Wyszukiwarka
pieniądze
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Programy do inwentaryzacji

INWENTARYZACJA- całość czynności rachunkowych dążących do zestawienia szczegółowego spisu z natury składników majątkowych i miejsc ich pochodzenia na określony dzień. Polega ona na ustaleniu za pomocą spisu faktycznego stanu wszystkich rzeczowych oraz pieniężnych części majątkowych, jak też wyjaśnienie różnic między stanem stwierdzonym w czasie inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem wynikającym z ewidencji księgowej. Powszechnie inwentaryzacja określana jest mianem koszmaru większej części przedsiębiorstw.
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Ocena wizerunku firmy - monitoring portali WWW

Ostatnio często można spotkać się ze zwrotami takimi jak monitoring środków masowego przekazu. Pomimo że brzmi to stosunkowo enigmatycznie, proces ten jest w generalnie raczej nieskomplikowany. Proces ten ma związek public relations, a przy tym należy do najważniejszych jego narzędzi. Polega na odnajdywaniu informacji na określony temat w różnych mediach masowych. Uzyskane informacje służą do sprawdzania, jak dane przedsiębiorstwo czy produkt radzi sobie na rynku, jak również do prognozowania w kwestii przyszłości określonego elementu. Jest to bardzo ważny proces w przypadku, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena wizerunku danej firmy. Monitoringiem środków masowego przekazu zajmują się profesjonalne firmy, a ich liczba aktualnie szybko zwiększa się.
zdjęcie
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje fotograficzne dla każdego

Często ostatnio mamy szansę po wpisaniu w wyszukiwarkę słów, na przykład "fotograf Wrocław" spotkać oferty fachowych fotografów, lub fotografów amatorów zachęcających na sesje zdjęciowe. Oferty dotyczą tak udokumentowania ważnej w życiu chwili, jak również sesji "bez powodu". Po co bierze się udział w tego typu projektach? Do czego będziemy mogli takie zdjęcia wykorzystać?
wiatraki
Autor: phault
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wakacje nad morzem

Biura turystyczne oferują mnóstwo pomysłów na wakacje. Często zastanawiamy się czy wybrać wczasy nad Polskim morzem czy wyjechać na przykład za granicę do ciepłych krajów. Za granicą mamy zagwarantowaną ładna pogodę. Mimo tego dużo osób decyduje się na pobyt nad polskim morzem na przykład w Krynicy Morskiej. Aby znaleźć odpowiadające nam kwatery wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową na przykład nocleg krynica morska czy pokoje krynica morska. Każdy zapewne znajdzie coś dla siebie. Częstym powodem tego, że jednak wybieramy wakacje w Polsce jest bariera językowa a także obawa o własne bezpieczeństwo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.