Studia
masaż
Autor: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zawód fizjoterapeuty coraz częściej poszukiwana

W ostatnich latach w Polsce dużą popularność zdobył zawód fizjoterapeuty. Profesja ta wiąże się przede wszystkim z pojęciem rehabilitacji medycznej. Specjaliści tego typu dysponują rozmaitymi elementami i technikami, dzięki którym mogą przywrócić chorych do dobrej formy i pełnej sprawności. W skład rehabilitacji wchodzi dużo różnego rodzaju działań z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi.
Studenci
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Studiowanie we Wrocławiu

Przychodzi taki dzień w naszym życiu, kiedy każdy rozważa, jakie miasto powinien wybrać by zacząć w nim naukę. Studia Wrocław? Kraków? Teraz zastanówmy się na tym pierwszym mieście.
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Ciekawe studia podyplomowe: studia gastronomiczne

Jakiego rodzaju studia podyplomowe, Kraków oferuje przyszłym studiującym, przekonać się można szperając w sieci, na stronach internetowych wielu uczelni. Bogata oferta, która skierowana jest do przyszłych studentów, zawiera kierunki takie jak komunikacja społeczna – co cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród młodych i osób starszych. Innego typu uczelnie, oferujące studia gastronomiczne, również mogą się poszczycić szeroką gamą kierunków kształcenia do wyboru. Studia podyplomowe mają do zaoferowania wykłady oraz ćwiczenia na najwyższym poziomie. Spora baza tematyki do wyboru zachęci również bardzo wymagających i spragnionej wiedzy młodzieży.
Jak wychować poliglotę
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: sxc.hu

Angielski i hiszpański - najważniejsze języki na świecie

Na dzień dzisiejszy umiejętność posługiwania się językami obcymi ma ogromne znaczenie. Umożliwia otrzymanie bardziej satysfakcjonującej posady,umożliwia porozumiewanie się z obcokrajowcami, jak również ułatwia podróże do innych krajów. Językowa bariera komunikacyjna jest zjawiskiem bardzo negatywnym, a zarazem niekomfortowym. Dlatego nauka języków jest tak ważna. W programach szkół języki zaliczają się do przedmiotów obligatoryjnych, znajdują się także w programie studiów dziennych.
Studenci
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Cieszące się powodzeniem kierunki studiów

Dalsze nauczanie w Polsce z roku na wciąż powiększa swą ofertę, zmieniając szkoły wyższe oraz ich programy kształcenia zgodnie z duchem czasu. Biorąc pod lupę studia informatyka jako kierunek cieszy się niemałym zainteresowaniem przyszłych studentów i studentek.
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Bywa tak, że w trakcie najważniejszych testów przychodzi chwila słabości, gorszy dzień bądź banalny pech. Kiepsko napisany egzamin dojrzałości może spowodować, że nie pójdziesz na wybrane studia.
Prawo
Autor: controlarms
Treści źródłowe: www.flickr.com

Radca prawny - zawód z przyszłością

Coraz bardziej znanym zawodem jest radca prawny. Aby nim zostać należy zakończyć studia magisterskie na uczelni prawniczej w naszym kraju lub za granicą pod warunkiem, że studia te uznane są za równorzędne w Polsce. Potem skończyć aplikację radcowską i zostać wpisanym na listę radców prawnych.
Autor: Gstpc.com

Tłumacz przysięgły w Polsce

Pomoc tłumacza przysięgłego jest konieczna w sytuacji wezwania do sądu, a też małżeństwa z obcokrajowcem. Zdarza się, żepotrzebujemy tłumaczenia z niecodziennego języka. Gdzie odszukaćnajlepszego tłumacza i kiedy to takie istotne?
Gabinet dentystyczny, fotel
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Doświadczony lekarz dentysta

Dentystą w Polsce można zostać po ukończeniu pięcioletnich studiów na medycznych. Potrzebny jest także roczny staż podyplomowy oraz zdanie egzaminu krajowego. Z uwagi na nieustannie zwiększający się zakres zabiegów, na dzień dzisiejszy stomatolodzy nie mogą narzekać na brak pacjentów. Ich popularność można obserwować na podstawie częstotliwości wpisywania w wyszukiwarkę internetową fraz typu „dentysta Wrocław”.
Studenci podczas zajęć
Autor: Memorial Student Center Texas A&M University
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Niebawem kończysz liceum? Zorientuj się, o jakim kierunku warto jest pomyśleć

Zakończenie liceum to zarazem zamknięcie jednego rozdziału w życiu młodego człowieka oraz początek nowego. Jednym z podstawowych wyzwań, które stoją przed większą częścią absolwentów szkół średnich, jest wybranie odpowiedniego kierunku studiów. Poza indywidualnymi preferencjami, jakie są naturalnie niebywale istotne, warto jest rozeznać się w rynku, aby potem nie mieć kłopotu ze znalezieniem pracy. Jakie kierunki powinno się mieć szczególnie na uwadze?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.