Ogłaszaj się w mieście

Jednym z często wykorzystywanych sposobów na przydanie popularności konkretnej marce jest wykorzystanie billboardów. Są to tablice lub plakaty o wielkich formatach, używane na ulicach. Stanowią jeden z bardziej charakterystycznych elementów wyglądu wielkich metropolii, tak jak neony. billboardy często są wyposażone w oświetlenie, co sprawia, że są czytelne również nocą. Ten rodzaj reklamy bywa niezwykle skuteczny, z uwagi na rozmiary.
Reklama outdoorowa
Autor: Sebastian "XU" Głowala
Treści źródłowe: Sebastian "XU" Głowala
Oferowany jest przez różne agencje reklamowe i inne firmy. Fraza „billboardy Ruda Śląska” (sprawdź na ) pozwala na otrzymanie kilku wyników z tego miasta, dotyczących opcji zlecenia wykonania takiego typu reklamy. Analogiczne sprawa prezentuje się w przypadku frazy „billboardy Dąbrowa Górnicza”. W tym ostatnim przypadku wyników z witryn uzyskuje się jeszcze mniej.

Inni czytali też

Wielkoformatowe reklamy zewnętrzne

Medas-Media
Treści źródłowe: billboardy-reklama.pl/
Jeśli masz firmę, na pewno myślałeś często, jak skutecznie się wypromować. Teraz niesamowicie popularna jest reklama internetowa, a także wykonywanie Public Relations przez FB. Nieustannie chętnie wybierane przez reklamodawców są teksty ogłoszeniowe w periodykach. Lecz my najbardziej polecamy znaną nam od stuleci reklamę plakatową.


Sprawy sporne Jako że reklama na billboardach jest wielkoformatowa, a z tego wynika bardzo rzucająca się w oczy, nierzadko staje się źródłem nieporozumień i kontrowersji. Dobrym przykładem są ogromne bannery na wrocławskim rynku.

Hej, sprawdź to wygodnie.com, jeśli jeszcze nie wiesz o tej niesamowitej stronie a upewnisz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Niektóre z nich zasłaniają całe przednie ściany stylowych kamienic, bardzo zmieniając krajobraz otoczenia. Analogiczni w pozostałych dużych miastach. „billboardy Częstochowa” to fraza ciesząca się dużym zainteresowaniem na stronach internetowych. Porównywalnie wygląda kwestia z Płockiem – „billboardy Płock” daje zbliżoną liczbę rezultatów. Kolejną kwestią sporną niejednokrotnie jest treść billboardów. Nierzadko pojawia się w nich znaczny element nagości, co może powodować zgorszenie. Spory może zatem powodować zarówno lokalizacja reklamy, jak i jej treść.

Kto na billboard Za pomocą billboardów reklamują się bardzo różne przedsiębiorstwa i nie tylko. Bywa tak, że ogromne billboardy wykorzystuje się w kampaniach wyborczych. Oprócz tego najczęściej widzi się reklamy sieciowych sklepów odzieżowych. Oprócz tego tą drogą odbywają się zapowiedzi filmowe, czyli na billboardach wywiesza się plakat filmu, granego akurat w kinie. Poza tym na billboardzie można umieścić niemalże wszystko, od pokarmów dla kotów aż po lekarstwa przeciwbólowe. O powodzeniu i popularności tego sposobu świadczyć może częstotliwość wyszukiwania w wyszukiwarki internetowe zapytania „billboard Częstochowa”.
Treści źródłowe: Billboardy reklama
19-06-17 07:03:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.