Język angielski
szkola
Treści źródłowe: flickr.com

Kursy językowe dla osób z zagranicy

Specjalistyczne kursy językowe dla obcokrajowców są bardzo modne. Już nie tylko obywatele naszego kraju uczą się języków obcych przed wyprawą zagranicę. Dzisiaj również obcokrajowcy będący w Polsce starają się komunikować się w naszym dźwięcznym języku. Dlatego też chętnie chodzą na zajęcia w polish course Warsaw to pełne uroku miasto, w którym obcokrajowców jest coraz więcej. Stąd też w tym mieście szkoły j. polskiego dla osób z zagranicy są dziś w modzie.
Praca, biznesmen
Autor: www.s-lab.pl
Treści źródłowe: www.s-lab.pl

Agencje tłumaczeń

W okresie ogarniającej nas globalizacji, dobra znajomość co najmniej trzech języków obcych wydaje się być obowiązkowa. Niefortunnie niewielu spośród nas wystarczająco dobrze posługuje się przynajmniej jednym językiem obcym. Najczęściej używany jest język angielski, ale w zachodniej części kraju, również we Wrocławiu, z uwagi na bliskość granicy z Niemcami w przewadze jest język niemiecki.
obcokrajowcy
Autor: bobbi vie
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Polski wcale nie jest wcale trudny!

Pomimo światowego kryzysu, możemy spostrzec spore zainteresowanie firm z zagranicy naszym państwem. Co raz więcej biznesmenów z całego globu decyduje się na takie szalone ryzyko i zamierza robić interesy nad Wisłą. I najczęściej im się to udaje. W największych miastach Polski można zauważyć dużą ilość obcokrajowców, którzy stali się integralną częścią polskiego społeczeństwa. Nikogo już nie ekscytuje język angielski, czy francuski, usłyszany w porannym autobusie.
biuro
Autor: CROFFT System
Treści źródłowe: CROFFT System

Profesjonalne translacje dla firm

Od wieku, kiedy we Francji sprawował władzę Król Słońce, francuski stał się językiem elit, handlu oraz dyplomacji. Kwestia ta drastycznie się zmieniła, gdy w efekcie II WŚ oraz wzrostu potęgi USA język angielski rozpoczął rządy na świecie. Współcześnie uczy się go na każdym stadium wychowawczym – począwszy od żłobka, aż po studia mgr na uniwersytecie. Bez przyzwoitej biegłości w języku Szekspira niełatwo odnieść sukces w dzisiejszym świecie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.