Świat
obcokrajowcy
Autor: bobbi vie
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

Polski wcale nie jest wcale trudny!

Pomimo światowego kryzysu, można spostrzec spore zainteresowanie zagranicznych firm Polską. Co raz więcej ludzi biznesu z różnych zakątków świata decyduje się na to szalone ryzyko i pragnie założyć interes nad Wisłą. I zazwyczaj im to wychodzi. W dużych miastach Polski można zauważyć dużą liczbę ludzi z całego świata, którzy są już nieodłączną częścią naszego społeczeństwa. Nikogo już nie dziwi język angielski, czy niemiecki, który słyszymy w porannym tramwaju.
dzieci
Autor: www.sxc.hu
Treści źródłowe: www.sxc.hu

Edukacyjne gry dla dzieci

Gry edukacyjne dla dzieci online to świetna zabawa i sposób na spędzenie swobodnego czasu, ale również znakomita szansa na naukę i rozwijanie swoich zdolności. Grając na komputerze dziecko nie tylko się relaksuje, ale też uczy. poza tym zwiększa swoją pewność siebie.
Dzieci, chłopcy i dziewczynki
Autor: iStock
Treści źródłowe: iStock

Malowanki kształtują fantazję

To malowanki sprawiają, że dzieci lepiej się uczą, łatwiej i szybciej adaptują materiał edukacyjny, wykazują się większą mądrością, są bardziej kreatywne w rozwiązywaniu zadań i problemów, mają większe zaufanie do swoich możliwości.
ratusz
Autor: lumiere

Na edukację nigdy nie za późno - oferta edukacyjna w stolicy Dolnego Śląska

Bywa tak, że w trakcie najważniejszych testów przychodzi chwila słabości, gorszy dzień bądź banalny pech. Kiepsko napisany egzamin dojrzałości może spowodować, że nie pójdziesz na wybrane studia.
Zaćma – choroba utrudniająca życie!
Autor: Bird&Co.
Treści źródłowe: Bird&Co.

Opieka nad oczami

Pochyliłeś się kiedyś nad tym, jak okrojone musi być życie osoby niewidomej? To przerażająca rzecz, stracić szansę spoglądania na ten świat. Wiele osób uzna, że nasz świat jest paskudny, okrutny i zły – cóż, najczęściej jest tak, że dostrzegamy wagę rzeczy dopiero, kiedy je tracimy.
Kredki, przybory szkolne
Autor: sxc.hu
Treści źródłowe: http://sxc.hu

Dziecko w Internecie

Internet zmienił obecny świat. Mówi się, że jeżeli kogoś nie ma w sieci, to nie istnieje. internet odmienił komunikację i sposób gospodarowania wolnym czasem. Nie odsuwa nikogo z powodu płci, ani z powodu wieku. Czerpią z niego zarówno mali, jak i dorośli. Oto, co Internet ma do zaoferowania naszym pociechom. Kolorowanki do wydrukowania to najpopularniejsza forma rozrywki w Internecie.
Księga
Autor: ieuz
Treści źródłowe: http://www.flickr.com

E-booki, marketing w sieci – przenosimy się do wirtualnej rzeczywistości

Słowo wydrukowane jest coraz mniej popularne. Kontaktujemy się między sobą dzięki Sieci, piszemy e-maile i wybieramy elektroniczne książki. Co to może oznaczać?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.