zajęcia w polish course Warsaw to piękne miasto, w którym obcokrajowców jest coraz więcej. Stąd też w tym mieście szkoły języka polskiego dla osób z zagranicy są dziś wielkim hitem.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Agencje tłumaczeń

W okresie daleko idącej globalizacji, dobra znajomość co najmniej trzech obcych języków zdaje się być fundamentalna. Niefortunnie niewielu spomiędzy nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najpowszechniej znany jest język angielski, ale na zachodzie, między innymi we Wrocławiu, z uwagi na bliskość granicy z Niemcami przeważa język niemiecki.
biuro
Autor: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System

Profesjonalne translacje dla firm

Od momentu, gdy we Francji panował Ludwik XIV, francuski stał się językiem arystokracji, ekonomii oraz dyplomatów. Sytuacja ta drastycznie się odmieniła, gdy w rezultacie II Wojny Światowej oraz hegemonii USA język angielski zaczął dominować na globie. Współcześnie naucza się go na każdym stadium wychowawczym – począwszy od zerówki, aż po studia doktoranckie na uniwersytecie. Bez dobrej biegłości w języku Szekspira bardzo trudno sobie radzić w współczesnym świecie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.