Wyszukiwarka
E-handel
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Ocena wizerunku firmy - monitoring portali WWW

W ostatnim czasie często można spotkać się ze zwrotami takimi jak monitoring środków masowego przekazu. Pomimo że brzmi to raczej tajemniczo, proces ten jest w generalnie stosunkowo prosty. Zjawisko to wchodzi w zakres zainteresowań public relations, a zarazem zalicza się do podstawowych jego narzędzi. Polega na wyszukiwaniu danych na określony temat w różnego typu mediach masowych. Uzyskane dane wykorzystuje się do sprawdzania, jak dane przedsiębiorstwo czy produkt radzi sobie na rynku, jak również do prognozowania w kontekście przyszłych losów określonego elementu. Jest to niezwykle ważny proces w przypadku, gdy potrzebne jest obserwowanie i ocena wizerunku danego przedsiębiorstwa. Monitoringiem środków masowego przekazu zajmują się wyspecjalizowane przedsiębiorstwa, a ich ilość aktualnie gwałtownie rośnie.
wiatraki
Autor: phault
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Wakacje nad morzem

Biura turystyczne oferują mnóstwo pomysłów na wakacje. Często zastanawiamy się czy wybrać wczasy nad Polskim morzem czy wyjechać na przykład za granicę do ciepłych krajów. Za granicą mamy zagwarantowaną ładna pogodę. Mimo tego dużo osób decyduje się na pobyt nad polskim morzem na przykład w Krynicy Morskiej. Aby znaleźć odpowiadające nam kwatery wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową na przykład nocleg krynica morska czy pokoje krynica morska. Każdy zapewne znajdzie coś dla siebie. Częstym powodem tego, że jednak wybieramy wakacje w Polsce jest bariera językowa a także obawa o własne bezpieczeństwo.
pieniądze
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Programy do inwentaryzacji

INWENTARYZACJA- ogół działań rachunkowych dążących do zestawienia dokładnego spisu z natury składników majątkowych oraz źródeł ich pochodzenia na określony termin. Polega ona na określeniu przy użyciu spisu faktycznego stanu wszystkich rzeczowych i pieniężnych części majątkowych, jak też wyjaśnienie różnic pomiędzy stanem stwierdzonym podczas inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem wynikającym z ewidencji księgowej. Ogólnie inwentaryzacja określana jest koszmarem większości firm.
zdjęcie
Autor: Agata Kwiecień
Treści źródłowe: abcslubu.pl

Profesjonalne sesje fotograficzne dla każdego

Często ostatnio mamy okazję po wprowadzeniu w wyszukiwarkę słów, na przykład "fotograf Wrocław" znaleźć ogłoszenia profesjonalnych fotografów, lub fotografów amatorów proponujących sesje zdjęciowe. Oferty służą tak udokumentowaniu kluczowej dla nas sytuacji, jak i sesji "bez powodu". Kto bierze udział w tego typu sesjach fotograficznych? W jakim celu będziemy mogli takie zdjęcia wykorzystać?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.