Wyszukiwarka
zdjęcie
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje fotograficzne dla każdego

Coraz częściej mamy okazję po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy, na przykład "fotograf Wrocław" znaleźć ogłoszenia profesjonalnych fotografów, a nawet fotografów amatorów zachęcających na sesje fotograficzne. 0głoszenia dotyczą tak udokumentowania ważnej w życiu sytuacji, jak również sesji "bez powodu". Po co bierze się udział w takich projektach? Do czego możemy ich efekty zastosować?
pieniądze
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Programy do inwentaryzacji

INWENTARYZACJA- ogół czynności rachunkowych dążących do opracowania wyczerpującego spisu z natury składowych majątkowych i miejsc ich pochodzenia na sprecyzowany dzień. Polega ona na ustaleniu za pomocą spisu rzeczywistego stanu wszystkich rzeczowych oraz pieniężnych części majątkowych, jak również wyjaśnienie różnic między stanem wynikłym podczas inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem stwierdzonym w ewidencji księgowej. Powszechnie inwentaryzacja określana jest koszmarem większości przedsiębiorstw.
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Ocena wizerunku firmy - monitoring portali WWW

Ostatnio nierzadko można spotkać się z określeniami takimi jak monitorowanie mediów. Pomimo że brzmi to stosunkowo tajemniczo, proces ten jest w w sumie stosunkowo prosty. Proces ten wiąże się z public relations, a przy tym należy do głównych jego narzędzi. Polega na odnajdywaniu informacji na określony temat w rozmaitych środkach masowego przekazu. Uzyskane dane służą do obserwowania, jak dane przedsiębiorstwo czy produkt wygląda na tle rynku, a także do przewidywania w kwestii przyszłości danego elementu. Jest to niezwykle istotny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest określenie i ocena wizerunku instytucji. Monitoringiem środków masowego przekazu zajmują się wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, a ich liczba obecnie szybko rośnie.
wiatraki
Autor: phault
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wakacje nad morzem

Biura turystyczne oferują mnóstwo pomysłów na wakacje. Często zastanawiamy się czy wybrać wczasy nad Polskim morzem czy wyjechać na przykład za granicę do ciepłych krajów. Za granicą mamy zagwarantowaną ładna pogodę. Mimo tego dużo osób decyduje się na pobyt nad polskim morzem na przykład w Krynicy Morskiej. Aby znaleźć odpowiadające nam kwatery wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową na przykład nocleg krynica morska czy pokoje krynica morska. Każdy zapewne znajdzie coś dla siebie. Częstym powodem tego, że jednak wybieramy wakacje w Polsce jest bariera językowa a także obawa o własne bezpieczeństwo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.