Studia
Psychoterapia grupowa – w grupie siła!
Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Treści źródłowe: Bird&Co Sp. z.o.o.

Ciekawe studia podyplomowe: studia gastronomiczne

Jakiego rodzaju studia podyplomowe, Kraków proponuje przyszłym studiującym, przekonać się można szperając w sieci, na stronach internetowych wielu uczelni. Szeroka gama ofert, skierowana do przyszłych studentów, zawiera kształcenie na kierunkach takich jak komunikacja społeczna – co cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży i starszych. Innego rodzaju uczelnie, proponujące studia gastronomiczne, również mogą się pochwalić niemało specjalizacji do wyboru. Studia podyplomowe mogą zaproponować wykłady i ćwiczenia na wysokim poziomie. Szeroka baza ćwiczeń do wyboru zachęci również bardzo wymagających i spragnionych wiedzy młodych ludzi.
Autor: Gstpc.com

Tłumacz przysięgły w Polsce

Pomoc tłumacza przysięgłego jest konieczna w sytuacji rozprawy sądowej, a również małżeństwa z cudzoziemcem. Częstomamy potrzebę tłumaczenia z mało popularnego języka. Jak szukaćuprawnionego tłumacza i dlaczego to takie istotne?
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Bywa tak, że podczas wielkich egzaminów pojawia się chwila słabości, zły dzień albo po prostu pech. Niedobrze wypełniony egzamin maturalny może uczynić, że nie dostaniesz się na planowane studia.
masaż
Autor: Piotr Drabik
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Zawód fizjoterapeuty coraz częściej poszukiwana

Ostatnio w Polsce znaczną popularność zdobył zawód fizjoterapeuty. Profesja ta wiąże się na pierwszym miejscu z pojęciem rehabilitacji medycznej. Pracownicy tego rodzaju dysponują różnorodnymi elementami i technikami, dzięki którym mogą przywrócić pacjentów do zdrowia i całkowitej sprawności. W pojęcie rehabilitacji wchodzi dużo różnorodnych czynności z użyciem różnorodnych przyrządów.
Jak wychować poliglotę
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: sxc.hu

Angielski i hiszpański - najważniejsze języki na świecie

Aktualnie umiejętność posługiwania się językami obcymi ma wielkie znaczenie. Umożliwia otrzymanie lepszej pracy, daje możliwość porozumiewania się z osobami z zagranicy, a także ułatwia podróże do innych krajów. Językowa bariera komunikacyjna jest zjawiskiem bardzo negatywnym, jak również niekomfortowym. Dlatego nauka języków jest bardzo istotna. W szkołach języki zaliczają się do przedmiotów obowiązkowych, wchodzą one też w program studiów dziennych.
Studenci
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Studiowanie we Wrocławiu

Przychodzi taki dzień w naszym życiu, gdy każdy zastanawia się, jakie miejsce miałby obrać aby rozpocząć w nim studia. Studia Wrocław? Kraków? W tej chwili zastanówmy się na tym pierwszym mieście.
Studenci
Autor: http://www.sxc.hu
Treści źródłowe: http://www.sxc.hu

Cieszące się powodzeniem kierunki studiów

Szkolnictwo wyższe w Polsce z roku na wciąż powiększa swą ofertę, zmieniając szkoły wyższe i ich programy kształcenia zgodnie z duchem czasu. Jeżeli chodzi o dzisiejsze studia informatyka jako kierunek cieszy się sporym zainteresowaniem przyszłych studentów i studentek.
Prawo
Autor: controlarms
Treści źródłowe: www.flickr.com

Radca prawny - zawód z przyszłością

Coraz bardziej wziętym zawodem jest radca prawny. Żeby nim zostać trzeba ukończyć studia magisterskie na uczelni prawniczej w naszym kraju albo za granicą pod warunkiem, że studia te uznane są za równorzędne w Polsce. Następnie ukończyć aplikację radcowską i zostać zapisanym na listę radców prawnych.
Gabinet dentystyczny, fotel
Autor: http://sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Doświadczony lekarz dentysta

Dentystą w Polsce można zostać po ukończeniu pięcioletnich studiów na medycznych. Potrzebny jest także roczny staż podyplomowy oraz zdanie egzaminu krajowego. Z uwagi na nieustannie zwiększający się zakres zabiegów, na dzień dzisiejszy stomatolodzy nie mogą narzekać na brak pacjentów. Ich popularność można obserwować na podstawie częstotliwości wpisywania w wyszukiwarkę internetową fraz typu „dentysta Wrocław”.
Studenci podczas zajęć
Autor: Memorial Student Center Texas A&M University
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Niebawem kończysz liceum? Zorientuj się, o jakim kierunku warto jest pomyśleć

Zakończenie liceum to zarazem zamknięcie jednego rozdziału w życiu młodego człowieka oraz początek nowego. Jednym z podstawowych wyzwań, które stoją przed większą częścią absolwentów szkół średnich, jest wybranie odpowiedniego kierunku studiów. Poza indywidualnymi preferencjami, jakie są naturalnie niebywale istotne, warto jest rozeznać się w rynku, aby potem nie mieć kłopotu ze znalezieniem pracy. Jakie kierunki powinno się mieć szczególnie na uwadze?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.