Wyszukiwarka
zdjęcie
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje fotograficzne dla każdego

Często ostatnio mamy szansę po wpisaniu w wyszukiwarkę słów, na przykład "fotograf Wrocław" spotkać oferty fachowych fotografów, lub fotografów amatorów zachęcających na sesje zdjęciowe. Oferty dotyczą tak udokumentowania ważnej w życiu chwili, jak również sesji "bez powodu". Po co bierze się udział w tego typu projektach? Do czego będziemy mogli takie zdjęcia wykorzystać?
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Ocena wizerunku firmy - monitoring portali WWW

W ostatnim czasie niejednokrotnie można spotkać się ze zwrotami takimi jak monitoring mediów. Pomimo że brzmi to raczej tajemniczo, proces ten jest w generalnie stosunkowo prosty. Proces ten wchodzi w zakres zainteresowań public relations, a przy tym należy do podstawowych jego narzędzi. Polega na wyszukiwaniu informacji na dany temat w rozmaitych środkach masowego przekazu. Otrzymane informacje wykorzystuje się do obserwowania, jak określona firma lub produkt radzi sobie na rynku, a także do przewidywania w kwestii przyszłości określonego elementu. Jest to bardzo ważny proces w sytuacji, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena wizerunku danej firmy. Monitoringiem mediów zajmują się profesjonalne firmy, a ich liczba aktualnie gwałtownie zwiększa się.
pieniądze
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Programy do inwentaryzacji

INWENTARYZACJA- całość czynności rachunkowych zmierzających do przygotowania szczegółowego spisu z natury części majątkowych i źródeł ich pochodzenia na sprecyzowany dzień. Polega ona na określeniu przy pomocy spisu rzeczywistego stanu wszystkich rzeczowych oraz pieniężnych składników majątkowych, jak również wyjaśnienie różnic między stanem wynikłym podczas inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem stwierdzonym w ewidencji księgowej. Na co dzień inwentaryzacja określana jest koszmarem większości przedsiębiorstw.
wiatraki
Autor: phault
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wakacje nad morzem

Biura turystyczne oferują mnóstwo pomysłów na wakacje. Często zastanawiamy się czy wybrać wczasy nad Polskim morzem czy wyjechać na przykład za granicę do ciepłych krajów. Za granicą mamy zagwarantowaną ładna pogodę. Mimo tego dużo osób decyduje się na pobyt nad polskim morzem na przykład w Krynicy Morskiej. Aby znaleźć odpowiadające nam kwatery wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową na przykład nocleg krynica morska czy pokoje krynica morska. Każdy zapewne znajdzie coś dla siebie. Częstym powodem tego, że jednak wybieramy wakacje w Polsce jest bariera językowa a także obawa o własne bezpieczeństwo.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.