Różnorodne usługi
pomiar
Autor: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Treści źródłowe: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Co robi geodeta

Z pewnością choć raz, prowadząc samochód, nagle zwolniliście, widząc kogoś w jaskrawym plastronie, schylającego się nad dziwnym statywem. Po chwili przekonaliście się, że to nie policja, a geodeta wykonujący swoje prace. No właśnie, jakie?
pomiar
Autor: Zakład Usług Inżynierskich APEKS
Treści źródłowe: Zakład Usług Inżynierskich APEKS Sp. z o.o.

Praca geodety. Przeczytaj więcej

Czym właściwie zajmuje się geodeta? Jakie są typy zadań geodezyjnych? Jak stać geodetą? Na każde z tych zagadek zaprezentuję rozwiązania w tym oto niedługim tekście. Miłego czytania.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Kreatywne kolorowani do drukowania

Kolorowanki dla dzieci nie od dziś są typową formą bawienia się. Całe mnóstwo rodziców jednak zadaje pytanie czy ta forma bawienia się jest dla ich pociech właściwa, czy wspomaga ich prawidłowy rozwój i wspiera naturalne mechanizmy uczenia się dzieci.
kalendarz biurowy
Autor: Bisnotcher
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Jakie przekładki do segregatora wybrać

W nowym tysiącleciu ciężko poradzić sobie bez teczki na dokumenty czy też bez specjalnego segregatora. Takie narzędzia biurowe pomagają dużej liczbie osób uporządkować papiery, dzięki czemu każdy może zaoszczędzić dużo czasu. Istotne bywają przy tym dobrze dobrane przekładki do segregatora. Wybór odpowiedniej przekładki na liczne akta nie jest zwyczajowo rzeczą banalną. Aby dobrze wybrać akcesoriów biurowych najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samym zagadnieniem, poznać marki robiące tego typu sprzęt, które czasem produkują także karty menu restauracji, wkłady wymienne do organizerów, czy przekładki do segregatora.
Autor: www.sxc.hu

Idzie zima, czas na zmianę ogumienia

Na naszych ulicach wydarza się wiele zdarzeń. Zazwyczaj mówi się, że przyczyną było picie alkoholu przez kierowcę, za wysoka prędkość jazdy, brak fantazji. Zdarzają się także wypadki i to takie z poważnymi konsekwencjami spowodowane wadami samochodu lub jego części. Oczywiście powinniśmy odpowiednio często wykonywać przeglądy samochodu, reagować odpowiednio na wszelkie kontrolki, nie lekceważyć ostrzeżeń, jakie wysyła nam samochód.
Autor: maohamed.shaaz

Wynajem autokaru pomysłem na wakacje

Planując wycieczkę, można zrezygnować z biura podróży i samodzielnie urządzić wypad dla jakiejś liczby osób. Okazuje się to ciekawą możliwością, zwłaszcza gdy wolimy swobodę przemieszczania się i nie lubimy być rządzeni przez z góry ustalone schematy wyjazdów. Dodatkowo mamy możliwość zabrać w tym przypadku ze sobą jedynie znajomych, nie wystawiając się na obecność nieznanych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
Drukarki sieciowe Konica Minolta
Autor: Effective Public Relations
Treści źródłowe: Effective Public Relations

Wydrukuj wszystko co potrzebujesz

Przedsiębiorstwo musi się promować, bo szybko zginie w gospodarczej dżungli. Już od z górą pół wieku marketing jest uznawany za przedmiot naukowy i obowiązkowy dział w przedsiębiorstwie. Dostęp do sieci internetowej podarował nowe opcje, ale ciągle mocno skuteczna pozostaje reklama zewnętrzna. Wynajem dużych powierzchni reklamowych i druk ulotek to niezmiennie fundament dla promocji.
Pieniądze czasem rosną na drzewie
Treści źródłowe: minority-opinion.com

Rozsądne inwestycje pieniędzy

Jeżeli masz jakiś kapitał i myślisz, by go powiększyć na pewno zastanawiasz się w co inwestować. Wybór jest spory i warto poznać możliwości przed podjęciem decyzji w co zainwestować. To ogólnie wiadome, że każdy przedsiębiorca chce jak najlepiej zainwestować pieniądze. To pieniądze właśnie pomagają nam zrealizować skryte marzenia.

Gdzie wykorzystać folię samoprzylepną?

Użyteczność taśmy samoprzylepnej ciągle wzrasta już od wielu lat. Razem z rozwojem techniki i zmian zachodzących w biznesie jest ona coraz szerzej stosowana. Folie samoprzylepne w postaci naklejek towarzyszą nam już od najmłodszych lat. Jednakże ich funkcja jest strategiczna w wielu innych dziedzinach biznesowych.
pieniądze
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Programy do inwentaryzacji

INWENTARYZACJA- całość czynności rachunkowych dążących do sporządzenia wyczerpującego spisu z natury składowych majątkowych i miejsc ich pochodzenia na określony termin. Polega ona na ustaleniu przy pomocy spisu rzeczywistego stanu każdego z rzeczowych i pieniężnych części majątkowych, jak również wyjaśnienie różnic pomiędzy stanem stwierdzonym podczas inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem wynikającym z ewidencji księgowej. Powszechnie inwentaryzacja określana jest koszmarem większości firm.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.